Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar,

Bu çok açık bir teklif. Callen cd si isteyen varsa bana adreslerini mesaj atsınlar. İsteyen herkese göçnderebilirim.

Ben Callen in çok faydasını gördüm. 4 aydır görmediğim bir arkadaşımla sün msn de cam açtık. malum yaz ben yarı çıplaktım. Yanmışımda nar gibi. Kızcağız şok oldu. Ne oldu sana, az daha aç göreyim falan diyorr. Dur kız dedim şimdi sapığı var manyağı var gece gece show yapmayalım millete dedim. Tabi kimin neyi nerden gördüğü belli olmaz. 15 kilo vermiş olsamda bu Callen bana daha büyük değişimler yaptı bence. Ben ki o şortu giydim çıktım daha da bişey demiyorummmm.

Lütfen çekinmeyin. Tamamen ücretsiz. Hatta bu akşam vaktim olursa o cd ye yeni bişeyler eklemek istiyorum. Bu bıngıl kollar için falan. Aklınız gelen bişey olursa yazın kim neden yarar gördü CD ye onlarıda ekleyeyim.

Sonuçta mum diğerlerine ışık verdiğinde kendi ışığından bişey kaybetmez. Bu işe birlikte baş koyduk birlikte çıkacağız anlımızın akıyla....
Sonra da parti vereceğizzz hep birlikte...

:)

Pksnmz merhaba,

Bu kada ilgili olman ve cd'ni herkesle paylaşman çok güzel :KK9: sana birkaç sorum olacak.
Ben az önce callen'in 10 in 10 ve super callen türlerini indirdim. Daha farklı egzersizler de var mı? Bir de bana hangisini kaç gün yapmamı önerirsin?

Çok öpüyorum

Kızlar selam. Bir haftadır yoktum çünkü İstanbul' da fing atıyordum. :KK1: Hepinizi özledim valla. Bu arada İzmir' den çıkmadan önce tartılmıştım son kez. 58.9 dum. Dukan' a göre 59 olmam yeterli. Bense 58 yapayım demiştim. Şimdi 57. 8 olmuşum. Bir kilo daha gitmiş yani. Ben derim ki şu 800 gramı atıp 57 de mi demirlesem.Bu arada İstanbul' da beni gören arkadaşlarım tabiri caizse şöyle bir kalakaldılar. Çok şaşırdılar bu kadar kısa bir sürede bu kadar kiloyu verdiğimi görünce. Aç geziyorum filan zannettiler ilk başta. Neyse haberler iyi yani. İstanbul çok güzel geçti. :KK1:
Selam sempatikacım.
İstanbul'da da kaçamak yapmadın mı hiç? Düzenli eksi görmen çok güzel valla, süpersin. :KK34:

Benim hedef kilom da 57.
Sen ne kilolar verdin 800 gr'mı da hayli hayli verirsin canım.

Selam sempatikacım.
İstanbul'da da kaçamak yapmadın mı hiç? Düzenli eksi görmen çok güzel valla, süpersin. :KK34:

Benim hedef kilom da 57.

Kızlar muhteşemsiniz :)) inşallah ben de sizin gibi tickerımın sonuna yaklaşırım :KK66:

hem de nasıl bi çan sorma :S nie böyle oldum bilmiorum çok fena gözüm aç yani aklıma yemek falan hiçbi şey gelmio acıkmıyorum ama gözümü de doyuramıorum geçen gün tıka basa yedim misafirliğe gittiğimde çikolata tatlı ne bulduysam tıktım ağzıma sanki bi daha bulamıcakmışım hayatımda hiç görmemişim böyle şeyleri gibi :S sanırım kendimi diyet boyunca çok kastım birden boşluğa düştüm şimdi :S güçlendirmeden önce 50yi bile görmüştüm bu sabah 55 çıktım :S ne olur destek verin de en azından 52-53 olayım, Rachelfine, aslında çok haklısın ama sorun şu ki ben bunu bile bile yapıorum bile bile gidip özellikle yiyorum neden bilmiorum ama kendi yaptığım aynı tadı vermicek die düşündüğümden hiç yeltenmiyorum böyle bi şeye direkt zararlı ne varsa onlara saldırıorm :S dün de öyle yaptım, sonra da pişman oluyorum ya off tekrar toparlanmam lazım nazara geldimm :nazar:

yaa sana dıyorum da dun benım yaptıgıma ne demelı hiç bilemiyorum, dun eskısehıre dugune gıttık, gece donduk. dun sabah evden cıkarken 65.3 kiloydum şu anda 66.5 gorunuyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: yemicektim o çiğ börekleri, kuru pastalarıııııııııııııııııııııııııııı böhüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

slm kızlar bısı soracam aklıma takıldı bugun peynır aldım lıght urunlerden bahcıvan beyaz peynır 420 gr yuzde 8 yag oranı yorsan lor peynırı 500gr yuzde 2.2 yag oranı uygunmu sızce:KK31:

Selam sempatikacım.

Benim hedef kilom da 57.

Canım kaçamak yapmadım gibi. Dışarda hep ızgara balık tavuk salatayla maçı götürdüm. Bir gün yulaf kepeğimi yiyemedim. Onun dışında cola zero, ayran aynı usul gittim. Aaa bak şimdi hatırladım. Bir arkadaşım mangal partisi yaptı benim için. Çok hazırlanmıştı. Patlıcan salatası, semizotu yoğurtlu .Mangal eti, salatalar filan her şey normal ama sonra sütlü irmikli bir tatlı hazırlamış. Onca hazırlık yapmışsın dedim sırf senin için bundan bir parça yerim. Onun dışında yaramazlık yok. Dilerim sen de bu hafta sağlam bir eksilme görürsün tartıda :21:

slm kızlar bısı soracam aklıma takıldı bugun peynır aldım lıght urunlerden bahcıvan beyaz peynır 420 gr yuzde 8 yag oranı yorsan lor peynırı 500gr yuzde 2.2 yag oranı uygunmu sızce:KK31:

Diyete yeni başladıysan gidebildiğin yere kadar lor kullan güzelim. En uygunu o. Baktın daraldın, sıkıldın, light peynirleri devreye sokarsın. Sütaş light olabilir. Aknaz diye bir markadan bahsediyordu arkadaşlar. İstanbul' da aldım. Bir lokma attım ağzıma, tadı çok kötü geldi bana. Süt ürünlerinde yağ oranı% 10 un altında olması lazım.

Son düzenleme:
Canım kaçamak yapmadım gibi. Dışarda hep ızgara balık tavuk salatayla maçı götürdüm. Bir gün yulaf kepeğimi yiyemedim. Onun dışında cola zero, ayran aynı usul gittim. Aaa bak şimdi hatırladım. Bir arkadaşım mangal partisi yaptı benim için. Çok hazırlanmıştı. Patlıcan salatası, semizotu yoğurtlu .Mangal eti, salatalar filan her şey normal ama sonra sütlü irmikli bir tatlı hazırlamış. Onca hazırlık yapmışsın dedim sırf senin için bundan bir parça yerim. Onun dışında yaramazlık yok. Dilerim sen de bu hafta sağlam bir eksilme görürsün tartıda :21:
Umarım 60 küsurlu bir rakam görürüm canım. :KK8:

Kızlar bugün dukanda tam 1 ay doldu benim. 26 Temmuz'da başlamıştım.
Bugün 26 ağustos. 66.4 kilo ile başlayıp 1 ay sonunda 5.4 kilo vermiş bulunuyorum. :nazar:
Bu 1 ay içinde atakta dahil tabi, önümüzdeki 1 ay sonunda bu kadar veremem büyük ihtimal ama 3-4 kilo zaten hedef kiloma tekabül ediyor.

İyiki başlamışım dukana ve devam diyorum.

26 Eylül doğumgünüm benim. Tam 1 ay sonra bugün.
Bakalım doğumgünüme kadar hedef kiloyu görebilecek miyim... :KK8:

en çok eski dukancıyım.1 sene oldu yapalı eski sayfalara bakarsanız geçmişimi görürsünüz ama ben kısaca geçeyim 3 ay yaptım 15 kilo verdim geçen ramazandan dolayı bıraktım sonrada başlayamadım.böbrekler sinyal verdi bende ona uydum.çok tecrübem olduğu için yazdım yardımcı olabilirim sizlere ama sık açamaya bilirim açtıkça yazarım size merak ettiniz acaba bu 15 kiloyu geri aldımmı diye evet aldım çünkü diyer evreleri yapmadım bidefada bıraktım ama vereceğim daha çok kilom var.şimdilik bu kadar herkesi öptüm.

sabah yazamadım ..
sabah tartıda 91.5 ı gordum. ve sonra cıktım gıttım evden.
kahvaltıyı kardesımde yaptım.tam yağlı peynır ve haslanmıs yumurta yedım..

oldu akşam yemekte bana uygun tek sey salata ve yoğurttu malesef.ama cok acıktım ben. az salata bı kase yoğurt ve 3 adette kızarmıs kofte yedım.

evet kaçamaksız kapattım demeyı cok ısterdım yapmadım ama mecburıyetten tam yağlı peynir ve kızarmıs 3 kofte de kaçamak sanırım:KK50:

bakalım yarın ne olcak:26::26::26:

Son düzenleme:
Benim iyice uyku düzenim bozuldu kızlar yaaa, nasıl düzelteceğim bilmiyorum valla:44:gece 3 te yatıp öğleden sonra 1-2 gibi kalkıyorum...akşam yemeğini gece 10nda yedim düşünün yani:KK50: şimdide callanetics yaptım, hiç uykumda yok :KK50:

günaydın kızlar

hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum, bayramda çok kaçırdım güçlendirmemiydi korumamı anlamadım o derece yani :)) dolayısıyla güçlendirmede verdiğim 1 kg geri geldi bu hafta dikkat edeceğim artık

callen kalçadan zayıflatıyor mu yoksa toparlıyor mu canım, benim incelmesi gerekiyor, toparlıyorsa bana yetmez :KK1: zaten spor yapıyorum calleni bir ara yapmıştım bir hafta falan ama o eski tip bayanlar ve beyler çok sıkıcı gelmişti bana, ama gerçekten inceltiyorsa onu da ekleyebilirim sporuma çok sürmüyor zaten diye hatırlıyorum :44:
:KK34:

Walla ben Callenin kalça hareketlerini yarıya düşürdüm. O derece yani. Kaybolsun istemiyorum jeniferlarımmm :)

selam kizlar.. benim bugun diyette birinci gunumdu ve muthis bi basagrisi cekiyorum :KK43: sizdede oldumu ? daha oncede uyguladim bu diyeti ama kizimi emzirdigim icin seyir evresinden baslamistim 6 kilo verdim ama daha da vermek istiyorum.. cok SIKTIM kendimi sanirim :)

Evet hepimiz çektik nerdeyse baş ağrısı. Vücut farklılığa tepki veriyor. Seviniyoruz başımız ağryınca...

Pksnmz merhaba,

Bu kada ilgili olman ve cd'ni herkesle paylaşman çok güzel :KK9: sana birkaç sorum olacak.
Ben az önce callen'in 10 in 10 ve super callen türlerini indirdim. Daha farklı egzersizler de var mı? Bir de bana hangisini kaç gün yapmamı önerirsin?

Çok öpüyorum

Elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Ben daha 10 in 10 u yapıyorum. Onda belli bir mesai yapmadan diğerine geçmeyi düşünmüyorum. Zaten diğerini de bulamadım. Bana linkini mail atarsan sevinirim.
Ben ti,bet in gençlik sırrı diye bişeye takıldım. 5 dakikamı alıyor zaten. Kilo falan değil onun derdi. Tamamen enerji yoğunlu. Sabahları yaptığımda gün daha zinde geçiyor..
Trambolin aldım onda zıplıyrıummm
Bugün dambıl hareketlerine başlayacağım sırt ve kollar için. Walla iyice cozuttum ben sanırım. Eskiden aynalardan kaçan ben şimdi ayna bulsamda bi baksam diye aranıyorum hemde bu kiloya rağmen. Karnını içeri çekmeden sahilde bikiniyle yürümek ne kolaymış kasmadan.

6 set 6+1 gün düzenli yapmalı bence 10 in 10 u. Öyle okumuştum. 6 gün yapıp 1 gün dinleniyoruz. Yani bugün başlamak için ideal bir gün. Pazarda off oluruz. 1,5 ay düzenli yapsak bak sen farka.
Ama arada bozunca ben başa dönüyorum. İlla tatil, seyehat bişey çıkıyor. 1 saat az zaman değil. Hergün ayırmak zor oluyor. Ben ramazan da inat ettim. Bozmazdım gece yarısı bile olsa kalktım yaptım. AMa belim tutulunca tamamen kesildim. Bugün tekrar başlıyorummm..

yaa hakkaten ne işi di mi hayır polis çeviriyo eve donerken alkol falan diyolar ne alkolu memur bey işten donuyorum deyince yanlış anlaşılıyo hehehehe :KK53::KK53::KK53:

Sesli güldümmm

Uygundur benceee

gunaydınnnn.. :KK52::KK52: sonunda gercek eksılere basladım dune gore -300 ama tickerıma göre -100 oleyyyyyyy. nezamandır güncelleyemiyordum. hemen ticker guncellemesı yapayım :KK9::KK9::KK9:

X