Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

cok tsk ederim cnmm..Pazartesi geçiorum kısmetse..sende geçicen mii haftaya? geç geç hafta bası sende,,beni yalnız bırakma

bırakmam canım merak etme ben cuma ya geçmek istiyorum artık umarım cuma sabahı 59 u görürüm göremezsem bende pazartesi kesin geçiçem merak etme hatta şimdiden planlıyorum ilk 2 günümü

sabah normal kahvaltımı yapıcam her zamanki gibi
öğlen yemeğimide yiyicem
saat 4 gibi kaşarlı bir tost yapıcam çok özledim ( 2 dilim buğday ekmeği ve 40 gr kaşarla)
akşam yemeğimide yiyicem normal olarak
yemekten sonra da 1 porsiyon meyvemi yemeyi düşünüyorum ( 3 çilek 2 erik 1 yeni dünya)( hepsi bir porsiyon eder)

bu arada her günümüz artık sebze protein olacak ben öyle okuduğumu hatırlıyorum kitabım evde kaldı doğrumuyum sen bir bakıversene kitaptan :) cuma geçersem yanlış olmasın yanil ilk 2 günümü böyle planladım

3. güne nişastalı gıda eklicem 5. güne ödül yemeği 6. gün sırf protein günü sen nasıl düşünüyorsun

Kizlar dualariniza ihtiyacim var Annem ve Bamam izine gittiler Babam kalp krizi gecirmis sabah sabah bu haberle icim yandi..Ambulansla samsuna özel bir hastaneye gidiyorlarmis.Anjio olacakmis lütfen dua edin..
Çok geçmiş olsun canım.. Allah acil şifalar versin inşallah!!!

Bu akşam yicem bakalım. Yürüyüşe çıkamasam bile evde spor yapıcam inşallah. Şu son 3 kilo bi gideydi.. :105::97: Sana da şimdiden iyi tatiller..
Migros peynir görmedim ben yaa:44: Alla alaa. Ben tahsildaroğlu'nun light peynirini alıyorum. Yağ oranı %6, çok az değl ne yazık ki. Ama yağı en az oydu Migros'da ve Kipa'da. Tadı da baya güzel. Migros marka ariyim bari.

Üzülmene değmedi :)) Ben de önümüzdeki 2 gün protein yicem. gitsin artık şu son kilolaaaarrr!!! Benim de 3. O kilolara böyle yapıyorum Defolun!! Kışşş!!

Herkese günaydın,

İşyerinden arkadaşımın babası da kriz geçirmiş, hastaneye gidiyorum şimdi. Bugün nasıl bir gün. Kendinize iyi bakın kızlar, gelince görüşürüz.

Ayyy!!! Arkadaşının babasına da geçmiş olsun canım. Sağlığına kavuşur inşallah..!

Afferim kız sanaaaa!!! Hadi bakalım, bitti bitecek

İndirme indirmeee!! Gömme yani Dediğin gibiyse, dediğin gibi bundan adam olmaz hihihi

Son düzenleme:

3,5 ayda 24 kilo muuuu!!! :S:S:S Hay maşallaaahhh!!! Darısı başıma diyemicem, ben 3 ayda 10 kilo veremedim :S :) Darısı başınıza

Maşallah canım benim, ben bugün de 59,6 çıktım yaw, sindirimden sanırım. Ben haftaya da seyirde kalmalıyım gibi görünüyor ama en azından tünelin ucu göründü :))
1 adım kaldı tünelden çıkmanaaaaa
...................
...............
yılmayın we umudunuzu kaybetmeyin,,hepiniz incecik olacaksınız göreceksiniz..buda önce we sonram
..hepinize bol eksilerr

Ne güzel verdiiinnn Hem de sporsuuzzz. Vayyy!!! Benim daha var güçlendirmeme yaaa!! Ömür boyu seyirciyim ben sanırım.. Neyse alışırım :100::76::76:

Ay nerdeeeee Ben 'seyir'ciyim arkadaşlar.. Hem sizi seyreden olarak, hem de diyette seyreden Gidin siz, beni düşünmeyin... Yavriiii yavri yavriiiiii ( :ağıt yakan smiley koyuyorum buraya da) lillililiiiiiii !!

Hahahaha Durup durup saydırıyosun kıza hahahah Geçen gün Ekim'in dediği gibi "su vereydi iyiydi" "atmayaydı iyiydi" haahhaha

Son düzenleme:

seyire henüz geçmedim

olsun canım benim,bir kaç gün sonra geçeceksin sonuçta dimii amaa,o zaman yersin

yok be kuzum senin dediğin gibi ben de sevgi falan da kalmadı sanırım.bazen yokluyorum kendimi acaba seviyor muyum diye,sonra düşünüyorum neyini seviyorumdur diye yok anam bişey bulamıyorum
bitmiş tükenmiş bende zaten.yoksa seviyor olsam yada değeceğini bilsem zaten 1 dk bile düşünmezdim

evet kuzum inşallah hepbirlikte geçmek nasip olur,bak şimdi daha da gaza geldim,size yetişmek için deli gibi çalışıcam.
inşallah h.sonu bodruma gidebiliirsem ordan kos'a rodos'a kadar falan yüzüp geri dönmek suretiyle vericem hemen 3.3 kilomu
sorma yaa resmen dolmamın çöpe gittiği günkü durumu yaşadım az önce gamzeye yazarken,katil olma sebebi olabilirdi,ilk dolmalarımdı onlar

kaşarlı tost mu dedin,offf diyorum yaa vallahi canım çekti,o kadar çok özlemişim ki

ayy kuzuuum valla neredeyse seninle aynı kilom kaldı hedefime
adam olmaz tabi canım,zaten biz rolleri değiştirdik o kız görevi üstleniyor ben erkek

ahh cnmmm utandırdınnn benii,cokk tşklerr ama senınde son kiloların ztn bu kdr kuyruguna geldın bu işin bundan sonra umutsuzluga düşmek yok,,wereceksin emin ol

ben hafta bası geceyim temiz geçeyim dedim :) cnm sen kahwaltıda ne yiosun bilmiorum ama ben walla yumurtadan tıksındımm o yuzden kahwaltımı Pazartesi tost ile yapıcam,,yanına domates,salatalık ile..sonra öglen walla ödül yemegimi yicemmm,,,aksamda bı ızgara yada haslama yaparım sonrada bi dilim karpuzz,,cok gusel gorunuor gozume yollarda yulaf kepegını artk poaca yaparmıyım yoksa yogurtla flnmı tuketırım bılemıorum,,sen nasıl tüketeceksin ?? cnm güçlendirmedede sadece haftanın 1 gunu saf protein yapıcaz,,Perşembe günlerini protein önermiş Dukan emmim kitaptada hatırlıorum protein gününü hafta ortasına yayın dio,,koruma içinde geçerli bu,o yüzden Perşembe yapıcam bende..

[

Hahahaha Durup durup saydırıyosun kıza hahahah Geçen gün Ekim'in dediği gibi "su vereydi iyiydi" "atmayaydı iyiydi" haahhaha [/QUOTE]

ay dely çok güldüm yaa,atmayaydı iyidi , tavaylann

Ayyy!!! Arkadaşının babasına da geçmiş olsun canım. Sağlığına kavuşur inşallah..!

Sağol canım, gittik hastaneye, şimdi anjiyo yapılacakmış, Allah hasta olan herkese şifa versin inşallah.

1 adım kaldı tünelden çıkmanaaaaa

Valla o tünelin başında bekliyorum, inşallah 25 Haziran da geçmek istiyorum. Bana dukan amcam 81 gün demiş, şimdi hesapladım 79. günümmüş :)) 2 gün sonra geçmem gerekiyor ama geçemem, neyse kendime hastalık torpili yapayım 1 hafta.

ay dely çok güldüm yaa,atmayaydı iyidi , tavaylann

Ben de sana çok güldüm amaaa... Her dolma yiyişinde, hatta adını duyduğunda aklına gelir artık Artık bunun geyiğini yapar yapar dururum ben Atmayaydı hahah

.....................
...........
Canım benim, ömür boyu seyircisin ha, ağıt yakana da bayıldım :))) Ben okudum üfledim şimdi inat etmeyecekler :))

Valla ne güzel dimi, çöpe atmayaydı iyiydi.
Saol Gitsinler arttııııkkkk!!! Şu son kilolar da gideydi iyiydi..
Bi de atmayaydı... hahaha

realdeyim stop splenda nın kilosu 170 tl stop..oha mıdır değil midir stop.. Balıklar indirimde stop.. Öpüyom virgül

Geçmiş olsun..

Bana Mayıs sonu geçiceksin demişti Haziran bitecek nerdeyse... Zaten bi veremiyim, yedim oniiiii!!! Hahaha Diyete uygun olur mu acaba :76::76:

realdeyim stop splenda nın kilosu 170 tl stop..oha mıdır değil midir stop.. Balıklar indirimde stop.. Öpüyom virgül
Çok komik yaaa!! Ajan mı olsun sen hihihihih Splenda Real'de var mı yaaa, stop! Ben Resl'e gidemiyom stop!! Anaaa, internetten sipariş verdiydim stop!! Nerde kaldı benim splendam stoooopppp!!! :84:

Benim bile aklıma geldi ki medesacım ne yapsın, kızı görsek hepimiz üstüne atlarız neye uğradığını şaşırır.

İlk izlediğimde her gün arkadaşlara, su vereydi iyiydi, yapaydı iyiydi dedim durdum epey bir döndü ofiste, yine aklıma geldi bak :))

Hemen gideydi iyiydi

Heralde kızııımmmm!!! Tam dayaklık!!

Ay benim de öyle oldu şimdi Hayır şimdi millete geyiğini yapcam ama anlamıcaklar.. Bi de açıklama yap falan.. Uzun sürecek, tadı da kaçacak.. Onlar da bileydi, iyiydi :76::76:

Valla canım aynen öyle :))

Bileydi iyiydi

yok valla hiç de şımarıklık gelmiyor, ben daha bile çoşkulu olurdum sanırım, yemeklerin tadını çıkar gerisi önemsiz artık:)

insanlar iyi olabilir tatlım ama her iyi insan doğru insan olmayabiliyor.
ve gerçekten seni hem biraradayken hem de sosyal ortamlarınızda taşıyabilecek olgunlukta bir eş seçmeye özen göster lütfen.
yani ben ettim sen etme demek istiyorum.
kimse seğişmiyor, kimse olduğundan daha fazlası olamıyor. nacizane ricam olacak; lütfen bunu dikkate al.

amaaaannn sebze gününde yapıverirsin dukan usulu yiyiverirsin dukan usulu
tadını kaçırmaya bile değmez
kocaman aferim sana

mmmMMMMMMmmmmmMMMMMmmmm
dukan amca perşembe protein olursa iyi olur diyordu bir de ödül öğününün ertesi günü dikkat etmeli, diye hatırlıyorum.
ohh ohh düşüncesinin tadı bile insanın damağını şenlendiriyor

yok öyle kenardan seyirci

çok çok geçmiş olsun, daha da iyi olacak. iyi düşününce iyi olur, derler

ahahahhahahahha fiyat iyi mi bilmiyorum ama aklınla bin yaşa, canlı bağlantı KK

Kızlar ya, hani ben ağır, tembel fırınımda çok kabarmayan bir dukan ekmeği yaptım ya ilk defa, işte o ekmeğim aslında çok güzel olmuştu ama ben onu fırında bıraktığım için e tabi bir de içi birazcık ağır kaldığı için bu sabh baktım da söylemesi ayıp elime yapışmaya başladı, kısaca bozulmuş :18::18:

Yapınca hemen dolaba koymak lazımdı sanırsam ama ben unuttum. Aklınızda olsun siz dışarda bekletmeyin.

arkadaşlar bugün kötü bir güne uyandım mutsuzum...anneciğim dün akşam düşmüş kalçası kırılmış ameliyat oldu nolur dua edin migrenim tuttu diyet gitti hastanede olamıyo kısaca üzgünümmm çokkkk annem benimmmm yaaaa

Sağol canım benim, az kaldı bakalım. Darısı en kısa zamanda sizlere inşallah.

Ama burada olacağım ben, 1 ay diyete başlamadan izledim, 1 ay da üye olmadan dışarıdan takip ettim ve sonra geldim, 2 aya yakın da topikteyim ve çok alıştım. Burada çok güzel bir kenetlenme oluştu, hiçbirinizi görmesem de özlüyorum, merak ediyorum, diyet tamamen bitince de gelir miyim acaba

Kizlar dualariniza ihtiyacim var Annem ve Bamam izine gittiler Babam kalp krizi gecirmis sabah sabah bu haberle icim yandi..Ambulansla samsuna özel bir hastaneye gidiyorlarmis.Anjio olacakmis lütfen dua edin..

canım benim allah şifa versin bende aynı durumdayım çok üzgünüm annem kalçasını kırmışş ameliyat oldu canım benim ben üzülmeyim diye iyiyim ben diyo hiç kötüyüm demez...allah yokluklarını göstermesinkimseye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…