Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Tam diyet kaşığıymış valla.
hersey ıyı hos gorunuyor da o susamlar neyın nesı bu durumlarda corekotu kullanmanı tavsıye ederımkuzum afıyet olsun
Canım haklısın susamda yağ var ama olsun o kadarcık. Sıfır kaçamakla gidiyorum bak.

Bu ay başladı başlayalı ( gerçi daha 2 gün oldu ama ) maşallahım var.

Evde dolma var, muzlu bisküvili pasta var ve tatlarına dahi bakmadım.

Direniyorum!

Kızlar bu göbeği nasıl eriteceğiz ya? :26:

Tamam eski halime göre çok iyi, en azından korse kullanmıyorum artık.

Ama pörtleyen görüntüsü yok olmuyor bir türlü.

Bu aralar yürüyüşte yapamıyorum fazla.

Spor namına yaptığım şeyler; günde 25 dk ( 100 km ) kondisyon bisikleti, 100 mekik, 100 ip atlama, 100 sopalı hareket.

Sizin göbekler ne durumda? :44:

benim mide küçüldü de alt göbek maşallah duruyor yerinde. işin kötüsü ona pek çare de yok.callan bacak ve popoda işe yarıyor ama göbeğe etkisi çok az. yürüyüşün de çok etkisi olmuyor göbeğe. kürek hareketleri ya da mekik işe yarar biraz ama onlar da beli çok zorluyor diye yapamıyorum. kalan kiloları da vereyim de, hala gitmezse, profesyonel bir spor eğitmeninden yardım almayı düşünüyorum. kilo verme sıralamasaına göre, bundan sonra verdiğim kilolar öncelikle ordan gidecek. en eski yağlarım onlar.

Canım ben günde 100 mekikte çekiyorum ama bölgesel incelme denen birşeyinde olmadığını söylüyorlar.
Popo olarakta sırt üstü uzanıp popomu sıkarak yukarı kaldırıp indirme hareketi yapıyorum 100 tane.

Bu egzersizlerin etkilediği bölgeler yanıyor yaparken ve acıyor başladığımdan beri ama ne kadar işe yarar bilemiyorum.
Göbek için pilates bayağı etkili deniyor.
Canımı sıkıyor bu göbek.

Acaba 57 kiloyu gördüğümde de bu göbek olacak mı diyorum?
Yoksa kilo verdikçe göbekte daha erir mi?

Callan yapmadım ben üşengeçlikten.
Bacaklarda işe yarıyorsa benim için süper olur.
Bacaklarında incelmesi lazım.

Benim normalde hiç göbeğim yoktur, yanlarımda yoktur ama kilo alınca oradan aldım, doğumdan sonra midem ve karnım vardı resmen zaten bacaklarım da kalın ayyyyy neyse o günleri hatırlamak istemiyorum
Şimdi diyetle birlikte göbeğim gitti, hafif yanlarda var onlar için yapılması gereken hareketleri biliyorum ama yapmıyorum enseden doğru tutulan bir sopa ile yanlara dönme hareketi o bana her daim iyi gelmiştir, eskiden 1 kilo alıp göbeğim çıktı sandığım zamanlarda yapardım hemen toparlardı
Benim de bacaklarım problem, özellikle üst bacak, salık değil sıkı ama kalın nasıl incelecek onu da biliyorum callan teyzeyle ama onu da yapmıyorum
Gerçi bir zamanlar diyet yapınca kilo vereceğimi de biliyordum ama diyet yapmıyordum, bir gün onu da yaparım inşallah

bilmekle olmuyor işte. yapmak için farklı bir motivasyon gerek. 25 yıldır diyet yapardım. 40'ından sonra başarılı oldum. demek vakti saati şimdiymiş

merhaba ben de dukan diyetine başlamak istiyorum dukan dıyetı ıçın sitelerde yer alan formu doldurdum ve 4 gun atak evresı oldugunu soyluyor. neler yenebılır? sadece proteın mı bellı saatlerı var mı?basla dıkkat etmem gerekn nelerdir? dıyeti uygulayanların önerilerini almak istiyorum teşekkurler..

kızlarr...benim canım acayip derecede bitter çikolata istiyor.eskiden olsa hiç dşünmez oturup bi saat aralıksız tatlı yiyebilirdim.şimdi de bazen gemileri yakıp yiyesim geliyor dolabı açıyorum elime alıyorum, bakıp bakıp geri koyuyorum.önceki yediklerine say diyorum kendi kendime.ama bu da can işte istiyor dukan amca küçücük bir iğne kocaman bir balonu patlatabilir asla asla asla demiş şekere...ama ben bi parçacık yesemmi ki yaa..ya da tatlandırıcılı çikolata bulunmaz mı hiçbir yerde(

Aliye'cim ben callan'ı 1 yılı geçkin bir süre önce denedim. Yarıya geldikten sonra kendimi kötü hissedince bıraktım, yapamadım yani.
O gün bugündür de hiç denemedim bir daha.

Halbuki bir başlasam çok işe yarayacağını biliyorum ama ah şu üşengeçlik.

Canım o sopalı hareketi günde kaç kez ya da ne kadar süre yapıyordun?
Ben günde 100 tane yapıyorum ama az sanırım. :44:

Bu diyet öneriyle yapılacak bir diyet değil.
Kitabı alıp okursanız tüm sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.
Hem daha doğru ve sağlıklı bir şekilde uygulamış olursunuz diyetinizi.

Canım 100 kez yapıyorsan her gün 10 tane artır öyle devam et

Günaydın herkese

Yine birilerinin günü, yarını karardıı yok yere ama neyse yeri değil

2 gün proteinden sonra dün sebze+protein günümdü, normale göre az bile yedim amaaa +800 çüşşşşş diyorum oğhaaaa diyorum
su içmedim doğru düzgün dışarıdaydım genellikle ondan oldu sanırsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…