Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

amaaaann iş çok be dombulcum aralığa kadar böyle arada takılcam :KK43:

işdediğin neki tenarrrcım evelallah halledersin .kadınlar daha kuvettli oluyor dünya yı biz döndürüyoruz.bi araştırmayı okumuştum dünya genelinde iş yapan yani çalışan kadınlar erkeklerden fazlaymış ancak dünya malvarlığının çoğuda erkeklere aitmiş.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derlerya aynen öyle.kadın çalışıyor malı erkek ediniyor.biri anlatmıştı bi tanıdığımın arkadaşına miras kalıyor.adam mirası bana yapmazsanız kızınızı boşarım diyor kızın abileride bütün malı adamı üzerine yapmışlar bu gerçek yaşanmış bir olay.ahlak anlayışları sahiplik anlayışları hangi yüzyıldan kalma insanlar bilmem o yüzden çalış bacım çalışda hakkını kendin al

oooooooooooohhhhh çok şükür kaçamaksız günü kapattım.çok direndim yahuuuu...:KK76::KK76::KK76::KK76:

Çok şükür ramazan sonu düzene girdim yine :KK52::KK52::KK52::KK52:

$IMG_9763 (Large).JPG

günaydııınnnn

ben de dunu sıfırrrrrrrrr kaçamakla kapatmanın sevıncı var sadece . evet dune gorede -2 kg görunuyorum ama bu benım vermıs oldugum bır eksı degıl. geldıgı gıbı gıden bır sey bu:KK24::KK24::KK24:. asıl ben tickerımdakı 91,3 un altına dusunce sevınecegım. ve inşallah en kısa zamanda gorecegım onuda:KK42:... bugunude kacamaksız sadece proteınle kapatabılırsem benden buyuk yokk..:KK55::KK55:

Sağol canım benim :KK16::KK16: cuma saati dua edicem hepinize :KK34::KK34: ne güzel şey tartıda eksi görmek yaa, nasıl mutlu oluyorum anlatamam :KK52::KK52::KK52::KK52:

güzel olmazmı yaaa. ilk zamanlar begenmıyodukya -100 -200 leri valla sımdı -50 gr bıle razıyımmmm..:KK6: bak duanda benım adım ozellıkle gecsın lutfen benım daha cok ıhtıyacım var kılo vermeye. oğlumu tasıyamıyorum ya belım kopuyor agrıdan.. zayıflarsam belkı azda olsa kurtulurum agrılarımdan rahatca kucagıma alabılırım oğlumu bende..:emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
güzel olmazmı yaaa. ilk zamanlar begenmıyodukya -100 -200 leri valla sımdı -50 gr bıle razıyımmmm..:KK6: bak duanda benım adım ozellıkle gecsın lutfen benım daha cok ıhtıyacım var kılo vermeye. oğlumu tasıyamıyorum ya belım kopuyor agrıdan.. zayıflarsam belkı azda olsa kurtulurum agrılarımdan rahatca kucagıma alabılırım oğlumu bende..:emir_bebek::emir_bebek:

Oyyy kıyamam ya seni ilk listemde sıraya koyuyorum :KK1::KK1: hemen kaç aylıktı oğlun? fıtık falan mı var? yoksa kilodan dolayı mı ağrı ?

Günaydın güzeller,
Regle daha 1 hafta var başladı yine baş ağrılarım. Öldürüyo beni yaaa :KK47: Uyuz şeyy!!! Günde 3-5 ağrı kesici içiyorum böyle zamanlarda :S Midem delincek bigün heee..

Yarın sabah eşimin teyzesine gitcez, yazlıklarına, İstanbul yakınlarında. 1 gece kalıcaz. Bu sefer sabote ettirmicem ama diyetimi :KK20: Yiyeceğim kadar yedim. Daha da yemem. ama light ürünler bulamayacağım için, peynir, yoğurt normal olacak. Ona da elimden bişey gelmez. O kadar olacak artık.

beni de ekleyebilir misiniz listenize acaba?yarın ben de başlayacağım da.sizinle beraber olursam daha etkili olur diye düşündüm.boyum 160 kilom 58 yarın başlayacağım dukan diyetine.ancak mart ayından beri ekmek hamur işi ve tatlıyı keserek arada bir kaçamak yaparak 65 kilodan 58e düştüm 23 ağustos itibari ile.
Merhaba hoşgeldin. Buralardan ayrılma. Haftaya bildirim yap yine. Ekleriz dabii :KK66: zevkle. Kalabalık olsun, daha güzel olsun :13:

İyi akşamlar herkese..
Ben dün itibariyle başladım..
Süt, peynir ve yoğurtta hangi markayı kullanıyorsunuz..
Markette gördüğüm light ürünleri aldım gitti ama yağ oranlarına bakmam gerektiğini,
deli gibi farklar olduğunu şimdi öğrendim..
Mesela günde ne kadar peynir tüketiyorsunuz, yoğurt ve süt de aynı şekilde..
Hoşgeldin. Hayırlı olsun. Ben yoğurtlarda Sütaş ya da Kipa alıyorum genelde. Fiyatları biraz daha uygun oluyor. Migros'un da light beyaz peynirini alıyorum. Yağ oranı %4,3 falan galiba. En az olan onu buldum. Lor pek sevmiyorum. Ama onu da öyle açık lorlardan alıyorum az az. Süt ve süt ürünleri günde 1 litreyi geçmesin. Bi dahakine dikkat edersin yağ oranlarına. O kadar çok uçurumlar yok zaten aralarında. Bir şey olmaz :KK66:

geçen perşembeden bu perşembeye kaçamak yapmadığım halde 1.4 kg almışım,bravo banaaaa.kaçamak yapan arkadaşlarımız bile almadı ben aldım :KK50:
keşke o baklavaları yeseymişim bayramdaa puffff :KK19:
Canım sen niye moral bozuyorsun ben valla anlamıyorum yaa :)) Biliyorsun ki kaçamak yapmadığın sürece o gördüklerin gerçek birer artı değil :KK66: Kaçamak yapınca bile gördüğümüz artıları 2 günde geri veriyoruz. Sen bugün yarın o artılarla beraber daha da çok eksiler göreceksin.. Kız yoksa sen şımardın mı hihhiihih:KK1::KK1::KK53: Hadi tatlım yahu yapma böylee!! Kız nerdeyse manken olcan şu dediğine bak :KK70: Valla Allah derdini alsın :))

hedefi büyüttüm 55 dedim ama yapabilirmiyim bilmiyorum.oğlumu doğurduktan sonra emzirirken75 den 55 düşmüştüm.bide spor yaptım 3 çocuktan sonra karnımda baklava dilimi oluşmuştu.ama yaş ozaman 31 şimdi 41 bitti.bide boyun ftıı yüzünden yediğim kortizonlar 65 lerden 75 lere 3 kere çıkardı ben 70 lere yakın durdum.ama 8 senedir 65 altına düşemedim.ilaçta kullandım ama 68 kadar indim yeniden 70 leri geçtim.şimdi okadar direniyorki vücut bide liposekşın şişliği bilemicem biraz dertliyim.
İnsanın vücudunun da belli bi kapasitesi var tabi. Ben 55 hedefe cesaret edemiyorum çünkü hem çok zor kilo veriyorum hem de ben de 10 yıldır falan 55 görmemişimdir:44: Bi de 55 olsam ben 50-52 gibi falan görünürüm, vücut yapım öyle. Kötü görünebilir mesela. Hatta 56 bile öyle de, ona da cesaret edemiyordum aslında. Yaklaşık 1 ay önce falan :p bi 57,5 kilo görmüştüm tartıda. O umut oldu. Sen kendine güveniyorsan, 55 de olursun, neden olmasın.. Yazdım hedefine 55 :KK66:

Çok şükür ramazan sonu düzene girdim yine :KK52::KK52::KK52::KK52:

Eki Görüntüle 495074

Aferin sanaaaa :KK9::KK9: Az kalıyo hedefe aazz :KK66::KK52:

Merhaba
Diyete dün başladım.
Başlamadan önce aç karnına tartıldım 56.4 kg çıktım. Bu sabah 56 kg çıktım. :21:
Kilo mu verdim ben şimdi :KK53::KK53:

günaydııınnnn

ben de dunu sıfırrrrrrrrr kaçamakla kapatmanın sevıncı var sadece . evet dune gorede -2 kg görunuyorum ama bu benım vermıs oldugum bır eksı degıl. geldıgı gıbı gıden bır sey bu:KK24::KK24::KK24:. asıl ben tickerımdakı 91,3 un altına dusunce sevınecegım. ve inşallah en kısa zamanda gorecegım onuda:KK42:... bugunude kacamaksız sadece proteınle kapatabılırsem benden buyuk yokk..:KK55::KK55:
Ben de ben deee:KK52: Benimki de artılardan eksi ama :KK37:
Ben de 59 oldum. Yarın 58'lere düşerim heralde. Ondan sonra ver elini gerçek eksiler :)) Yeni yeni adapte oluyorum tekrar diyete :KK4::107:

Aaaa! Bu arada 2 gün evde olmucam ve tartılamıcam. Bunu fırsat bilip 1 hafta tartılmiyim ben. Sonra haftaya bildirim çok heyecanlı olacaaakkkk :18::18:

Son düzenleme:
Merhaba
Diyete dün başladım.
Başlamadan önce aç karnına tartıldım 56.4 kg çıktım. Bu sabah 56 kg çıktım. :21:
Hoşgeldin. Hayırlı olsun.. İnanamadın mı kilo verdiğine :KK1: Atakta ödem atılıyor öncelikle. Ama olsun. Kilo kilodur. evet kilo verdin :))

Bu arada boyun kaç. Kilon çok az zaten de, ondan merak ettim.

Hoşgeldin. Hayırlı olsun.. İnanamadın mı kilo verdiğine :KK1: Atakta ödem atılıyor öncelikle. Ama olsun. Kilo kilodur. evet kilo verdin :))

Bu arada boyun kaç. Kilon çok az zaten de, ondan merak ettim.

Boyum 160. Basen ve göbek aldı başını gidiyor o yüzden biraz zayıflayıp şekle sokmalıyım vücudumu.
Bayramda her gittiğim yerde sen kilo almışsın dediler psikolojim bozuldu haliyle :KK53::KK53:

Bir de eşim kiloludur. Ona kilo vermenin mümkün olduğunu göstermek istiyorum.
O şimdilik diyetten muaf

Son düzenleme:
Oyyy kıyamam ya seni ilk listemde sıraya koyuyorum :KK1::KK1: hemen kaç aylıktı oğlun? fıtık falan mı var? yoksa kilodan dolayı mı ağrı ?
19,5 aylık benım kuzum. bel fıtıgım var maleseeeeff. ve 10 dan fazla doktora gıtmısımdır hepsıde ıstısnasız amelyıta dedı. amelıyat olman ıcınde kılo vermen sart dedı.bende amelıyat olmayı hiiiiççç istemiyorum. zayıflarsam belkı gıder agrılaım dıyorum ama verdıgım 20 kıloya ragmen henuz bısey degısmedı. bakalım hayat bıze ne gosterecek.

Merhaba
Diyete dün başladım.

aramıza hosgeldın.ödem atıyorsun. zamanlada kalıcı kılo vermeye donecek bu odemler.

Ben de ben deee:KK52: Benimki de artılardan eksi ama :KK37:
Ben de 59 oldum. Yarın 58'lere düşerim heralde. Ondan sonra ver elini gerçek eksiler :)) Yeni yeni adapte oluyorum tekrar diyete :KK4::107:

Aaaa! Bu arada 2 gün evde olmucam ve tartılamıcam. Bunu fırsat bilip 1 hafta tartılmiyim ben. Sonra haftaya bildirim çok heyecanlı olacaaakkkk :18::18:

ayy bende tartılmasam ne ıyı olacak. hem baskulunde omru uzar azcık :KK9::KK9: ama bende o ırade yok. elimde olsa her yemeketen once sonra tartılcam..:KK9::KK9:

Boyum 160. Basen ve göbek aldı başını gidiyor o yüzden biraz zayıflayıp şekle sokmalıyım vücudumu.
Bayramda her gittiğim yerde sen kilo almışsın dediler psikolojim bozuldu haliyle :KK53::KK53:

Bir de eşim kiloludur. Ona kilo vermenin mümkün olduğunu göstermek istiyorum.
O şimdilik diyetten muaf
Ay evet. İnsanın moralini bozuyorlar.. ama olsun... İyi olmuş. Motive olmuşsun işte :KK66: Bana da öyle demeselerdi, ben de şimdi hala 70 lerde olacaktım belki de :S :KK66:
Bence sen bu halinle iyi görünüyorsundur. Tabi eski haline dönmek istiyorsundur da.. Hedefin kaç kilo? 50'nin de altına düşme ama..

Bu kocaalar böyle :p Erkek olunca kilonun önemi yok sanki. İlerde hastalıklarla boğuşacaklar, hem onlara dert olcak hem bize.. Haberleri yok.. İnşallah eşin de ikna olur..

günaydınnnn

bende haftaya katılcam listenize inşallahhhh :KK9:

:KK52::KK52::KK52: çok heyecanlıyım wallahi

Evet eveettt :KK52: :)) Merakla bekliyoruz biz de :)

19,5 aylık benım kuzum. bel fıtıgım var maleseeeeff. ve 10 dan fazla doktora gıtmısımdır hepsıde ıstısnasız amelyıta dedı. amelıyat olman ıcınde kılo vermen sart dedı.bende amelıyat olmayı hiiiiççç istemiyorum. zayıflarsam belkı gıder agrılaım dıyorum ama verdıgım 20 kıloya ragmen henuz bısey degısmedı. bakalım hayat bıze ne gosterecek.

aramıza hosgeldın.ödem atıyorsun. zamanlada kalıcı kılo vermeye donecek bu odemler.

ayy bende tartılmasam ne ıyı olacak. hem baskulunde omru uzar azcık :KK9::KK9: ama bende o ırade yok. elimde olsa her yemeketen once sonra tartılcam..:KK9::KK9:
Geçmiş olsun canım.. Korkma ameliyattan. Çevremde var bel fıtığı ameliyatı olanlar.. maşallahları var :KK66: Önce kilolarını ver, sonra ameliyatını ol da kurtul inşallah!! Tabi inşallah gerek kalmaz ameliyata ama; kalırsa da hemencik atlatırsın, merak etme..

Zırt pırt tartılıyosun, sonra da moral bozuyorsun di miii :)) Seni gidiii... O kadar yemeklere dayanıyorsun da şu tartıya çıkmakta da iradeli olsan :KK1::KK1:

arkadaşlar ben de geldim katın beni de aranıza :))

boyum 1.69 kilom 72.3 daha önce dukana başla bırak çok yaptım ama bu defa inşaallah başarırım :) beni motive edin n'olur

ayrıca midemde gastrit ve reflü var bunun içinde diyet yapmam gerekli ramazanda yedikçe mahfoldum kendime bu zulmü nasıl yapıyorum bu kadar mı acizim anlayamıyorum :KK43:(

şimcik bugün kahvaltıda yumurta ve süt tüketeceğim

hepimize başarılar :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:

Benim oğlum da 17 aylık olacak haftaya :KK16::KK16: babam bebekliğimden beri bel ağrısı çekti, ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum canım :KK50:, Allah şifa versin sana :KK16: Ama iyi bir doktor bulduğun zaman ameliyattan korkma, benim ailemden 3 kişi ameliyat oldu ve rahatladı, doktor çok önemli, haseki hastanesinde çok çok güvendiğim bir doktor var beyin cerrahı, mesaj atayım sana adını aklında olsun, teyzem de onda ameliyat oldu, çok çok düzgün bir insan, iyi bir doktor, muayenehanesi var ve hastalar ayakta bekliyor kalabalıktan :KK53: herkes birbirinden duyup geliyor, tavsiye üzerine.

Son düzenleme:
X