Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Muffin kalıplarına çok mu yapışıyor ? sıyrılması gerekmiyor mu ondan :44::44: ben de silikon kalıplar var onlara yapıyorum, elektroworldden almıştım galiba çok da ucuzdu renkli renkli

Afiyet olsun canım,

Yapıştırmaya çalıştığın ticker link ini buraya yapıştırır mısın?

canımm yazdıklarını bi çırpıda, yüzümde kocaman bi gülümsemeyle okudum. Bütün güzel dileklerin için kocamaaaan bi amin diorum inşallah dediğin gibi güzel olur her şey =) yeni işim konusunda da çok teşekkür ederim yeni okulumda yeni öğrencilerle bakalım neler bekliyo beni maceralarımı yazarım ara ara
Söylediklerinde sonuna kadar haklısın, kendisi şu an ayrılmamıza neden olan kızın peşinden koşturuo geçenlerde aynı karede olan fotolarını gördüm bi garip oldum ama umursamıorum artık. Bitti dönüşü yok içimde sadece biraz burukluk var neden ilişkim yürümedi die. Artı bi süre de işsizlik canıma tak etmişti. gitmediğim yer, girmediğim mülakat kalmadı oldurana kadar çok uğraştım e haliyle yıprandım biraz. ama şimdi çok iyiyim. Sizinle daha da iyi olucam inşallah
Hergün kilo bildirimimi yapıcam burdan dün 56 idim bugün 55.4 çıktım. yarını bekliyorum sabırsızlıkla =) bi daha da kaçamak yok söz veriyorumm. Sadece ve sadece haftada 2 kere ödül öğünüm var o kadar. Hepinizin huzurunda sözüm söz!!

Silikon kalıplarda ben hiç yapışma sorunu yaşamadım canım. Şiddetle tavsiye ederim. Hatta şekillileri de var onların çok ciciii oluyolar

Sadece http...........png olan kısmı yapıştıracaksın. Başında sonunda başka bir şey varsa, almayacaksın

silikondan mini mini muffın kabı da var cok kolay cıkıyor

arkadaşlar ben tickerdan yapıyorum ama olmuyor yani ticker oluyor ama siteye yüklediğimde format uygun değil diye bir uyarı veriyor bana yardım edecek biri varmı acaba

ben de o şekilde yapamıyorum kabul etmiyor, ticker ı oluşturduktan sonra resmin üstüne sağ tıklayıp resmin url sini kopyalayıp profildeki o alana yapıştırıyorum

Canım benim de aynen anlattığın gibi oldu, ben çözümü slikon muffin kaplarında buldum. 6 tane almıştım bazen yetmiyor yine kağıt olanlara koyuyorum ama onlar hep yapışıyor.

Muffin kalıplarına çok mu yapışıyor ? sıyrılması gerekmiyor mu ondan :44::44: ben de silikon kalıplar var onlara yapıyorum, elektroworldden almıştım galiba çok da ucuzdu renkli renkli

yağsız mı döküyorsunuz kalıba? yağsızken de mi yapışmıyor? öyleyse süper. ben de alayım silikon kalıp. gerçi benim kalıplar yağladığımda bile yapıştı. gerçi çok çok az yağladım peçeteyle. buna rağmen yarısı kalıpta kaldı. kazıyarak aldım.

Evet canım, hiç yağlamıyorum ben, zaten yumuşak olduğu için istediğin gibi eğip büküp çıkarabiliyorsun.

Kız sen bana neden o kadar çok güldün de bakalım :)) Belli ki yanlış birşey var, buradan görecektim :))

Seviyom kıs seni tam ekim yetişir şimdi yazacaktım baktım ohoooo ekim yetmiş bile biri tikır desin hemen koşuyon yardıma ona güldüm bebem

tabi yağ istemiyor, yağsız da olsa yapışmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…