Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

medesaaaaaaaa masama su püskürttürdünnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::21::21::21::21::21::21::21::KK8::KK8::KK8::KK8::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: cok mutlu oldummmmmmm hadi bakaalimmm gerisi gelirrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:

hehehehehe ben de çok güldüm vallaa
Banane21.gif

gelir gelir,bu plato mudur ova mıdır ne haltsa o engebeyi atlattıktan sonra yokuş aşağı yuvarlanma başlıyor,düne göre _800 çıktım yuppiiiii,daha daha iyileri hepinizin başına inşallah.şu durumda hedefime sadece 1400 gr kaldı ama ticker güncellemeyeceğim.pazartesiyi bekleyeyim ki benim de p.tesi falan regl olmam lazııımmmm.anaaaaa ben de belki regl öncesi diye kitlenmişimdir.belki regl bitince hoooppp hedef kiloma bile ulaşırımmm,heyecanlandım yahuu :KK52::KK52::KK52:

Banane21.gif

gelir gelir,bu plato mudur ova mıdır ne haltsa o engebeyi atlattıktan sonra yokuş aşağı yuvarlanma başlıyor,düne göre _800 çıktım yuppiiiii,daha daha iyileri hepinizin başına inşallah.şu durumda hedefime sadece 1400 gr kaldı ama ticker güncellemeyeceğim.pazartesiyi bekleyeyim ki benim de p.tesi falan regl olmam lazııımmmm.anaaaaa ben de belki regl öncesi diye kitlenmişimdir.belki regl bitince hoooppp hedef kiloma bile ulaşırımmm,heyecanlandım yahuu :KK52::KK52::KK52:

Ne zamandır yapıyosun bu diyeti cnm..Kiloların hepsini bu diyetle mi verdin:44::44::44:

Kızlarrrrr,sabah geldiğimden beri hızınıza yetişmeye çalışıp harıl harıl cevap yazmaktan asıl konuma gelemedim :
Bu sabah tartıldııımmmm veee size pazartesiye kadar söz vermeme rağmen sanırım o kör olasııı şeytanın bacağını bugün kırdımmm:KK47:
Sabahhhh 77.1 çıktımmmmmmmmmmmmm :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK76::KK76::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK16::KK76::KK52::KK55::KK8:
haydiii kutlayayımmmm şerefee ohhhhhhhh:nazar::nazar:,darısı dely'min başınaaaaa,sen de regl sonrasıı kırcan biliyorum benn :KK16:

tebriklerrr şekerimmm..az kaldı sende gelicen güçlendirmeye 1 haftaya kdr inşşşş:21:

Bu kadar etkilimi bu diyet yaa hemen başlamak istiyorum :)))))))))

evet inanılmaz etkili,32 yaşındayım.heralde liseden beri falan kiloyla ilgili sorunum vardır yada ben o zamanki halimi sorun sanıyordum neyse ilk defa denediğim bir yöntemden hem bu kadar keyif alıp eğleniyorum hem de ciddi şekilde sağlıklı kilo veriyorum.
önce kitabı al oku canım,ders çalışır gibi,sonra alışverişin yap öyle başla,şimdiden hoşgeldinnn:KK34:

Yok yahu!! Güldüm ben :)) Boşuna sorry deme :) Hani herkes "bravo" falan dedi yaa :KK70: Böyle tuhaf bakışlar hiseettim üstümde hihihi:KK1: "Yazık kızaaa, hala devam da ediyo ama.. Vah vaaahhh" falan diye hahaha :KK9: Kız valla alınmadım :KK70: Saolun yani :)) Öyle kendi kendime uydurdum.. Hani filmlerde olur ya kız ince hastalığa yakalanmış.. herkes biliyo ama kız bilmiyo.. Kız böyle anlatıyo ilerde her şey şöyle güzel olacak böyle güzel olacak diye.. Arkadaşları içten içe ağlayıp, kıza, "evet evet" falan diyolar üzülmesin diye.. :) Film işte.. Hayal şeyettim :KK70: Nerden neyler aklıma geliyor yahuu :p Ay şimdi de hastalıkla dalga geçmiş kız demeyin sakın :KK9: Tamam, aslında tahliller karışmış.. kız ölmücek :p
Not:Can sıkıntısı saçmalaması

Kesinlikleeee :KK1::KK1: Evde iyice delirtirdi seni bu :KK70::KK70: Ay hayal edemiyorum :KK70::KK70: hahahaha :KK9::KK9:

ayyyy delyyyy o nasıl bir film benzetmesi yaaa,beni var ya kopardın.ayyy hepimizi kovalıcaklar bu işyerlerinden.heralde müşterimle yazışırken böyle kahkaha atıyor olamam dimi yanii :KK9::KK9:

Ne zamandır yapıyosun bu diyeti cnm..Kiloların hepsini bu diyetle mi verdin:44::44::44:

evet canım hepsini dukan sayesinde verdim,,yaa ben bu adamla valla evlenmek istiyorum yaa resmen hayatımı güzelleştirdi ben de onunkini güzelleştireyimmm :KK9::KK9::KK9:

tebriklerrr şekerimmm..az kaldı sende gelicen güçlendirmeye 1 haftaya kdr inşşşş:21:

ayyy canımmm ağzından bal damlıyor valla,inşallah az kaldı ama haftaya regl,onu da atlatınca bakalım yaaa bende domatesli peynirli tost yemek istiyoruummmm,yaa mesela pizza yada steakhouse falan da yiyebilir miyim :KK56:

kızlar, kontrol panelimde niye imza ayarları bölümünü göremiyorum yaa :KK43: ticker ımı yapıştıramıyorum :KK43:(

Banane21.gif

sen heyecanlanadinnn ben korktummmmm kiz ya birakirsan bizi güclendirmeye gecince:18:

yağmurcum, çok hızlı kilo kaybetmek çok sağlıklı olmuyor maalesef, ama atak döneminde bu kadarı normal olabilir, çoğu sudur zaten onun. benim de bir arkadaşım vardı, o dediğin mezoterapi, kavitasyon vs. şeylere gitti çok spor yaptı 5-6 ayda 95 kilodan 55 e düştü ama her yeri sarktı ve safra kesesinde taş oluştu, doktorlar çok hızlı kilo verdiğin için olmuş demişler ve safra kesesi alındı.

oy oy korktum bak ben şimdi ,sadece spor yapayım ben diyetle en iyisi, bugün estetik uzmanıyla görüştüm kavitasyonu kesinlikle önermiyorum dedi iki yıl oldu yapmıyorum artk dedi ,mezoterapi hem sağlklı hem de cildi sıklaştırma etkisi var dedi ...ama fiyat uçuk 12 seans 2000 liracık ilgin için teşekkürler canm

sen heyecanlanadinnn ben korktummmmm kiz ya birakirsan bizi güclendirmeye gecince:18:

eee bırakırım tabii amacıma ulaştıktan sonra ne işim var buralardaa:KK19:
ahahahahahaa korkma kuzuuum şaka yaptııım,istesem de bırakamam ki sizleriii.valla inanın her bir yeni şey yazmanızı bazen heyecanla bekliyorum hatta bazen şöyle hissediyorum sanki sevgilinle mesajlasır yada mailleşir de ekran başında beklersin hep F5 yapar sayfayı yenilersin ya geldi mi diye,sonra gelince de deli gibi heyecanlanırsın ya işte öyle oluyorum :KK52::KK52::KK52:
hiç bir yerciklere gitmem,daha çoooook çekirgelere zıplamayı öğreteceğiz
studsmatta.gif

2vsj1nm.gif

B en normalde de cok tatli seyler icmedigim icin kesiyor beni ya sansliyim bu konuda sanirim :KK16:
Al Kiz al al al ben bugün resmimi cekip koyucam buraya sonra öncesi sonrasi yapariz:KK76:
Ay ne güzzzeeelllll!!! Çok kıskandııımmm ühühühü!! :nazar: Ben karbonhidrat delisiyim :KK43:
Alıcam da canım, benim durum vahim ya hani :KK70: Az çok takip ediyorsan biliyorsundur. Baya delirdi benim vücut, beni de delirtti iyice :S :)) Ne yapsam da gitmiyo kilolar. Diyete uysam da gitmiyolar.. Ömrübillah 36 beden olamayabilirm yani maalesef :KK31: yoksa evde 36 beden bi elbisem de olacaktı.. :)

Kızlarrrrr,sabah geldiğimden beri hızınıza yetişmeye çalışıp harıl harıl cevap yazmaktan asıl konuma gelemedim :
Bu sabah tartıldııımmmm veee size pazartesiye kadar söz vermeme rağmen sanırım o kör olasııı şeytanın bacağını bugün kırdımmm:KK47:
Sabahhhh 77.1 çıktımmmmmmmmmmmmm :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK76::KK76::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK16::KK76::KK52::KK55::KK8:
haydiii kutlayayımmmm şerefee ohhhhhhhh:nazar::nazar:,darısı dely'min başınaaaaa,sen de regl sonrasıı kırcan biliyorum benn :KK16:
Banane21.gif

:21::21::21::21: Oh oh o hhh!!!! Oldu da bitti maşallah!! Darısı başımıza inşallah ahahaha :KK9: Canım bi de sen de mi regl olcan yaa Off!! Süpeerr! Kesin gidecek diğerleri deee:KK8::KK8::21: Aynı zamanlarda regl oluyoduk di mi hihihih :KK1::KK1: Benimki gecikince tam aynı anda olcak :p

Ben de yuvarlanmak istiyooommm!! Benim ovam yooookkk!! :S :KK53::KK53: Geçemiyoom ovalardan aney!! :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Kumar gibidir evlilik cnm bir sürü hayal kurarsın evlendikten sonra pufff olur uçar:KK50::KK50:Üstelik kurulan hayaller uç noktada değildir ama olmaz işte:KK31::KK31:Umarım doğru kişiyle evlenirsin:KK16:

Yaa cevap vermediniz bana ..Ayaklarım elim buz gibi..Ve bugün atakta 3. günüm büyük tuvalete çıkmadım daha:KK17::KK17:

ben verdim ya cınım. el ayak üşümesi kansızlıktan olabilir, baktırdın mı kan değerlerine? kabızlık bu diyetin sorunu maalesef yani o durum normal, sen de kendine göre bir yumuşatıcı çözüm bulmalısın artık ne iyi gelirse, kiraz sapı mı, kaya tuzu mu, ilaç mı sen bulacaksın.

Ay ne güzzzeeelllll!!! Çok kıskandııımmm ühühühü!! :nazar: Ben karbonhidrat delisiyim :KK43:
Alıcam da canım, benim durum vahim ya hani :KK70: Az çok takip ediyorsan biliyorsundur. Baya delirdi benim vücut, beni de delirtti iyice :S :)) Ne yapsam da gitmiyo kilolar. Diyete uysam da gitmiyolar.. Ömrübillah 36 beden olamayabilirm yani maalesef :KK31: yoksa evde 36 beden bi elbisem de olacaktı.. :)

:21::21::21::21: Oh oh o hhh!!!! Oldu da bitti maşallah!! Darısı başımıza inşallah ahahaha :KK9: Canım bi de sen de mi regl olcan yaa Off!! Süpeerr! Kesin gidecek diğerleri deee:KK8::KK8::21: Aynı zamanlarda regl oluyoduk di mi hihihih :KK1::KK1: Benimki gecikince tam aynı anda olcak :p

Ben de yuvarlanmak istiyooommm!! Benim ovam yooookkk!! :S :KK53::KK53: Geçemiyoom ovalardan aney!! :KK9::KK9:

geçeceksin kuzum geçeceksin,hep oralarda kalacak halin yok :KK16:
valla benim de pazar p.tesi olmam lazımm,anaaaa pazar olmayayım bari yarın iş çıkışı yani 2'den sonra bu kız yine bodruma kaçar :KK55::KK55::KK76::KK76:

kızlar, kontrol panelimde niye imza ayarları bölümünü göremiyorum yaa :KK43: ticker ımı yapıştıramıyorum :KK43:(

Profilim bölümüne giriyorsun. Orda My activity tıklı oluyor, sen onun yanındaki Hakkımda kısmına tıklıyorsun. Ordan çizelge bölümüne yapıştırıyorsun :KK34: Sadece" htttp.....png" olan kısmı. Yaptığın tückerın altında yazan linklerden sadece o kısmı :KK34:

kızlarrrr öpüyorum hepiciğiniziiiii :KK54:
çooooook güzel bir hafta sonu geçirin inşallahhh,pazartesi de booooooooll eksiler görün inşalaah :KK16::KK16::KK16:

ayyy canımmm ağzından bal damlıyor valla,inşallah az kaldı ama haftaya regl,onu da atlatınca bakalım yaaa bende domatesli peynirli tost yemek istiyoruummmm,yaa mesela pizza yada steakhouse falan da yiyebilir miyim :KK56:

şekerim hevesini kursagında bırakmak istemem ama ödül öğünlerinin yarısında tıkanıp kalacaksın,,hatta bunca ay yagsız yedikten sonra onlar sana o kdr yaglı we agır gelecekki,,o umdugun zewki bulamıcaksın maleseff :KK1: iki ödül öğünümdede hem bitiremedim yarıda tıkandım,,hemde çok ağır geldi.test ettim onayladım :KK53:

geçeceksin kuzum geçeceksin,hep oralarda kalacak halin yok :KK16:
valla benim de pazar p.tesi olmam lazımm,anaaaa pazar olmayayım bari yarın iş çıkışı yani 2'den sonra bu kız yine bodruma kaçar :KK55::KK55::KK76::KK76:
Oh ne güzzeeelll :KK52: İyi tatiller canımcım :KK16::KK16: Bol eğlenceleeeeerr, bol eksileeeerrr :KK8:

Croisellecim.. Senin de doğum gününmüş sanırıımm...
Kutlu olsun canım.. Mutlu olsuunn, dileklerin gerçek olsun bu yeni yaşında inşallaahhh!!! :KK54::KK16:

Herkeslere iyi tatiller tatlı hatunlar!!! İnşallah Pazartesi birazccık daha eksilerle gelelim, Perşembe tam eksilerle gelelim :KK55::KK5::79::kk77:

Son düzenleme:
ben verdim ya cınım. el ayak üşümesi kansızlıktan olabilir, baktırdın mı kan değerlerine? kabızlık bu diyetin sorunu maalesef yani o durum normal, sen de kendine göre bir yumuşatıcı çözüm bulmalısın artık ne iyi gelirse, kiraz sapı mı, kaya tuzu mu, ilaç mı sen bulacaksın.

Görmemişim herhalde cnm:KK17::KK17:Olabilir iğne fobim var cnm benim:KK37::18::18::18::18:

Profilim bölümüne giriyorsun. Orda My activity tıklı oluyor, sen onun yanındaki Hakkımda kısmına tıklıyorsun. Ordan çizelge bölümüne yapıştırıyorsun :KK34: Sadece" htttp.....png" olan kısmı. Yaptığın tückerın altında yazan linklerden sadece o kısmı :KK34:

heyooooo sağol cınım sayende artık benim de bir ticker ım vaar :)

X