Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

medesam güzelimmmmm suan sanci var ama beklemedeyim güzel olacak eminim:KK14:

dely tatlim bak gecen persembe gazi verdin korkumdan persembeden bu güne -600 gr gördüm sagolasin varolasin:KK16:

Kizlaaar bi toplasirmisiniz cok önemli birsey danisacagim size:18:

DUKANNN GÜZELLERİİİ GÜNAYDINNNNNNNN:KK16:
canlarımmmm ne cok konusmussunuzz:KK1: oku oku bıtmedıı:KK1:
şimdi yine ben yine sorularım
1. sac dökulmesi denmiş henüz baslamadı cuma gunu 1sp 1 p basladım 3 gün atak yapmıştım 68 ıle baslayan yolculugumda 63.6 yim sabah itibariya vitamin önerilerinizi söleyın ne olurrr:KK16:
2. face de bir grup falan var mı? benide alın yanınızaaa:2:
3.sabahları hıc bır sey canım ıstemıoo bu normalmı? bı kucuk bardak yagsız sutu zor ıcıyorum:2: yanı aslında gun boyunca zorluyorum kendımı yemek yemek ıcınn

bu aradaaa onceliklle medesa tebrik ediyorum canım yaa masallahhh sanaaa :nazar:
bırsey soylımmı bu dukan sevgılım olsa bu kadar sadık olurdum durmadan bısıler uzatan haın arkadaslarıma karsı duruyorum ve aslaa yemem dıyo dınlemıyorum onları:KK36:

Günaydin Dukan güzellerim:21:
ayyy cok mutluyum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bugün 6 gibi uyandim o zamandan bu zamana regl sancim var geliyor bence:KK76:10 gün rötarli geliyor bakalim, cok sükür kazasiz belasiz:KK16: buna ragmen bugün 73,8 kg olmusum hani eger regl de biterse 1 kiloyu kafadan siliyorum insallah:KK52::KK52::KK52::KK52:
Hadi hayırlı olsunnn!! :KK1: at tabi at :KK34:

günaydınlarrrrrrrrr...
aldıgım + 1,200 un 700 u bugun gıtmıs. ben anlamıyorum yaaa... daha wc ye de gıtmedım ha..nerden gelıyo nere gıdıyo anlamıs degılımmmmmm..
:KK1: Ben de onu anlamıyorum yaaa :KK70: Dengesiz şeyler :)

ahahahahahah sevinsem mi üzülsem mi bilemedim bak şimdiiiii :KK52::KK52::KK52::KK52: sen katil oldun ben azmettirici :KK1::KK1::KK1::KK1:
:KK9::KK9::KK9:
Ben de isteriimmm. Karbonatla pudra şekeri miydi :44::KK1:

.......
Asyam, bu neee, şaka yapıyorsun değil mi :) 79 la 65 arasında 3 yaşında bir çocuk var kuzum :KK9:
............
Ben de senin benzetmeyi sevdim hihihi :KK70: 3 yaşında çocuk :KK1: Valla da öyle ama :KK70: Abartmış di mi birazcık :KK1:

kısslar hepinize günaydın.yaklaşık 1 ay oldu güçlendirmede aldım verdim tekrar aldım derken toplamda 1 kilo gitti.herşey gayet iyi yavaş yavaş bir takım şeyler oturmaya başladı yanlız bi problemim var saçlarım korkunç dökülüo tarağı bir sürüyorum topuyla gelio. diyetten olduğu aşikar da bu sorunu yaşayanlar varmı aranızda yaşayan varsa çözüm bulan varmı hoşş saç dökülmesine etkili bir çözüm yok ama ne kadar kurtarırsak kardır. eee yeterli gıda dolayısıyla gerejli vitaminlerden yeteri kadar almıyoruz acaba vitamin takviyesimi yapsam bilemedimkii yaaaaa
Benim de saçlarım gür-düüü :S Her banyoda yarısı öbek öbek dökülüyoo :KK43: Yerine çıkar umarım.. :KK43:
Bu arada 1 kio vermişsin yaa! Ne güzeell :KK52::nazar:

.............
......
ayrıca şu karınca meselesini akşam anneme söyledim kadıncağız direk karşı geldi.

annem:ee öldürücez yani
ben:! (töbe töbe anne işte ne diyim ben şimdi)
annem:bunların tableti varmış, koyunca gelmiyormuş.
ben: bilmiyorum anne, duymadım ama bakarım bi yarın
annem:öldürmeyelim, kendileri ölsünler.
ben: çay koyayım mı :KK9::KK9:
:KK60: Annene bayıldım yaa :KK9::KK9: "Ecellerini bekleyelim o zaman" diyeydin hihihi:KK1: Ah anneler ahh :KK16:

günaydın kızlaaarrr,
bugün yine 67.7 çıktım. 67.5 olduğumda ticker güncellemeyi hakederim di mi :))
Ben 100 gr için bile güncelliyom bee :KK70: ne 2 kilosu hihihihi:KK1::KK1: Onu beklersem yaşlanırım hahah:KK9::KK9:
ben de 2 kilo da bir ödül olarak güncelliyim dedim heyecanlı olsun :) yaa bu arada bende mesaj simgeleri alanında 9 tane simge çıkıyo sizin koyduğunuz komik şeyler nerdeki?
Follow meee:KK34: Sırayla aşağıdakilere tıkla :KK66:
Kullanıcı Kontrol Paneli - (son menüden Hesabım'ın altında) Seçenekleri Düzenle - (En alt başlık) Çeşitli Seçenekler - (Ordan Mesaj Editörü'nün altında ) Standart Editör - Toolbar tıklı olacak.. veee (sağ altta) Değişiklikleri Kaydet :KK34:
İşte sana nurtopu gibi smileyler :124::123::118::122::126::111:

Günaydın kızlar ben sonbaharda 1.5 ay dukan diyeti yapmıştım ve 9 kilo vermistim.ama son haftalarda 4 kiloyu geri aldım dün tekrar başladım ve aksama regl oldum offf moralim bozuldu:KK53:
E neden moralin bozuldu ki şimdi senin :44: Başlamışsın işte ne güzel.. Vereceksin.. Bütün evreleri yapmadın ama heralde di mi :44: Bi daha yarım bırakma sakın, bundan sonra işe yaramaz yoksa artık hee :KK20: :KK34: Hadi hayırlı olsun..

Günaydın kızlar,:KK16:
güne evvela bir itiraf ile başlamak istiyorum. :KK17:bu arada çarşamba regl olacağım...
akşam sanki o kadar tavugu tüm gün hüpleten ben değilmişim gibi- regl öncesi zaman zaman doyma hissimi yitirdiğim günler oluyor - eve gidince iki adet içi marmelat dolu berliner :KK17::KK17:
iki kaşık çokokrem iki dilim ekmek yedim.:KK17::KK17: ama içime canavar kaçmış gibiydi ve bunları yedikten sonra sanki ne bileyim o kadar mutlu oldum ki:KK17::KK17:.. ühüüü ... :KK43::KK43:mutlu ve pişman....:KK53::KK53:
oysaki dün neler diyordum. kaçamak yapmamak konusunda kararlıydım ama işte bu regl yok mu hep o suçlusu.:KK4: gelince bir iştahım kesiliyor ama inanılmaz...:KK53: regl geeel geel gel :KK53:

ama bugün kaldığım yerden devam ediyorum. :KK51:kilo almış görünmüyorum tartıldım ama biliyorum ki artılar hemen ertesi günü gelmez kaçamağın..:KK9: bir yerde regl öncesi çok abartmazsanız bu iştah açılmalarını vucudun extra kalori olarak depolamadığını okumuştum şimdiye kadar ki kişisel tecrübemde bu yönde oldu umarım haklı çıkarım:26:

hayır canım aktardan alman lazım orjinal sahlep
bu arada medesam ne fıstık olmuşsun öyle.. o kadar ki beyaz pantolonlo foto çektirmişsin.. valla çok güzelleşmişsin canım bence de güçlendirmeye geçebilirsin orada da bir kaç kilo gider :KK34::KK34:
beyaz pantolon hayal gibi ya :KK52:

teşekkürler ekimcim

Bende spor salonuna başlayınca kilo alanlardanım. çok iştahım açılıyor, insanı orada gereksiz yere aşırı zorluyorlar. akılları sıra kullandıkları sistemin işe yaradığını sizin üzerinizde gösterecekler. birde zayıfladıktan sonra sporu aktif olarak yapmaya dvam etmeyecekseniz hiç başlamasanız daha iyi. en iyisi yürüyüş :KK34:

başın sağolsun ceylin. allah sabrını versin

estagfirullah. Aslında çok basit .. acaba nerede hata yaptın ?:44:
benimkinin kıvamı tadı filan çok güzel oldu ama böle aşırı uzayan bi yapısı var sahlepten kaynaklanan. böylesini de ben sevmedim. daha az sahlepli ve sahlep nişasta kombinasyonlu tarifler düşünüyorum :44:

gelincik gözün aydın :nazar::nazar: tebrikler devamı da gelsin inşallah.
ben bu sabah 63,3 hala 63 lerdeyim ama inceldiğimi hissediyorum eşimde öyle didi:KK53:

geçen yıl dukan yaparken benim de saçlarım 5 gün arka arkaya saf P den sonra dökülmüştü. panikleyip diyeti bıraktım. bu sene daha temkinliyim. dukan zaten vit desteği öneriyor. bu ara mesela yine dökülmeye başladı hemen dönüşümlü olarak multivitamin, çinko, demir ve C vitamin takviyesine başladım.

evet canım beyaz pantolon benim için de hayaldi gerçek oldı,sen de biraz kaçamaklarını kesersen senin de hayallerin gerçek olabilir belki ne dersin :KK34:
uleeen kızıyorum artık amaa daha ticker'ını bile güncellemedin,daha dün ne konuştuk biz senle anaaaaaa dün öyle konuştuk sonra koşa koşa gidip beslendin mi kuzuum,vallahi çekecem kulaklarını artık,yahu bi dur bakiim aaaaa yeme kuzum ,az sabret sonra zaten dilediğin kadar yiyebileceksin bunların hepsini :KK20:
neyse hadi şu regliyi atlat da ondan sonra biraz sıkı tut,hem sana da moral olur bitanem.istemez misin her tartıya çıktığında güzel güzel _ler görmek :21:

vıyyy 38 beden eteğe girdiğinde mayolu boy fotosu da isteriz di mi kızlar :)

hehehehehe deli şey seniiiiiii :KK9: aslında var bikinili pozlarım ama onu da burdan paylaşmayayım artık dimi yaa :KK34:

Ya kedicik, bu hibiscus da ne oluyor, hiç duymamıştım daha önce :44:

kuzum nar çiçeği gibi bişey.ben de aldım ondan.yeşil çay yerine yaptım,fena değil.en azından yeşil çay gibi balık kokmuyor:KK9:

kızlar ben ameliyatlı elim için kontrole gidiyorum doktora. öğleden sonra görüşürüz. çok yazmayın yetişemiyorum hehe :p

geçmiş olsun canım,dikkat et kendine:KK16:

Simdi tatlilarimmm söyle ki malum biliyorsunuz Almanyada yasiyorum...

23 agustosta türkiyeye geliyorum iki haftaligina....

Hedefimi söylemistim zaten o zamana kadar seyirde kalmak ve 23 agustosta güclendirmeye gecmek (bu yüzden kilo hedefimi geriye cektim 2 kilocuk ki onuda gelince veririrm diye)

Simdi su günlerde acaba önceden de mi ucsam diyorum hani 26.tem - 02 agustos gibi....ramazan ayi olacak bende orucumu tutmayi düsünüyorum acikcasi:26: biletlerimi suan rezerve ettim ama korkum acaba diyetime uyabilirmiyim oluyor:26::26::26::26::18::18::18:

Kafamda söyle bir plan yaptim....yulaf kepegimle ekmeklerimi yaparim bi hafta zaten sahurda onu yerim türkiyede light ürünler daha cok zaten onlari yerim aksamlarida yine tavuk haslama izgara falan...sizce yapmamalimiyim...cok bunaldim burada ama inanin bana suan sadece diyetime odaklanmis durumdayim biri cikip yapma olmaz yapamazsin dukandan saparsin dese hemen geri cekilicem o derece yani:26: bi yardim edin birseyler söyleyin...:KK43:

.....

Asyam, bu neee, şaka yapıyorsun değil mi :) 79 la 65 arasında 3 yaşında bir çocuk var kuzum :KK9:

......

ya ne bilim işte herkes verince nolcakki 65 e inerim diye dusundum. Ama hiç gerek yokmuş. Bende 75 e ıncem..

.............ben dün sana demedim mi su o su, su seviyesi deniz gibi alçalıp yükseliyor :KK55::KK55:

Hahaha, sorma kuzum, sevin sevin, ben hem katil, hem azmettiriciyim, güneyliye de söyledim. :KK9::KK9::KK9:

falla dedıklerın aynen cıkıyor ha.. Bana fal bakarmısııııınnn:125:

....

ilahi yaaa :KK9::KK9: 79 ve 65 :d:d süpersin :KK9::KK60:

...

süperim dimi:KK9::KK9:

Son düzenleme:
Amann canım, neyse yemişsin afiyet olsun ama devamı olmasın, daha bugünle 2 gün var sayılır tehlike devam ediyor demektir, aman dikkat:KK4:

ekimcim sağol canım. inşallah devamı gelmeyecek.. bugün olası kaçamaklara karşı dukatellamı bile aldım geldim yanımda :KK60:

HİBİSKUS - Milliyet.com.tr
:KK34:

kızlar ben ameliyatlı elim için kontrole gidiyorum doktora. öğleden sonra görüşürüz. çok yazmayın yetişemiyorum hehe :p

geçmiş olsun canım bir kez daha. iyi haberlerini bekliyoruz

1. sac dökulmesi denmiş henüz baslamadı cuma gunu 1sp 1 p basladım 3 gün atak yapmıştım 68 ıle baslayan yolculugumda 63.6 yim sabah itibariya vitamin önerilerinizi söleyın ne olurrr:KK16:
3.sabahları hıc bır sey canım ıstemıoo bu normalmı? bı kucuk bardak yagsız sutu zor ıcıyorum:2: yanı aslında gun boyunca zorluyorum kendımı yemek yemek ıcınn

dukanın kitabını okuduysan orada öneriler var. benim önerim nacizane multivitamin oluyüürr :KK14:
sabahları canının bir şey istememesi normal ama zamanla alışacaksın. proteinlerin tok tutma özelliği var benim regl dönemi öncesi içime canavar kaçtığı zamanlar hariç :KK60: benim de iştahım pek olmuyor

evet canım beyaz pantolon benim için de hayaldi gerçek oldı,sen de biraz kaçamaklarını kesersen senin de hayallerin gerçek olabilir belki ne dersin :KK34:
uleeen kızıyorum artık amaa daha ticker'ını bile güncellemedin,daha dün ne konuştuk biz senle anaaaaaa dün öyle konuştuk sonra koşa koşa gidip beslendin mi kuzuum,vallahi çekecem kulaklarını artık,yahu bi dur bakiim aaaaa yeme kuzum ,az sabret sonra zaten dilediğin kadar yiyebileceksin bunların hepsini :KK20:
neyse hadi şu regliyi atlat da ondan sonra biraz sıkı tut,hem sana da moral olur bitanem.istemez misin her tartıya çıktığında güzel güzel _ler görmek :21:

huaaaaaaaaaaaaaaa :KK43::KK43::KK43::KK43: aaaaaaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK17::KK17::KK17:

Hedefimi söylemistim zaten o zamana kadar seyirde kalmak ve 23 agustosta güclendirmeye gecmek (bu yüzden kilo hedefimi geriye cektim 2 kilocuk ki onuda gelince veririrm diye)

Simdi su günlerde acaba önceden de mi ucsam diyorum hani 26.tem - 02 agustos gibi....ramazan ayi olacak bende orucumu tutmayi düsünüyorum acikcasi:26: biletlerimi suan rezerve ettim ama korkum acaba diyetime uyabilirmiyim oluyor:26::26::26::26::18::18::18:

Kafamda söyle bir plan yaptim....yulaf kepegimle ekmeklerimi yaparim bi hafta zaten sahurda onu yerim türkiyede light ürünler daha cok zaten onlari yerim aksamlarida yine tavuk haslama izgara falan...sizce yapmamalimiyim...cok bunaldim burada ama inanin bana suan sadece diyetime odaklanmis durumdayim biri cikip yapma olmaz yapamazsin dukandan saparsin dese hemen geri cekilicem o derece yani:26: bi yardim edin birseyler söyleyin...:KK43:

Canım önce bir dene, eğer seyiri yapamıyorsan güçlendirme gibi yap, ben öyle deneyeceğim. Ama sen diyeti bırakır her şeyi salarsan moralin hep bozuk olacak, yanılıyor muyum? bu kadar uğraştın, direndin bence bu bir ayı da kolayca atlatabilirsin, sonuçta arada kaçamak yapma şansın yok, sahurda çok yenmiyor burada hava çok sıcak, akşam da sıcaklardan dolayı öyle çok yiyebileceğini sanmıyorum açıkcası, belki dondurma yiyebilirsin, onu da light yersin olur biter. Ben ramazan da kola zeronun benim kurtarıcım olacağını düşünüyorum çünkü yemekle içtiğimde gerçekten iştahımı baskılıyor, iftardan sonrası içinde sütlü tatlılar yapmayı düşünüyorum, bu şekilde atlatırız ramazanı ve bayram bizim için gerçek bir bayram olur :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:

bu aradaaa onceliklle medesa tebrik ediyorum canım yaa masallahhh sanaaa :nazar:
bırsey soylımmı bu dukan sevgılım olsa bu kadar sadık olurdum durmadan bısıler uzatan haın arkadaslarıma karsı duruyorum ve aslaa yemem dıyo dınlemıyorum onları:KK36:

yahuu kuzuuum sen istediğin tarihte gel Türkiyeye bence.hem neden diyetimi bozarım diye düşünüyorsun ki.Sonuçta o kadar da yasaklı değiliz,en azından dışarda bile olsak dilediğimiz yiyecekleri bulabiliyoruz.bence de yap ekmeğini,kekini ,poğaçanı falan at buzluğa.gelirken onları soğuk tutan poşetlere koyarsın,koruyarak getirirsin.burda zaten almanyadakinden daha rahat bulabilirsin dukan mamalarını:KK56: ailenin yanına mı nereye geliyorsun nerde kalacaksın bilmiyorum ama gittiğin yerde mutlaka tavuk,balık gibi şeyler bulabilirsin ne de olsa.ton balıklı salata,piliç ızgara falan yersin mis gibi.bu kadar da kahretme kendini kuzum,sonuçta ben de her h.sonu tatile gidiyorum biyerlere,ooooo bakıyorum mis gibi açık büfe.bakıyorum kendime uygun olanlara.örneğin güzelce piliç ızgaraları alıyorum,yanına da yoğurtlu semizotu falan gibi meze oldu da bitti.haaa öbür teklikeli olanları resmen gçrmezden geliyorum.sanki sevmediğim eski bir dostumu görmüşüm gibi kafamı çeviriyorum,onlar yokmuş gibi davranıyorum.tatlılara uzaktan bile bakmıyorum.sen bu kadar kararlı olduktan sonra gayet başarabilirsin bence.hemmmm kuzuuuum sen bana da uğrayacak mısın ?
ben sana Dukan yemeklerinin kralını yedirir,üstüne de Dukan dondurması ısmarlarım söz bak :KK52:

huaaaaaaaaaaaaaaa :KK43::KK43::KK43::KK43: aaaaaaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK17::KK17::KK17:

Canım, bu aslında tamamen senin vereceğin bir karar.

Türkiye ye gelince ramazan haricinde çok kaçamak yaparım ama ramazanda daha az olur diyorsan öyle gel. Ama zaten burada bir sürü light ürün var, eğer onları çantanda hazır bulundurursan kaçamak yapmazsın. Bir de nereye geleceksin burada, yöresel hayır diyemeyeceğin yiyeceklerle karşılaşacak mısın? +/- hesabı yap bence tatlım ona göre ver kararını. :KK19:

ya ne bilim işte herkes verince nolcakki 65 e inerim diye dusundum. Ama hiç gerek yokmuş. Bende 75 e ıncem..

falla dedıklerın aynen cıkıyor ha.. Bana fal bakarmısııııınnn:125:

süperim dimi:KK9::KK9:

Fıstığım sen dukan amcamın yapma dediğini alasıyla yapmışsın falda öyle çıktı bak, bir de fal diyor ki 75 e kadar çok rahat ve çabucak vereceksin. :KK9::KK19:

ekimcim sağol canım. inşallah devamı gelmeyecek.. bugün olası kaçamaklara karşı dukatellamı bile aldım geldim yanımda :KK60:

HİBİSKUS - Milliyet.com.tr
:KK34:

Aferin canım benim, tedbirini almışsın :KK16: Hibis için de teşekkür ederim, bakıcam şimdi.

Yaaaaa kızlar siz bana iyice deli damgası vurduracaksınız, medesam ın söylediklerinden sonra kedicik in yüzü geldi görümün önüne, ama burada yerde tepinerek ağlayan ikonları aradım bak :KK9::KK1:

alıntıları cevaplarken basılıyordum,hepsi birbirne girmiş.düzelteyim hemencicik :KK9:
sadece prenssevgilisine yazmışım :)

tatlıss : çok teşekkür ederim canım,sen de böyle iradeli olduktan sonra en kısa zamanda başaracaksın inşallah :KK16:
bu arada benim saçlarım oldum olası çok dökülür.anneme ayıp olmasa hangi hayvanla çiftleştin de ben oldum dicem o derece yani,hayvamların tüy dökme mevsimi olur ya işte öyle durmadan dökülür benimkiler.neyseki gür,yoksa tamamen kel kalacakmışım.
bu vitaminler bize kilo aldırmaz mı arkadaşlar acaba ??

kedicik : ağlama bakalım,seninle bu konuşmayı sen diyete başladıktan birkaç gün sonra da yapmıştık diye hatırlıyorum ki üstünden epey de zaman geçti.vallahhiiii ben de bi kaçamak yapıp seni yemek istiyorum kedicik :KK52:

:

ayy yalnız şunu tekrar okudum da koptum kendime resmen :KK52:
nasıl da ağır oturaklı sakin bir şekilde yazmaya başlamışım,sonra birden nasıl coşmuşum hırrrr olmuşum :KK9::KK9::KK9:

alıntıları cevaplarken basılıyordum,hepsi birbirne girmiş.düzelteyim hemencicik :KK9:
sadece prenssevgilisine yazmışım :)

tatlıss : çok teşekkür ederim canım,sen de böyle iradeli olduktan sonra en kısa zamanda başaracaksın inşallah :KK16:
bu arada benim saçlarım oldum olası çok dökülür.anneme ayıp olmasa hangi hayvanla çiftleştin de ben oldum dicem o derece yani,hayvamların tüy dökme mevsimi olur ya işte öyle durmadan dökülür benimkiler.neyseki gür,yoksa tamamen kel kalacakmışım.
bu vitaminler bize kilo aldırmaz mı arkadaşlar acaba ??

kedicik : ağlama bakalım,seninle bu konuşmayı sen diyete başladıktan birkaç gün sonra da yapmıştık diye hatırlıyorum ki üstünden epey de zaman geçti.vallahhiiii ben de bi kaçamak yapıp seni yemek istiyorum kedicik :KK52:

Medesa, alemsin yaaa,

Annene sormak için bunu düşünme aşamasını geçtin demektir. Bu hayalgücü konusunda güneyli ile yarıştırıyorum sizi :KK9::KK9:

Hahaha :KK9: Sana da hayırlı olsun :)) İrmik helvası yerine pastırma :KK70: Aslında aynı şey yani... :KK1:
Bir de bunu dene :KK34:

SÜTLÜ İRMİK* TATLISI
MALZEMELER:
-2 yk yulaf kepeği
-2 su bardağı yağsız süt
-2,5 yk toz jelatin
-3 yk toz tatlandırıcı
-6-7 damla vanilya aroması
-3-4 damla tereyağ aroması(şart değil ama yakışıyor)

Süt tencereye alınıp kepek eklenir ve beraber pişmeye bırakılır.Yaklaşık 10 dk kaynadıktan sonra altı kapatılır ve 1/2 çay brd. su ile eritilmiş jelatin eklenerek iyice karıştırılır.Tatlandırıcı ve aromalar da eklendikten sonra arzu edilen bir kalıp içine dökülür.Dışarda soğuduktan sonra buzdolabına alınır ve en az 3 saat dinlendirildikten sonra ters çevrilerek dilimlenir ve tarçınla servis edilir.
not:kepeğiniz iri taneliyse irmiğe daha çok benziyor.ben doğalsan kullandım.
dökmeden önce kalıbı sudan geçirirseniz soğuyunca kalıptan daha rahat çıkar.

..

ben bunu yaptım ıkı kere gayet güsel oluor..

cnm facede meshur olan bişi nar şerbeti.yeşil çay içemeyenler için dior özellikle..bende denedim ama bende herhangi bi fayda etmedi.ben sana yollarım denemk istersen..haftada 1 kere yapılabiliormus.bende haftada 1 yeşilcay yerine onu yapıp içiorum,,bu sıcakta soguk soguk ii gidior.

geçmiş olsun cnm..

hehehehehe deli şey seniiiiiii :KK9: aslında var bikinili pozlarım ama onu da burdan paylaşmayayım artık dimi yaa :KK34:

faceden paylas medesam :KK1:

nasılsınız kızlar
ben geçen hafta epey yoğundum gerçi bu haftada öyle gibi
özellikle yarından cumaya kadar
epilasyon sebebiyle içtiğim prımolut-n kestim ve regli oldum
kilomdaki sabitlik umuyorum o yüzdendir
size güzel düşüş haberleri yazamıyorum stabil haldeyim
umuyorum değişir
protein günleri devam
pozitif enerjinizi beklerim
öpüyorum herkesi

delycim. haydi bakalım yeşilçay kürü gazan mibarek olsun...:KK52::KK52:
bu arada bende davığın yanında artık hep soguk yeşilçay tüketiyorum. işyerine de koyusundan bir lt kadar getiriyorum.sulandırıp sulandırıp içiyorum. ama ben öyle sade yapmıyorum.tencerede çayı demledikten sonra içine bir tutam hibiscus ilave ediyorum. rengi de böyle fişşşne suyu kibin oluyii. tadı da pek güzel. başlangıçta tatlandırıcı da atıyorum şimdi onu bile eklemeden soook sook içebiliyorum.
aklında bulunsun :KK34:
Saol canım =) Hmm. Onu bilmiyom. Sizden duymuştum ama.. Nar çiçeği değil di mi o? Ben bi de nar çiçeği almıştım, hani öyle de bi kür var demişlerdi duraklamayı kırmak için ya. Kuşburnu, nar çiçeği, yeşil çay karışımı çayı :) Nar çiçeği de güzel bi tat veriyodu.. Duraklama kırıcı her yolu denedim yaa ahhaha :KK9: Şimdi sadece yeşil çay yaptım ki, hani Dukan'ın dediği tam olsun. Duraklama kırılmazsa "aman onu eklediydim içine ondan mı oldu acaba" falan demiyim :)) Tatlandırıcı koymuştum içine, güzel olmuş böyle baya.. İçilable :p Ama diyorum tatlandırıcı da ters etki yapmasın şimdi :S O da ödem yapar falan, etkiler birbirini nötürlemez di mi :S :26::44: Ay bilmiyorum :KK70:

.....
Günaydın canımmm,
Bugün nasılsın? İyisin dimi, iyisin iyisin. :KK19:
Yeşilçay kürün hayırlı olsun canım benim. Zaten son 3 güne girdik nasılsa,
Güneyli nin beddua sından sonra cuma bekliyoruz valla ne diyim:KK9:
Saol ciciiimmm :KK16: Daha iyiyim ama hala yapılacak bin tane iş var, beynimde dolanıyo :S Düşün düşün... Sonra da diyorum ki "neden başım ağrıyo" E ağrır tabi beynim o kadar düşünceyi kaldırmıyo, bi yerden çıkıyo haliyle :S
Ani bir şişlik olmazsa karnımda falan, paylaşırım canım :) Diyete başladıktan bi kaç gün sonra çekilmiş dobi göbikli hallerim falan da vardı ve daha öncesinden de bi kaç foto bulurum.. Gerçi çok şevk yaratacak kadar kilo veremedim ama :) Görünüşe bakarak sanki 8 kilo değil de 10-12 kilo vermişim gibi duruyorum sanki :26: :) Bakalım ben de yanyana bi daha inceleyim de fotoları :KK66: Son halimi de çekerim taze taze :KK66:

Geçmiş olsuunn!! :94:

.......
ayrıca o marketteki sahlep tozları içecek sahlep. hani bardağa koyup sıcak süt yada su ilave ettiklerinden.muhtemelen bol bol süt tozu kıvam için guar gamı ve sahlep aroması var onda kendisi yok.. bardaktaki koyumu ki tenceredeki koyulsun a güzelim :KK1::KK1:
aktardan alman lazım. 100 gr ben 20 Telee verdim.. :KK53::KK53:
Aktardan aliyim o zaman dicem de :)) O ne yaa öylee :KK53: 100 gr'ı 20 lira mı didiiinnnn :KK53::KK53: Yok ben vazgeçtim hihihihi :p O zaman ay başı olsun da hahah :KK70:

......
dely tatlim bak gecen persembe gazi verdin korkumdan persembeden bu güne -600 gr gördüm sagolasin varolasin:KK16:
.........
Evet canım yaaa :KK34: Hep böyle devam et inşallah:KK52:
Benim de arkadaşlarım "sen son zamanlarda iyice eridin dediler" ama ben fark etmiyorum pek.. İşin kötüsü tartı da fark etmiyo :KK1: Uyuyakalmış tartı :p

Aferin sanaaa :KK9::KK9: Dinleme kimsecikleriiii :KK9: Ama Medesa duymasın bak Dukan'a böyle sadık madık şeyler dediğini. Onla evlenecek Medesa :KK1::KK1:
* Saç dökülmesi bende de var "kelin ilacı olsa.." dicem 'cuk' oturacak ahhahaha :KK9::KK9::KK9:
* Face de grup var ama top secret :KK70: Kurucusu Nesli. O seni dahil edebilir sanırsam. Aramalarda falan görünmüyor galiba öünkü.. tam bilmiyorum :44:
* Bana diyetin etkisi olmadı pek o konuda. Sabahları pek bişi istemez zaten canım hemen kalkınca. Sonra da çok şey ister :KK70: Hala aynıyım heheheh :KK1::KK1:

Ben Ramazan'da güçlendirme yapcam. Sonra baktım zayıflamadım ya da kilo aldım, dönücem seyire :44: Kendine güveniyosan, devam edebilirsin bence seyire.. ama ben tatlısız duramayabilirim bari bi kaç ödül yapiyim dedim :S

X