Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ne güzel 5 kilon kalmış senin:) hemen biter inşallah güçlendirmeye geçersin.

Ah tatlım benim aslında şuan seyirde olmam gerekti ama ben diyeti bozunca baştan başladım bugün ataktayım yanii dün bozunca 1 kilo aldım şuan tam 60ım yine. Ama vericem inş. bugün tatlı krizlerine karşılık light meyveli yoğurt felan aldım bidahada bozmam ben.

bende bozmuştum bida asla bozmam:)) hiç bozmayalımki hemen vereim kurtulalım şu kilolardan fıstık gbi olalım:)) öpüyorum çok

merhaba arkadaslar.bende dukan dıyetıne baslayalı 12 gun oldu. 67.200 den 62.00 kg oldum.5 kilo gitdi. atak evresnın gectim her gun bısıklete gidiyordum. sımdı seyir evresine gectim.elimde kitap var .sürekli bişiler ogreniyorum.yuruyus yapiyorum .3 yasinda yaramaz bi kiziim var .eger disari cıkma imaknim olmazsa evde 35 dk boyunca hızlı olmak kaydıyla yuruyorum..:))) sebze + proteinde.pazartesi ve sali sadece protein onun dısındaki günler sebze +protein ilemi beslenicez. bende yanlıs yapmak istemeyenlerdenım aslında. yanlıs yapma endişesi var birazcık. 56 57 felan olmak istiyorum. siz artik uzmanlasmısmısınız . ben daha toyum.bu konuda.lıghtlarla besleniyorum ama yinede bu evrede cok iyi anlayip kilo vermek istiyorum banada yardimci olursunuz degilmi? mesela size 1 gunluk ogunumu yazsam olurmu?.
sabah 9 10 gibi kahvalti yapiyorum peynır ve yumurtayı rafadan yapip sadece sarısını yiyiorum bazen sarısınıda yedigim oluyor. ve sekersiz cay.
ögleyide 2 lerde felan :tavuk patlıcan sogan biber cimdik tuz ve karabiber serpip yagsiz yemek ve yogurt yedim.
aksamida 6,30 da krep domates salata peynir yesem olurmu mesela?

birde yemek saatlerim cokmu gec . suyuda cok ıcıyorum yesıl cay ıcıyorum ...eger bunlar dogru degılse nasıl uygulayyım bu evreyı yardım edermiisniz simdiden tesekkür ederim...

öncelikle hoşgeldin =) umarım kilolarından bi an önce kurtulursun. burada öncelikli soru seyiri ne şekilde tamamlamak istediğin. 1+1 mi 5+5 mi 2+0 mı? kitabı okuduysan bunların ne olduğunu biliosundur eğer seyiri nasıl yapmak istediğini söylersen daha kolay yardımcı olabiliriz sanırım

bugun tartıldım 2.5 kilo vermiştim gramlarla almışım neyse yılmak yok ama sanırım yarın başlayamıyorum ataga cünkü şehir dısına cıkmam lazım orda ne yerim bilemedim ama dikkat etcem

10 gün atak cok degilmi tatlim?:26:

Dr.Dukan'ın kitabında sağlık sorunu olmayanların 10 güne kadar atak yapabileceği yazıyor buna dayanarak birşey olmaz diye düşündüm ama eğer fenalaşırsam hemen seyire geçicem dayanabildiğim kadar dayanıcam açıkçası ben bu kilolardan nefret ediyorum çünkü :2::2::2:

Mutlu Pazarlar Dukancanlar..

Dün gece adet oldum kivraniyorum kivraniyorum agridan tatli kirizim tavan yapmis durumda..

haklısın canım ama canım o kadar sıkkın moralim psikolojim o kadar bozuk ki bunu devam ettirmek istiyorum Nişanlım sürekli kilo vermemle ilgili imalarda bulunuyor hatta bazen daha ileri direk söylüyor ...ben böyle kalırsam mutsuz kalıcakmış...( vericem işte bu kiloyu sonrada onu terkedicem nihahaha

erkeklerın buyuk bır kısmı o kocaman gobeklerıyle gayet mutlu olabılıolar cok kısdım
umarım senn degerını bılır
ama sunu cok ıı bılmemıs gerekırkı kendımıs ıcın yapalım ne yapacaksak ,

55.00 :))) şu an bile harika görünüyorum ( hiç mütevazi davranmayacağım hakettim çünkü:)) ama 2kilo daha vereceğim. Zayıfladığım için dukana,ama sıkı ve incecik göründüğüm içinde call teyzeye VVEEEEEEEEEEEEEEE En önemlisi beni motive edip 10.Nisandan bu yana inatla kilo vermeme sebep olan kadınlar kulübünün samimi bütün üyelerine TEŞEKKÜR EDERİMMMMMMMMMMMMMM....İYİ Kİ VARSINIZ :))))))))))))))))

bugün sevgilimden ayrıldım...saatlerdir ağlıyorum gözümde yaş kalmadı.abur cubura sarıp diyetimi bozmiycam.devam edicem.bnm için dua edin yalvarırım buna çok ihtiyacım var

bugün sevgilimden ayrıldım...saatlerdir ağlıyorum gözümde yaş kalmadı.abur cubura sarıp diyetimi bozmiycam.devam edicem.bnm için dua edin yalvarırım buna çok ihtiyacım var

Ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzüldüm,sakın yemeye verme kendini amacını unutma bunlar gelip geçici insanlar için heba edeceğin günler değil. En önce onun hoşuna gitmeyen tasvip etmediğin göz yumduğun şeyleri düşün yani bende işe yarardı bilemedim ağlama sakın değmez inan...(((

şu an tek bildiğim kendimi yemeğe vermemem gerektiği...bu diyet bozulursa asla başlayamam.bütün emeğim boşa gider.Allahım bana güç ver yalvarırım...bugün hiç bişey yemedim.sadece su ve yeşilçay içtim.boğazımdan geçmiyo...

Güzelim benim ne diyecegimi bende bilemedim bu durumlarda ne denirki zaten üzme tatli canini sakin ama sakin diyetini birakma tam tersine simdi 4 elle sarilman gerekiyor hic dsünme desemde bos düsünür insan ister istemez ama baska seylerle oyala kendini

Çok üzüldüm canım ama aç kalma havalarda sıcak bünyen düşer ılık bir süt iç, azıcık durumun uygunsa dolaş ne bileyim ya! canım sıkıldı şimdi. Ama aklından çıkarmaa unutmak ve alışmak diye birşey var zaman en iyi yazardır hep doğruyu yazar...zamanla azalacak şimdi çok acı çekiyorsun biliyorum, insanın elinden birşey gelmemesi çok zor ya!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…