Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

size murat bey lor peyniri verelim tadı çok güzel amaaaaa %15 yağ oranı var:)) kaanların loruda çok lezzetli deil ama napalım %2 yağ oranı.neyaz peyniri gıdım gıdım yiom &7 die.almıştım atamıyomda aklımda %10 kalmış etle sütü karıştrmışım hihihih :)) güneylide yoğurtla peyniri karışrdı:)) içimde %1 değil yani:)bize cevap yazcak o zmna kdr alma

boyum 1.73 bana 80,1 dedi ama fazla geldi biraz :/ hoş ona da razıyım şuan

eneee benimki 175 bana 73 dedi garipp
kestanecim aynen telafi edicem yalnız nick ini gördükçe canım feci halde kestane şekeri istiyor çok çoooook severim

dely,seviyorum seni yaaaa
hayır yani ben ne diyim sana bilemiyorum ki artık,afiyet olsun diyorum başka da bişey demiyorum
hayır bir de glshk'ye diyorsun ya yapma artık böyle,dizginleri eline al diye ahandaa bunun aynısını ben de sana söylüyorum kuzum

yok canım ben cidden serbes sanıdımdı ama yassaksa yemem tabiki yok bu sefer başka vallahi azimliyim inş. ekşi elmaya takıldım şimdide o serbesmi yani öff cözemedim

eneee benimki 175 bana 73 dedi garipp
kestanecim aynen telafi edicem yalnız nick ini gördükçe canım feci halde kestane şekeri istiyor çok çoooook severim

kemik yapısı ve diğer bilgiler farklı ondan olabilir benim kemikler biraz gelişmiş

yok canım ben cidden serbes sanıdımdı ama yassaksa yemem tabiki yok bu sefer başka vallahi azimliyim inş. ekşi elmaya takıldım şimdide o serbesmi yani öff cözemedim

kuzum meyvelerin tamamı yasak !
şeker var onlarda ama goji bery diye solucana benzer bir meyve var,onu yiyiyor arkadaşlar.ben bir kere aktarda gördüm kendimi survivor'da sandım
bu arada kaç kilo verdin sen atakta,5 gün oldu mu ?

kemik yapısı ve diğer bilgiler farklı ondan olabilir benim kemikler biraz gelişmiş

yook len sen benim kemikleri görcen hatta bacaklarım kalınlıktan ölcek roberto carlos la kapışcaaz yarmagül gibiyim ister 70 ister 75 bir 7 li rakamlara inseeem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…