Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bugün misafirler var tıklım tıklım ev. Yemekte ise dayanmakta çok zorluk çektiği bir şey var yaprak sarması:KK56: kendi ellerimle yaptım ama bi tanesine bile dokunmadım nasıl içim gitti anlatamam. annem de üstüme geliyor ye bi tane bişi olmaz diye. kaçtım ordan odama hapsettim kendimi. :KK50:

yeme kuzum:) yedik yedik şiştik.şimdi yememe vakti...ztn btnce yicez ki bzde herşeyi...:KK16:

yeme kuzum:) yedik yedik şiştik.şimdi yememe vakti...ztn btnce yicez ki bzde herşeyi...:KK16:

aynen yemicem işte anne rahat bırak beni :KK70: bugün biraz inmiş gibi hissediyorum tartılmaya korkuyorum bugün çıkmıcam onun üstüne moralimi bozuyor. :KK70: kendimi iyi hissediyorum artık sesim de geldi sayılır yerine misafir gitsin akşam biraz yürüyeyim. :KK55:

bugün misafirler var tıklım tıklım ev. Yemekte ise dayanmakta çok zorluk çektiği bir şey var yaprak sarması:KK56: kendi ellerimle yaptım ama bi tanesine bile dokunmadım nasıl içim gitti anlatamam. annem de üstüme geliyor ye bi tane bişi olmaz diye. kaçtım ordan odama hapsettim kendimi. :KK50:

kim demiş ki yaprak sarması yiyemezsin diye :KK34:
kuzum seyire geçtiğinde gayet yiyebilirsin,ben şahsen yiyiyorum.:KK56:
şöyle ki yağsız etten kıyma çektiriyorsun,ben eti yağsız makinadan çektiriyorum.
o kıymanın içine soğan,maydonoz,dereotu,işte efendim baharatlar falan koyup sarıyorsun,domates de koyabilirsin al işte sana sarma,yanına da yoğurt ohh misss gibii :21::21:
ayyyy o dolmalarımı çöpe atan salak arkadaşım geldi aklıma nerden nereye şimdi yahuuu hırrr :KK47::KK47:

aynen yemicem işte anne rahat bırak beni :KK70: bugün biraz inmiş gibi hissediyorum tartılmaya korkuyorum bugün çıkmıcam onun üstüne moralimi bozuyor. :KK70: kendimi iyi hissediyorum artık sesim de geldi sayılır yerine misafir gitsin akşam biraz yürüyeyim. :KK55:

12 km yürüyom demiştin çok diilmi yaw:S

Çok tatlısın, belki şımarıklık gibi geliyor size ama sona yaklaştıkça daha sabırsızlanıyor insan. Bir de bu hafta hasta olmasaydım Love01 e yetişecektim ama olmadı, olsun, geç olsun, güç olmasın. :KK9:

Darısı en kısa sürede sizin başınıza inşallah.:KK16: Zaten buradayız biz. :emir_bebek::emir_bebek:

ya bu çocuk bana yanlış bişey yaptığı için ayrılmadık biz.ama şöyle bir durum var ki 35 yaşında ama çocuk gibi.nasıl diyim mesela evde ne bileyim çocuk gibi yere yatıp tv seyrediyor sonraaaa ne bileyim işte tartışsak bişey olsa anaaaa hüngür hüngür ağlıyor,sonra çok anneci yani ne zaman dışarı çıksak illaa annesiyle ilgili bir mevzu geçiyor.sonraaaaa karşısındakine hissetirebilecek kadar cimri tarafları var.yani hepimiz yeri gelir bişeyler hesap ederiz ama karşındakine çaktırmazsın yani.aramızda bir gerginlik olsa kız gibi uzatıyor da uzatıyor.hani normalde biz kapris yaparız falan da erkek olan kişi daha olgunlukla karşılar ya bizde tam tersi bu uzatıyor da uzatıyor,nazlanıyor ohooo işim yoksa ben alttan alayım aman paşamın gönlünü yapayım.yani herşey bir tarafa evlilik sorumluluğu taşıyabilecek bir insan değil,hele benim çocuğuma baba olabilecek biri hiç değil kaldı ki kendisi hala çocuk.yani ben sanırım daha olgun,aklı başında,bir erkeğe yakışır ağırlıkta olan,bir ortama girdiğinde beni taşıyabilecek,çok daha özgüvenli bir insanla olmalıyım.ama kalıbına baksanız da aslan gibi kalıplı çocuk yani.nasıl diyim karpuzz gibi yaa dışardan baktın mı dolgun dolu dolu duruyor içini açtın mı anaaaa kelek çıkıyor :KK9::KK9::KK9:
yine de kimseyi kırmak üzmek istemiyorum.biraz düşünüp oturur konuşuruz ama şunu biliyorum ki hadi devam edelim desek de çok çok yazı geçiririz yine sonu falan olmaz,neyse hayırlısı bakalım :KK16:
gözün aydın kuzum yaaa vallahi bitirdin yoluu sen,ayy beni de bekleyiiin yaa hepberaber geçelim love01,dely hepimiz halay çeke çeke güçlendirmeye uçalımmm :KK55::KK55:

hadi kızlar hepinizi dört hatta ondört gözle bekliorummm :KK1: :KK1: bu arada medesa hakkaten bu nasıl erkek beee,,öle kız gibi ağlamalar fln,,pısırık insanları ztn sewmem ama özellikler erkegin pısırıgıda hiç çekilmior yaniii,,hakkında hayırlısı olsunn ne diyelimm :KK16:

bugün sp günüm sabah domates yulaf kepekli krem yoğurt yedim.ama krepte baya yoğurt ve peynr vardı.öğlen tavuk göğsünü kavurdum,içine bi tane biber ekledim yoğurtla onu yedim.akşamda yoğurt patlıcan ve tavuk yicem.sebzeyi abarttımmı sizce?:KK17:

abartmadın cnm ok.sin :KK34: 1/3 sebze,2/3 protein bu orana göre ayarlarsan ögünlerini,,muallakta kalmazsın :KK16:

şöyle ki yağsız etten kıyma çektiriyorsun,ben eti yağsız makinadan çektiriyorum.
o kıymanın içine soğan,maydonoz,dereotu,işte efendim baharatlar falan koyup sarıyorsun,domates de koyabilirsin al işte sana sarma,yanına da yoğurt ohh misss gibii :21::21:
ayyyy o dolmalarımı çöpe atan salak arkadaşım geldi aklıma nerden nereye şimdi yahuuu hırrr :KK47::KK47:

seyire henüz geçmedim :KK43:

erkek arkadaşınla olanları okudum kuzum.bak şimdi ben bu sevgilimle 1 sene çıktım snra ben onu bıraktım hemde hiç hatası yokken:KK43:( başkası girdi hayatıma.ama onu çok sevdiğimi anladım.geçen sene mart nisan gbi numaralarımı falan değiştrdiğim halde bu sevgilim bana ulaştı her şeye yeniden başlayalım dedi.ben almıştım tabi boyumun ölçüsünü onu da hala seviyodum.biz tekrar başladık şimdi 1 seneyi geçti işte eskisi gbi kavgalarımız yok kıymet anladık ikimzde.hatta geçen gün jet hızıyla bi giriş yaparak beni annesiyle tanıştrmak istediğini söyledi:)) tabii ben kilo vermeden asla ve asla tanışmam o da ayrı.bu arada bu sevgilim beni hep böyle göbüşlü kiloluyken sevdi:)) hiç yargılamadı...sana diceğim şu ki gerçekten onu seviiosan ve değer veriosan senin için özelse başla yeniden.ama yok sende tükendiyse ve sırf vakit geçirmek içinse boşver.izmirli bi hatun olarak havasından suyundan nasiplendiğine eminim:) kilo verince çok çok çok daha güzel olmuşsundur:)) önüne çok daha iyileride çıkabilir.bide şu annesine düşkün olan erkeklerde ilerde problemler çıkıyo.bunu yargılamak için yazmıyorum hepimiz annemize düşkünüzdür.ama seninki biraz farklı sanırım:)) muahh öpüyom çookkk dukanla fıstık olmaya devaaammmm:KK34::KK34::KK34::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
eveetttt dukana göre 3.3 kaldı güçlendirmeme ,şakkaaaa gibi yahuuuu,yok artık 17 kilo vermiş olacam.rüyamda bile görsem inanmazdım böyle bişeyeee:KK52::KK52:
inşalllah yakın zamanda yakalarım sizi :KK55:

ya bu çocuk bana yanlış bişey yaptığı için ayrılmadık biz.ama şöyle bir durum var ki 35 yaşında ama çocuk gibi.nasıl diyim mesela evde ne bileyim çocuk gibi yere yatıp tv seyrediyor sonraaaa ne bileyim işte tartışsak bişey olsa anaaaa hüngür hüngür ağlıyor,sonra çok anneci yani ne zaman dışarı çıksak illaa annesiyle ilgili bir mevzu geçiyor.sonraaaaa karşısındakine hissetirebilecek kadar cimri tarafları var.yani hepimiz yeri gelir bişeyler hesap ederiz ama karşındakine çaktırmazsın yani.aramızda bir gerginlik olsa kız gibi uzatıyor da uzatıyor.hani normalde biz kapris yaparız falan da erkek olan kişi daha olgunlukla karşılar ya bizde tam tersi bu uzatıyor da uzatıyor,nazlanıyor ohooo işim yoksa ben alttan alayım aman paşamın gönlünü yapayım.yani herşey bir tarafa evlilik sorumluluğu taşıyabilecek bir insan değil,hele benim çocuğuma baba olabilecek biri hiç değil kaldı ki kendisi hala çocuk.yani ben sanırım daha olgun,aklı başında,bir erkeğe yakışır ağırlıkta olan,bir ortama girdiğinde beni taşıyabilecek,çok daha özgüvenli bir insanla olmalıyım.ama kalıbına baksanız da aslan gibi kalıplı çocuk yani.nasıl diyim karpuzz gibi yaa dışardan baktın mı dolgun dolu dolu duruyor içini açtın mı anaaaa kelek çıkıyor :KK9::KK9::KK9:
yine de kimseyi kırmak üzmek istemiyorum.biraz düşünüp oturur konuşuruz ama şunu biliyorum ki hadi devam edelim desek de çok çok yazı geçiririz yine sonu falan olmaz,neyse hayırlısı bakalım :KK16:

çok haklısın canım yaa,o da kötü bir insan değil sonuçta ama özümüzde çok farklı insanlarız.
ilk zamanlar ayyy bana çook benziyor herşeyiyle diyordum şimdi bakınca ise ne kadar farklıymışız diyorum:KK19:
aşkın gözü gerçekten körmüş neyseki erken kendime geldim :KK9:

gözün aydın kuzum yaaa vallahi bitirdin yoluu sen,ayy beni de bekleyiiin yaa hepberaber geçelim love01,dely hepimiz halay çeke çeke güçlendirmeye uçalımmm :KK55::KK55:

Canım benim, sen harikasın gerçekten. İraden, azmin, enerjin muhteşem. Sen bu azimle benden bile çabuk geçeceksin güçlendirmeye kız :KK9::KK9:

İnşallah en kısa zamanda geçeriz birlikte
:KK16::KK16:

cok tşk ederim asil..ben 2 ay 20 günde werdim bu kiloyu..we malesef hiç spor yapmadım,,yapabilsem daha sıkı,daha ii görünürdü vucudum..kacamak olarak bu sürede 4-5 kere yapmısım denebilir o da bi tane bira,bi kurabiye ve bi iki kezde yumurtadan bıktıgım ıcın simit yemistim kahwaltıda..normalde 3 ay oluor baslangıc tarıhımden bu yana,,ama 10 gun ameliyat sonrası hiç uymadım.sonrasında geri başladım..
cok tsk ederim arkadaslarr..sizlerdende beklioruz,,ne kdr cok foto olursa o kdr motive edici oluor..imkanı olan eklesin lütfen :KK16:

Sen muhteşem olmuşsun canım, ben 38 bedeb elbisemle çekecektim ama bulamadım kimseyi :) Göbüş falan da kalmamış sende cidden maşallah :nazar:

bugün sp günüm sabah domates yulaf kepekli krem yoğurt yedim.ama krepte baya yoğurt ve peynr vardı.öğlen tavuk göğsünü kavurdum,içine bi tane biber ekledim yoğurtla onu yedim.akşamda yoğurt patlıcan ve tavuk yicem.sebzeyi abarttımmı sizce?:KK17:

Hayır abartmamışsın canım, afiyet olsun.

Bravo sana canım, şimdi unuttun gitti bak, en azından vicdanın rahat yemediğin için.:KK34:

Hahaha benim de aklıma geldi gamze yazdığında, ne gündü ama :))

kızlar bugün gecen ay defactodan aldıgım bi şort wardı,,onu giydim ilk kez..38 bedendi aldıgımda ama sımdı ustüme bol oluor..we korkmadan small beden beyaz t-shirt giydiğimi görmek seneler sonra,,beni çok mutlu etti.bugün ilk kez kendimi aynada begendimmm..bu fotoları özellikle yeni gelen arkadaslar için paylaşıorum,,bende yapabilir miyim demeyin,,uydugunuz sürece emin olun hepiniz vereceksiniz..ben ilk basladıgımda 5 kilo bile hayaldi benim için..yaklasık 3 ay oldu,,bende bittim tabi bu sürede cunku aksamdan sonra ewe gidip çeşit çeşit tarif deneyecek waktim olmuyor,,o nedenle hep düz tavuk,balık ile beslendim.kırmızı etide ztn diyetten öncede cok fazla tuketmeyen biri oldugum için nerdeyse 2 ay tawuk ile beslendim diebilirim.lezzet duygum yok oldu ama şu gördüğüm sonuca değer,,sonucta ömür boyu sürecek bişi deil..ayrıca çeşitlendirmeye zamanı olanlar için hiçte kolay bıkkınlık geleceğini sanmıorum..haftaya çok şükür artk güclendirmeye geçiorumda,,rahata eriorum :KK1: yılmayın we umudunuzu kaybetmeyin,,hepiniz incecik olacaksınız göreceksiniz..buda önce we sonram :KK53:
Eki Görüntüle 443458 Eki Görüntüle 443457 Eki Görüntüle 443456 Eki Görüntüle 443455 Eki Görüntüle 443454 Eki Görüntüle 443453 Eki Görüntüle 443452 Eki Görüntüle 443451 sırasıyla kilolarım ilk fotoda tam net bilmiorum ama dukana basladıgımda (65,6 ile başladım) ondan bikaç kilo daha fazlaydım,,ikinci fotoda 58,5,üçüncüde 57 küsürdü sanırım we son fotoda ise 54,8 kg..inşş pazara kdr 54.e inerek geçerim güçlendirmeye..hepinize bol eksilerr :KK16: :KK16:

maşallah canım çok güzelgörünüyorsun

ben bozdum diyeti bütün konsantrasyonum gitti hergün bugün protein yaapacagım diyorum sonra bozuyorum sporu da aksattım
ne yapmalıyım sizce ::KK43:(((

bugün yediklerimi yazayım
sabah 1 bardak light süt
öğlen ciğer şiş ayran 1 kaşık bulgur pilavı çeyrekten az domates yarım yeşil biber
tekrar ayran ama yağlıydı ikiside
:KK43:(

[
Canım sen ankara da ne yapıyorsun bakalım? + çıkman yoldandır merak etme yarın verirsin ama dikkat et orada güzel yemeklere karşı koy.

Berceste de gerçekten o fiyata mı ya? Şok oldum ben valla, ben de alayım.

eşimin görevi vardı bu hafta ankarada , kayınvalidemlerde ankara da olunca ailece geldik, Bercesteye yolun düşerse al kesinlikle 37.5 tl valla doğru

Love 1 süpersin valla hadi bakalım ne zaman geçiyorsun güçlendirmeye

Son düzenleme:
Kizlar dualariniza ihtiyacim var Annem ve Bamam izine gittiler Babam kalp krizi gecirmis sabah sabah bu haberle icim yandi..Ambulansla samsuna özel bir hastaneye gidiyorlarmis.Anjio olacakmis lütfen dua edin..:KK43::KK43:

Yasena çok geçmiş olsun. Korkma sakın, aynı süreci yaşadık bizde babamla ilgili olarak. Anjiyo sonrası gerekli müdahale yapılır. Babam için by pass dediler, yapıldı. Şeker hastası olmasına rağmen çabuk iyileşti. Babana da acil şifalar diliyorum.

Sen muhteşem olmuşsun canım, ben 38 bedeb elbisemle çekecektim ama bulamadım kimseyi :) Göbüş falan da kalmamış sende cidden maşallah :nazar:

cokk tsk ederimmm cnmmm:KK16:

maşallah canım çok güzelgörünüyorsun

ben bozdum diyeti bütün konsantrasyonum gitti hergün bugün protein yaapacagım diyorum sonra bozuyorum sporu da aksattım
ne yapmalıyım sizce ::KK43:(((

cok tşkler ienmmr..eger diyete kesin ve kati uyacaksan,,yarından itibaren atak ile yeniden ilk günmüş gibi başla ve sonuç almak istiosan kacamaklara asla kanma..böle bi gün yap,bi gün yapma metabolizmanında dengesi bozulur ..

Love 1 süpersin valla hadi bakalım ne zaman geçiyorsun güçlendirmeye

cok tsk ederim cnmm..Pazartesi geçiorum kısmetse..sende geçicen mii haftaya? geç geç hafta bası sende,,beni yalnız bırakma :KK1:

yasena kullanıcısından alıntı

Kizlar dualariniza ihtiyacim var Annem ve Bamam izine gittiler Babam kalp krizi gecirmis sabah sabah bu haberle icim yandi..Ambulansla samsuna özel bir hastaneye gidiyorlarmis.Anjio olacakmis lütfen dua edin...

yasena çok geçmiş olsun canım benim babamda 2 yıl önce geçirmişti stent taktılar by pass dediler olmadı bizimki şker hastasıydı korktu allaha çok şükür maşallah iyi şimdi artık kalp konusunda tıp çok ilerde üzülme canım

Canım hoşgeldin,

Burada hep birlikte birbirimizi dizginleyip kaçamaklara engel oluyoruz, ertesi gün söyleyemediğimiz için kaçamak yapamıyoruz. Ben 24 Martta başladım hiç kaçamak yapmadım kaç gün oldu bilmiyorum ama 11,5 kilo verdim. İlk defa da bir diyette bu kadar azimliyim ve inanılmaz kolay gidiyor. Vermen gereken kilo ne kadar, atak kaç gündü bilmiyorum ama 2 gün saf protein ye ve atak yap bence.

çok teşşekkür ederim cevabın için 8 kilo vermem gerekiyor 10 da versem çok çok iyi olur 5 gün atak yaptım 2 k,lo verdim ve günlük spor en az 30 dk. ramazana kadar 5 kilo gider inş

Love01,

Çok kıskandım seni yaaa :KK15: ben de hedef kilomun altına düştüğümü görmek istiyorum valla şu an bana hayal gibi gelio sanki hiç inemicekmişim gibi inşallah inerim ya, dediğim gibi idolumsun :KK1:

çok çok tebrik ederim seni, darısı başımızaa :KK9:

X