Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bnde bnde hiç sorma ya:KK1: birde öyle küfürlü argolu anlatımı varki bnm söyleyemedgm herşeyi o söylüyor ya nasıl rahtlıyorum bi bilsen :)
bayıldım resmen kadına anlatımına ve bu kadar açık olmasına :KK1:
sende ilşklerden çektin sanırım dmi ssz

çekmeyen var mı kuzum sanki ya ohooooo :KK9:

şu marketlerde satılan yapışmaz muffin kalıplarından almıştım. teflona benzer bişey. ama yağ sürmeden yaptığım poğaçalar yapıştı hep. bugün azıcık yağladım kalıpları ama yine yapıştı. nasıl da güzel olmuş poğaçalrım ama kalıptan çıkmıyor :-) muffin kağıtlarından almıştım ama onlara da yapışmıştı. küçücük kalıplara da yağlı kağıt seremem ki. siz nasıl hallediyorsunuz bu yapışma işini?

kuzu silikonlardan al,benim silikon kek kalıbım var mesela tek damla bile yağ koymuyorum,hiç yapışmıyor.
bugün de muffin için olanlarından alacağım :KK56:

canımm yazdıklarını bi çırpıda, yüzümde kocaman bi gülümsemeyle okudum. Bütün güzel dileklerin için kocamaaaan bi amin diorum inşallah dediğin gibi güzel olur her şey =) yeni işim konusunda da çok teşekkür ederim yeni okulumda yeni öğrencilerle bakalım neler bekliyo beni maceralarımı yazarım ara ara :KK1:
Söylediklerinde sonuna kadar haklısın, kendisi şu an ayrılmamıza neden olan kızın peşinden koşturuo geçenlerde aynı karede olan fotolarını gördüm bi garip oldum ama umursamıorum artık. Bitti dönüşü yok içimde sadece biraz burukluk var neden ilişkim yürümedi die. Artı bi süre de işsizlik canıma tak etmişti. gitmediğim yer, girmediğim mülakat kalmadı oldurana kadar çok uğraştım e haliyle yıprandım biraz. ama şimdi çok iyiyim. Sizinle daha da iyi olucam inşallah :KK34:
Hergün kilo bildirimimi yapıcam burdan :KK34: dün 56 idim bugün 55.4 çıktım. yarını bekliyorum sabırsızlıkla =) bi daha da kaçamak yok söz veriyorumm. Sadece ve sadece haftada 2 kere ödül öğünüm var o kadar. Hepinizin huzurunda sözüm söz!! :KK45:

ayyy kuzummmm yapma Allahaşkına,hele ki bir de başka kızın peşinden koşan adam için mi üzülüp sıkılıp bi de kilo alıyorsun:KK47:
bırak gitsin amaaaniiiinnnn,evlerden uzak.Bak ne kadar hayırlı olmuş ayrıldığın farkında değil misin ? Bu adamla evlenip çoluk çocuk doğurup aldatılan bir kadın olacaktın belki de.Amann yol ver gitsin,sil kafandan da kazıı.O hayatını yaşayacak,sen hala burda üzüleceksin.Öğretmenim yaaa senin bize örnek olman lazımm,hoppiidiiii toparlan ,ortalıktan da kaybolmaa.
bak ne güzel gram gram gitmeye başlamış kilocuklar,her gün bildir.bu süreci hep beraber atlatıp sonra da okul müdürüyle gerçekleşecek düğününe katılırız inşallahhh:KK16:
yakışıklı mı kızzz :KK23::KK23:

arkadaşlar bnde dukan diyeti kibanını almayı düşünüyorum gittigidiyordan baktım yanında yulaf kepeği ile birlikte satılıyodu tabi ayrı ayrı da satılan vardı yulaf kepeğini okuduğum kadarıyla pek sık bulunan bişey değilmiş ikisinide alsam mı ne dersiniz

arkadaşlar bnde dukan diyeti kibanını almayı düşünüyorum gittigidiyordan baktım yanında yulaf kepeği ile birlikte satılıyodu tabi ayrı ayrı da satılan vardı yulaf kepeğini okuduğum kadarıyla pek sık bulunan bişey değilmiş ikisinide alsam mı ne dersiniz

eski,den öyleydi ama artık büyük marketlerde ve nette var. ama yinede alabilirsin, nasıl olsa hep kullanıyoruz.

Kızlar seyir evresindeyim fakat bu meyve olayı mahfediyor beni bir tanecik elma yesem olmazmııııı :KK50:

Weight Loss - Diet Ticker

kitabınız war ise we okuduysanız,güçlendirmeye kdr meywe yok.ama tabiki duraklamayı göze alırsanız,kaçamak yapmak size kalmış.ztn dukan meywe düşkünü olan insanlara cok uygun bi diet deil bence,cunku guclendırmeye kdr uzun bi süre war dayanılması gereken.

silikondan mini mini muffın kabı da var cok kolay cıkıyor

Evet canım, hiç yağlamıyorum ben, zaten yumuşak olduğu için istediğin gibi eğip büküp çıkarabiliyorsun.

tabi yağ istemiyor, yağsız da olsa yapışmaz :KK34:

kuzu silikonlardan al,benim silikon kek kalıbım var mesela tek damla bile yağ koymuyorum,hiç yapışmıyor.
bugün de muffin için olanlarından alacağım :KK56:

teşekkürler kızlar, yarın mahmutpaşaya gidecektim zaten. ordan silikon kalıp da alayım.

Kızlarrr, ben geldim

Yaaaa okudum okudum o kadar alıntı yapmıştım, hatta alıntılarım çok oldu diye güneylim i de anmıştım ama şimdi hepsi uçtu gitti.

Aklımda kalanları yazayım bari. :2:

Dely cim, hala ayılamadım ayılmış gibi yapıyorum canım:126:

Rachelfine cım ilk zamanlar normal bacaklarını açamaman, 3. günden sonra hemen farkedecek. :emir_bebek:

İpekim, callen de popon küçülmesin diye azalttığın hareket hangisi? Bara koyup ayakta yaptıkların mı oturarak ayağının birini bükerek yaptıkların mı?:44:

Medesam başımın ağrısı geçti çook sağol bitanem.:KK16: tavuk köfte konusunda haklısın ama ben döner için de aynı şeyi düşünüyorum, markaya güveniyorsanız ve bütün etten yapılyorsa tercih edin derim. :KK56:

Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz, buradan ayrılmayın. :))

Glshk cım, zararın neresinden dönsen kar, burada ol, hep birlikte yaparız.

Yeni başlayan arkadaşlarım hoşgeldiniz, buradan ayrılmayın ama :))

Canım, şu ayakları zorla kaldırdığımız arkaya alıp biryere tutunduğumuz hareketler varyaa onları diyorum benn

kitabınız war ise we okuduysanız,güçlendirmeye kdr meywe yok.ama tabiki duraklamayı göze alırsanız,kaçamak yapmak size kalmış.ztn dukan meywe düşkünü olan insanlara cok uygun bi diet deil bence,cunku guclendırmeye kdr uzun bi süre war dayanılması gereken.

meyve sevmeyen biri olarak ben bile zor dayandım ve birkaç kaçamak yaptım. bence de dukan meyve sevenler için uygun değil.

Heyooooo!!!!

Ben çok sıkıldııımmmm!! :106: Napıyonuz ne ediyonuuzz? bi sürü kişi toplanmış, konuşan yookkk :101:

Puufff!!! Hayat çok sıkıcııı...

Evvet yine diyetin içine etmiş bulunuyorum :KK17::KK17::KK17: böyle yapa yapa iyice durduracam kilo vermeyi ben ama hadi hayırlısı.

bugün protein günümdü ama dün alışveriş yapamadım eşim bursadaydı, neyse bugün ps yapayım didim, öyle devam ediyordum kiiii temizlik yaptıktan sonra bi yoruldum bi ırıldım, tansiyonum mu düştü şekerim mi düştü bilemedim böyle karnım bi acıktı (oha saat 4:30 olmuş) oturdum ekmeenen zeytin yidim :18::18::18::18:

sonacıma reçel yapmıştım bebeme dedim bari bozduk onlarında bi tadına bakim bozuk mudur ekşi midir nedir :18::18::18::18:

efenime sölim eşim dün bursadan kestane şekeri getirmiş dedim battı balık yan gider onun da bi tadına bakim de aklımda kalmasın didim :18::18::18::18::18:

yedim de yedim yedim de yedim yani :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

akşam koşu bandını açim de 1 saat yürüyeyim callenden önce bari 2 günde sp yapayım :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Evvet yine diyetin içine etmiş bulunuyorum :KK17::KK17::KK17: böyle yapa yapa iyice durduracam kilo vermeyi ben ama hadi hayırlısı.

bugün protein günümdü ama dün alışveriş yapamadım eşim bursadaydı, neyse bugün ps yapayım didim, öyle devam ediyordum kiiii temizlik yaptıktan sonra bi yoruldum bi ırıldım, tansiyonum mu düştü şekerim mi düştü bilemedim böyle karnım bi acıktı (oha saat 4:30 olmuş) oturdum ekmeenen zeytin yidim :18::18::18::18:

sonacıma reçel yapmıştım bebeme dedim bari bozduk onlarında bi tadına bakim bozuk mudur ekşi midir nedir :18::18::18::18:

efenime sölim eşim dün bursadan kestane şekeri getirmiş dedim battı balık yan gider onun da bi tadına bakim de aklımda kalmasın didim :18::18::18::18::18:

akşam koşu bandını açim de 1 saat yürüyeyim callenden önce bari 2 günde sp yapayım :KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

kestane şekerine kadar ses etmedim, olur öyle şeyler dedim ama kestane şekerini görünce pek canım sıkıldı. aman deyim. napmışsın öyle... neyse olmuşla ölmüşe çare yok. önümüzdeki günlere bakacaz artık.

Heyooooo!!!!

Ben çok sıkıldııımmmm!! :106: Napıyonuz ne ediyonuuzz? bi sürü kişi toplanmış, konuşan yookkk :101:

ben anlatayım naptığımı delycim. geçen gün kotonda bir yelek gördüm. el örgüsü gibi çok güzel. deneyeyim dedim, pek bi hoş oldu kotla. amma fiyatı accık pahalıydı. 70+ bi yelek için servet. bende dün güzel bi iplik aldım başladım yeleğin aynısından örmeye. birebir aynısı olur mu bilmem ama çok benzeri olur en azından. akşam öremeye başladım. şimdilik gayet iyi gidiyor. yarın da mahmutpaşaya gidip yeleğim için gerekli şeritlerden de alacağım. senelerdir el örgüsü giymedim şişman gösteriyor, yakışmıyor diye, ama giyerim artık. işte böyle

ayyy kuzummmm yapma Allahaşkına,hele ki bir de başka kızın peşinden koşan adam için mi üzülüp sıkılıp bi de kilo alıyorsun:KK47:
bırak gitsin amaaaniiiinnnn,evlerden uzak.Bak ne kadar hayırlı olmuş ayrıldığın farkında değil misin ? Bu adamla evlenip çoluk çocuk doğurup aldatılan bir kadın olacaktın belki de.Amann yol ver gitsin,sil kafandan da kazıı.O hayatını yaşayacak,sen hala burda üzüleceksin.Öğretmenim yaaa senin bize örnek olman lazımm,hoppiidiiii toparlan ,ortalıktan da kaybolmaa.
bak ne güzel gram gram gitmeye başlamış kilocuklar,her gün bildir.bu süreci hep beraber atlatıp sonra da okul müdürüyle gerçekleşecek düğününe katılırız inşallahhh:KK16:
yakışıklı mı kızzz :KK23::KK23:

haha :KK70: malesef canım yaa başımdakilerin 2si de kadın :KK70: müdire ve müdire yardımcısı :KK70: şansım yok benim bu konuda :KK5:

Canım, şu ayakları zorla kaldırdığımız arkaya alıp biryere tutunduğumuz hareketler varyaa onları diyorum benn

Anladım canım :)) Sağol

Heyooooo!!!!

Çok yoğunummmmmmmmmmmmmmmm :))))

Bidaha yapma şekerrrrrrr :))))

kestane şekerine kadar ses etmedim, olur öyle şeyler dedim ama kestane şekerini görünce pek canım sıkıldı. aman deyim. napmışsın öyle... neyse olmuşla ölmüşe çare yok. önümüzdeki günlere bakacaz artık.

Haha çokk tatlısın alişim :) kestaneye kadar sabırla okudun, patladın :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wqNFzPH/weight.png

teşekürler canım link bu

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wwsJURS/weight.png

Şimdi canlarım, hani bu ticker resmini gördüğünüz yer var ya orada en aşağıya kadar inin Ez code yazan yerde bu kopyaladığımı göreceksiniz. Başını sonunu atıp bu kadarını kopyalayıp yapıştırdığınızda oluyor. Ben sizin için hazırladım, yapıştırın bakalım yukardakileri şimdi :))

kestane şekerine kadar ses etmedim, olur öyle şeyler dedim ama kestane şekerini görünce pek canım sıkıldı. Aman deyim. Napmışsın öyle... Neyse olmuşla ölmüşe çare yok. önümüzdeki günlere bakacaz artık.

gerçekten müthiş kilo vermişsiniz bravo inşallah bende veririm seyir evresinde 3 günüm toplamda 4 KG vermekle başladım ama dayanamadım bugün 1 tane elma yedim umarım sorun olmaz :)

Son düzenleme:
ben anlatayım naptığımı delycim. geçen gün kotonda bir yelek gördüm. el örgüsü gibi çok güzel. deneyeyim dedim, pek bi hoş oldu kotla. amma fiyatı accık pahalıydı. 70+ bi yelek için servet. bende dün güzel bi iplik aldım başladım yeleğin aynısından örmeye. birebir aynısı olur mu bilmem ama çok benzeri olur en azından. akşam öremeye başladım. şimdilik gayet iyi gidiyor. yarın da mahmutpaşaya gidip yeleğim için gerekli şeritlerden de alacağım. senelerdir el örgüsü giymedim şişman gösteriyor, yakışmıyor diye, ama giyerim artık. işte böyle

alıyeeeee bende ısterım aynısından.....:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

meyve sevmeyen biri olarak ben bile zor dayandım ve birkaç kaçamak yaptım. bence de dukan meyve sevenler için uygun değil.

evetttt,neysekii benn böööğğğ hiç sevmem meyve.hayatım boyunca toplasanız 1-2 kilo yememişimdir kesin.
mesela armut severim.tek 1 tane alırım tansaştan falan yemeye zorlayayım kendimi diye alırım,açlıktan ölsem dolabı açıp açıp onu hayatta görmem yada görmemezliğe gelirim bilmiyorum :KK9: sonra çöpe gider.
güçlendirmeye geçtiğimde benim için en zor kısmı zorla meyve yemek olcak,bari karpuz bitmese iyidir portakal falan kış meyvesi iyice sevmem yani :KK50:

Heyooooo!!!!

napak kuzu yaaa,saat doldurmaya çalışıyoruz işte.
öğlen içinde ıspanak olan tavuk sarma yedim çok güzeldi ama az yedim.
şimdi de acıktık,1 haşlanmış baget ve az yoğurt yedim yemeğe kadar tutsun diye.
şimdi de belki bir kahve ile tüttürmece olayına girerim :KK14:
1 saat daha takılmaca devam :KK50:

kuzu ama yaa hadi yemişin ekmeği zeytini de,bi de onu bi de bunu niye yedin ki üstüne.
ayy kızlar noldu bu ara herkes çok kolay kaçamak yapar hale geldi.hadi bakalım yaz bitti tamam,bu ay artık daha güzel olsun hepimiz için,yenilenelim silkelenip toparlanalım,eylül sonunda falan hedeflerimize ulaşmış yada yaklaşımış olalım.hepimizi için söylüyorum lütfenn :KK16:

ayy aliye çok güldüm alemsin vallahi :KK9:

haha :KK70: malesef canım yaa başımdakilerin 2si de kadın :KK70: müdire ve müdire yardımcısı :KK70: şansım yok benim bu konuda :KK5:

olsun kuzu bunun daha müfettişi gelir,denetmeni gelir sonraaaa veli toplantısına çocukların bekar dayıları amcaları gelirr olur bu iş olur merak etme sabır biraz :KK9:

gerçekten müthiş kilo vermişsiniz bravo inşallah bende veririm seyir evresinde 3 günüm toplamda 4 KG vermekle başladım ama dayanamadım bugün 1 tane elma yedim umarım sorun olmaz :)

teşeküür ederim. inşallah ama olmaz öyle daha seyirin 3 gününde kaçamak. dikkatli olalım lütfen :-))

X