Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben bir kaç kere iyice küçük doğrayıp omletime kattımm güzel olduydu.. ama ziyadesiyle normal yiyorum.. aynı teknikle mi yapılıyor bilmem ama "nasıl yapılır" programında gördüydüm ecnebilerin nasıl füme yaptıklarını.. içim rahat o yüzden :KK66:

iyi bari kurtlanmıcaz yani ehehehe:KK51:

anam neyseki marketlerin hepsi bi öbekte.. akşamüstü ondan çıkar öbürüne girer bakarım :KK66:

medesam levin 3 yaşına yaklaşıyo 4 ayı kaldı :KK66:
bakınız sabah taze taze çekildi bunnar..
Eki Görüntüle 450451

günaydın kuzum... ama öyle deme işsizken gözün tatil falan görmüyo ben de artık eli yüzü düzgün belirli bi iş arıyorum.. bulsam anında dönerim :)
.....
kuzular bugün zabahın köründe başladık yüzmeye.. yaklaşık 2 saatten biraz fazla.. (akşamüstü tekrar gidicem, öğle sıcağında protein günü çekilmiyo. :KK43: dönerken de bisikletle döndüm, birazdan da callanetics 5. yii icra edeceğimdir :)

neyse denizde ne var ne yok onu diyimm :)
bir ahtapot buldum gibi, en azından yuvasını gözüme kestirdim.. midye rezervlerini teyid ettim bana bayrama dek yeter de artar :KK53::) sonna bi de bu yavruyu buldumm :))
(fotoğrafını çekip hemen suya bıraktım, aklınız kalmasın aman:KK34:)
Eki Görüntüle 450453

Allah bagislasin canim kizin cok tatli :nazar:

Kizlar nasilsiniz, dün dogrudüzgün giremedim, cok yogundum, dün atak 5. günümdü kizimin anaokul yaz senligi vardi bende pogaca yapdim firindan missss gibi kokular geldi, kendi kendime düsündüm acaba dedim tadarmiyim yada senlikde bi iki biseyler atistirirmiyim diye, neyseki pogacami tadmadim acikcasi icimdeki sesi dinledim yemesemde olur yazik olur diyetine diye düsündüm, tarcinli sütümü icip senlige gitdik, ooooo neler vardi neler cesit cesit pastalar muffinler vs. cocuklarima yedirdim bi lokma bile catalin ucuyla bile yemedim :KK33: :KK76: :KK16: kendimle gurur duydum ohhh be bu dukan mükemmel bi diyet ac kalmadigim icin kacamak bile yapasim gelmiyo, hem bu günlerime yazik olurdu dimi?? bugün seyire gectim kizlar, 2 gündür tartilmiyom karnim sisti hem wc problemi hemde bugün halam geldi :KK9: :KK34: yani rahatladim biraz :KK37:

bugun 2. atak gunum
sabah tartıldım 56 kıloydum 55.4 geldı sızce nasıl kıslar umarım hersey yolunda gıderde kısa zamanda kurtulurus su faslılıklarımısdan bu arada cok fasla lıght ıce tea ve kola tuketmenın bı sakıncası olmas dımı ancak tatlı ıstegımı bastırıo :))

kızlar siz bu hindi fümeyi pişiriyonuzmu? ben bikaç kez çiğ çiğ yedim ay snra korktum kurtlanmiim bde eheheheh:KK33:

Kizlar nasilsiniz, dün dogrudüzgün giremedim, cok yogundum, dün atak 5. günümdü kizimin anaokul yaz senligi vardi bende pogaca yapdim firindan missss gibi kokular geldi, kendi kendime düsündüm acaba dedim tadarmiyim yada senlikde bi iki biseyler atistirirmiyim diye, neyseki pogacami tadmadim acikcasi icimdeki sesi dinledim yemesemde olur yazik olur diyetine diye düsündüm, tarcinli sütümü icip senlige gitdik, ooooo neler vardi neler cesit cesit pastalar muffinler vs. cocuklarima yedirdim bi lokma bile catalin ucuyla bile yemedim :KK33: :KK76: :KK16: kendimle gurur duydum ohhh be bu dukan mükemmel bi diyet ac kalmadigim icin kacamak bile yapasim gelmiyo, hem bu günlerime yazik olurdu dimi?? bugün seyire gectim kizlar, 2 gündür tartilmiyom karnim sisti hem wc problemi hemde bugün halam geldi :KK9: :KK34: yani rahatladim biraz :KK37:

aferim kuzum tebrik ederim seni :KK9:
hem bi lokma kaçamak dediğin şey beşki de senin 2 hafta boyunca kilo vermeni durdurabilir.
duraksama yaşadıkça moralin bozulur,en doğrusunu yapmışsın.
1 lokmalık bişey için herşeyi mahvetme.
ayy bu da 5 dakkalık zevk için gibi oldu dimii ihihihih :KK9::KK9::KK9:

55.600 :))))) .... diyetim ve callenetics muhteşem ikili .....

Oww müthişsinn canımm. :-) Bende düşssem o sayılara bşka bişi istemicemm.

işte bende aldım dersimi...o günden snra hiç bişi yemedim.geçen gün burgerın önünden geçerken o hamburger mis koktu missss....bide dondurma offf...ama önünden jet gbi geçtim gttim valla.bidaha mı tövbe o vicdan azabı çok fena bişi valla:KK52:

Boşver kuzumm buda gelir buda geçer hesabıı :) Aferim sana en güzelini yapmışsınn :KK34:

aferim kuzum tebrik ederim seni :KK9:
hem bi lokma kaçamak dediğin şey beşki de senin 2 hafta boyunca kilo vermeni durdurabilir.
duraksama yaşadıkça moralin bozulur,en doğrusunu yapmışsın.
1 lokmalık bişey için herşeyi mahvetme.
ayy bu da 5 dakkalık zevk için gibi oldu dimii ihihihih :KK9::KK9::KK9:

ahaha 5 dakka demek medesa hihiihi :KK1: yani bende biktim bu kilolardan bbu diyetim süper geciyor hiiiiccc bozmayada niyetim yok :KK51: duydunmuu metocan beni sen bile durduramazsin :KK33: beni 2 sene oyaladin, hep yanlils diyetler yüzünden kac kere baslayip bitirdim :63: artik tüm kozlar bende hehehe :KK33:

hoşgeldin canımmm,hadi bakalım inşallah güzel güzel verirsin kilolarını :KK8:
menünü çok beğendim hatta öğlen menünü canım bile çekti :KK9:
akşam da 100 gramla doymazsan daha fazla da yiyebilirsin,tavuk göğsünün bir zararı olmaz.
afiyet olsun şimdiden :KK56:

ıns medesa :)) ılk gun 600 gr gorunuo
ılerleyen gunlerde bakalım degısım nası olcak ızınızdeyım :))

Sagol güzelim idare ediyorum iste diyet icin takmiyorum da kuzumun (komsumun oglunun) kan degerleri düsüyor sürekli...Korkuyorum vucud kendi kanini öldürdükce kötü hastaliga cevirir diyorlar.Doktorlarda her an hersey olabilir diyorlar..Ona canim sykyliyor Allahim tez zamanda sifasini versin dün 40 bin olmustu bugün yine 34 bin olmus.140 bin olana kadar da hastanede kalacaklarmis.Yürütmüyorlar düsüp etmesin diye..Bu aksam gidecektim ama almanya yunanistan macini almanya aldi sokaklar ana baba günü gece yarisindan önce dönemem diye gitmedim.Yarin da gece calisacagim icin gidemem sanirim...Sykyntidan inan dk basi dolap aciyorum ama yiyecek birsey bulamiyorum...

yasena gözümün önüne yaşadığım o günler geldi benim 5 bindi inanabiliyor musun hastahaneye gittiğimde doktorlar nerde kaldınız bu çocuğun yaşaması mucize demişler annemlere tabi ben 12 13 yaşlarımdayım yani düşün 5 binlerdeen taa 400 binlere çıktığımı biliyorum uzun ve yorucu ayağa kalkmadım koşmadım yürümedim bi yerlere çarpmadım bir de ben içkanama da geçiriyormuşum gittiğimde düşün ki mucizeyi eğer çok sıkıldığınız danışmak istediğiniz bir şey olursa bana sorun ben elimden geldiğince yardımcı olmak isterim ne kadar kötü olduğunu en iyi ben anlarım:KK5:moral ve destek için elimden geleni yaparım:KK31:

Olsun bizde acısını çıkartıcazz inş. şu kiloları bir verelim hem bizim asıl ödülümüz verilen kilolar değilmi aynadaki o incelmiş güzel görüntüyü hiç bir şeye değişilmez diye düşünüyorum bizler için :-) Az önce kıyafetlerimi denedim verilen 3 kilo bile nasıl fark yaratıyor pişman oldum bozduğuma amaa şu görüntü beni motive etti bundan sonra daha sıkı sarılcam buda bana ders olsun :)

aynen öyle güzelimmm:KK9:

kizlar sabah pancake yaptim yulaf kepegiyle birazda krem peynir 0,2 % yag orani

öglen yegenimin festivaline gittik 30 -40 cesit tatli pasta kek bitane bile almadim isirmadim canimda istemedi :21:

simdi eve geldim iki hindi gögsü dilimi yedim %2 yag orani cokmu acaba aklim karisti:26:

aksmada balik firinda :KK39:

suyumu cok ihmal ettim bugün simdi icicem ama hepsini:KK42:

yasena gözümün önüne yaşadığım o günler geldi benim 5 bindi inanabiliyor musun hastahaneye gittiğimde doktorlar nerde kaldınız bu çocuğun yaşaması mucize demişler annemlere tabi ben 12 13 yaşlarımdayım yani düşün 5 binlerdeen taa 400 binlere çıktığımı biliyorum uzun ve yorucu ayağa kalkmadım koşmadım yürümedim bi yerlere çarpmadım bir de ben içkanama da geçiriyormuşum gittiğimde düşün ki mucizeyi eğer çok sıkıldığınız danışmak istediğiniz bir şey olursa bana sorun ben elimden geldiğince yardımcı olmak isterim ne kadar kötü olduğunu en iyi ben anlarım:KK5:moral ve destek için elimden geleni yaparım:KK31:

Komsum eve birkac birsey almaya geldi agladik agladik gitti degerleri 22.bine düsmüs yine degerleri görünce koridorda hüngür hüngür aglamis o an basimi bi kaldirdimki alman doktorlar basimda iyiyim dedim ciktim yukari diyor..Kuzumada yasaklamislar yürümesini cocuk arabasinda sadece kaldiklari bölümde dolasiyorlar..Asagiya inerseniz herhangi birsey oldugunda yukari cikana kadar cok gec olabilir demisler..Birde oldum olasi cok istahsiz bir cocuktu arkadasim da pekmez veriyordu bu sabah kan degerleri yine düsük cikinca acaba pekmez verdim de ondan mi oldu diye sucluyor kendini..Pekmek kani civiklastirir degilmi..? konu disi oldugu icin arkadaslar rahatsiz olabilir özelden de paylasabilirsin.Kizlar kusura bakmayin söz konusu cocuk olunca paylasmadan duramadim..

kizlar sabah pancake yaptim yulaf kepegiyle birazda krem peynir 0,2 % yag orani

öglen yegenimin festivaline gittik 30 -40 cesit tatli pasta kek bitane bile almadim isirmadim canimda istemedi :21:

simdi eve geldim iki hindi gögsü dilimi yedim %2 yag orani cokmu acaba aklim karisti:26:

aksmada balik firinda :KK39:

suyumu cok ihmal ettim bugün simdi icicem ama hepsini:KK42:

%2 yag orani cok degil zaten %10 kadar serbest..:KK34: Hangi balik türü tüketiyorsun.?

X