Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

İyi ki doğdun iyi ki varsın dely. Neşe ve mutlulukla dolu geçsin bundan sonraki günlerin. Bebişinle beraber ihşallah :KK12:

Kızlar selam herkese.
Sabahki haberden dolayı ben de çok üzgünüm. :KK50:

Bildirim konusunda size çok çok güzel haberlerim var.
2 hafta üst üste 61 rakamını görünce eylül ayına bomba bir giriş yapayım dedim ve yaptım gerçekten.

Dukanın sırrı tamamen şuymuş: Sıfır kaçamak! ve egzersiz! suyu söylememe gerek yok zaten.

Balon - iğne arasındaki ilişki yani kızlar.

Ben geçen hafta aynı kiloyu gördüğümde kaçamakları abarttığım için görmüştüm çünkü.

Sıkı durun bildirim yapıyorum. :126:

başlangıç tarihi : 26. 08. 2012
başlangıç kilo : 66.4
geçen hafta : 61.0
bu hafta :59.7 :KK74:
hedef kilo : 57.0
giden : 1.3 :KK76:

tabi bu sabah tuvalete çıkmamında bu rakamda etkisi mevcut. :KK14:

şimdi gelelim sadede. 1 eylül itibariyle buraya da yazmıştım, bu ay sonunda hedef kilomu görmek istediğim için bu ay kaçamak yok demiştim. sözümü tuttum bu 1.

sıfır kaçamak ve sp ile geçirdim haftayı. egzersiz yoktu hayatımda, egzersizlere başladım. tam 2 haftadır günde 100 km kondisyon bisikleti kullanıyorum. ip atlamak çok güzel bir kardiyo imiş gerçekten ip atlıyorum, sopa hareketi yapıyorum, mekik kalça hareketleri yapıyorum. nereye çıksam yürümeye çalışıyorum ( mümkünse )

bu süreç içinde günde 1-2 salatalık turşusu tükettim hergün, zararı ya da duraklaması olmadı görüldüğü gibi.

işte bu kadar ya.

Dely, doğumgünün kutlu olsun canım :119: sağlıklı, mutlu ,huzurlu güzel güzel yaşlara inşallah :nazar: öptüm seni :KK54:
Teşekkür ederim canım.. Amin inşallah :KK16: Ben de öptüm :KK54:

Ayrıca da tebrik ederim :KK9: Sana da :nazar: Ben de Eylül sonu 56 olmak istiyorum ama.. Dediğin gibi, spor çok önemli bence de. Tabi herkesin bünyesi farklı ama, kaçamak falan yapmasan bile, belli bir süreden sonra spor yapmayınca gitmiyor kilolar. Vücuda bi hareket getirmek lazım :KK8: Nasıl bir kondisyon bisikleti kullanmaktır o öyleee :KK53: 100 km mi :KK70: E sen zaten hak etmişsin yani o kiloları vermeyi :))

Delyciim doğum günün kutlu olsun canım :)
Teşekkürler canııımmm :KK16::KK54:

Bu arada Güçlendirmeye geçmem gereken bu hafta yarım yamalak bir şekilde güçlendirmeye geçtim denebilir. Dün ilk elmamı yedim ekmek de tüketmedim hiç. Chesscake yedim bir de. Kilom geçen haftayla aynı. Azalma yok . Sanırım chesscake'in marifeti.

Başlangıç tarihi: 2 mayıs 2012
başlangıç kilo: 73,5 kg
hedef kilo : 57kg
geçen hafta: 57.3kg
bugün: 57.3kg

SELAM KIZLAAARRRRR
Dely yeni yaşın mutluluk sağlık huzur getirsin kiloları götürsün senden şeker öpüyorum yanaklarından :KK54::KK54::KK54::KK54:

Nesli geçmiş olsun erken yaşta geçirmesi güzel ama hastalık her haliyle zor tabi

neyse okumaya devam edeyim ben kızlar görüşmek üzere

Selam kızlar...

Fırsat bulmuşken size bir merhaba demek istedim, malum kızım bana pek boş zaman bırakmıyor bu aralar. Arada kendimle ilgili son durumu yazıyorum ki siz de motive olun diye.

Ben bu rejime ilk başladığımda en çok merak ettiğim konu bitirenlerin ne durumda olduğuydu...

Ben 88 kg ile başladım, ideal kilom hesaplamalara göre 61.8 kg çıktı. Ben 66.5 kg olduktan sonra güçlendirmeye geçtim. 18 eylül de güçlendirmenin ilk bölümünü tamamlayıp 2. bölümüne geçicem inş. Toplam 220 gün güçlendirme yapmam gerekiyor. Sene sonu gibi bitecek inşallah.
Seneye kalan kilolarımı vermeyi planlıyorum, hatta biraz da fazla vermeyi hedefliyorum, yani 55-56 olmayı planlıyorum. Umarım yaza kalmadan hallederim kilo verme işini.

Şu ana kadar kilomda bir değişiklik yok, sporu arada yapabilmeme rağmen aynı kilodayım. Hiç kaçamak yapmadım diyemem ama hiç yapmamak için gayret sarf ediyorum açıkcası.

Platese başladım ve çok güzel bir spor dalı olduğunu keşfettim. Platese zayıfladıktan sonra sıkılaşmak için başladım ve gerçekten işe yarıyor kızlar. Arada koşu bandında arada da plates yaparak spor yapıyorum. Bu aralar bileğimde sorun olduğu için yapamıyorum ama geçer geçmez tekrar başlayacağım.

Dukanı düzenli yapanlar sağlıklı beslenmeyi öğreniyor. Kaçamak yapınca kendini suçlu hissediyor ve onu hemen telafi etmeye çalışıyor. Yani ben böyle olduğunu düşünüyorum en azından. İlginç bir diyet bence...:KK66:)

Herkese başarılar diliyorum, hepinize kolay gelsin, sakın pes etmeyin kızlar. Ben fırsat buldukça girip yazarım yine....

Bu arada dely arkadaşımızın doğum günü anladığım kadarıyla. Nice yıllara dely, umarım yeni yaşında her şey istediğin gibi olur...

uzun süreli bir duraklama yaşamışsın. benim de her 10 kg de bir başıma geliyor. biraz daha sabırlı olmanı tavsiye ederim. bir de imkanın varsa rutinini değiştir. mesela form çayı gibi birşey içiyorsan eğer onu değiştir. başka bir tane iç. sabahları elma sirkeli ya da limonlu su içmeye başla. yürüyüşü biraz artık... v.b. sadece yoğurt ve peynirle olmaz duraklama.

Aliyecim evet ya baya uzun oldu sabredelim bakalım o zaman aktardan 5 i biyerde açık çay almıştım ona başlıyım bu birrrr

ben hiç spor yapmadım 3 aydır evde yürüyüş bandı var ama iş yerini daha yeni taşıdım ve eve 5 dakika mesafede eve erken gidiyorum 2 gündür spora başlıyımm bu 2

benim midemde sorun var sirkeden korkuyorum ama deniyim bakimm dokunmazsa devam ederim bu da 3

bunlardan sonra sonuç alırım heralde özalliklede spor yürüyüş ve plates yapmayı düşünüyorum

Hadi bismillah

teşekkürler canımmm

Selam kızlar...

Fırsat bulmuşken size bir merhaba demek istedim, malum kızım bana pek boş zaman bırakmıyor bu aralar. Arada kendimle ilgili son durumu yazıyorum ki siz de motive olun diye.

Ben bu rejime ilk başladığımda en çok merak ettiğim konu bitirenlerin ne durumda olduğuydu...

Ben 88 kg ile başladım, ideal kilom hesaplamalara göre 61.8 kg çıktı. Ben 66.5 kg olduktan sonra güçlendirmeye geçtim. 18 eylül de güçlendirmenin ilk bölümünü tamamlayıp 2. bölümüne geçicem inş. Toplam 220 gün güçlendirme yapmam gerekiyor. Sene sonu gibi bitecek inşallah.
Seneye kalan kilolarımı vermeyi planlıyorum, hatta biraz da fazla vermeyi hedefliyorum, yani 55-56 olmayı planlıyorum. Umarım yaza kalmadan hallederim kilo verme işini.

Şu ana kadar kilomda bir değişiklik yok, sporu arada yapabilmeme rağmen aynı kilodayım. Hiç kaçamak yapmadım diyemem ama hiç yapmamak için gayret sarf ediyorum açıkcası.

Platese başladım ve çok güzel bir spor dalı olduğunu keşfettim. Platese zayıfladıktan sonra sıkılaşmak için başladım ve gerçekten işe yarıyor kızlar. Arada koşu bandında arada da plates yaparak spor yapıyorum. Bu aralar bileğimde sorun olduğu için yapamıyorum ama geçer geçmez tekrar başlayacağım.

Dukanı düzenli yapanlar sağlıklı beslenmeyi öğreniyor. Kaçamak yapınca kendini suçlu hissediyor ve onu hemen telafi etmeye çalışıyor. Yani ben böyle olduğunu düşünüyorum en azından. İlginç bir diyet bence...:KK66:)

Herkese başarılar diliyorum, hepinize kolay gelsin, sakın pes etmeyin kızlar. Ben fırsat buldukça girip yazarım yine....

harikasın canım tebrik ederim umarım bende senin kiloları görüürm dukan hedefi 64 ben suan tam 74 üm 10 gitti 10 kaldı yani

kilo almaman da süper hep merak ediyorum bunca emek boşa mı gidecek diye inşşalah senin gibi bende almam canım

tekrar tebrikler

kuzular, bana da bi plan program yapalım olma mı?? diyete mecburen ara verdim.. malumunuz lohusa kadının yanında zayıflama tribine girmek iki taraf için de sağlıklı olamazdı.. sürekli sekteye uğratacağıma toptan ara verdim.. Bu arada yüzüm çökmüş gbiydi, neyseki nanaklar doldu yeniden.. dizim kabusum oldu, üstelik ikisi birden ağrıyor belli açılarda.. MR çekilecek artık başka yolu yok.. onu da nasıl erkene bulurum bilmiyorum.. Kalkarken otuturken falan acı içinde destek arıyorum hep.. ilk buluşmaya bastonla gelirsem şaşırmayın :))

kilo sabah 74 idi.. allahtan dukan çarpmadı hala beni :)) bi de dukanın verdiği tarih (67 kilo için) ekim16.. hallederim ben di mi!! gaz verin bana :)

merhaba yine ben :)
yine kilo veremedim ben :)

bugün 14. dukan günü ve ilk gün atakta 72 den 69 'a düşüşümle kalakalmış vaziyetteyim :KK4:
insan 13 gün aynı kiloda durur da pes etmez mi etmez :)) ben etmiyorum en azından çünkü inanıyorum ki gidecek

bu arada listeyi kim hazırlıyor kime başvuruyoruz arkadaşlar :KK23:

kuzular, bana da bi plan program yapalım olma mı?? diyete mecburen ara verdim.. malumunuz lohusa kadının yanında zayıflama tribine girmek iki taraf için de sağlıklı olamazdı.. sürekli sekteye uğratacağıma toptan ara verdim.. Bu arada yüzüm çökmüş gbiydi, neyseki nanaklar doldu yeniden.. dizim kabusum oldu, üstelik ikisi birden ağrıyor belli açılarda.. MR çekilecek artık başka yolu yok.. onu da nasıl erkene bulurum bilmiyorum.. Kalkarken otuturken falan acı içinde destek arıyorum hep.. ilk buluşmaya bastonla gelirsem şaşırmayın :))

kilo sabah 74 idi.. allahtan dukan çarpmadı hala beni :)) bi de dukanın verdiği tarih (67 kilo için) ekim16.. hallederim ben di mi!! gaz verin bana :)
Senin hedefin 70 değil miydi? 67 mi oldu :) İyiymiş :)
Bence sen var yaaa.. Kessin halledersin 16 Ekim'e kadar. Aslansın sen!! :nazar:hihih:KK1: Gerçekten yaa! Belki 67 olmaz, ama o zamana kadar 70'in altına düşersin bence. Zaten çok da kilo almamışsın kii! bu yeni aldıkların 1 haftada gider. Sonrası da hemen arkasından :KK66: Ne zaman başlayabileceksin tekrar?

Son düzenleme:
oo süper kilo veren arkadaşlarımız var maşallah diyeyim :nazar: darısı başımıza

bildirim yapıyorum
lütfen benide listeye ekleyin

başlangıç tarihi 24.08.2012
başlangıç kilosu: 72.3
şu anki kilosu :69.3

toplam giden 3 kg
toplam gün sayısı 14

merhaba yine ben :)
yine kilo veremedim ben :)

bugün 14. dukan günü ve ilk gün atakta 72 den 69 'a düşüşümle kalakalmış vaziyetteyim :KK4:
insan 13 gün aynı kiloda durur da pes etmez mi etmez :)) ben etmiyorum en azından çünkü inanıyorum ki gidecek

bu arada listeyi kim hazırlıyor kime başvuruyoruz arkadaşlar :KK23:

Bana banaaa:KK52:
Başlangıç tarihin
Başlangıç kilon
Hedef kilon
geçen Perşembe kilon
bugünkü kilon

Bunları yaz buraya. Ekliyim seni de :KK66: Ayrıca, arada bi kaç haftalık ara vermelerle, 5 aydan fazla sürede sadece sadece 9 kilo vermiş ve hala pes etmemiş biri olarak :KK70::KK70: "Pes etmez" diyorum :KK70: 13 gün de neymiş :KK66: Sonuna kadar devaaammm :KK55::KK12::KK4::KK34:

oo süper kilo veren arkadaşlarımız var maşallah diyeyim :nazar: darısı başımıza

bildirim yapıyorum
lütfen benide listeye ekleyin

başlangıç tarihi 24.08.2012
başlangıç kilosu: 72.3
şu anki kilosu :69.3

toplam giden 3 kg
toplam gün sayısı 14

Geçen hafta tartılmış mıydın. Onu da yazar mısın tartıldıysan? Bir de hedef kilonu.

Günaydııın kızlarrrr,
Güzel bir gün olsun diyeceğim ama hiç de güzel başlamadık :KK50:
Lanet olsun diyorum artık yaaa,her sabaha böyle haberlerle uyanıyoruz ve artık cidden canım sıkılıyor,o resimlerini gördükçe aslan gibi çocukların,o acılı ailelerini gördükçe gerçekten oğlum olsa nasıl gönderirdim askere bilemiyorum.
Allah rahmet eylesin,Allah ailelerine güç ve sabır versin.İnsanın elinden hiç bir şey gelmemesi gerçekten çok üzücü :KK14:

Neslim;Geçmiş olsun canım,inşallah çok ciddi bişey değildir de bir an önce iyileşir bıdığın :emir_bebek:
Dely'mmm doğum günün tekrar tekrar kutlu olsun,dilediğin herşey gerçek olsun inşallah :KK16:
Rachelfine;canım bak konuşmuşsun doktorla demekki bu her çocukta olan bir dönem ve hepsinin gösterdiği tepkiler farklı demek.bence ateşi de dişler yüzündendir.İnşallah bu süreci en kısa zamanda atlatırsınız.Sen böyle yazdıkça gerçekten anne olmanın ne kadar ciddi sorumluluk gerektirdiğini bir kez daha anlıyor insan.Annelik görevini layığıyla yerine getiren tüm annelerle gurur duyuyorum:KK9:
ipeğim böceğim sen de gerilme bakiiim,rahatla kuzum.spor da yapamamışsın bir de şişmişsin,üstüne wc sıkıntısı yaşamışsın ya ondan da gerginsindir.geçer kuzum benim.topla pılını pırtını kaç gel yanıma kız :KK76:

bu arada bildirim yapiiim :
başlangıç kilo : 92.7
başlangıç tarihi : 19.03.2012
hedef kilo : 69
güncel kilo : 72.4

herkese bol eksilerrrrrr :KK34:

Kaçıp geleceğim. O kadar işim varkii öngöremiyorum izin tarihini.

ayy dely sıkılıdım napıyosunuz deyince birden örgüden falan bahsedince güne gitmişiz de kaynatıyormuşuz gibi geldii:KK9:

sen bi elma yesem olur mu diye bize sorduğunda,o elmayı zaten çoktan hüpletmiş miydin ki :KK9:

yok yememiştim ama hazırda duruyordu vallahi :))

X