Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben bu tarçınlı yeşil çayı pek sevdim kızlar. gerçekten lezzetli ve de tarçın açlığı bastırıyo, şekeri dengeliyo, karın yağlarını da yok ediyo. oh missss

niye güldün kız, gülme. alamadım madem örüyorum aynısından. hem ucuza geliyo hem de örerken yemek yiyemiyorsun ne güzel :-))))

ayy dely sıkılıdım napıyosunuz deyince birden örgüden falan bahsedince güne gitmişiz de kaynatıyormuşuz gibi geldii:KK9:

gerçekten müthiş kilo vermişsiniz bravo inşallah bende veririm seyir evresinde 3 günüm toplamda 4 KG vermekle başladım ama dayanamadım bugün 1 tane elma yedim umarım sorun olmaz :)

sen bi elma yesem olur mu diye bize sorduğunda,o elmayı zaten çoktan hüpletmiş miydin ki :KK9:

ayy dely sıkılıdım napıyosunuz deyince birden örgüden falan bahsedince güne gitmişiz de kaynatıyormuşuz gibi geldii:KK9:

eh öyle zaten. dukan günü. dukan emmi de gelse günümüe aslında, yulaf kepekli kekleri poğaçaları yedikten çayları hüplettikten sonra, mezdeke kasedi açar göbek atardık karşılıklı. hem dukan emmi para da yapıştırırdı bize. :KK37::KK1::KK1::KK1::KK52:

eh öyle zaten. dukan günü. dukan emmi de gelse günümüe aslında, yulaf kepekli kekleri poğaçaları yedikten çayları hüplettikten sonra, mezdeke kasedi açar göbek atardık karşılıklı. hem dukan emmi para da yapıştırırdı bize. :KK37::KK1::KK1::KK1::KK52:

heeee o bizim bu diyet için harcadığımız paraları geri verse yeter vallaa :KK9:

Hanginiz cevap verecek şimdi, bu şerefi kime verelim kızlar :)))))

hehehehehehe bence hiç birimiz vermeyelim.
dukan yapanlar öldü de yapmayan ölmedi mi falan diye türkü çığıralım yada buna da copy paste yapalım :KK9:

Yirim seni ben var ya :))) Arımayam benim :)) Türkü çığırır halimizi gözünüzün önüne getirin bakalım şimdi, beraber ve solo :KK9::KK9:

Evvet yine diyetin içine etmiş bulunuyorum :KK17::KK17::KK17: böyle yapa yapa iyice durduracam kilo vermeyi ben ama hadi hayırlısı.

bugün protein günümdü ama dün alışveriş yapamadım eşim bursadaydı, neyse bugün ps yapayım didim, öyle devam ediyordum kiiii temizlik yaptıktan sonra bi yoruldum bi ırıldım, tansiyonum mu düştü şekerim mi düştü bilemedim böyle karnım bi acıktı (oha saat 4:30 olmuş) oturdum ekmeenen zeytin yidim :18::18::18::18:

sonacıma reçel yapmıştım bebeme dedim bari bozduk onlarında bi tadına bakim bozuk mudur ekşi midir nedir :18::18::18::18:

efenime sölim eşim dün bursadan kestane şekeri getirmiş dedim battı balık yan gider onun da bi tadına bakim de aklımda kalmasın didim :18::18::18::18::18:

yedim de yedim yedim de yedim yani :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

akşam koşu bandını açim de 1 saat yürüyeyim callenden önce bari 2 günde sp yapayım :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Oy oy oyyyy:KK9: Ne güzel de anlatmışsın :KK1: Afiyet olsun ne diyim :)) Bi daa olmasın :KK1::KK1:

ben anlatayım naptığımı delycim. geçen gün kotonda bir yelek gördüm. el örgüsü gibi çok güzel. deneyeyim dedim, pek bi hoş oldu kotla. amma fiyatı accık pahalıydı. 70+ bi yelek için servet. bende dün güzel bi iplik aldım başladım yeleğin aynısından örmeye. birebir aynısı olur mu bilmem ama çok benzeri olur en azından. akşam öremeye başladım. şimdilik gayet iyi gidiyor. yarın da mahmutpaşaya gidip yeleğim için gerekli şeritlerden de alacağım. senelerdir el örgüsü giymedim şişman gösteriyor, yakışmıyor diye, ama giyerim artık. işte böyle
70 küsür mü? Ooooo :KK53: O ne bee :KK70: hayatta vermem :KK70: Hırka bile olsa vermem o parayı :KK70: bi yeleğe maksimum 30 lira veririm, o da fazla maksimum oldu.. 20 yeter yaa :KK9: Emeğine sağlık :)) Öyle bi yeteneğin varsa ne güzel yaa :) Çeşit çeşit ör zamanın da varsa. Süper :128: Fotosunu da çek, paylaş bitirdikten sonra :KK34:

alıyeeeee bende ısterım aynısından.....:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:
:KK9::KK9: Hepimiz sıraya girelim o zaman :KK1::KK1:

Ben de şimdiden bildiririm kiii, yarın pasta yicem :KK17::KK1: Yarın benim doğumgünüm. Şimdiden kutlamanıza gerek yok, yarın kutlarsınız olur mu hihihi :KK1: Zati tamı tamına 30 oldum. Pek kutlanacak bişi yok :KK70:

Hanginiz cevap verecek şimdi, bu şerefi kime verelim kızlar :)))))

hem bence o da dünkü duruma atıfta bulundu,yani şaka yapıyor zannımcaa yoksa bu yine aynısı mı kızz ???
ay valla ben bigün bi başlıcam çemkirmeye fırlatıp atacaklar beni de burdan kızdım bak şimdi yaaa,ayy hem ayrıcaaa neden bizden daha çok bizi düşünenler var anlayamıyorum kii.ayy neyse sustum pufff :KK47:

Yirim seni ben var ya :))) Arımayam benim :)) Türkü çığırır halimizi gözünüzün önüne getirin bakalım şimdi, beraber ve solo :KK9::KK9:

cancan.gif

choir.gif

Canlarım, bitanelerim,

Bu zor günü de beraberce güzel bir şekilde geçirdik. Bu günlük bana müsade. Ama aklım şu çekirgelerde kaldı, yapıştırabilceklermi acep tickerleri :KK1:

Yarın sabah toplantım var, geç kalırsam merak etmeyin. :KK9:

Hepinizi seviyorum ve çoook öpüyorum. İyi akşamlar kızlar. :KK16::KK16::KK54:

eveeet,bugün başlamış bulunuyorum diyetime.5 gün atak diyor dukan amcamız.eh emir büyük yerden napalım,yapacağız artık.desteklerinizi bekliyorum kızlar,çünkü geçen sefer 3 gün dayanabildim çok mide bulantısı yaptı vazgeçmek zorunda kaldım.ama artık zayıflamöam lazım çünkü,2. kez anne olmak istiyorum ama en azında 15 kilo vermem lazım.desteklerinizi bekliyorum arkadaşalar. :KK54:

kime, neye, kim, ne, noldu, hani, ne var, kaç n kaç k? yok yok kedidir kedi... :KK60:

kedi dedin de bu sportmenkedi nerelerde kaçamak yapıyor acaba,epeydir kaybolduu :KK9:

Oy oy oyyyy:KK9: Ne güzel de anlatmışsın :KK1: Afiyet olsun ne diyim :)) Bi daa olmasın :KK1::KK1:

70 küsür mü? Ooooo :KK53: O ne bee :KK70: hayatta vermem :KK70: Hırka bile olsa vermem o parayı :KK70: bi yeleğe maksimum 30 lira veririm, o da fazla maksimum oldu.. 20 yeter yaa :KK9: Emeğine sağlık :)) Öyle bi yeteneğin varsa ne güzel yaa :) Çeşit çeşit ör zamanın da varsa. Süper :128: Fotosunu da çek, paylaş bitirdikten sonra :KK34:

Ben de şimdiden bildiririm kiii, yarın pasta yicem :KK17::KK1: Yarın benim doğumgünüm. Şimdiden kutlamanıza gerek yok, yarın kutlarsınız olur mu hihihi :KK1: Zati tamı tamına 30 oldum. Pek kutlanacak bişi yok :KK70:

oyyyyy kuzuuuuum vallahi dayanamamm şimdiden doğum günün kutlu olsun :KK16:
nice sağlıklı yaşlara inşallahhhh,bütün dileklerin gerçek olsun ve inşallahh bu yaşın sana bir de bebiş nasip etsin hayırlısıyla :emir_bebek:
veeee inşallahh yarın sabah bildirim gününde de doğumgünü hediyesi olaraktan bol bol eksilerrr görürsün :KK52:
şimdiden afiyet olsun canım benim :KK54:

Canımm, yarın kutlarım o ayrı ama dedim ya gecikicem ben şimdiden kutlarım. Ahh ah ne günlerdi, Aliyem anlar beni şimdi :)) Ben 29,5 da 2 sene falan kaldımdı onu hatırladım şimdi bak. :KK9:

Sağlıkla, mutlulukla, inşallah bebişinle nice yaşlara bitanem. :KK48:

yaaa bişey dicem,bahsi geçen kişi nereye kaboldu,yok olmuş gitmiş hay allaaaammm yaaaaa sayıyla mı veriyorlar bunları,bunlar karataycı mı ne ayak hacı ben bi halt anlamıyorum bu insanlardan :KK47:
yalnız bişey diyeyim mi bu kaç oldu,bundan sonra ilk bunu yazanı var yaa fena bombalıcaz vay onun halineeee :KK9:
şöyle ellerimi belime koyup hanım hanımmmm diye bir başlıcam çığırtkanlığa salon kadınlığım falan kalmayacak vallahii :KK60:

X