Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ballar bademler şu iki sualime bi yanıt.. yanıt yoksa da bi yorum en azından ..

midye ve evde yapılan kefir için ne düşünüyorsunuz.. dukana dahil edilebilirler mi???

bence midye dahil edilebilir tabiiki dolma ya da tava değil:)) ama deniz ürünü sonuçta.bnce yağ ilavesiz yenebilir.

ohh ohh iyi olmuş motive etmişler seni o gıcık kızlar

Sen ne zaman başlamıştın da ne zaman brownileri yedin :)) bi de üstüne 2 kilo verdin hihihi Senin bünyen de çok yaşasın bence :)) Maşallaahhh!!
Selam canlarım, ben geldim.
Hemen ocağa yemek koydum soğuğu burda aldım, sizi çok özledim.

Dely ciğim sen bu saatte neden burdasın, çalışıyor musun evden mi girdin :))

Hoşgeldin canım, özledik seni :)) Yarın da özlücez demek Evdeyim. Forumda bodyrock tv'ye baktım da, spor yapıyordum, başka yapılacak şeyler araştırıyordum
Bugün hergünkünden sessizdi forum. Biraz da çalışalım dedik :)) Sen yarın da yokmuşsun. Şimdi de çıktın herhalde.. Ben de çıkıyorum. Öpüyorum canım Yarın akşam görüşürüz o zaman belkim Bu arada çok kontrollü yemişsin. Aferin sanaaa :) Güçlendirmen bi kere dah hayırlı olsun :)

Hah şöyleee!! Aferin canım!! Değmeyen biriymiş zaten yaa!! Kendini kurnaz sanıyo ama; demek çocukmuş hala :)) Ben 29'um. Eh abla sayılırmışım hihih Ama maşallah! Sen en doğru kararı vermişsin zaten Kendinle gurur duy

tesekkürlerr sizde en kısa zamanda tatil moduna girin bronz bronz gezin
ayna çatlatın hadi bakalımmm
:)))

kızlar yaa bu tatlısızlık benim canıma tak ettim.yarın bi meyveli light yoğurt yesemmi sizce?kilo vermem durcak diyede çok korkuyorum...oofff napıcam ben yaaaa

Bende de var öyle bi kaç tane Önce pek ciddiye almadılar şimdi de "nasıl zayıfladın sen yaaa" diye geziyolar hiihihi Hatta daha fazla zayıflama yaa, yeter diyolar. Artık kilo verişim inkar edemeyecekleri bir hale gelince, mecbur takdir etme konumuna geçtiler heheh Dahası da gelecek senin için inşallah

İyi geceleeeerrr...

kızlar yaa bu tatlısızlık benim canıma tak ettim.yarın bi meyveli light yoğurt yesemmi sizce?kilo vermem durcak diyede çok korkuyorum...oofff napıcam ben yaaaa
Canım ben günde iki tane sütaş (diyet) meyveli yoğurt tüketiyorum. Hatta sabah yulafımı meyveli yoğurtla karıştırıp yiyorum. Diğerini de akşam yemeği sonrası tatlı hesabına götürüyorum. kilo vermemi etkilemiyor. Onu da yemesem kilo vermemi etkileyecek çok acayip şeyler yiyicem eminim. :)) Meyveli yoğurt hızımı kesiyor en azından. Zaten iki taneye izin var.

İhşallah dely, gerisi gelsin. Birbirimizden güç aldıkça da gelecek. İyi geceler güzelim.

Hatunlar size bir sorum olucak ben bu ara cok et değil de yumurta yogurt corbası peynır tüketiyorum çünkü etten böögg geldi..birde tatile sebze protein günlerim denk gelsin diye protein günümü uzatıyorum suan sizce problem olur mu ben 5+5 yapıyorum...:))9

Sen ne zaman başlamıştın da ne zaman brownileri yedin :)) bi de üstüne 2 kilo verdin hihihi Senin bünyen de çok yaşasın bence :)) Maşallaahhh!!

Ahaha başka bir diyet yapıydum ve 1 hafta önce bırakınca yemiştim , zaten bırakınca tam bırakıoyırm ama sporu asla bırakmadım galiba onun faydalarıı

kekler çikolatalar rüyalarıma giriyo yaaa...kafayı yicem off yarın yiyim bari bi tane Allah'ım inşallah durmaz kilo vermem.zeroyla falan dayanmaya çalışıyorum ama yok dayanamıyorum artık...tariflere baktım netten yağı azaltılmış kakao aradım btn gün yok anam dukaniçeler silmiş süpürmüş...birazdan sütün içine tarçın atcam içicem.

sorun değil ben 1 hafta hiç kırmızı et yemediğimi biliyorum , tavuk, balık, süt ürünleri ile idare ettim, 5+5 de yapabilirsin sorun yok bence oda önerilen bir seçenek sonuçta

Ekim dikkat dikkat arkadaşım sayfa 139 a geri dön :)))) günde 2 kaşık yulaf kepeği ve her gün 2 dilim tam tahıllı ekmek( tam buğday değil)

canım ben çikolata ladım migrostan perlege , şekersiz tatlandırıcı var içinde yağıda azaltılmış belçika bitteri 2-3 günde bir1 parça yiyordum birde 1 ay sonra falan light dondurma aldım Algidanın karışıktı sadece vanilyalı ve çikolatalısından yedim azar azar çileklisini yemedim içinde meyve var diye çok çok şıkışırsan bunları yapabilirsin birde şu kahve dünyasındaki yoğurt dondurmada muhteşemdi oda lightmış kriz anlarında olabilir yani

kefir ok de midye icin birsey diyemiycem canim

yok yahu, hemen toplayıp arındırıp, tencerede kendi suyunu saldırıp, eccük de limon ohhh!!! tamamdır öyleyse :)) kefir'i de light sütte deniyorum bu gece.. bakalım tutacak mı !! ya tutarsa hahayt..

halt etmişler, müstehaklarını görmüşlerr..

ya bu arada ben yakındır ki işe başlayacağım biyerlerde.. ee şimdi onlar beni zayıf bilemeyecekleri için tontik muamelesi mi yapcaklar.. keşke işe girince başlasaydım dukana :))

ben de reyonda yağı azaltılmış diye ibare bulamadım sonra arkalarına falan baktım. nestlede %40 azaltılmıştır diye yazıyodu bi taraflarında.. onu aldım ben de...

güzelim bugün dukan kitabini aldim, icinde hergün protein tüketildigi icin zamanla insanin istahini kapatiyormus gitgide az acikmaya basliyormus buda cok normal zaten istenilende bu degilmi? istahimizin kesilmesi migdemizin kücülmesi seni tebrik ediyorum dogru yoldasin darisi basimiza insallah

ballar bademler şu iki sualime bi yanıt.. yanıt yoksa da bi yorum en azından ..

midye ve evde yapılan kefir için ne düşünüyorsunuz.. dukana dahil edilebilirler mi???

bugün kitabini aldim her tür deniz hayvanlari kabuklular tüketebilirsiniz yaziyo, ben almanyada yasiyorum acaba türkiyedeki kitabinda yazmiyomu?

süpersin canim tebrikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…