Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

harikasın canım çok tebrik ederim,2 günde 2 kilo süper bişeyyy

Harika gidiyosun canım bende kaçamaklara dalmasaydım bugün seyirdeydim ya neysee

canim benim ben yapmadan bi gün öcne kayamak yaparim diye cok korktum ama inanirmisim hic aklimin ucundan bile gecmiyor su sebepten de olabilir tabiiki...evde kacamak yapacak birsey birakmadim

harikasın canım çok tebrik ederim,2 günde 2 kilo süper bişeyyy

bende cok mutlu oldum dukanin sitesinde 840 gr yaziyordu atakta ama benim aldigim sonuc cok tatmin edici

Sen harikasınn kuzummm teşekkürlerr yarın tekrardan sıkı bir spor ve atak süresine tekrar başlıcam bundan sonra bozmıcam ! Zaten vermem kilo aşırı değil 5-6 kilo daha versem bitiyor . Bu arada desteğiniz için çok teşekkürler iyki bu siteye üye olmuşum yoksa tek başıma gitmem zor herkes zaten diyete ihtiyacın yokki diye söyleniyorlar böyle bir ortamda bulunup desteğiinizi almak harikaa seviyorum siziii

canim benim ben yapmadan bi gün öcne kayamak yaparim diye cok korktum ama inanirmisim hic aklimin ucundan bile gecmiyor su sebepten de olabilir tabiiki...evde kacamak yapacak birsey birakmadim

Evde olmayıncada arayıp bulamıyorsunn tabi Ben ailemle yaşadığım için evde diyet yapan tek benim bizim evede çok giden gelen olur e tatlıdır hamurişidir eksik olmuyor :) Böyle oluncadaa insan zor motive oluyorr.

dogru haklisinn

ben persembeden pazara kadar tatilim bu nedenle atak evresini evde gecirmek istedim kardesmde var evde ama ona normal pisiriyorum yemekleri veya kendine pisittiriyorum

dün oturdum yegenim icin (ablam alt katta oturuyor) iki koca kek yaptim cikolata damlacikli okul senlikleri var herkes tadina bakti ben bakmadim bi bardak sütümü ictim.....

sende tekrar toparlanip yaparsin kuzummm

Olsun bizde acısını çıkartıcazz inş. şu kiloları bir verelim hem bizim asıl ödülümüz verilen kilolar değilmi aynadaki o incelmiş güzel görüntüyü hiç bir şeye değişilmez diye düşünüyorum bizler için Az önce kıyafetlerimi denedim verilen 3 kilo bile nasıl fark yaratıyor pişman oldum bozduğuma amaa şu görüntü beni motive etti bundan sonra daha sıkı sarılcam buda bana ders olsun :)

rica ederim kuzum ne demek,bak dene o tatlıları hele irmik tatlısını yapmak da çok kolay.
zaten azıcık fazlan var şurda bir birbuçuk ay sıksan dişini verirsin nolcak yanii sonra daha mutlu olacaksın.azıcık sabret canım benim

Benim bugünden sonra canım eper bir süre pek tatlı çekmez heralde ama istersem tatlıı mutlaka denicem teşekkürler kuzumm

Benim bugünden sonra canım eper bir süre pek tatlı çekmez heralde ama istersem tatlıı mutlaka denicem teşekkürler kuzumm

canım ya çok güldüm sana.ben dukana başladığımda 10 gün atak yapıcaktım snra atağın 1.günü nestle kare çikolata,3.günü kaşık kaşık reçel,4.günü lazanya,5.günü tulumba tatlısı,6.günü sprite ve fındık fıstık ayrıca viski,7. makarna ve kakaolu kurabiye yedim ya dedim noluyo kızım sana sen diyette değilmisin atak senin en önmli evren değilmi naptın sen...o kdr pişman oldmki anlatamam sana...6 gün atak yaptm snra ama hiç kaçamaksız.şimdi seyirdeim yine kaçamağım yok.o çektiğim vicdan azabını anlatamam.şimdi hiç bişey yemiom valla...emnmki sende yemezsn bundan snra

Son düzenleme:
anam neyseki marketlerin hepsi bi öbekte.. akşamüstü ondan çıkar öbürüne girer bakarım

medesam levin 3 yaşına yaklaşıyo 4 ayı kaldı
bakınız sabah taze taze çekildi bunnar..

günaydın kuzum... ama öyle deme işsizken gözün tatil falan görmüyo ben de artık eli yüzü düzgün belirli bi iş arıyorum.. bulsam anında dönerim :)
.....
kuzular bugün zabahın köründe başladık yüzmeye.. yaklaşık 2 saatten biraz fazla.. (akşamüstü tekrar gidicem, öğle sıcağında protein günü çekilmiyo. dönerken de bisikletle döndüm, birazdan da callanetics 5. yii icra edeceğimdir :)

neyse denizde ne var ne yok onu diyimm :)
bir ahtapot buldum gibi, en azından yuvasını gözüme kestirdim.. midye rezervlerini teyid ettim bana bayrama dek yeter de artar :) sonna bi de bu yavruyu buldumm :))
(fotoğrafını çekip hemen suya bıraktım, aklınız kalmasın aman)
Eki Görüntüle 450453

nesliiii çok tatlı kız bu yerim yeriiimmm Ay Allah nazarlardan saklasın maşşallah canım benim...

Oww bebeğim seninkiler benden beter yahuuu O vicdan azabıı en beterii benim tatlya alerjim vardı birde şimdi yüklenince elim yüzüm pıt pıt kızırdı bidahada yapmam kaçamak felan. Zamanında yapmışım yapacağımı artık bi dururlalımm yanii değil mi , yemicem bu sefer aldım dersimi ben

55.600 :))))) .... diyetim ve callenetics muhteşem ikili .....

işte bende aldım dersimi...o günden snra hiç bişi yemedim.geçen gün burgerın önünden geçerken o hamburger mis koktu missss....bide dondurma offf...ama önünden jet gbi geçtim gttim valla.bidaha mı tövbe o vicdan azabı çok fena bişi valla

oyyyy kuzuuum çok tatlıymış kızın be Nesli,Allah size bağışlasın.hiiççç üzüntüsünü göstermesin inşalllaaah.
ayyy için bir garip oldu vallahi duygulandım,çok mutlu oldum senin adına.bence dünyanın en büyük zenginliği bu
ayyy benim içimden bu kadar bir çocuk çıkmış gibi oldu yani desene 4 yaşında bir çocuk doğurmuşum

kestane şekeriimm medesam sağolun. o sizin şirinliğünüzzz
medesa 3 nan 3!! :)) baba da ben de uzun olunca yavrum da ne etsin yaşından büyük şeediyo :))

ayrıca evet yağlarımız bizim yavrularımız, onları biz besleyip biz büyütmedik mii, tabisi de duygulanıcaz :)) ben de nerden baksan 1 yaşında evlat vermişim oramdan buramdan

Son düzenleme:
Çok güzel bir cocuk Allah bağışlasın

kızlar siz bu hindi fümeyi pişiriyonuzmu? ben bikaç kez çiğ çiğ yedim ay snra korktum kurtlanmiim bde eheheheh

ben bir kaç kere iyice küçük doğrayıp omletime kattımm güzel olduydu.. ama ziyadesiyle normal yiyorum.. aynı teknikle mi yapılıyor bilmem ama "nasıl yapılır" programında gördüydüm ecnebilerin nasıl füme yaptıklarını.. içim rahat o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…