Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar bugün kötü bir güne uyandım mutsuzum...anneciğim dün akşam düşmüş kalçası kırılmış ameliyat oldu nolur dua edin migrenim tuttu diyet gitti hastanede olamıyo kısaca üzgünümmm çokkkk annem benimmmm yaaaa

Canım benim çok çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin. Olsun canım diyet önemli değil , sağlık herşeyden önemli, inşallah anneciğin bir an önce çıkar hastaneden de sen de düzenini yeniden kurarsın.

Canım benim, ömür boyu seyircisin ha, ağıt yakana da bayıldım :))) Ben okudum üfledim şimdi inat etmeyecekler :))

Valla ne güzel dimi, çöpe atmayaydı iyiydi. :KK9::KK9:

Canım benim, sen çabucak geçersin güçlendirmeye inşallah bakalım bu kadar spor yapabilsem keşke.

Fıstığım aklıma gelmişken söyleyim geçiştirdim sanma valla izindeyken ve haftasonu günde ortalama 1,5 saat yürüyüşümü yaptım. :KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

O çocuğu da gönder gitsin yaaa, fıstık gibisin maşallah, kıymetini bilenler çıkacak karşına, yol ver gitsin. :KK1:[/QUOTE]

aferim kuzum çok güzel yürümüşsün,en güzel spor yürüyüş :KK9:
valla inşallah dediğin gibi olur da bir an evvel çıkar beyaz atlı prensim kaşıma :KK55:

:KK9::KK9: Ben de sana çok güldüm amaaa... Her dolma yiyişinde, hatta adını duyduğunda aklına gelir artık :KK70: :KK9: Artık bunun geyiğini yapar yapar dururum ben :KK70::KK70: Atmayaydı hahah :KK60:

Saol :KK54: Gitsinler arttııııkkkk!!! Şu son kilolar da gideydi iyiydi..
Bi de atmayaydı... hahaha :KK9::KK9:

çılgın arkadaşım yaaa,akşam akşam yüzümü güldürdün vallahi :KK9::KK9:

arkadaşlar bugün kötü bir güne uyandım mutsuzum...anneciğim dün akşam düşmüş kalçası kırılmış ameliyat oldu nolur dua edin migrenim tuttu diyet gitti hastanede olamıyo kısaca üzgünümmm çokkkk annem benimmmm yaaaa

canım çok ama çok geçmiş olsun,nasıl bir gün ya bugün herkesin üstüste geldi.Allah herkese acil şifalar versin.Anneciğin de umarım hemen iyileşir.Diyete falan kafa yorma sen.Güzel haberlerini bekliyoruz inşallah :KK16:

Sağol canım benim, az kaldı bakalım. Darısı en kısa zamanda sizlere inşallah. :KK16::KK16:

Ama burada olacağım ben, 1 ay diyete başlamadan izledim, 1 ay da üye olmadan dışarıdan takip ettim ve sonra geldim, 2 aya yakın da topikteyim ve çok alıştım. Burada çok güzel bir kenetlenme oluştu, hiçbirinizi görmesem de özlüyorum, merak ediyorum, diyet tamamen bitince de gelir miyim acaba:KK9:

ayy ekim valla ben de diyet bitcek de burdan ayrılmak zorunda kalıcam diye çok korkuyorum,ne biçim tuhaf bir psikoloji oluştu yahuu :KK1::KK1:

Kizlar babam anjio oldu cok sükür iyi gecti..Babam da seker hastasi kalp sorunu hic yoktu birden böyle olunca cok korktuk.Erkek kardesim annem yanliz kalmasin diye bugün Türkiye ye uctu.Allah kimseye yasatmasin..Doktor sansin varmis damarlar anjio ile acildi demis..Cok sükür yarabbim..

çok geçmiş olsun, allah anamıza babamıza sağlıklı uzun ömür versin.İyi düşün aklına olumsuzluk getirme işallah çok çabuk iyileşir baban.dua ediyorum bende

Cok tesekkür ederim sagolasin...:)

Canım çook çook geçmiş olsuuun.İçini ferah tutmaya çalış,dualarımız seninle.
İnşallah en kısa zamanda hayırlı haberlerini alırız..

Sagol canim cok tesekkür ederim..:)

geçmiş olsun... içini ferah tut canım, iyi haberleri alırsın yakında..

yoğurt ok ve fakat loru yapamadım ipeğim ya :KK43:

Sagol canim tesekkür ederim..

Canım, çok geçmiş olsun. Allah şifasını versin, ama krizi atlatmış anjiyo yapılacak, merak etme. Dualarım sizinle.

Sagol canim Allah raziolsun..:)

Herkese günaydın,

İşyerinden arkadaşımın babası da kriz geçirmiş, hastaneye gidiyorum şimdi. Bugün nasıl bir gün. Kendinize iyi bakın kızlar, gelince görüşürüz.

Rabbim acil sifasini versin insallah arkadasinizada cok gecmis olsun..:)

cok cok geçmiş olsun yasena..Allah tez vakitte şifa versin.:KK5:

Sagol cok tesekkür ederim...:)

çok geçmiş olsun.dua edicem canım.

Cok tesekkür ederim canim sagol..:)

kızlar bugün gecen ay defactodan aldıgım bi şort wardı,,onu giydim ilk kez..38 bedendi aldıgımda ama sımdı ustüme bol oluor..we korkmadan small beden beyaz t-shirt giydiğimi görmek seneler sonra,,beni çok mutlu etti.bugün ilk kez kendimi aynada begendimmm..bu fotoları özellikle yeni gelen arkadaslar için paylaşıorum,,bende yapabilir miyim demeyin,,uydugunuz sürece emin olun hepiniz vereceksiniz..ben ilk basladıgımda 5 kilo bile hayaldi benim için..yaklasık 3 ay oldu,,bende bittim tabi bu sürede cunku aksamdan sonra ewe gidip çeşit çeşit tarif deneyecek waktim olmuyor,,o nedenle hep düz tavuk,balık ile beslendim.kırmızı etide ztn diyetten öncede cok fazla tuketmeyen biri oldugum için nerdeyse 2 ay tawuk ile beslendim diebilirim.lezzet duygum yok oldu ama şu gördüğüm sonuca değer,,sonucta ömür boyu sürecek bişi deil..ayrıca çeşitlendirmeye zamanı olanlar için hiçte kolay bıkkınlık geleceğini sanmıorum..haftaya çok şükür artk güclendirmeye geçiorumda,,rahata eriorum :KK1: yılmayın we umudunuzu kaybetmeyin,,hepiniz incecik olacaksınız göreceksiniz..buda önce we sonram :KK53:
Eki Görüntüle 443458 Eki Görüntüle 443457 Eki Görüntüle 443456 Eki Görüntüle 443455 Eki Görüntüle 443454 Eki Görüntüle 443453 Eki Görüntüle 443452 Eki Görüntüle 443451 sırasıyla kilolarım ilk fotoda tam net bilmiorum ama dukana basladıgımda (65,6 ile başladım) ondan bikaç kilo daha fazlaydım,,ikinci fotoda 58,5,üçüncüde 57 küsürdü sanırım we son fotoda ise 54,8 kg..inşş pazara kdr 54.e inerek geçerim güçlendirmeye..hepinize bol eksilerr :KK16: :KK16:

Yasena çok geçmiş olsun. Korkma sakın, aynı süreci yaşadık bizde babamla ilgili olarak. Anjiyo sonrası gerekli müdahale yapılır. Babam için by pass dediler, yapıldı. Şeker hastası olmasına rağmen çabuk iyileşti. Babana da acil şifalar diliyorum.

yasena çok geçmiş olsun canım benim babamda 2 yıl önce geçirmişti stent taktılar by pass dediler olmadı bizimki şker hastasıydı korktu allaha çok şükür maşallah iyi şimdi artık kalp konusunda tıp çok ilerde üzülme canım

canım benim allah şifa versin bende aynı durumdayım çok üzgünüm annem kalçasını kırmışş ameliyat oldu canım benim ben üzülmeyim diye iyiyim ben diyo hiç kötüyüm demez...allah yokluklarını göstermesinkimseye..

Fistikkk süpersinnnn süper darisi basimiza insallah...

:KK43:( Çok geçmiş olsun canım.. İnşallah bir an önce iyileşir. Diyetin bi önemi yok tabi ki. Allah acil şifalar versin.. Allah beterinden saklasın canım. Tez zamanda ayağa kalkar inşallah!!

aferim kuzum çok güzel yürümüşsün,en güzel spor yürüyüş :KK9:
valla inşallah dediğin gibi olur da bir an evvel çıkar beyaz atlı prensim kaşıma :KK55:

Sağol örtmenim :))

Tabi canım, Allah herkese gönlünün muradını versin. İnşallah boyu boyuna, huyu huyuna, suyu suyuna uygun, seni el üstünde tutan, gözlerinin içine bakan, çok seven ama senin de çok sevdiğin (karşılıklı sevmeden olmazzzz:KK16:) hayallerindeki gibi çocuklarına baba olabilecek bir prens kısmet etsin. :KK16::KK16::KK19:

ayy ekim valla ben de diyet bitcek de burdan ayrılmak zorunda kalıcam diye çok korkuyorum,ne biçim tuhaf bir psikoloji oluştu yahuu :KK1::KK1:[/QUOTE]

Sorma canım, ben gidemem, işi bırakıyorum da burayı bırakamıyorum.:KK9:

Kizlar babam anjio oldu cok sükür iyi gecti..Babam da seker hastasi kalp sorunu hic yoktu birden böyle olunca cok korktuk.Erkek kardesim annem yanliz kalmasin diye bugün Türkiye ye uctu.Allah kimseye yasatmasin..Doktor sansin varmis damarlar anjio ile acildi demis..Cok sükür yarabbim..
Çok sevindim canım!! :KK16: Allah uzun ömürler versin onlara, onları başımızdan eksik etmesin..

Cok tesekkür ederim sagolasin...:)

Sagol canim cok tesekkür ederim..:)

Sagol canim tesekkür ederim..

Sagol canim Allah raziolsun..:)

Rabbim acil sifasini versin insallah arkadasinizada cok gecmis olsun..:)

Sagol cok tesekkür ederim...:)

Cok tesekkür ederim canim sagol..:)

canııımmmm çok sevindim,çok geçmiş olsun,hadi gözünüz aydın :nazar:
Allah bir daha yaşatmasın inşallah :KK16:

..

Canım, çok sevindim, çok geçmiş olsun. Uzaklık çok zordur canım, gidemezsin ama iyi haberlerini almışsın çok şükür. Allah inşallah tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah.

Çok sevindim canım!! :KK16: Allah uzun ömürler versin onlara, onları başımızdan eksik etmesin..

kuzularımmmmm,bu kız kaçarrr :KK55:
malumm yarın yokum,istanbul yolcusuyum artık cuma görüşürüz inşallahhh :KK16:
beni özleyin ,ben sizi çoook özleyeceğimmmm:KK19:
yarın bildirimlerinizi yapın,inşallah hepiniz kocamaaaan eksiler görürsünüz tabi bende :21:
hepiciğinizi koskocamikkk öpüyoruummmm :KK54:

cok cok geçmiş olsunn..tez zamanda acil sifalar wersin allah :2:
kizlar babam anjio oldu cok sükür iyi gecti..babam da seker hastasi kalp sorunu hic yoktu birden böyle olunca cok korktuk.erkek kardesim annem yanliz kalmasin diye bugün türkiye ye uctu.allah kimseye yasatmasin..doktor sansin varmis damarlar anjio ile acildi demis..cok sükür yarabbim..

yasena hadi gözun aydın ve çok tskler cnm :KK16:

yarın bildirimlerinizi yapın,inşallah hepiniz kocamaaaan eksiler görürsünüz tabi bende :21:

Canımmmmm, hadi bakalım iyi yolculuklar sana. Bizi özle ama olur mu:KK16:

Ben de kocamannnnn öpüyorum seni, Allah a emanet ol inşallah. :KK16::KK16:

Kız belki uçakta yanına yakışıklı biri oturur ha, neden olmasın :KK1: Cuma raporunu bekliyorum bak. :KK9::KK54:

İyi akşamlar kızlar,

Herkese yarın bol bol eksi bildirimler olsun inşallah. :KK16:

Sağol canım benim, az kaldı bakalım. Darısı en kısa zamanda sizlere inşallah. :KK16::KK16:

Ama burada olacağım ben, 1 ay diyete başlamadan izledim, 1 ay da üye olmadan dışarıdan takip ettim ve sonra geldim, 2 aya yakın da topikteyim ve çok alıştım. Burada çok güzel bir kenetlenme oluştu, hiçbirinizi görmesem de özlüyorum, merak ediyorum, diyet tamamen bitince de gelir miyim acaba:KK9:
amiin
bunu ben de düşündüm valla, şimdiden o kadar alıştım ki, bazen kendime şşştt dur yaa ağır ol bakalım, diyorum
cıxx durmuyorum
diyet bitince ne olur acaba?
bir yolunu buluruz gibime geliyor nasılsa daha çok var:)

çok çok çok geçmiş olsun arkadaşım, acil şifalar diliyorum, dikkat etmeli kendine.
diyet duruyor nasılsa anneciğin iyileşsin başlarsın yeniden.
kendine de anneciğine de iyi bak

canım benim allah şifa versin bende aynı durumdayım çok üzgünüm annem kalçasını kırmışş ameliyat oldu canım benim ben üzülmeyim diye iyiyim ben diyo hiç kötüyüm demez...allah yokluklarını göstermesinkimseye..
amiin

İyi akşamlar kızlakendine kocaman iyi bak, Allah zihin açıklığı versin (teyzemin lafıydı:) öğrencilik günlerim geldi aklıma:))

Herkese yarın bol bol eksi bildirimler olsun inşallah. :KK16:
amiin gerçi ben bu sabah 2. defa 50.9 u gördüm ama bakalım.

benden de herkese iyi akşamlar, bol - li bir sabah ve kk da görüşme temennisi
kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın
:KK3:

btsmoglum ve yasena çooook geçmiş olsun, dua edicem bol bol daha çabuk iyileşsinler inşallah :KK34:

diyetim ağır aksak devam ediyor :KK1: gaza gelip tam gaz devam etmem lazımmmmm

Yasena çok geçmiş olsun. Korkma sakın, aynı süreci yaşadık bizde babamla ilgili olarak. Anjiyo sonrası gerekli müdahale yapılır. Babam için by pass dediler, yapıldı. Şeker hastası olmasına rağmen çabuk iyileşti. Babana da acil şifalar diliyorum.

Sagol güzelim...rabbim sizlerede bizlerede hic kimseye yasatmasin...

realdeyim stop splenda nın kilosu 170 tl stop..oha mıdır değil midir stop.. Balıklar indirimde stop.. Öpüyom virgül :KK66:

Cok tatlisin sen yaa...:KK9::KK9:

Canimm cok gecmis olsunn tez zamanda rabbim sifasini versin insallah..

Aminnnn cok sagol canim.:KK16:

canııımmmm çok sevindim,çok geçmiş olsun,hadi gözünüz aydın :nazar:
Allah bir daha yaşatmasın inşallah :KK16:

Aminnn insallah..:KK16:

Canım, çok sevindim, çok geçmiş olsun. Uzaklık çok zordur canım, gidemezsin ama iyi haberlerini almışsın çok şükür. Allah inşallah tez zamanda sağlığına kavuştursun inşallah.

Amin insallah aslinda ailem burda yasiyor izine gittiler yormus biraz kendini iste evin yanlarinda is yapmis babam öyledir 18.lik delikanli gibi kosturur durur.

Kacamaksiz geri dön emi iyi eglenceler..:KK16:

cok cok geçmiş olsunn..tez zamanda acil sifalar wersin allah :2:

yasena hadi gözun aydın ve çok tskler cnm :KK16:

Sagol canim tesekkür ederim..Kim ararsa cocuklar korkmasin ben iyiyim diyormus...Allah basimizdan eksik etmesin insallah.

X