Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Oğlumla bir dönüm noktasından geçiyoruz 1-2 haftadır, resmen ergenlik gibi bir dönem, benim güzel huylu oğlum gitti yerine inatçı, öfkeli bir çocuk geldi 2 yaş sendromu diyorlar buna sanırım, yada dişden dolayı bilemiyorum ama çok canım sıkılıyor, gece saat başı uyanıyor ve geri uyusun diye uzun süre emziriyorum çok uykusuzum, bir de acaba bu durumu benden mi kaynaklanıyor diye düşünmeden edemiyorum, kızınca yüzüne falan vuruyor 2 gündür, vurmayı nerden gördü anlamıyorum, eline bile vurmuşluğum yoktur mutlu olsun diye kırk takla atıyorum
işte böyle bebem ben de bahane çok yani haliyle kendimi avutacak yer arıyorum, eskiden oğlum uyuduğunda hemen tatlılara, çikolataya saldırırdım neyse bugünlük böyle olsun artık napim, bunun pişmanlığı beni yer bitirir zaten ama çok acıktım yesem daha yerdim de bıraktım yani

Yani siz durumunuzun kıymetini bilin, çocuk olduktan sonra ne ağız tadıyla diyet yapılıyor, ne de spor dün uyanıkken callan yapayım dedim halimizi görmeniz lazımdı vazgeçtim bıraktım akşam yaptım napim
Çocuk yapmadan verin fazlalıkları, hatta 2-3 kg alta bile geçin, hamilelikte yersiniz ne isterseniz

Heheheh Çok tatlı bunlaaarr

İyi akşamlar canım. Tamam. Yoklamaya yetişemezsen ben yanına not düşerim "toplantıda" diye Çekirgeleri de hiç unutmazmış

Önce bi güzel zayıflarsıınnn, sonra da inşallah Allah hayırlısıyla bi bebiş verir sanaa Mide bulantısına falan bi süre katlanacaksın.. Sonra hiç bişi kalmıcak Gayreettt

Oyyy Çok saol canım :)) Amin.. Cümlemize :) Kayınvalidem de öyle dedi "Seneye inşallah bebekle" dedi. Dedim "sonraki sene inşallah" "E ama yaş da geçiyo yani" dedi. Dedim "E geçiyo yani ama, olsun"

Kısmet canım. Zaman ne gösterir bilinmez. Dayanamam belki hahah
Hayırlısıyla inşallah Öpüyorum seniii

canıım biz de seni seviyoruz,çok öpüyorum.toplantıda başarılar bebişim

ayyy canım yaaa çok fena oldum benn.çocuklara dayanamıyorum,ayy öyle yüzüne vuruyor dedin yaa içim bi garip olduu
canım sorun devam ederse bir çocuk doktoruna falan mı göstersen.belki psikolojik bişeydir belki de zaten her çocukta farklı şekilde ortaya çıkan gelişimle ilgili bir durumdur.her ne ise umarım en kısa zamanda çözülür canım benim,sen sıkma canını.
Allah sana bağışlasın yavrunu
amaaaa bu yine de aburuk cuburuk yemeye sebep değil.neyse bu son olsun bebişim,dikkat edersin bundan sonra.çok öpüyorum seni de hepinizi de kaçtım ben iyi akşamlarr,yarın bildirimde görüşürükkkkk

canıım biz de seni seviyoruz,çok öpüyorum.toplantıda başarılar bebişim

ayyy canım yaaa çok fena oldum benn.çocuklara dayanamıyorum,ayy öyle yüzüne vuruyor dedin yaa içim bi garip olduu
canım sorun devam ederse bir çocuk doktoruna falan mı göstersen.belki psikolojik bişeydir belki de zaten her çocukta farklı şekilde ortaya çıkan gelişimle ilgili bir durumdur.her ne ise umarım en kısa zamanda çözülür canım benim,sen sıkma canını.
Allah sana bağışlasın yavrunu
amaaaa bu yine de aburuk cuburuk yemeye sebep değil.neyse bu son olsun bebişim,dikkat edersin bundan sonra.çok öpüyorum seni de hepinizi de kaçtım ben iyi akşamlarr,yarın bildirimde görüşürükkkkk

Saol canıımmm Amiinn.. Hayırlısıyla inşallah. Kısmetiyle... Fazla istemiyim durun Daha zamanı değil

Aaaahhh! Ahhhh!! Elveda 2'li rakamlar...

Bebişleri olanları görüyoruz baksanızaaa... Ablamlardan da biliyorum... Böylesi bi sorumluluk için biraz daha beklesem daha iyi olacak :)) yoksa ben biterim onlaraaaaa!! Yirim yiriimm

Allah sana da kolaylık versin Rachelfine. Ben de öyle düşünüyorum. 55 oliyim de en fazla, sonra inşallah. 55 de olamıyom nasılsa.. Daha baya var demek

İyi akşamlar güzelleeerrrr :79:

Son düzenleme:
Kızlar yine bi dünya yazmışınız. Akşama oturup okuycam hepsini. Ama dayanamadım bunu sizinle paylaşmam lazım. Şu an elimde güçlendirmenin ilk elması var. Valla nasıl özlemişim. En masum meyvelerden biri olduğu için dedim elmayla başlamak en iyisi. Ekmek yememeye karar verdim bir de. Çok arada canım çekerse bir tost yaparım. Bünye alıştı zaten ekmeksizliğe.

Heyooooo!!!!

Ben çok sıkıldııımmmm!! :106: Napıyonuz ne ediyonuuzz? bi sürü kişi toplanmış, konuşan yookkk :101:

Puufff!!! Hayat çok sıkıcııı...

aynen katılıorum hayat su ara cok sıkıcı..bende depresyon arabesk sarkılar dinleyip,eski sewgilime küfrediorum.bi elimde biram eksik

koptum yorumuna,,banada yapsana

Hanginiz cevap verecek şimdi, bu şerefi kime verelim kızlar :)))))

ben wermek istiorum

Metepolizmayı bozuyor arkadaşlar bunu bıraktıktan sonra 3 kat daha çok kilo alacaksınız.

ayy bi çekin gidin artkk yaaa,,anlamıorum yani size fikir soran warmıda böle negatif yorumlar yapıp gidiosunuz..bence bidahada birine akıl wermeden önce metabolizmanın,metepolizma die yazılmadığını ögrenin gelinde,enazından akıl werme cabalarınız biraz inandırıcı olsun

"metepolizma " Ahahahah ne güldüm akşam akşam Bunlar ne ya. Nerden çıkıyo bu tipler. "metepolizması" bozuk bunların güzel arkadaşım. Geçen gün biri daha yazmıştı. Gereken cevabı aldı. Baz almamak lazım bu tipleri. Metabolizmaya zarar valla

Son düzenleme:
kedi dedin de bu sportmenkedi nerelerde kaçamak yapıyor acaba,epeydir kaybolduu

sadece o da değil. pek çok kişi kayıp. inşallah dediğin gibi biryerlerde kaçamak yapmıyorlardır.

kızlar bu callen nedir,biriniz bana açıklasanız :)

vücudu çok etkili ve hızlı şekilde toparlayan bir spor. callanetics topiğine bakarsan orda detaylı bilgi bulursun. dilersen videolarını da indirip yapmaya başlayabilirsin. gerçekten çok etkili.

ya boşver. canı sıkılıyo, bize sardırıyo işte.

koptum yorumuna,,banada yapsana

ay senin canın sağolsun. istediğin yelek olsun...

sabah yine fırsat bulamam arada iki dakikacık bulabildim yazayım dedim..

dünden beri net açık ben hiç yazamadım.. kuzum 6. hastalık diye bi nane geçirmiş meğer.. kreşe başlamıştı pazartesi.. dün döküntüler falan olunca bugün hastaneye götürdüm. orada öğrendik.. neyse o vesileyle evdeki bebekli misafirim birkaç gün için başka bir yere geçtiler.. bende durumlar böyle..

Sizi özledim..
dely kuşş mutlu yıllar tatlım bıdığım!!! senin yerin (hepimizce öyledir sanıyorum) apayrı.. sen böyle android gibin bişeysin zannımca.. her daim gülüyon, ya da elbet sinirden falan da olsa gülüyon demeliyim belki de :) öyle ya da böyle ziplenmiş neşe zımbırtısı(duygusallığı bozdum fekat aklıma bişey gelmedi) gibi ışıldamaya devam et fındığım, nostaljikimm, sırıtık smile' ım ne bileyim robin william'ım, adile naşit'im, arzum onan'ım... ha ayrıca cedric'im... zaman zaman Taz'ım :)) seviyom seni

arkadaşlar bişey sorcam dukanın sitesinde test war ya şu kullanıcı adı ve şifre yeri war üye olmak gerekiyo galiba ben anlamadım yardım edebilirmisiniz

Ayyy canım geçmiş olsun ya 10 gün falan sürüyor galiba, iyi anlamışlar çoğu doktor teşhis edemiyor bunu, antibiyotik yükleyip duruyorlar ne olduğunu bilmeden

geçmiş olsun kuzuya. öpüyorum...

arkadaşlar bişey sorcam dukanın sitesinde test war ya şu kullanıcı adı ve şifre yeri war üye olmak gerekiyo galiba ben anlamadım yardım edebilirmisiniz

önce üye oluyorsun. basit, e-mail şifre falan. sonra bir test çıkıyor. onu dolduruyorsun. kaç gün atak yapacaksın kaç gün seyir v.b. testi anlayamazsan bu siteden yardım alabilirsin doldurmak için.
Adım Adım Dukan diyeti testi | Anne Kaz

slm kızlarr ne edersizn
Bn akşam ki menümü yazayım hemen canlar.
3 yumurta ve lor peynrini karştrdım,tavaya azcık su koydum orda pişrdim. güzel oldu diyelim
Yannda yogrt ve peynr yedim azcık. yanlz bgn içn dışım yumurta oldu ya.s

spor yapamadım gece yatmadan önce 30 mekik çekmeyi düşünüyorum birde bende 30 gnde incelin die egzersz cd si vardı ona tekrar başlıcam çok iyi geliyodu

mrb arkadaşlar,
atak evresindeyim günde ne kadar yumurta yiyorsunuz? ben zararlı olur diye 2yi geçmiyorum ama? bilemedim ne yapacağımı. bir de atak evresinde yiyeceklere azcık tuz katılabiliyor mu?

mrb arkadaşlar,
atak evresindeyim günde ne kadar yumurta yiyorsunuz? ben zararlı olur diye 2yi geçmiyorum ama? bilemedim ne yapacağımı. bir de atak evresinde yiyeceklere azcık tuz katılabiliyor mu?

günde yumurtanın sarısını iki adet, beyazını sınırsız tuketebılıyorsun. yıyebılıyorsan sorun yok yanı
tuza gelınce tuz fazla olmamak sartıyla tuz kullanabılırsın. hatta kornıson tursu bıle yıyebılırsın. ama abartmadan

dely doğum günün kutlu olsun bebeeemmm.. nice mutlu sağlıklı ve formunda olacagın seneleree....amin.

alıye kuzu sana bır sorun. 20 kılodan sonrakı kıloları verırken cok zorlandın mı????. ben gr oynayamıyorum yaaaaaa.. suda ıcıyorum form cayıda içiyorum (kabızlık için) ama tık yok yanıı.. bi haftasonları dusuyorum oda az su ıctıgımden ıcımdekı su gıdıyor. ptesı olunca hoopp yıne artıı çünkü içim su doluyor yarın barı eksı goreyım ya sıkıldım ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…