Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba;

bu sürülebilir çikolata,
Malzemeler; Dikkat tamamı 2 günlük miktarlardır.
2 tatlı kaşığı light labne peynir
2 tatlı kaşığı süzme yoğurt
4 tatlı kaşığı splenda- tatlandırıcı
2 tatlı kaşığı kakao
1 tatlı kaşığı süt tozu

Bu da çikolata,
2 yemek kaşığı light labne peynir
2 yemek kaşığı splenda
2 tatlı kaşığı yağsız kakao

kızlar seyirde 4. günüm ve kilo vermem durdu + hiç bir kaçamağım yok +500 gr gördüm bu sabah normal mi?

günaydın kızlar ben geldim, uzun zamandır bayramdı seyrandı hastalıktı derken giremedim hiç neler oldu neler bitti bilemiyorum sayfalarıda okuyamadım umarım herkes iyidir kaçamaksız yoluna devam ediyordur

benim güçlendirme tartıda iyi gidiyor ama bana sorarsanız hiç uyamıyorum çok kaçırıyorum bunun tekrar eski alışkanlıklarıma dönmesini de istemiyorum kendimi toparlamam lazım ama düzenim alt üst oldu belki onunda etkisi vardır

migrosta şekersiz tatlandırıcılı yağı azaltılmış belçika bitteri var diabetik ürünler reyonunda , paketi siyah renkte fındıklısı ve beyazıda var ama dark olanı alacaksın ben onunla idare etmiştim ama her gün sadece tek bir parça yemiştim kahvemin yanında ne kadar yağı azaltılmış olsada fazlası zarar verir diyete

dukan diyeti, yorulup üzülmeden, depresyona girmeden ve kas kaybetmeden kilo verebileceğiniz bir diyet. ben kendi adıma çok güzel sonuç aldım ve çok memnunum. testi yapıp süreçlerinizi öğrenmişsiniz. bu çok iyi. ancak asıl yapmanız gereken kitabı okumak. elbette ki sadece protein yemiyorsunuz. lüten kitabı okuyun. eksik bilgiyle yapılacak bir iş değil bu.

büyük marketlerin hepsinde diabetik ürünlerin satıldığı bölümlerde çikolatalar var. perlege diye bir çikolata var. bitteri gayet güzel. çok canınız istediyse bir parça yiyin. ama o bile duraklama yapıyor söylyeyim. neticede çikolatada tehlikeli olan sadece şeker değil. yağ da var.

Günaydın kızlaarrr,

Haftasonum güzel geçti. İnşallah sizin de öyle geçmiştir..

Ama kötü haberler geldi yine malum yerlerden Sabah sabah çok sıkıldım.. Allah yardımcısı olsun herkesin..

Herkese mutlu haftalar dilerim.. Umarım iyi bir hafta geçiririz hepimiz..

Son düzenleme:
arkadaşlar günaydın,

bu diyeti geçtiğimiz kasım ayında 1 ay boyunca uygulayıp 4 kg vermiştim. sonra biraz rahatsızlanıp bıraktım, derken talihsiz olaylar yaşadım vs. ama şimdi bu sabah itibariyle yeniden başladım.. diyet boyunca en büyük desteğim bu forumdu, yine öyle olmasını diliyorum. o zamanki arkadaşların isimlerini göremedim, umarım herkes amacına ulaşarak gitmiştir buradan.

ilk yaptığımda 4 kg vermiştim ve yine aynı rakamla diyete başlıyorum. 64 kiloyum, hedefim 55-56'ya inmek. atak dönemini 4 gün yapacağım, dukan amca sitesindeki test sonucunu o şekilde verdi. en büyük sorunum kabızlıktı, umarım bu kez bunu yaşamam. bu sabah peynirli omletle güne başladım ve öğle yemeğinde hedefim ızgara tavuk, yanında yoğurt. Bismillah diyorum, bana şans dileyin:)

Günaydın kızlar iyi haftalar,
Regl olmak üzereyim hatta bence bugün olurum,sancılar falan başladı hafiften
ammaaa buna rağmen sabah 72.7 gördüm tartıda,yani buu çok güzel demekki regl bitince 1 kilosunu atsam amaniiinnnn 71li bişeyler göreceğim zannımcaaa
hepiniz iyisinizdir umarım,azcık geçmişe bakayım döneyim tekrar

günaydınn
ben geldim başladıım yere geri dönmüş olarak
sebepler
1-kızımın anne yee hadi aç bakiim ağzını açç aççç açmadım soktu ağzıma çikoları pis kız çok abartılı olmadı ama kaçamak kaçamaktır çok ısrarcı kızım malesef :2:
2-evde çokişim vardı bu tatilde ve çok az su içtim
3-maddi acıdan biras sıkıntıdayım ama yinede devam ediyorum bide regl olcam belirtileri var şişliğide olabilir dimi

AY bende dün kaçamak yapmadım (yalan sanki) ama su da içmedim hemde bütün gün evde uyumama rağmen. Bende fena + gördüm. Bugünden itibaren kaçamaklara son veriyorum zira yemediğim kalmadı bu ara. Hahah ekmek yemedim hiç.Ama yulafda az az yedim. İçkiyi de bırakıyorum acayip duraksatıyor beni. Ayy ben kötü kız oldum bu haftaa ama değerdiii :)

69 da görürsün senn. Ayyy 68 ol sen bu rakam olmadı :)

Kimseciklerin bi toplanası falan yokmu yaaa. Benim tatilim geldi yinee. 3-4 günlük bi tatil programımı yapsak. Otelin aşçısını da kaflarız. Dukan kampı gibi. Bol bol yüzer sporda yaparız. Kimler gelirkiii. Medesamın aklında bodrum kalmıştı kare şort yüzünden. Onumu gerçekleştirsek. Bodrum gecelerine mi aksakk. Ay fenayım tatil istiyorummmm.

Hoşgeldin. Kolay gelsin. Bol şans..

Hadi bakalım.. Oldu da bitti maşallah :)) Az kaldı az

kızlar callen yapmayı hala düşünen varsa 10 günlük sonuçlarını veriyorum kalçadan 4cm bacaktan 2 cm incelmişim sadece 10 günde jullianda yapıyorum ben ama o daha cardio ağırlıklı bir program incelmeye callene bağlıyorum yani

Bence hazır almak yerine kendin yapabilirsin... arkadaşlar tarifleri vermişler zaten... ben buz kaplarına dondurarak tüketiyordum, tabiki eskiden kakao duraklama yapıyor bende ama sende duraklama olmazsa çikolatandan da mahrum kalmazsın

merhaba ahalii!!
ben kuzuyu kreşe getirdim, evden de çıkmış oldum o vesileyle.. Dukan neredeyse 1 aydır yalan oldu (regl tribinde 74'üm çok almadım sayılır) ama neyse.. misafirlerimizi uğurlayacağız yakında. Ben de istikrarlı ve az sorumluluklu(!) yaşamıma döneceğim. Anlatacak pek bir şeyim olmadığı gibi, yamacınıza ilişecek vakti de bulamadım İyi mi herkeşş??

Son düzenleme:
Merabaaa Özlettin kendiniii.. Halledersin kısa sürede zaten Valla benim de pek anlatacak şeyim yok :) Aynı işte.. =) Geri dönüşünü bekliyoz hamarat Dukancan Öptüm..

kuzu be ve göbek ölçülerini almışmıydı. Benim derdim de onlar... Onlarda da var mı inclme toparlanma? Ben yaparken bacak ve basende etkilerin farketmiştim gözle. Ama göbekte ve belde birşey hissetmemiştim.

hoşgeldin yaw
özlettin

ben de özledim yahuu.. bu arada dizimde bi nane var gibi.. şimdi ilaç kullanıyorum geçmezse MR çekelim dedi tabip efendi.. netleşsin şu durum, spor, diyet ve kişisel gelişimle devam maceraya

ayy kuzuuu 68 deme yaaaa valla 69 falan napiiim yani ayıp mayıp ama gitmiyor anam artık,çok zorlamaya başladı.sen şimdi öyle dersen ben takılırım yine 65 göreyim diye.sonra da 1 seneye falan geçerim güçlendirmeye
valla tatil olayına var yaaaa,ben her daim dünden razıyımdırrr.hiiiiç itiraz etmem valla inadına da gideriz bodruma bob'a da resimlerimi yollarım Allahın hırbosuuuu içine etti tatilimin,şimdi yine dolanıyor pervane gibi.iş işten geçtikten sonra kime ne faydası var.inanır mısınız bavulumu hala boşaltamadım,elim gitmiyor yaaa,hah işte bavulumda hazır kızlar toplaşın gidelim
kız kargocuyu aradın mı bakeemm seen,gelmedi cd

CALLEN i tek geçiyorum. Esas ölçüleri yarın paylaşacağım ama sabah bir tek belime baktım. 2 ayda 15 cm falan oldu bende giden.

Özeledik kuzummmm çabuk gell aramızaa..

kuzu be ve göbek ölçülerini almışmıydı. Benim derdim de onlar... Onlarda da var mı inclme toparlanma? Ben yaparken bacak ve basende etkilerin farketmiştim gözle. Ama göbekte ve belde birşey hissetmemiştim.

Olmamı her yerde var. Baldırım inceldi resmennnn 4 cm.

O zaman ayarlayalım bi tatil..
Walla Bodrum süper olur. Okullarda açılacak çoluk çocuk yok.
Kare şortta sabahın körü karşımıza çıkar kesin. Ağa beyde gelirr heralde babasından izin alabilirseeee.
Başka kim gelirkiiiiii.
Hadi kızlar yaaa yapın bi çılgınlıkkk
70 ol o zaman kuzuuu 69 a karşıyımmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…