Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:iyiki varsınız:)) bunu çok içimden gelerek söylüyorum.moral veriyosunuz,destek oluyosunuz...siz olmasaydınız yapamazdım inanın.bütün işleriniz yolunda gider inşallah,hep mutlu,sağlıklı tabi bide zayıf hatunlar olursunuz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bugün songünüm canım atak bitiyoo dün itibari ile 1,5 vermiştim dukan 1,80 demişti bugün tartılamadım kabızlık var ondan bu sorunu bugün halledip yarın bakcam artık

akşam soğuk duş aldım 3 dakika durdum buz gibi suda dukan demiş bu baya etkili diye sabahta merakla uyandım ama tık yok

tamam canım meyve beni zorlamıyo şimdilik sadece halsizlik var biraz sıcaga bagladım okaa

medesa sen atakta nekadar verdin seyir başlarında aldınmı geri ve daha önceki rejimlerin ile bu sende farklı oldumu

mesela ben geçen sene 1.5 kiloyu 3 haftada vermişim

kuzum bana 5 gün atak demişti ama ben 7 gün yaptım,3.5-4 kilo verdim.
seyire geçince de kilo falan almadım aksine her sabah tartıldığımda hep _ gördüm.2 ayın sonunda duraklama ve +'lar görmeye başladım ki bunlar normal süreçler.dukan da demiş duraklamalar olacak diye,endişelenecek bişey yok bunda da yani:KK34:
ben de birkaç gündür soğuk duş almaya başladım,nefesim kesiliyor ama kalori harcadığımı düşününce iyi geliyor :21:
benim için diğer diyet deneyimlerimden çok farklı dukan.ben daha önce diyetisyene,akapuntura falan da gittim,zayıflama haplarından da içtim ama hiç birinde bu kadar keyifli sonuçlar almadım.7-8 kilo verdiklerim oldu ama 10-12 kilo olarak hızla geri aldım.dukanın en güzel özelliği kilo kontrolü programıyla artık hayatın boyunca kilo almamayı garanti ediyorsun biyerde süper bişey bu :KK52:
tunacım,kilo verme süreci elbette yaşa,metabolizmaya,kişisel hareketliliğine göre değişkenlik gösteriyor.
senin çocuğun var sonuçta yani ben hiç doğum yapmadım.33 yaşındayım,genel olarak hareketli bir yaşantım var. ben daha hızlı verirken sen daha yavaş verebilirsin ama mutlaka verirsin kurallara uyduğun sürece bunu sakın unutma :KK16:
sen de yeşil çay içip sportif aktifviteleri biraz arttırırsan yürüyüş vs.daha da hızlanır kilo vermen diye düşünüyorum.
sen başaracaksın,eşini de utandıracaksın ben buna inanıyorum :KK9::KK9:

umarım öyle olur:)) çok mutlu ettin beni:KK16:

olur olur canım,yeterki önce kendine güven.kararlı ol ve lütfen ama lütfen yasaklı şeylerden yeme:KK20:
şöyle düşün yıllarca yedik durduk bunları ve bu hale geldik.şimdi biraz dişimizi sıkarsak sonrasında yine yiyebileceğiz ki zaten.
birkaç ay sabretmek çok mu zor yaa,hiç de değil.biraz da stoklarımızdan yiyelim napalım yani :KK9:

:KK9::KK9: Benzetmeye koptum yaaa :KK9:

Ya onlar kendilerine baksınlar. Hatta açsınlar daa... bilmem ne yani... Gerizekalılar yaaaaa!!!! :KK4::KK4::KK57: hiç moralini bozma sen. Yılışıklar nolucaaakkk!! Senin sağlığın önemli! Sen kendini iyi hissedeceğin kiloya gel de, ondan sonra peşinden koşanları da sen insan yerine koyma!! Zaten yokmuş insanlıkları hııhhh!!:63::63:

Metabolizma hızına ve iradene bağlı :KK66: Tabi ki de verebilirsin :13: :nazar:

İhihi :KK17::KK17: Sen de canııımmm:KK54::KK54:
Biliyorum dabiiii:KK51: hihi Yaparsam da benimkinin adı kaçamak olmuyo :KK70: Nefis köreltmek oluyo :KK1: :76: Sonra an gelecek çikolataya saldırcam :18: Onu engellemek için, ayda 1, 3 haftada 1 falan 2 lokma bişey atıyorum ağzıma. 3 ay olacak, toplasan 3 kere diyet dışı yemişimdir. Mesela şimdi Haziran sonuna kadar bi lokma bile kaçamak yok :KK20: :KK34: disipllinliyim örtmeniimm!! :KK53::KK19:

Ben almıyoruumm, o yüzden bilmiyoruumm :S Calcium sandoz aldıydım bi, durup duruyoo :)

senin disiplinine hayranım ben kuzum :KK1::KK1:
az kaldı ama zaten haziran sonuna kadar kaçamak yapmazsan güçlendirmeye zıplarsın gibi geliyor bana :KK55::KK55:
slm kızlar desteğinize ihtiyacım var bu aralar çok yoğunum ve artık yumurtadan ve tavuktan iğreniyorum çok zor geliyor ne yapsam bilemedim çokta güzel gidiyordu sıcaklar bastırdıkça fena oldum ne yapsam ne etsem tam 1 ay oldu başlayalı ama neredesye 1 haftadır biraz sallıyorum gibi 6-7 kilo arasında verdim. net diyemiyorum çünkü bir gün 74 çıkıyorum birgün 75 en az 10 kilo daha vermem gerek :KK19::KK19::KK19:
lütfen yeni bişeyler önerin bende yapayım :KK14:

canım sen neden tavuk yumurta yiyiyorsun ki durmadan.
çok güzel tarifler var,netten araştırabilirsin biraz.
ben mesela dün mücver yaptım içine de bolca lor peyniri koymuştum,yoğurtla yedim çok güzel oldu.
sonra etli yaprak sarması,dolma falan da yiyiyorum.
karides güveç yapıyoruz.
tavuklu yada etli türlü yapabilirsin.
çorbalar yapabilirsin.
at bütün sebzeleri düdüklüye,süt ekle üstüne pişsinler blendırdan geçir iç mis gibi :KK56:

Biliyorum hayatım, iradelisin maşallah :nazar::nazar: En iyi sen bilirsin bünyeni tabi, kaçamak a susadığın anlarda yem atıyorsun sadece.:KK9::KK9:

Ben de doktora gidiyorum ya kızlar tahlillerim için, o doktor da supradiyn energy önerdi ama ben almadım haberiniz ola :))

Aman canım, hadi değiştir de huzura ereyim.:KK16:

umarım iyi çıkar tahlillerin kuzum,dikkat et kendine :KK16:

çok çekinmiştim ilk başta söyeyemedim napiimm:))
çekincek bişey yok canım,bizden mi çekiniyorsun.ben de hayatta kimseye kilomu söylememiştim annem dahil ama şu anda hepiniz biliyorsunuz:KK9::KK9::KK9:

merhabalar canlarimmm :KK16::KK16::KK16:

ay ay bugün yine 78 ciktim ya uff ama neyse insallah sisligim inecek.

canlarim bugünkü menüm

sabah haslanmis yumurtali domatesli maydonozlu salatalik li dereotlu bir salata yaptim ki akillara zarar
birazda balsamik üff hakkaten cok güzel oldu

öglen de tavuk suyu corbam vardi dünden onu ictim

aksamada tavuk döner almistim hazir onu yapicam fazla karbonhidrat yok..

ayy goji berry cok güzel ama yaa niye öyle diyorsun :KK8: hem baya bayagi faydalari var. :KK9:

evet kesinlikle inersin.

benim yarin güclendirmeye gecmem gerekiyordu ben gec kaldim mesela :KK14:

ama hep mart ayindaki reglim yüzünden nerdeyse bir ay regl oldum ve de hep sistim hic veremedim.

sonrada mayis ayinin sonunda birazcik kacamak yaptim. :KK14:

ama yapmazsan kesin inersin ideal kilona

ya benim gittiğim aktarda sıcaktan olsa gerek goji berryler yapışmışlar birbirlerine iğrenç kötü görünüyordu.:KK51:
bu ne ya dedim adama bozuk mu bu dedim,galiba öyle olmuş dedi,almadım bende tadına bile bakmadım :KK1::KK1:

kuzular, ben dukana sadık kalmakla beraber, levin'in tuvalet eğitimi macerasına son br gazla el atmış buşlunmaktayım. Meğer hiç tahammülüm kalmamış yahu.. dilli düdük her bi naneyi biliyo bi bunu nasıl bilemiyo diye hayıflanıyorum.. neyse atlatılacak bu da bişekilde.. epey zamanımı aldı okudum geçmişi.. yalnız şu multivitamin meselesini bi aydınlatıverin artık garii. Kullananlar ne kullanıyo, kaç kez yazdım vallahhi cevap alamadım :)) yasak ise özelden yazıverin olma mı???

ben bugün supradyn mutti vitamin+mineral aldım bakalım.
işe yararsa inşallah bunu da nasılsa yazarım buraya
bu arada ben peyniri migrosun light peyniri kullanıyordum, bir kaç taneye bakmıştım ama en düşük oran onda vardı diye hatırlıyorum, oranı yarın yazacağım zira şimdilik sadece fişten ne aldığıma bakabildim :KK17:

dalga gecenler genelde sokaktaki insanlar ve yurttaki kızlar ama erkek dolu bir sınıfta okuyorum bölümümden dolayı ve pek insan yerine koymuyorlar seni bu haldeyken önce takıntı sandım ama diğer kıza da aynı şekilde davranıp zayıf olana davranışlarını gördükten sonra takıntı olmadığını anladım. hoş onların amacı farklı olduğu için öyle yaklaşıyorlar ama adam yerine konmamak da bi süre sonra koyuyor insana
ilkokulda çocuklar zalim olabiliyor bu konuda ama en azından direkt yapıyorlar bunu
ünv.de ise gizli bir baskı şeklinde gerçekleşiyor diye hatırlıyorum
boş vermek zor genç yaşlarda, nihayetinde sosyal insanlar olmak durumundayız ama en azından önce kendin için düşün. sen iyi hissedersen kimse sana dokunamaz:KK66:

slm kızlar desteğinize ihtiyacım var bu aralar çok yoğunum ve artık yumurtadan ve tavuktan iğreniyorum çok zor geliyor ne yapsam bilemedim çokta güzel gidiyordu sıcaklar bastırdıkça fena oldum ne yapsam ne etsem tam 1 ay oldu başlayalı ama neredesye 1 haftadır biraz sallıyorum gibi 6-7 kilo arasında verdim. net diyemiyorum çünkü bir gün 74 çıkıyorum birgün 75 en az 10 kilo daha vermem gerek :KK19::KK19::KK19:
lütfen yeni bişeyler önerin bende yapayım :KK14:

o_ooOOOO 10 kilo ne ki Ramazan'a bile kalmayabilir verirsin denizk, inan :KK1:

kızlar bide ben geçenlerde lahmacun yaptım.sp gününüzde deneyebilirsiniz valla beğendm ben:)isteğim gtti en azından:)
ben de geçen hafta yapmıştım annemle yedik bir güzel ama kalın yapmışım, etli ekmeğe benzemişti :KK56:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:iyiki varsınız:)) bunu çok içimden gelerek söylüyorum.moral veriyosunuz,destek oluyosunuz...siz olmasaydınız yapamazdım inanın.bütün işleriniz yolunda gider inşallah,hep mutlu,sağlıklı tabi bide zayıf hatunlar olursunuz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

yok ööööleee, anca beraber kanca beraber, kendini soyutlama :KK19: yani aynen sen de :KK56:

bu arada doğaçlama oldu ama ben tüm yaygın marketleri tek tek inceleyip hepimiz için bir harita çıkarıcam..
marketlerin dukana uyumluluk haritası :))
hangi ürünler kaç kalori vs vs..

asında hepimiz kullandığımız ürünlerin besin değeri tablosunu mesela bana mesajla atarsa ben onları sıralayarak sürekli güncel liste yayınlarım olma mı???
vallahi şimdiden eldekileri işleyip, markettekileri de not almaya başlıyorum.. uğraşmam derseniz tek de yaparım :KK66: neticede kendim kadar seviyorum sizleri de :) amme hizmeti oluversin bi nevi..

şincüüü levini alıp parka gitme zamanııı.. görüşürükkk:KK4:

ilkokulda çocuklar zalim olabiliyor bu konuda ama en azından direkt yapıyorlar bunu
boş vermek zor genç yaşlarda, nihayetinde sosyal insanlar olmak durumundayız ama en azından önce kendin için düşün. sen iyi hissedersen kimse sana dokunamaz:KK66:

sözle bir şey yok sınıfta ama davranışlarıyla belli ediyorlar. Kendimi de düşünüyorum tabi ki bizim binanın olduğu yerde oldukça dik bir yokuş var yolu sakarya üniversitesine düşen var ise bilir. 2 dk da ciğerlerim yanıyor çıkarken . okul açılana kadar 38-40 beden olup ilk gün suratlarında o ifadeyi görmek istiyorum şuan 44 dar kesimlerde 46 :KK14:

Canım benim, hepimiz birlikte çoook güçlü bir dukan ailesi olduk, tek başına ben de zorlanırdım. Ben de başlarken arkadaşlarımdan güç aldım, hepiniz iyi ki varsınız:KK16::KK16:

kuzum bana 5 gün atak demişti ama ben 7 gün yaptım,3.5-4 kilo verdim.
seyire geçince de kilo falan almadım aksine her sabah tartıldığımda hep _ gördüm.2 ayın sonunda duraklama ve +'lar görmeye başladım ki bunlar normal süreçler.dukan da demiş duraklamalar olacak diye,endişelenecek bişey yok bunda da yani:KK34:
ben de birkaç gündür soğuk duş almaya başladım,nefesim kesiliyor ama kalori harcadığımı düşününce iyi geliyor :21:
benim için diğer diyet deneyimlerimden çok farklı dukan.ben daha önce diyetisyene,akapuntura falan da gittim,zayıflama haplarından da içtim ama hiç birinde bu kadar keyifli sonuçlar almadım.7-8 kilo verdiklerim oldu ama 10-12 kilo olarak hızla geri aldım.dukanın en güzel özelliği kilo kontrolü programıyla artık hayatın boyunca kilo almamayı garanti ediyorsun biyerde süper bişey bu :KK52:
tunacım,kilo verme süreci elbette yaşa,metabolizmaya,kişisel hareketliliğine göre değişkenlik gösteriyor.
senin çocuğun var sonuçta yani ben hiç doğum yapmadım.33 yaşındayım,genel olarak hareketli bir yaşantım var. ben daha hızlı verirken sen daha yavaş verebilirsin ama mutlaka verirsin kurallara uyduğun sürece bunu sakın unutma :KK16:
sen de yeşil çay içip sportif aktifviteleri biraz arttırırsan yürüyüş vs.daha da hızlanır kilo vermen diye düşünüyorum.
sen başaracaksın,eşini de utandıracaksın ben buna inanıyorum :KK9::KK9:

Evet canım, medesa cığımın dediği gibi yavaş olur belki ama mutlaka olur. Dely ciğimdeki azmi görüyorsun, aslında çoktan motivasyonu düşebilirdi en az kilo veren o aramızda ama hep gülümsüyor ve alt ediyor kilocukları. Sen de yapacaksın.:KK54:

olur olur canım,yeterki önce kendine güven.kararlı ol ve lütfen ama lütfen yasaklı şeylerden yeme:KK20:
şöyle düşün yıllarca yedik durduk bunları ve bu hale geldik.şimdi biraz dişimizi sıkarsak sonrasında yine yiyebileceğiz ki zaten.
birkaç ay sabretmek çok mu zor yaa,hiç de değil.biraz da stoklarımızdan yiyelim napalım yani :KK9:

az kaldı ama zaten haziran sonuna kadar kaçamak yapmazsan güçlendirmeye zıplarsın gibi geliyor bana :KK55::KK55:

canım sen neden tavuk yumurta yiyiyorsun ki durmadan.
çok güzel tarifler var,netten araştırabilirsin biraz.
ben mesela dün mücver yaptım içine de bolca lor peyniri koymuştum,yoğurtla yedim çok güzel oldu.
sonra etli yaprak sarması,dolma falan da yiyiyorum.
karides güveç yapıyoruz.
tavuklu yada etli türlü yapabilirsin.
çorbalar yapabilirsin.
at bütün sebzeleri düdüklüye,süt ekle üstüne pişsinler blendırdan geçir iç mis gibi :KK56:

umarım iyi çıkar tahlillerin kuzum,dikkat et kendine :KK16:

çekincek bişey yok canım,bizden mi çekiniyorsun.ben de hayatta kimseye kilomu söylememiştim annem dahil ama şu anda hepiniz biliyorsunuz:KK9::KK9::KK9:

ya benim gittiğim aktarda sıcaktan olsa gerek goji berryler yapışmışlar birbirlerine iğrenç kötü görünüyordu.:KK51:
bu ne ya dedim adama bozuk mu bu dedim,galiba öyle olmuş dedi,almadım bende tadına bile bakmadım :KK1::KK1:

ben bugün supradyn mutti vitamin+mineral aldım bakalım.
işe yararsa inşallah bunu da nasılsa yazarım buraya
bu arada ben peyniri migrosun light peyniri kullanıyordum, bir kaç taneye bakmıştım ama en düşük oran onda vardı diye hatırlıyorum, oranı yarın yazacağım zira şimdilik sadece fişten ne aldığıma bakabildim :KK17:

o_ooOOOO 10 kilo ne ki Ramazan'a bile kalmayabilir verirsin denizk, inan :KK1:

ben de geçen hafta yapmıştım annemle yedik bir güzel ama kalın yapmışım, etli ekmeğe benzemişti :KK56:

yok ööööleee, anca beraber kanca beraber, kendini soyutlama :KK19: yani aynen sen de :KK56:

Sağol bitanem.:KK16::KK16:

Evet tunacım, medesa cığımın dediği gibi yavaş olur belki ama mutlaka olur. Dely ciğimdeki azmi görüyorsun, aslında çoktan motivasyonu düşebilirdi en az kilo veren o aramızda ama hep gülümsüyor ve alt ediyor kilocukları. Sen de yapacaksın.:KK54:

sözle bir şey yok sınıfta ama davranışlarıyla belli ediyorlar. Kendimi de düşünüyorum tabi ki bizim binanın olduğu yerde oldukça dik bir yokuş var yolu sakarya üniversitesine düşen var ise bilir. 2 dk da ciğerlerim yanıyor çıkarken . okul açılana kadar 38-40 beden olup ilk gün suratlarında o ifadeyi görmek istiyorum şuan 44 dar kesimlerde 46 :KK14:

Evet, tabi ki yapacaksın canım, kararlısın ve başaracaksın.:KK54:

Bu arada benim memleketimdesin.:KK34:

canım yaşın çok genç daha, önce kendin iste dememin nedeni de aslında bu biraz.
sağlığın (hem ruh hem de beden) ilk sana lazım, kendini sev
aah ah ben neler için kendi kafamı ütülerdim bilsen....
şunu söylemiyorum: kilolarınla mutlu olabilirsin. demek istediğim ben dahil o kiloların hamalı olmayalım. yemek yemeye bayılıyorum hatta fikrine bile bayılıyorum lakin bunun bedeli sürükleyip durduğum onca yağın yanısıra onca psikolojik birikinti de olmamalı.

zayıflayacağız öte yandan kendimizden keyif almasını da öğrenerek aslında güçleneceğiz.

haaa insanların yüzlerindeki ifadeye gelince .. o da senin için 2 kat ödül:KK66: o yaşlarda önemli olabiliyor :KK34:

kem gözlere şiş olacak, kendine inan:nazar:

Biliyorum hayatım, iradelisin maşallah :nazar::nazar: En iyi sen bilirsin bünyeni tabi, kaçamak a susadığın anlarda yem atıyorsun sadece.:KK9::KK9:
Ben de doktora gidiyorum ya kızlar tahlillerim için, o doktor da supradiyn energy önerdi ama ben almadım haberiniz ola :))
Aman canım, hadi değiştir de huzura ereyim.:KK16:
Geçmiş olsun!! Güzel sonuçlar çıksın inşallah!! :KK16:

.........
................
Dalga mı geçiyosun kız benle sen :KK1::KK1: Küserim bak heee :KK30: :KK1: Kaçamak yapmıyom ben direk yiyom :KK70: Yok canım, benim metabolizmam da çok yavaş zaten. Haziran sonuna akdar zor gibi :44: ama Ramazan'a kadar umudum var bakalım :KK34: Hep beraber başarıcaz inşallah :13::nazar:

şunu söylemiyorum: kilolarınla mutlu olabilirsin. demek istediğim ben dahil o kiloların hamalı olmayalım. yemek yemeye bayılıyorum hatta fikrine bile bayılıyorum lakin bunun bedeli sürükleyip durduğum onca yağın yanısıra onca psikolojik birikinti de olmamalı.

zayıflayacağız öte yandan kendimizden keyif almasını da öğrenerek aslında güçleneceğiz.

haaa insanların yüzlerindeki ifadeye gelince .. o da senin için 2 kat ödül:KK66: o yaşlarda önemli olabiliyor :KK34:

inşallah. yemek yemeye kim bayılmaz:KK56: ama benimki biraz da pko yüzünden de hızlandı ilaçlar felan bir de yemek üstüne eklenince böyle bişi çıktı ortaya :KK37: aileden gelen şişmanlık genlerim de var malesef ama bu saltanatın yıkılması lazım artık :KK53:

Dalga mı geçiyosun kız benle sen :KK1::KK1: Küserim bak heee :KK30: :KK1: Kaçamak yapmıyom ben direk yiyom :KK70: Yok canım, benim metabolizmam da çok yavaş zaten. Haziran sonuna akdar zor gibi :44: ama Ramazan'a kadar umudum var bakalım :KK34: Hep beraber başarıcaz inşallah :13::nazar:

Sağol bitanem,

İnşallah en kısa zamanda başaracağız, sen gerçekten disiplinlisin ya, örtmenim sadece seni kontrol ediyor o kadar :))

Maşallahın var:nazar:, medesa cım da öyle, maşallah Allah daha çok güç versin hepimize de bir an önce 3. aşamaya geçelim :))

Bu arada biraz önce yanımda karpuz yediler yaaa meret nasıl güzel koktu :26:ama az kaldı ya, neler yediler yılmadım ondan da yılmadım :KK8::KK8:

Evet, tabi ki yapacaksın canım, kararlısın ve başaracaksın.:KK54:

Bu arada benim memleketimdesin.:KK34:

gamze hangi sayfaya yazdın bulamadığım için ekimden alıntı yapıp cevaplıyorum.
bak ekim de ben de tıpkı senle aynı bedendeydik.ben de 44 hatta 46 bile giyiyordum,ekim de öyleydi.
geçen gün bir elbise denedim dar kesim 42 tam oldu.44 beden pantolonlarım şalvar gibi oldular ve ben şu an hiç birini giyemiyorum ancak elbiselerimi giyiyorum.daraltmak için bütün kilolarımı vermeyi bekliyorum :21::21:
geçen gün bir mağazada elime bir etek geçti baktım 40 beden,mümkün değil olmaz bana dedim bir giydim tam oldu.
ve bir arkadaşımın 38 beden eteğini giydim cuk diye oturmasa da en azından farmuarı kapandı.arkadaşım onu bana hediye etti ve ben de mutlaka onun içinde cillop gibi olana kadar vericem kilolarımı hatta o etekle de resim çekilip burdan paylaşıcam sizinle söz :KK76::KK76:
kısaca söylemek istediğim şu ki 44-46 bedenlerdeyken benim için 42 hayal gibi bişeydi,şu an 40-42 arası oynuyorum.
bizde başladığımızda senle aynı durumdaydık ama bak sonuç ortada.senin için yaz tatili süper bir fırsat,okul açıldığında hepsinin dudağı uçuklayacak,gözleri böyle olacak :KK53::KK53:
süper bir hedefin var,tam gaz devam :KK55::KK55:

bak ekim de ben de tıpkı senle aynı bedendeydik.ben de 44 hatta 46 bile giyiyordum,ekim de öyleydi.
geçen gün bir elbise denedim dar kesim 42 tam oldu.44 beden pantolonlarım şalvar gibi oldular ve ben şu an hiç birini giyemiyorum ancak elbiselerimi giyiyorum.daraltmak için bütün kilolarımı vermeyi bekliyorum :21::21:
geçen gün bir mağazada elime bir etek geçti baktım 40 beden,mümkün değil olmaz bana dedim bir giydim tam oldu.
ve bir arkadaşımın 38 beden eteğini giydim cuk diye oturmasa da en azından farmuarı kapandı.arkadaşım onu bana hediye etti ve ben de mutlaka onun içinde cillop gibi olana kadar vericem kilolarımı hatta o etekle de resim çekilip burdan paylaşıcam sizinle söz :KK76::KK76:
kısaca söylemek istediğim şu ki 44-46 bedenlerdeyken benim için 42 hayal gibi bişeydi,şu an 40-42 arası oynuyorum.
bizde başladığımızda senle aynı durumdaydık ama bak sonuç ortada.senin için yaz tatili süper bir fırsat,okul açıldığında hepsinin dudağı uçuklayacak,gözleri böyle olacak :KK53::KK53:

ay yaa iyi ki gelmişim buraya süpersiniz gerçekten çok iyi moral veriyorsunuz hepinize teşekkür ederim En Büyük KK :KK54:

Sağol bitanem,

İnşallah en kısa zamanda başaracağız, sen gerçekten disiplinlisin ya, örtmenim sadece seni kontrol ediyor o kadar :))

Maşallahın var:nazar:, medesa cım da öyle, maşallah Allah daha çok güç versin hepimize de bir an önce 3. aşamaya geçelim :))

Bu arada biraz önce yanımda karpuz yediler yaaa meret nasıl güzel koktu :26:ama az kaldı ya, neler yediler yılmadım ondan da yılmadım :KK8::KK8:

başaracağız inşallah hep beraber :21::21:
kontrol şart ama bak geçen hafta disiplin altında tuttuk birbirimizi ne güzel sonuçlar aldık,hele dely 1.800 falandı yanlış hatırlamıyorsam.regliden de kurtulduğuma göre bu p.be darısı başımaa.
anaaa ben p.be sabah istanbula uçuyorum,o sebeple bildirimde bulunamayacağım :KK14:
ama sabah bakarım kiloma cuma söylerim size artık napiim,ayy ben 1 gün ayrı kalınca çok özleyeceğim hepiciğinizi yahuu :KK16:

ay yaa iyi ki gelmişim buraya süpersiniz gerçekten çok iyi moral veriyorsunuz hepinize teşekkür ederim En Büyük KK :KK54:

canım burdan kopma sakın,biz hepimiz birbirimize destek olarak atlattık zor günleri.
hepimizin zorlandığı anlar oldu ama birimiz diğerini toparladı her zaman :KK1:
söylediklerimin hiç biri seni gaza getirmek için değil wallahi burda yazan herkesin paylaştığı herşey sonuna kadar gerçek.
resmen hayallerimi yaşıyorum yaa,fıstık gibi oldum kız darısı hepimizin başına vallaaa :21::21::21:
herkesler aman nasıl da kilo vermişsin dedikçe,sen de bu hazzı yaşadıkça,tartıda eksileri gördükçe daha da azimle sarılacaksın diyete,bak bu söylediğimi unutma :KK23:

Canım benim, hepimiz birlikte çoook güçlü bir dukan ailesi olduk, tek başına ben de zorlanırdım. Ben de başlarken arkadaşlarımdan güç aldım, hepiniz iyi ki varsınız:KK16::KK16:
Sağol bitanem.:KK16::KK16:
Evet tunacım, medesa cığımın dediği gibi yavaş olur belki ama mutlaka olur. Dely ciğimdeki azmi görüyorsun, aslında çoktan motivasyonu düşebilirdi en az kilo veren o aramızda ama hep gülümsüyor ve alt ediyor kilocukları. Sen de yapacaksın.:KK54:

Sağol bitanem,

Saol canım.. Valla çok yavaş gidiyo hee..! Ama eskiden beri böyle. Bi bozukluk var bu metabolizmada ama çözemedim :KK1: Ben bu diyeti sevdim yaa, ondan devam ediyorum. Bi de sürenin pek önemi yok, acelem yok yani, ondan. Sindire sindire veriyorum işte hehe :KK53: Bu gidişle 1 senede 10 kilo verme rekoru kırcam hihih :KK1::KK37: Bir tek, tatlı yiyememek bana çok zor geliyo, ona da dayanıyorum. Çünkü bütün diyetlerde var o. Mecburuz yani, yemicez.. Dün baklavadan sonra bi de birinin doğum günüymüş, pasta yendi burda. Oh ohh :KK70: Herkes yemememe şaşkınlıkla tanık oldu :KK70: Elimden gelen en disipli halim bu yani :)) Sana da bravooo!!! Karpuz da neymiş yaaa :KK34::KK1: Öğğğ!! Piiissss!! Hihihi :KK1:

kızlar bugün sabah 3 dilim falan light beyaz peynir ve light süt ile kahvaltı yaptım.
öğlen mücver ve light ayran içtim.
az önce saat 3 gibi dely keki yedim 2 dilim :KK34:
akşam da eski manitam beni dışarı çıkartacak diyete uygun bişeyler yerim artık:KK76:
arada mest çayı içtim ,az önce de yaseminli yeşil çay

bu arada bak siz bana koca bulmadınız diye ben de eski manitayla çıkmak zorunda kalıyorum :KK9::KK9:
şansıma da bugün pek bir iyi görünüyorum :KK34:
doğumgünümde arkadaşım bir pantolon almıştı bana.hani bu sene moda olanlardan,upuzuuun yere kadar vee çoook boll kesim olanlar,hani etek gibi duran pantolonlardan kırmızı :emir_bebek:
onu giymiştim,üstüne siyah askılı arka sırtı örgülü biraz dekolte falan bir body,belde kemer altımda siyah platform ayakkabı,kıyafete uygun takılar,gözlerde likitler,saçlar dağınık topuz falaannn :21::21:
anlayacağınız eski sevgilim,bu akşamdan sonra yeni sevgilim olabilir :KK76::KK1::KK9:

Aynen canım, katılıyorum :)

Canımmm, hep birlikte başarıyoruz biz, sen de başaracaksın. Meseda nın dediği gibi buradai herşey gerçek, eksiği var abartısı yok. Ben de 44-46 bedenden 38 beden elbisenin içine girdim hatta bugün üzerimde :KK34:

başaracağız inşallah hep beraber :21::21:
kontrol şart ama bak geçen hafta disiplin altında tuttuk birbirimizi ne güzel sonuçlar aldık,hele dely 1.800 falandı yanlış hatırlamıyorsam.regliden de kurtulduğuma göre bu p.be darısı başımaa.
anaaa ben p.be sabah istanbula uçuyorum,o sebeple bildirimde bulunamayacağım :KK14:
ama sabah bakarım kiloma cuma söylerim size artık napiim,ayy ben 1 gün ayrı kalınca çok özleyeceğim hepiciğinizi yahuu :KK16:

canım burdan kopma sakın,biz hepimiz birbirimize destek olarak atlattık zor günleri.
hepimizin zorlandığı anlar oldu ama birimiz diğerini toparladı her zaman :KK1:
söylediklerimin hiç biri seni gaza getirmek için değil wallahi burda yazan herkesin paylaştığı herşey sonuna kadar gerçek.
resmen hayallerimi yaşıyorum yaa,fıstık gibi oldum kız darısı hepimizin başına vallaaa :21::21::21:
herkesler aman nasıl da kilo vermişsin dedikçe,sen de bu hazzı yaşadıkça,tartıda eksileri gördükçe daha da azimle sarılacaksın diyete,bak bu söylediğimi unutma :KK23:

Kuzum benim, ben de aynı şeyi yaşadım, deli gibi özledim burayı. Biz de seni çok özliycez ama 1 gün allahtan. İşlerini çabucak bitir gel, bir ara 1 gün fazla kal da bize gel.:KK16::KK16:

kızlar bugün sabah 3 dilim falan light beyaz peynir ve light süt ile kahvaltı yaptım.
öğlen mücver ve light ayran içtim.
az önce saat 3 gibi dely keki yedim 2 dilim :KK34:
akşam da eski manitam beni dışarı çıkartacak diyete uygun bişeyler yerim artık:KK76:
arada mest çayı içtim ,az önce de yaseminli yeşil çay

bu arada bak siz bana koca bulmadınız diye ben de eski manitayla çıkmak zorunda kalıyorum :KK9::KK9:
şansıma da bugün pek bir iyi görünüyorum :KK34:
doğumgünümde arkadaşım bir pantolon almıştı bana.hani bu sene moda olanlardan,upuzuuun yere kadar vee çoook boll kesim olanlar,hani etek gibi duran pantolonlardan kırmızı :emir_bebek:
onu giymiştim,üstüne siyah askılı arka sırtı örgülü biraz dekolte falan bir body,belde kemer altımda siyah platform ayakkabı,kıyafete uygun takılar,gözlerde likitler,saçlar dağınık topuz falaannn :21::21:
anlayacağınız eski sevgilim,bu akşamdan sonra yeni sevgilim olabilir :KK76::KK1::KK9:

Vayyy benim arkadaşıma, fıstık gibi göründüğünden eminim ben zaten, boy,pos, endam, hepsi sende, gözlerini alamayacak senden eminim ama biraz burnu sürtsün diyorum ama sen ne dersin bilmem :KK9::KK9:

X