Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

iyi bari kurtlanmıcaz yani ehehehe

Allah bagislasin canim kizin cok tatli

Kizlar nasilsiniz, dün dogrudüzgün giremedim, cok yogundum, dün atak 5. günümdü kizimin anaokul yaz senligi vardi bende pogaca yapdim firindan missss gibi kokular geldi, kendi kendime düsündüm acaba dedim tadarmiyim yada senlikde bi iki biseyler atistirirmiyim diye, neyseki pogacami tadmadim acikcasi icimdeki sesi dinledim yemesemde olur yazik olur diyetine diye düsündüm, tarcinli sütümü icip senlige gitdik, ooooo neler vardi neler cesit cesit pastalar muffinler vs. cocuklarima yedirdim bi lokma bile catalin ucuyla bile yemedim kendimle gurur duydum ohhh be bu dukan mükemmel bi diyet ac kalmadigim icin kacamak bile yapasim gelmiyo, hem bu günlerime yazik olurdu dimi?? bugün seyire gectim kizlar, 2 gündür tartilmiyom karnim sisti hem wc problemi hemde bugün halam geldi yani rahatladim biraz

bugun 2. atak gunum
sabah tartıldım 56 kıloydum 55.4 geldı sızce nasıl kıslar umarım hersey yolunda gıderde kısa zamanda kurtulurus su faslılıklarımısdan bu arada cok fasla lıght ıce tea ve kola tuketmenın bı sakıncası olmas dımı ancak tatlı ıstegımı bastırıo :))

kızlar siz bu hindi fümeyi pişiriyonuzmu? ben bikaç kez çiğ çiğ yedim ay snra korktum kurtlanmiim bde eheheheh

aferim kuzum tebrik ederim seni
hem bi lokma kaçamak dediğin şey beşki de senin 2 hafta boyunca kilo vermeni durdurabilir.
duraksama yaşadıkça moralin bozulur,en doğrusunu yapmışsın.
1 lokmalık bişey için herşeyi mahvetme.
ayy bu da 5 dakkalık zevk için gibi oldu dimii ihihihih

55.600 :))))) .... diyetim ve callenetics muhteşem ikili .....

Oww müthişsinn canımm. Bende düşssem o sayılara bşka bişi istemicemm.

Boşver kuzumm buda gelir buda geçer hesabıı :) Aferim sana en güzelini yapmışsınn

ahaha 5 dakka demek medesa hihiihi yani bende biktim bu kilolardan bbu diyetim süper geciyor hiiiiccc bozmayada niyetim yok duydunmuu metocan beni sen bile durduramazsin beni 2 sene oyaladin, hep yanlils diyetler yüzünden kac kere baslayip bitirdim artik tüm kozlar bende hehehe

ıns medesa :)) ılk gun 600 gr gorunuo
ılerleyen gunlerde bakalım degısım nası olcak ızınızdeyım :))

yasena gözümün önüne yaşadığım o günler geldi benim 5 bindi inanabiliyor musun hastahaneye gittiğimde doktorlar nerde kaldınız bu çocuğun yaşaması mucize demişler annemlere tabi ben 12 13 yaşlarımdayım yani düşün 5 binlerdeen taa 400 binlere çıktığımı biliyorum uzun ve yorucu ayağa kalkmadım koşmadım yürümedim bi yerlere çarpmadım bir de ben içkanama da geçiriyormuşum gittiğimde düşün ki mucizeyi eğer çok sıkıldığınız danışmak istediğiniz bir şey olursa bana sorun ben elimden geldiğince yardımcı olmak isterim ne kadar kötü olduğunu en iyi ben anlarımmoral ve destek için elimden geleni yaparım

aynen öyle güzelimmm

kizlar sabah pancake yaptim yulaf kepegiyle birazda krem peynir 0,2 % yag orani

öglen yegenimin festivaline gittik 30 -40 cesit tatli pasta kek bitane bile almadim isirmadim canimda istemedi

simdi eve geldim iki hindi gögsü dilimi yedim %2 yag orani cokmu acaba aklim karisti:26:

aksmada balik firinda

suyumu cok ihmal ettim bugün simdi icicem ama hepsini

Komsum eve birkac birsey almaya geldi agladik agladik gitti degerleri 22.bine düsmüs yine degerleri görünce koridorda hüngür hüngür aglamis o an basimi bi kaldirdimki alman doktorlar basimda iyiyim dedim ciktim yukari diyor..Kuzumada yasaklamislar yürümesini cocuk arabasinda sadece kaldiklari bölümde dolasiyorlar..Asagiya inerseniz herhangi birsey oldugunda yukari cikana kadar cok gec olabilir demisler..Birde oldum olasi cok istahsiz bir cocuktu arkadasim da pekmez veriyordu bu sabah kan degerleri yine düsük cikinca acaba pekmez verdim de ondan mi oldu diye sucluyor kendini..Pekmek kani civiklastirir degilmi..? konu disi oldugu icin arkadaslar rahatsiz olabilir özelden de paylasabilirsin.Kizlar kusura bakmayin söz konusu cocuk olunca paylasmadan duramadim..

%2 yag orani cok degil zaten %10 kadar serbest.. Hangi balik türü tüketiyorsun.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…