Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Biraz çalıştım da kendime geldim :KK70: Baya işe yaramaz biri olmuşum ben yaa :S :KK1::KK1:

arkadaslar atak ıcın reglı donemımın bıtmesnı bekleyım dımı yoksa gozum donuo bu aralar cok yeme hıssı war :p
Ben de atakta regl olmuştum galiba. Sonuçta kendini en iyi sen bilirsin ama; pek de farketmez bence. Sonuçta diyet yaparken en az bi kaç kere regl olursun sanırsam :) Yine de rahat başlamak için, bekleyebilirsin de.. :44: :))
bu diyete baslamamda en etkili sebep olan simla arkadasimizin blogunda ramazan da dukan basliginda yazisi eklenmis. ramazanda da devam edecek olan arkadaslarimiz icin tavsiye ederim mutlaka okuyun

dukan diyeti tarifleri: RAMAZAN'DA DUKAN
Teşekkürleeerr!! Bakarsın inat eder, ramazanda da seyre devam ederim :))

ay yaseminliye para vermim o zmn boşuna:KK52: güllüyü içeniniz var mı peki kızlar?
Ama yaseminin de yararı baya fazlaymış. Zorla da olsa içiyorum :100:
Çeşit çeşit çaylar gördüm deee, güllüyü görmedim.. ama eminim onu da sevmem :))

Son düzenleme:
bu diyete baslamamda en etkili sebep olan simla arkadasimizin blogunda ramazan da dukan basliginda yazisi eklenmis. ramazanda da devam edecek olan arkadaslarimiz icin tavsiye ederim mutlaka okuyun

dukan diyeti tarifleri: RAMAZAN'DA DUKAN

O da benim düşündüğümü demiş :) Güçlendirme arası hehe:KK1: Ben de sallamıştım, güçlendirme arası verip sonra devam edilir olmazsa diye :KK70: Doğru sallamışım :)) O zaman buna uyabilirim ben :KK34: Saol canım :)

offf kızlar yaaa,benim yardımcım gibi görev yapan bazı yüklerimi üstümden attığım bir kız vardı,aynı ofiste çalışıyoruz.
az önce teli çaldı ,toplantı salonuna çağırdılar.hayırdır inşallah dedik.
bir döndü ki eşyalarımı toparlıyorum ,gidiyorum ben dedi.
işten çıkarmışlar yaaa apar topar.resmen şoka girdim ve ciddi anlamda canım sıkıldı :KK50:
ayy valla ben de biraz daha forum arası iş yapmaya devam edersem hakikaten bir mankenlik ajansı falan açmak zorunda kalıcaz yada dukaniçeler cafe falan açmak zorunda kalıcaz :18:

offf kızlar yaaa,benim yardımcım gibi görev yapan bazı yüklerimi üstümden attığım bir kız vardı,aynı ofiste çalışıyoruz.
az önce teli çaldı ,toplantı salonuna çağırdılar.hayırdır inşallah dedik.
bir döndü ki eşyalarımı toparlıyorum ,gidiyorum ben dedi.
işten çıkarmışlar yaaa apar topar.resmen şoka girdim ve ciddi anlamda canım sıkıldı :KK50:
ayy valla ben de biraz daha forum arası iş yapmaya devam edersem hakikaten bir mankenlik ajansı falan açmak zorunda kalıcaz yada dukaniçeler cafe falan açmak zorunda kalıcaz :18:

İnşallah daha iyi bir iş bulur.. Öyle birdenbire olunca da ne şok oluyo yaa!
Valla ben de korkmaya başladım hee! Hayır, mankenlik vücudum da yok yani :KK1: :18: Çalışiyim ben bacım en iyisiii :S
Neyse.. Bugün de bitti..

Bu akşam da Callanetics yapiyim. bi de bodyrock yapiyim.. Bugün yürüyecek güç bulamadım kendimde.. Ekmeğim kekim falan da bitti. Onlardan yaparım. Bu arada internetten splenda siparişi vermiştim gelmediii!! Ariyim bari..

İyi akşamlar güzeller.. Mutlu uyuyun, mutlu uyanııınn!! :KK54:

Son düzenleme:
ballar bademler şu iki sualime bi yanıt.. yanıt yoksa da bi yorum en azından ..

midye ve kefir için ne düşnüyorsunuz.. dukana dahil edilebilirler mi???

midye ve evde yapılan kefir için ne düşünüyorsunuz.. dukana dahil edilebilirler mi???

midye ve evde yapılan kefir için ne düşünüyorsunuz.. dukana dahil edilebilirler mi???

dön kuzum sen eski hayatına,hiiiççç üstüne düşme,gerçekten kaçan kovalanırmış.hayat böyle ne yazık ki:KK50:
inan seni çok çok iyi anlayabiliyorum.ben de bu ilişkiye başlamamak için çok uzun süre direnmiştim ama ne yaparsam yapayım altımdan girip üstümden çıkıp kandırdı kerata :KK9:
sonu ne olursa olsun kendim yaşayıp görmek istedim ve başladık.ilk 1.5 ay herşey inanılmaz güzeldi.
sürekli aynı şeyi söylüyordum 'gerçek olamayacak kadar güzel'
sonra baktım da hakikaten gerçek değilmiş.
o gözümü boyayan,ayaklarımı yerden kesen prens gitti,hödüğün teki geldi :KK43:
belki o hep aynıydı ben anlayamadım diyecem ama değil ya tavlayana kadar oscarlık oyun sergilemiş.
ha Allah var o her zaman tartışsak da küssek de nolursa olsun devam etsin istedi.ayrılalım dedim kabul etmedi,kapıları eşindirdi.
ama yok ya,gerçek adamı görünce yapamayacağımı anladım ben :KK47:
şuı süreçte haziran başından beri birkaç kez buluştuk.
benden bir cevap bekliyor ama benim ona verebilecek cevabım yok,daha doğrusu onun istediği cevabı veremem.
perşembeden beri falan yine küsüz,ben bodruma gittim diye.deli midir nedir onu niye götürmüyormuşum:KK1::KK1:
bi kere biz ayrılmışız seni ne demeye götürücem,ayrıca ayrılmış olmasak da o zaman da onun beni götürmesi gerekmez mi :KK22:
4-5 gün konuşmamanın üstüne mesaj atmış az önce bitmedi mi tatilin daha,h.sonu konuşalım diye,ayyy inanın hiç içimden gelmiyor.yine başlayacak kız gibi uzatcak da uzatcak,irdelicek bütün hafta sonumu mahvetcek.yok görüşmeyelim desem de biliyorum ki kapıya dayancak,5 dk konuşalım diyeee,öfff içim şişti valla.
bazen diyorum ki hah işte böyle olsun canımı yesin,bazen de gortlağına yapışasım geliyor :KK47:

bitirelim dedim evet tam isabet dedi ve inan medesa gerçek olamayacak kadar güzeldi ne hayaller ne vaatler sen diğer kızlar gibi değilsin kıymet biliyorsun sadıksın akıllısın güveniyorsun nolur hiç ayrılmayalım aynı yastığa baş koyalım diyordu bu adam ve uçkuruna sahip olamadı o yüzden ayrıldık ben rahat bir insan değilim türkiyede yaşıyoruz değer yargılarımız var bunları bu şekilde konuşmuştuk ama o bir birliktelik yaşamıyorum diye soğutup ayrılmak istedi olay bu geri döner mi bilmiyorum 2 ay sonra aaskerde olacak ama dönerse kapım kapalı canı yansın istiyorum

Şuan sevinçten uçabiliriimm ! :) 1 haftadır ölçülmemiştim ve 62 kiloydum bu bi hafta içinde ne kadar spor yapsamda götürmüştüm brownileri keklerii :$ Ama spor yapıyorum diye kilomu koruduğumu düşünüyordum az önce tartıldım (regl dönemim yaklaşıyor birde baya bi şiştim) 60 kilo gösterdi ! Daha 2 gün olmasına ragmen sonuç verdiğine inanıyorum kesinlikle aşırı derecede motive olmuş durumdayım. :)) Dukan amcaa sen çok yaşaaa !

off artık spor yapma zamanım geldi diye düşünüyorum ama hiç cesaretim yok :KK25: son 2 kiloyu rahatlıkla vermek için spor şart biliyorum ama hangi sporu yapayım, ne zaman nasıl yapayım diye aldı beni bi düşünce :44: hiç canım istemiyooo :KK50:

Midyenin dolma olmayan hali :p bence dahil edilebilir. Pirinç olmadığı sürece yani :KK66:

bitirelim dedim evet tam isabet dedi ve inan medesa gerçek olamayacak kadar güzeldi ne hayaller ne vaatler sen diğer kızlar gibi değilsin kıymet biliyorsun sadıksın akıllısın güveniyorsun nolur hiç ayrılmayalım aynı yastığa baş koyalım diyordu bu adam ve uçkuruna sahip olamadı o yüzden ayrıldık ben rahat bir insan değilim türkiyede yaşıyoruz değer yargılarımız var bunları bu şekilde konuşmuştuk ama o bir birliktelik yaşamıyorum diye soğutup ayrılmak istedi olay bu geri döner mi bilmiyorum 2 ay sonra aaskerde olacak ama dönerse kapım kapalı canı yansın istiyorum
Ya o zaman sen hiiiççç takma bunu bee!! :KK47: O bütün o lafları seni kandırmak için demiş arkadaşıımm!!! İsteğini kabul etsen, yine çekip giderdi o, %100. Hepsi bahane. Bak sinirlerim çok bozuldu şimdi hee :KK47::KK47: Askerde ne yapacakmış acaba.. Görsün hanyayı konyayı..!! Sakın dönmeyi düşünme canım.. Yaşın da bizden küçük heralde, tam bilmiyorum ama.. Abla tavsiyesi, arkadaş tavsiyesi artık ne dersen.. Tanımıyoruz tabi birbirimizi, karışmaya hakkımız yok belki ama.. Kızları böyle salak yerine koymaya çalışanlara tahammülüm yok! O kendini belli etmiş. Aşkımdan ölüyorum dese.. inanma canım!!

Son düzenleme:
Selam canlarım, ben geldim.

Hemen ocağa yemek koydum soğuğu burda aldım, sizi çok özledim.

Dely ciğim sen bu saatte neden burdasın, çalışıyor musun evden mi girdin :))

Selam canlarım, ben geldim.

Hemen ocağa yemek koydum soğuğu burda aldım, sizi çok özledim.

Dely ciğim sen bu saatte neden burdasın, çalışıyor musun evden mi girdin :))

Midyenin dolma olmayan hali :p bence dahil edilebilir. Pirinç olmadığı sürece yani :KK66:

Ya o zaman sen hiiiççç takma bunu bee!! :KK47: O bütün o lafları seni kandırmak için demiş arkadaşıımm!!! İsteğini kabul etsen, yine çekip giderdi o, %100. Hepsi bahane. Bak sinirlerim çok bozuldu şimdi hee :KK47::KK47: Askerde ne yapacakmış acaba.. Görsün hanyayı konyayı..!! Sakın dönmeyi düşünme canım.. Yaşın da bizden küçük heralde, tam bilmiyorum ama.. Abla tavsiyesi, arkadaş tavsiyesi artık ne dersen.. Tanımıyoruz tabi birbirimizi, karışmaya hakkımız yok belki ama.. Kızları böyle salak yerine koymaya çalışanlara tahammülüm yok! O kendini belli etmiş. Aşkımdan ölüyorum dese.. inanma canım!!

19 yaşımdayım allahtan aklım yaşımdan olgun ki uzamadan bitirdim hemen daha kötü şeylerde olabilirdi ve dedim ya bir daha asla dönmem yalvarsada bi kaç gün öncesinde takıyordum şimdi rahatım çok şükür yavaş yavaş kendime geliyorum başkalarına baktırtıyor nette -üye olduğumuz bi forum var- sayfamı vs :KK70: çocuk gibi:KK52:

Son düzenleme:
uzuuuun zamandan sonra tartıda 52'yi gördüm 2 gün önce, hala daha 52'deyim önceki gün hiç kilo verememişim :KK25: korkuyorum bu seferde haftalarca 52'de takılmam umarım =// ama ne olursa olsun artık haziran sonunda geçiyorum güçlendirmeye. 4 ay oldu artık sıkıldım çeşit lazım bana :KK1: zaten moralim de bozuk, tatlı yemeden kendime gelemicem yoksa :KK70: gelsin ödül öğünleriii :KK34: :KK16:

Canım benim, göreceksin hiç merak etme, en kısa zamanda :KK16::KK16:

Canlarım,

Bugün ofis dışındaydım gün boyu, sabah hindi jambon yedim çıktım, öğleye kadar bişey yemedim, öğlen adapazarındaki arkadaşlarımız yaz sofrası hazırlamışlar,teklif ettiler.Kavun, karpuz, beyaz peynir, minik domatesler, tereyağ, nutella vs. bir sürü şey vardı masada...Ben, domates, salatalık, 2 dilim karpuz, 3 minik kavun, kibrit kutusunun 1/4 kadar beyaz peynir ve tam buğday ekmeğinin yarım diliminin kabuğunu yedim.Saat 3-4 gibi 1 küçük light süt, ziyaretler sırasında içim biraz ezildiği için de yarım dilim tam ekmeğimi yedim.Şimdi de sebzeli tavuk pişiriyorum.Ayranla birlikte onu yiyeceğim.Bugün için yemediğim 3 yemek kaşığı yulaf kepeğim kaldı,onu da bi ara yiyeceğim. Bugünlük güçlendirme serüvenim bu şekilde.Yarın da ofiste olmayacağımdan bu saatlerde yeniden birlikteyiz.:KK3::emir_bebek::emir_bebek::KK16:

Hepinizi öpüyorum, beni özleyin:KK54::KK54::KK16::KK16::KK16:

Kızlar bugün işyerimden bir grup (gıcık tabiatlı) hatunun merakla karışık nazar yüklü bakışlarının hedefi oldum. Beni gözleriyle yediler adeta. Bir tanesi geldi, "ya sen ne yapıyosun ne güzel inceldin filan", dedi. Öbürü hemen zıpladı yanıma. E, dedim biliyosunuz ya zaten, daha önce de söylemiştim şekerim Dukan yaptığımı dedim. "Dukandan başka bişey yok mu yani spor filan, makineye filan girdin mi", dedi yine kıvırcık saçlı bodur olanı. Kavitasyondan bahsediyo belli. Yok dedim öyle şeylere para verecek göz yok bende. Mesele yağı kırdırmak değil ki mesele bir daha yağlanmamayı sağlayacak beslenme biçimini hayata geçirmek dedim. Kavitasyon mavitasyon hikaye dedim. Ben spor bile yapmıyorum. Sadece dukana bağlı besleniyorum deyince hemen pörtledi gözler. Ha sanki benden hemen iki üç tiyo alıp hayatın sırrını ele geçireceklermiş gibi "ne yiyosun peki", dediler. Dedim bi zahmet kitabı alıp da okuyuverin. Bu iş kulaktan dolma içine girilebilecek bişey değil. Sağlam irade yoksa hele hiç bulaşmayın derim dedim. Tırıs tırıs gittiler sonra. Eğlence başlıyor :)))

Son düzenleme:
X