Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bugün sevgilimden ayrıldım...saatlerdir ağlıyorum gözümde yaş kalmadı.abur cubura sarıp diyetimi bozmiycam.devam edicem.bnm için dua edin yalvarırım buna çok ihtiyacım var:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

lutfen kendını hırpalama belkı bıkac gune hersey duselır
en degerlı olan sensın efet bu dıyet ıcın emek werdın pes etmek yok :KK43:

erkeklerın buyuk bır kısmı o kocaman gobeklerıyle gayet mutlu olabılıolar cok kısdım
umarım senn degerını bılır
ama sunu cok ıı bılmemıs gerekırkı kendımıs ıcın yapalım ne yapacaksak ,

Evet fıstık çok haklısın aslında ilk amacım kendime bunu başarabildiğimi ispatlamak ama tabii ki içime oturan bazı hususlar var ve bunların acısını çıkarmak için sabırsızlanıyorum :))

şu an tek bildiğim kendimi yemeğe vermemem gerektiği...bu diyet bozulursa asla başlayamam.bütün emeğim boşa gider.Allahım bana güç ver yalvarırım...bugün hiç bişey yemedim.sadece su ve yeşilçay içtim.boğazımdan geçmiyo...

canım ne kadar güzel yol katetmişsin aynı azimle devam ... sorunlar bir şekilde düzelir heba etme kendini bazen bitti sandığın yerden başlıyor her şey...Unutma biz kadınız en zor durumlarda bile ayakta kalır mücadeleye devam ederiz...senin kıymetini bilemediyse bırak o üzülsün :KK66:)

bugün sevgilimden ayrıldım...saatlerdir ağlıyorum gözümde yaş kalmadı.abur cubura sarıp diyetimi bozmiycam.devam edicem.bnm için dua edin yalvarırım buna çok ihtiyacım var:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Kuzum, öylesine girmiştim şimdi gördüm, çok üzüldüm ama lütfen sıkma canını. Hiç kimse için değmez. Çok gençsiniz daha, canınız yanacak ama bu dünyada en değerli olan sensin. Lütfen üzülme, demek anlamsız şu an ama, sakın abur cubur yeme, yürü lütfen bana çok iyi gelir. Her şeyde bir hayır vardır mutlaka, lütfen üzülme. :26::KK19::KK19:

Canım ayrılık acısı zordur gerçekten ama bazen de sorunlara rağmen sürdürmek daha zordur. Bitmesi gerekiyorsa gerçekten bir şekilde bunun kararını verip uygulamak ve yola devam etmek lazım. Bu lafta söylendiği kadar kolay olmuyor elbet. Ama düşünsene sürmemesi gereken bir ilişkiyse eğer bu sürdürmek daha zor olmaz mıydı? Umarım çabuk atlatırsın. Gönlünü ferah tut. Diyeti miyeti de sakın bozayım deme. Aksine buna tutunmalısın. Kendine duyduğun güveni daha çok artırmak için bir yol bu. Tersini yaptığını düşünelim.Kendini ayrılık yüzünden yemeklere verdin. O giden on kilo da geldi onbeş kilo olarak bindi tepene. O zaman biten ilişkin geri mi gelecek. Bunca emeğinin boşa gitmesinin yanı sıra kendi kimliğine de çok zarar vereceksin. Biz bu diyeti önce kendimiz için yapıyoruz. Sevgililerimiz için değil! Ben birileri beni beğensin diye kılımı kıpırdatmam. Önce ben beni beğenmeliyim ki gerisi gelir bir şekilde. Sen güçlü bir kadınsın. Dur bakalım daha ne güzel günlerin, sevgilerin olacak. Hele bi kilolar da gitsin. Sen seyreyle sevgilileri o zaman. Onlar ağlasınlar, bırak :)

Canım ayrılık acısı zordur gerçekten ama bazen de sorunlara rağmen sürdürmek daha zordur. Bitmesi gerekiyorsa gerçekten bir şekilde bunun kararını verip uygulamak ve yola devam etmek lazım. Bu lafta söylendiği kadar kolay olmuyor elbet. Ama düşünsene sürmemesi gereken bir ilişkiyse eğer bu sürdürmek daha zor olmaz mıydı? Umarım çabuk atlatırsın. Gönlünü ferah tut. Diyeti miyeti de sakın bozayım deme. Aksine buna tutunmalısın. Kendine duyduğun güveni daha çok artırmak için bir yol bu. Tersini yaptığını düşünelim.Kendini ayrılık yüzünden yemeklere verdin. O giden on kilo da geldi onbeş kilo olarak bindi tepene. O zaman biten ilişkin geri mi gelecek. Bunca emeğinin boşa gitmesinin yanı sıra kendi kimliğine de çok zarar vereceksin. Biz bu diyeti önce kendimiz için yapıyoruz. Sevgililerimiz için değil! Ben birileri beni beğensin diye kılımı kıpırdatmam. Önce ben beni beğenmeliyim ki gerisi gelir bir şekilde. Sen güçlü bir kadınsın. Dur bakalım daha ne güzel günlerin, sevgilerin olacak. Hele bi kilolar da gitsin. Sen seyreyle sevgilileri o zaman. Onlar ağlasınlar, bırak :)

Evet kestanem şekerim, sempatika ne güzel anlatmış, sakın kendini bırakma, biz varız bak, seni çok seviyoruz.

kızlar yarın bende başlıyorum dukana fakat bu balık olayını nasıl yapabiliriz yağ da kızartıp yesek sorun olur mu

kızlar yarın bende başlıyorum dukana fakat bu balık olayını nasıl yapabiliriz yağ da kızartıp yesek sorun olur mu

hayıııırr, yağ kesinlikle yasak :KK19: yani olabildiğince az tüketmeye çalışıoruz, yağda kızartmak dukanın mantığına ters =))

55.00 :))) şu an bile harika görünüyorum ( hiç mütevazi davranmayacağım hakettim çünkü:)) ama 2kilo daha vereceğim. Zayıfladığım için dukana,ama sıkı ve incecik göründüğüm içinde call teyzeye VVEEEEEEEEEEEEEEE En önemlisi beni motive edip 10.Nisandan bu yana inatla kilo vermeme sebep olan kadınlar kulübünün samimi bütün üyelerine TEŞEKKÜR EDERİMMMMMMMMMMMMMM....İYİ Kİ VARSINIZ :))))))))))))))))

tebrikler canim harikasin :KK9: :KK9: :KK9:

kiyamam sana :2: hakinda hayirlisi neyse o olsun canim, dediyin gibi diyetine devam et sakin bozma canim

canlarımmm :KK70: bu dukan diyetinin tek bir dezavantajı var benim sindirmimi fena halde yavaşlattı :KK43: ben şimdi bol bol yeşilçay form çay içiyorum ama kar etmedi afrikalı bir meyveden yapılan bitkisel tabletten 2 tane atınca düzeliyor ama ilaç kullanmak istemiyorum yarından itibaren sirkeli su içeyim diyorum ne dersiniz? yasak değildi sirke değil mi ?

Canimmm kiyamam ben sana bundada vardir bir hayir hayirlisiysa kismetinse olur zaten aglama lütfenn...:KK43:

dukanda 11. günüm. 7 gün atak yaptım 4 gündür seyiri toplam 2 kg verdim.metam çok yavaş

sakın pes etme burdaki arkadaşların da deneyimlerinden okuduğum kadarıyla önceleri yavaş kilo verenler olmuş vücut bazen plato evresine geçip duraklıyormuş.Bu süreci mümkün olduğunca yeşil çay vs. içerek geçir :))

kizlarrrr benim canim biraz tatli istedi 4. atak günümdeym

süt kaynattim icerisine nescafe attim ama bir iki damla cikolata atsammi icerisine kararsizim :KK17: bozmak istemiyorum bu kadarcik bozarsa sakin yapmam ama zarar olmaz derseniz aticam:KK52:

kizlarrrr benim canim biraz tatli istedi 4. atak günümdeym

süt kaynattim icerisine nescafe attim ama bir iki damla cikolata atsammi icerisine kararsizim :KK17: bozmak istemiyorum bu kadarcik bozarsa sakin yapmam ama zarar olmaz derseniz aticam:KK52:

Güzelim sen şimdi neskafeli sütünü iç, içine çikolata filan koyma sakın. Bir çuval incir gider valla. Bak ne güzel atağın 4. gününe gelmişsin. Vereceğin bir iki kilonun büyük bir bölümü su olacak zaten bu etapta. Onu da gölgeleme bence. Meyveli yoğurt bulundursan( diyet olanlarından) böyle anlarda çok işe yarıyor.

Ben de 1 hafta önce ayrıldım görmüşssündür zaten burada da üzülüuyorsun kötü oluyorsun ama geçiyor benimde iştahım kalmamıştı bak şimdi kendimi toparladım şükür iyiyim arkadaşım sen de üzmemeye çalış kendini neden olduğunu çok merak ettim ama bi anda:26:

Güzelim sen şimdi neskafeli sütünü iç, içine çikolata filan koyma sakın. Bir çuval incir gider valla. Bak ne güzel atağın 4. gününe gelmişsin. Vereceğin bir iki kilonun büyük bir bölümü su olacak zaten bu etapta. Onu da gölgeleme bence. Meyveli yoğurt bulundursan( diyet olanlarından) böyle anlarda çok işe yarıyor.

tatlim haklisin 3 günde 2,5 kilo verdim kaldi 10 kilo yani acmadim kavanozu ictim sütümü bos :21:

sen varya sen sahiden harikasın:nazar::nazar::nazar:
balım, bu haftanın bombası dondurmalardan gelecek... AR-GE yapıyokk :)
canım 10 gün atak çok.ztn bi süreden snra veremiyosun ataktada...biran önce seyire geçmen daha iyi olur senin için.ben 10 gün atak yaptım ama benm vermem gereken kilo 40küsürdü o yüzden.senin 17 kilo bnce 10 gün atak fazla:KK37:
ben de 21 kiloya 6 gün atak yaptım.. fazlası kar olsaydı dukanoviç derdi zaten çok çok yapın diye.. katılıyom sana güzelkuzum..
Selam herkesee :-) Nasıl gidiyoo kilo verme olayımıız ?
tatilde hiç bi yere gitmiyomuş gibi geliyo sanki ama ben biliyom veriyom ben veriyomm :) eve gidince tartım tüm gerçekleri gösterecek. (burdakilerden asla emin olamam gibi nedense)
merhaba arkadaslar.bende dukan dıyetıne baslayalı 12 gun oldu. 67.200 den 62.00 kg oldum.5 kilo gitdi. atak evresnın gectim her gun bısıklete gidiyordum. sımdı seyir evresine gectim.elimde kitap var .sürekli bişiler ogreniyorum.yuruyus yapiyorum .3 yasinda yaramaz bi kiziim var .eger disari cıkma imaknim olmazsa evde 35 dk boyunca hızlı olmak kaydıyla yuruyorum..:))) sebze + proteinde.pazartesi ve sali sadece protein onun dısındaki günler sebze +protein ilemi beslenicez. bende yanlıs yapmak istemeyenlerdenım aslında. yanlıs yapma endişesi var birazcık. 56 57 felan olmak istiyorum. siz artik uzmanlasmısmısınız . ben daha toyum.bu konuda.lıghtlarla besleniyorum ama yinede bu evrede cok iyi anlayip kilo vermek istiyorum banada yardimci olursunuz degilmi? mesela size 1 gunluk ogunumu yazsam olurmu?.
sabah 9 10 gibi kahvalti yapiyorum peynır ve yumurtayı rafadan yapip sadece sarısını yiyiorum bazen sarısınıda yedigim oluyor. ve sekersiz cay.
ögleyide 2 lerde felan :tavuk patlıcan sogan biber cimdik tuz ve karabiber serpip yagsiz yemek ve yogurt yedim.
aksamida 6,30 da krep domates salata peynir yesem olurmu mesela?

birde yemek saatlerim cokmu gec . suyuda cok ıcıyorum yesıl cay ıcıyorum ...eger bunlar dogru degılse nasıl uygulayyım bu evreyı yardım edermiisniz simdiden tesekkür ederim...
yemek saatlerini daha erkene çeksen ve biraz da sıklaştırsan... akşama doğru seyreltip, misal 8 den sonraya sadece su içme faslı bıraksan... madem bu kadar tedirgin ediyor seni, bence de bir süre olası menülerini önceden yaz, yorumlayalım.. :KK66:
Mutlu Pazarlar Dukancanlar..:KK54:

Dün gece adet oldum kivraniyorum kivraniyorum agridan tatli kirizim tavan yapmis durumda..:KK52::KK52:
geçmiş olsun gurbetkuşum ..
haklısın canım ama canım o kadar sıkkın moralim psikolojim o kadar bozuk ki bunu devam ettirmek istiyorum :KK43: Nişanlım sürekli kilo vermemle ilgili imalarda bulunuyor hatta bazen daha ileri direk söylüyor ...ben böyle kalırsam mutsuz kalıcakmış...:KK43:( vericem işte bu kiloyu sonrada onu terkedicem :KK70: nihahaha
:))) iyi plan :KK66:
55.00 :))) şu an bile harika görünüyorum ( hiç mütevazi davranmayacağım hakettim çünkü:)) ama 2kilo daha vereceğim. Zayıfladığım için dukana,ama sıkı ve incecik göründüğüm içinde call teyzeye VVEEEEEEEEEEEEEEE En önemlisi beni motive edip 10.Nisandan bu yana inatla kilo vermeme sebep olan kadınlar kulübünün samimi bütün üyelerine TEŞEKKÜR EDERİMMMMMMMMMMMMMM....İYİ Kİ VARSINIZ :))))))))))))))))
ohhh maaşallah!!! :))

şu an tek bildiğim kendimi yemeğe vermemem gerektiği...bu diyet bozulursa asla başlayamam.bütün emeğim boşa gider.Allahım bana güç ver yalvarırım...bugün hiç bişey yemedim.sadece su ve yeşilçay içtim.boğazımdan geçmiyo...

birtanemmm hiç üzülme sakın.. bak bambaşka bi açıdan yorum yapıcam şimdi ..
bu diyetin en büyük handikapı AĞIZ/VÜCUT kokusu yapması değil mi??
ee bu durumda doğru insan olsun veya olmasın tüm sevgili eş arkadaş vs.. mesafelenmek durumunda kalmıyor muyuz... bence her halükarda bu ayrılık br avantaj olabilir... eğer doğru insansa ve tekrar kavuşacaksanız ilerde, senin bu tatsız hallerine şahit olmadan sadece fıstıklaştığını görür, bu çok iyi olur..
yok eğer yanlışsa ve bi daha biraraya gelmeyecekseniz seni böyle hatırlamayacağı için bu yine iyi bişey..

ne yapalım dukan sevgilisavar gibi bişey oluyo, hele de yazın :KK66:
ben içimdeki geveze gacının sesine kulak kabartıyorum ve o senin çok keyifli günlere gebe olduğunu bağırıyorr :KK66:

bir de tabi şu varr; mühim olan bişey varsa senin kendini terketmemen, ömür boyu kendine saygını sevgini tazeleyebilmen... gerisi kof incir lemmm:KK34:

X