Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kız sen 38 beden elbise mi giydin bugüüünn,bravo diyorum yaa,gerçekten tebrik ederim arkadaşım vallahi daha nolsun.azmin sonu,saygıyla eğiliyorum yemin ederim

Vayyy benim arkadaşıma, fıstık gibi göründüğünden eminim ben zaten, boy,pos, endam, hepsi sende, gözlerini alamayacak senden eminim ama biraz burnu sürtsün diyorum ama sen ne dersin bilmem

sağol canım arkadaşım,yaa ondan ne köy olur ne kasaba
iyi bir çocuk aslında ama 35 yaşında koca bir çocuk diyeyim ben size
yani evlenebileceğim kişi değil bundan eminim ama 3 aydır tavaf ediyor işimin evimin çevresini.bir iki kere buluştuk,yeniden barışalım istiyor ama burun sürtcek bir konu yok ortada,adamın karakteri oturmamış ki bu benim için ciddi bir sıkıntı.
bakalım yine de zaman,büyük konuşmamak lazım

Senin metabolizma da epey inatçı ya, didişip duruyorsunuz ama sen onu kandırıyorsun, bravo.

Sahiden canım ya, ben de bu diyete kadar kendimi iradesiz sanıyordum, kendimize nasıl haksızlık ediyormuşuz dimi

Karpuz, tatlı Öğğğğ cidden, tamam öyle valla :))

Ben buraya alisamadim bana bir arkadas cev yazmis onu da bulamyorum yardim istiyorum yee:))

Evet canım, herşeyin hayırlısı. Baştan bu kadar net görüyorsan zorlamaya hiç gerek yok inan, ilerisi daha da zorlu olur. Dolansın bırak ama kapılma o zaman, o kadar kurtarmışsın.

Daha ne prensler çıkacak karşına, sana değer veren, sorumluluk alan, herşeyi senin yerine düşünebilen, konuşmadan anlayan.

keşke su yerine süt iç deseydi dukan o kadar suyu zorla içiyorum artık süt ve pul bibere asla hayır demem

Ayy!! İnsan özlüyor hee doğru. Kolay gelsiiiinn! Bildirimini ve seni hasretle beklicez :109:
1700 vermiştim de bu sefer 300 versem işte, haftada ortalama 1'er kilo gitmiş gibi olur, yeter bana yaa

Dely keki hee, iyimiş hihi! Çalmış olmiyim ama, internetten bulduğum tarifti tabi ki de Ben de bu akşam yapıcam kendime bişiler yine. Hem tuzlu bişeyler yapmayı, hem de yine kurabiye kek gibi bişey yapmayı istiyorum. Bakalım, zamanım olursa..
Senin boyun zaten uzun, tam manken olmuşsundur o kıyafetlerle be gülüm :)) Seninki zaten peşindeymiş, şimdi kesin gözü dönecek :111::111: Zaten baya güzelsindir de sen kesin hee prezantabl olman lazımdır çünkü senin hihiihh Dikkat et çocuk bayılıp kalmasın :86: hihihihi

evet evet evett ben de tam onu arıyorum nerde o yaa

he valla kuzum biraz öyle yahuu,walla çok mütevazi olamıcam sonra gerçek sanırlar
ya ayıptır söylemesi yüzüm hep güzeldi ama sonradan aldığım kilolar ne kadar olsa gölge düşürüyordu.
herkes maaşalah yüzün çok güzel ama bi de kilo versen diyordu.ben de içimden diyordum heralde isterim bende vermek ama söylemek gibi kolay olmuyor diye sinir oluyordum
ayyy wallahi gerçekten bugün her ne kadar uyuz tartımda yine +700 çıkmış olsam da kendimi manken gibi hissediyorum ya,hakikaten iyi oldu.bir de 3-5 kilo daha verdim mi anaaam plajları yakıcam bu yaz
valla bu akşam güzelll bir süründürücem onu,ayy kızlar bu bile çok eğlenceli tövbe yarabbim yaa valla bak

Yeter canım yeter, haftada 1 kilo, hele sonlara doğru süpeeeer :))

Bu arada medesacım sen dün yazmıştın da ben cevap verememiştim

Ben de pazar günü ilk defa ekmek yaptım güzel oldu ama kabarmadı aynen seninkiler gibi veeeee sen ne dedin börkçi fırın dedin :))

Neden anlaşıldı şekerim çünkü benimki de aynısından

Hem 200 derece diyor ben onu ayarladığımda daha düşük oluyor bence, tarifte 10 dk yazıyor benimki 20 dk da pişmedi valla. 15 dk fazladan tuttum, dereceyi de artırdım da ancak yenebilecek kıvama geldi

Yani kısaca insanda bu fırın olduğu müddetçe hamaratlık halt etmiş bu fırının ya kafasını kıracağız ya da söylenenden fazla derece ve sürede pişireceğiz.

Bi kaç sefer çık da tart bakalım.. Eğer hala dediğin gibiyse, bol bol Dukan yemeyi yersiniz beraber, o kadar hihihi

Evet yaa! Dayanamam ben diyordum Dayanıyormuşum ben Tatlıyı da hiç sevmem zaten, öğğğğğğğğğ!! hihiih

Evet evet aynen :13: Erkekler zaten çocuk gibi, bi de bu, dediğin gibiyse.. Ohooo!! İşin var.. Bi ucundan bak işte Değişme yoksa haydi güzelim byby dersin

keşke su yerine süt iç deseydi dukan o kadar suyu zorla içiyorum artık süt ve pul bibere asla hayır demem
Süt ve pul biber, ikisi beraber mi :76::76: Ay süt değil de, ben de pul bibere

Son düzenleme:

evet kuzum yaa kesinlikle o firirından dolayı çünkü ben normalde güzel yaparım.düşündüm düşündüm buldum,kabarması gereken şeyleri beceremiyor o fırınlar yaa,yoksa biz beceriksiz değiliz yani
dur bakalım ben annemlere gittiğimde onların normal fırında yapıcam aynı tarifleri bakalım nasıl olcak,zaten orda kabarırsa demekki kesin fırınla ilgili

dely var ya çok güldürdün beni yaaa,Allah da seni güldürsün kuzum
birlikte dukan yemeği yemek hahahahah çok süper fikirmiş
zaten onun da ziyadesiyle ihtiyacı var,97 kilo falan dombilim hala da benim fit vücudum var diyor ahahahaa
sen hangi aynaya bakıyorsun,fuardaki sihirli aynalara mı deyivericem bigün ahaha

bende sımdı anladım hiçbi ekmek,,kek vs.min neden kabarmadıgını,,kagıt gibi kaldıgını kızlarr,,çünkü benimkide mini fırınn

Ah keşkeee... Haftada 1 kilo versem piyuuuuvvvv!!! :124::124:
Bende normal mini fırın var, benim de olmuyo. Onlar da börekçiler gibi miii:44: Çok pişiriyorum, tadı da güzel oluyo aslında, ama kabarmıyooo. Normal kekler çok güzel kabarıyodu ama..Demek yulaf kepeği bu fırınlarda kabarmıyo

Hahahahhaha Yazık etme çocuğa hahahaha Size iyi eğlenceleeeerr
Hahahahah

Ben de akşam balkonu yıkiyim bi. Kıştan kalma bir pislik var Masayı çıkarıcam artık dışarı, yaz geldiiii Balığımı da fırına atar yürüyüşe çıkarım.. Umarım üşenmeemm. Öpüyoruumm.. İyi akşamlaaarrr...!!! :79::79:

Son düzenleme:
Süt ve pul biber, ikisi beraber mi :76::76: Ay süt değil de, ben de pul bibere

beraber değil tabiki ama iyi fikir denemek lazım 1 lt süt içtm sanırım bugün üstelik tok da tuttu 1 yumurta dışında bişi yemedim henüz pul biber hastalığı var ben de her şeye katarım katacak birşey bulamazsam salt olarak tüketirim

Bulucaz canım, sen merak etme, Allahım kalbine göre, seni el üstünde tutacak, çok sevecek ve değer verecek birini kısmet etsin. Sen en iyilerine layıksın. Bırak o senin üzerine düşsün, çok seven her zaman çok üzülüyor, bırak, keyfini çıkar akşamın, ama bak senden büyüğüm biliyorsun, bana güven, kapılma. Ne güzel atasözlerimiz var değil mi, aynı nehirde iki kere yıkanılmazmış.

Maşallah, maşallah canıma benim, Allah, yüzün, kalbin gibi şansını da güzel etsin inşallah.

Hepinizin de kızlar, hadi aminnn deyin bakalım :))

Ben lafımı ortaya kodum kızlar, yukarıda

Sütle pul biberi aynı anda düşündüm ben de ya, çok güldüm.

Amiiiinnnn!!! Demek için kalmışım hehehhe Amiiiinnnnnn!!!!

amin amiiinn kuzuum beniimmm
ne güzel temennilerde bulunmuşsun.senin kalbin temiz,inşallah bu duaların da yerini bulurrr
ben hepiniziiii koskacamaaaannn öpüyoruuuum ve yavaştan ex aşkımla buluşmaya gidiyorum,detaylar yarın artıık,iyi akşamlar..

bende sımdı anladım hiçbi ekmek,,kek vs.min neden kabarmadıgını,,kagıt gibi kaldıgını kızlarr,,çünkü benimkide mini fırınn

Evet kızlarrr, anlaşıldı nedeni işte, biz marifetli insanlarız canım :))) Ben de kek yapmıştım oldu ama ben diyim 1,5 saat sen de 2 saat

Fıstığım bu haber seni üzecek mi bilmiyorum ama günde 1 bardaktan fazla süt içmeeeee

Yoğurt, peynir ye ama süt içme. Çünkü 250 ml ile sınırlı diye biliyorum.

İyi akşamlar canlarım,

Hepinizi çoook öpüyorum.

Medesa, sana iyi eğlenceler fıstığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…