Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tunacım bu arada çeçil peyniri olmaz yahu,yağlı o ama ben de deli gibi severim vallahi :nazar:
benim de annem tutturdu Rize'nin kolot peyniri diye, getirtti benim için babamla yemin ediyorlar içinde yağ yok diye
neymiş efendim makinadan geçiriyorlarmış kaymağı ayrı sütü ayrı çekiyorlarmış. yiyebilirmişim

ayy ikna mı olsam yoksa onları mı ikna etsem bilemiyorum ama peynir hiç sevmeyen ben onca zaman beyaz peynir yiyip de o peyniri görünce misssss kokusuna büründüm resmen.

bu arada sırf kokusunun güzelliği bile bana yasak olması gerektiğini anımsattı :KK1::KK1::KK1:

neyse ben bir çay daha içeyim, acısını alır :KK36::KK36::KK36:

tecrübeli dukaniçelere soruyorum dukan testinde çıkan günden daha önce ideal kiloma inme imkanım var mı?kaçamak falan yapmazsam?diyete hep uyarsam?

kuzum meyvelerin tamamı yasak !
şeker var onlarda ama goji bery diye solucana benzer bir meyve var,onu yiyiyor arkadaşlar.ben bir kere aktarda gördüm kendimi survivor'da sandım :KK9:
bu arada kaç kilo verdin sen atakta,5 gün oldu mu ?

Ben de aynen senin gibi burun büktüm bir de 65 TL kilosu ama aldım biraz, sonra da aramızda aşk başladı, bir ara her akşam yedim unuttum bak yine :)) Domates de meyve kızlar, onu yiyebilirsiniz.

benim de annem tutturdu Rize'nin kolot peyniri diye, getirtti benim için babamla yemin ediyorlar içinde yağ yok diye
neymiş efendim makinadan geçiriyorlarmış kaymağı ayrı sütü ayrı çekiyorlarmış. yiyebilirmişim

ayy ikna mı olsam yoksa onları mı ikna etsem bilemiyorum ama peynir hiç sevmeyen ben onca zaman beyaz peynir yiyip de o peyniri görünce misssss kokusuna büründüm resmen.

bu arada sırf kokusunun güzelliği bile bana yasak olması gerektiğini anımsattı :KK1::KK1::KK1:

neyse ben bir çay daha içeyim, acısını alır :KK36::KK36::KK36:

Sen çay iç canım, ben de içeyim :))

Aslında bugün saf protein yicektim ama, öğlen menemen yedim:KK1: Zaten benim günler karıştı yaa :) Neyse akşam balık yicem, yarın yerim protein artık.

Zaten sen biliyorsun..:KK34: Hiç bir şey olmamış gibi devam et, ama biraz daha asılarak, spor falan yaparak.. 2-3 kilo bile artı gördüysen onlar atakta gider tahminimce.. Ama bir daha böyle yapmaaa!! :KK20: Dizginleri tekrar eline al :KK4: :KK34:

:KK9::KK9: Evet ya, o çok komikti ahhaha :KK9:

:KK9::KK9: Çektik mi yahuuu abooovvv!! :KK9::KK9::KK37::KK9:

1 gün bu dediğin gibi olacak ertesi gün yine saf protein. 1+1 oluyor işte buu :KK34: Bir de ben az salça ve domates suyu da kullanıyorum genelde tat versin diye. Eriği de ben yedim ama; normalde öyle bir şey yok tabi. Uydurduk biz onu :)) Pek bi zararını görmedim sadece. Yemesen daha iyi olabilir yine de, sen bilirsin tabi :KK66:

Dely cim çok tatlısın ya, çoook tatlısın :KK19:

dely,seviyorum seni yaaaa :KK16:
hayır yani ben ne diyim sana bilemiyorum ki artık,afiyet olsun diyorum başka da bişey demiyorum :KK34:
hayır bir de glshk'ye diyorsun ya yapma artık böyle,dizginleri eline al diye ahandaa bunun aynısını ben de sana söylüyorum kuzum:KK9:

Medesam, öğrencini gördün mü bak :)) Neler yapmaması gerektiğini nasıl bilip yapıyor :)) Biri de hasta, işin zorrrr.:KK1:

kuzular, ben dukana sadık kalmakla beraber, levin'in tuvalet eğitimi macerasına son br gazla el atmış buşlunmaktayım. Meğer hiç tahammülüm kalmamış yahu.. dilli düdük her bi naneyi biliyo bi bunu nasıl bilemiyo diye hayıflanıyorum.. neyse atlatılacak bu da bişekilde.. epey zamanımı aldı okudum geçmişi.. yalnız şu multivitamin meselesini bi aydınlatıverin artık garii. Kullananlar ne kullanıyo, kaç kez yazdım vallahhi cevap alamadım :)) yasak ise özelden yazıverin olma mı???

Son düzenleme:
dely,seviyorum seni yaaaa :KK16:
hayır yani ben ne diyim sana bilemiyorum ki artık,afiyet olsun diyorum başka da bişey demiyorum :KK34:
hayır bir de glshk'ye diyorsun ya yapma artık böyle,dizginleri eline al diye ahandaa bunun aynısını ben de sana söylüyorum kuzum:KK9:
Hahaha:KK9: Canım ben test ediyorum, onaylıyorum :KK66: Öyle azıcık biberden domatesten neyimden bişey olmuyo, biliyorum :KK66: Mantıken de doğru olan bu zaten. Yani şimdi 1 tane küçük domates yesem saf protein günüm bozulacak mı? Yok daha neler :KK70: Ben inanmıyorum yani o olaya. Ben normalde sebze günlerinde bile doğru düzgün sebze yemediğim için, benim bozulmuyo yani :)) Öyle bir şey yaparsam zaten ertesi günler onu dengeliyorum. Bazen 2 gün sebze protein, 2 gün saf protein yapıyorum falan.. Öyle değiştiriyorum. Artık vücudumun tepkilerini bildiğim için sorun olmuyo bende :KK66: :KK19: Ama herkes yapmasın tabi. Kendi bünyemizi bilicez, ona göre davranıcaz. Ben böyle böyle verdim kiloları. Öldürseler tatlı yemem ama mesela. ay çok canım çekti ağzıma atıvermişim, falan demem hiçbişeyi. Yiyosam isteyerek yiyorum bişeyden, hiç de pişman olmuyorum. Yediğim o 2 tane minik sarmayı kaçamaktan bile saymıyorum. İstesem 1 tabak dolusu yerdim ama yemedim. O gün yürü yürü canım çıktı zaten, ne sarma kaldı ne bişey :KK70: Hem Dukan da diyo kitapta. Çok isterseniz yiyin, o yediğinizi yakacak kadar spor yaparsanız sorun kalmaz diyo. Hem anneciğimin evine gitmişim 2 sarma yemişim.. Bi daha ne zaman yicem be yaa! :KK34: :KK56: Başka şeylerde gayet de katıyım yoksa. ah nelere hayır diyoruuummm :KK31: Dizginler benim elimde yani zaten, o yüzden başkalarına da söylüyorum, siz de alın diye. Yoksa ben ölene kadar seyirde kalabilirim. Zaten sebze sevmiyom :KK70: :KK1: :KK54:

yok canım ben cidden serbes sanıdımdı ama yassaksa yemem tabiki yok bu sefer başka vallahi azimliyim inş. ekşi elmaya takıldım şimdide o serbesmi yani öff cözemedim
Yok yahu yook! :KK1::KK1: Meyve yasaaakkkk :)) No meyveee!! No karbonhidrat :p :76: :KK1:

kiim ne diye dalga geçiyorr yaaaaa :KK43::-)26:

dalga gecenler genelde sokaktaki insanlar ve yurttaki kızlar ama erkek dolu bir sınıfta okuyorum bölümümden dolayı ve pek insan yerine koymuyorlar seni bu haldeyken önce takıntı sandım ama diğer kıza da aynı şekilde davranıp zayıf olana davranışlarını gördükten sonra takıntı olmadığını anladım. hoş onların amacı farklı olduğu için öyle yaklaşıyorlar ama adam yerine konmamak da bi süre sonra koyuyor insana

tecrübeli dukaniçelere soruyorum dukan testinde çıkan günden daha önce ideal kiloma inme imkanım var mı?kaçamak falan yapmazsam?diyete hep uyarsam?

bence mümkün canım,bana mesala 20 temmuzda ideal kilona ineceksin demişti ama 3.7 kilom kaldı,daha önce inermişim gibi geliyor:KK9:
ama ben hiç kaçamak yapmadım,yulaf kepeğimi aksatmadım,sporumu düzenli yaptım herşeye uydum anlayacağın:KK8:
sen de öyle devam edersen hedefine daha erken ulaşabilirsin:KK34:

size murat bey lor peyniri verelim tadı çok güzel amaaaaa %15 yağ oranı var:)) kaanların loruda çok lezzetli deil ama napalım %2 yağ oranı.neyaz peyniri gıdım gıdım yiom &7 die.almıştım atamıyomda aklımda %10 kalmış etle sütü karıştrmışım hihihih :)) güneylide yoğurtla peyniri karışrdı:)) içimde %1 değil yani:)bize cevap yazcak o zmna kdr alma

yok cnm ben ztn alacagım ürünlerin hiçbirinin değerlerine iyice bakmadan öle rastgele almıorum..Ben Yörsanın böreklik lorunu alıorum,yağ oranı %2 we gayet lezzetli ama artk ondanda bıktım 3 aydır hergün :KK43:

kuzular, ben dukana sadık kalmakla beraber, levin'in tuvalet eğitimi macerasına son br gazla el atmış buşlunmaktayım. Meğer hiç tahammülüm kalmamış yahu.. dilli düdük her bi naneyi biliyo bi bunu nasıl bilemiyo diye hayıflanıyorum.. neyse atlatılacak bu da bişekilde.. epey zamanımı aldı okudum geçmişi.. yalnız şu multivitamin meselesini bi aydınlatıverin artık garii. Kullananlar ne kullanıyo, kaç kez yazdım vallahhi cevap alamadım :)) yasak ise özelden yazıverin olma mı???

cnm kitapta adam kullanabilirsiniz dior..bende ilk başladıgımda bi süre kullanmıştım..bağışıklık yapmaması için ztn hergün kullanma taraftarı olmadıgımdan,,kendimi ii hissetmeye basladıgımda bıraktım..ACE Plus kullanıorum ben vitamin ihtiyacı duydugumda,,gayette memnunum..

cnm kitapta adam kullanabilirsiniz dior..bende ilk başladıgımda bi süre kullanmıştım..bağışıklık yapmaması için ztn hergün kullanma taraftarı olmadıgımdan,,kendimi ii hissetmeye basladıgımda bıraktım..ACE Plus kullanıorum ben vitamin ihtiyacı duydugumda,,gayette memnunum..

teşekkür ederim tatlıkuş :KK66:

bir de şimdi sipariş vericem de netten... pınarın temizlenmiş 650 gr lık hamsisini alıp yiyen oldu mu??

Son düzenleme:
dalga gecenler genelde sokaktaki insanlar ve yurttaki kızlar ama erkek dolu bir sınıfta okuyorum bölümümden dolayı ve pek insan yerine koymuyorlar seni bu haldeyken önce takıntı sandım ama diğer kıza da aynı şekilde davranıp zayıf olana davranışlarını gördükten sonra takıntı olmadığını anladım. hoş onların amacı farklı olduğu için öyle yaklaşıyorlar ama adam yerine konmamak da bi süre sonra koyuyor insana

İnsanlar ne kadar gaddar ya koskocaman üniversiteye gelmiş kişi bunlar boşuna eğitim cehaleti alır eşeklik baki kalır demeişler neyse gamzecim bu seni daa da çok hırslandırır:KK66:

kuzum meyvelerin tamamı yasak !
şeker var onlarda ama goji bery diye solucana benzer bir meyve var,onu yiyiyor arkadaşlar.ben bir kere aktarda gördüm kendimi survivor'da sandım :KK9:
bu arada kaç kilo verdin sen atakta,5 gün oldu mu ?

Bugün songünüm canım atak bitiyoo dün itibari ile 1,5 vermiştim dukan 1,80 demişti bugün tartılamadım kabızlık var ondan bu sorunu bugün halledip yarın bakcam artık

akşam soğuk duş aldım 3 dakika durdum buz gibi suda dukan demiş bu baya etkili diye sabahta merakla uyandım ama tık yok

tamam canım meyve beni zorlamıyo şimdilik sadece halsizlik var biraz sıcaga bagladım okaa

medesa sen atakta nekadar verdin seyir başlarında aldınmı geri ve daha önceki rejimlerin ile bu sende farklı oldumu

mesela ben geçen sene 1.5 kiloyu 3 haftada vermişim

Bugün songünüm canım atak bitiyoo dün itibari ile 1,5 vermiştim dukan 1,80 demişti bugün tartılamadım kabızlık var ondan bu sorunu bugün halledip yarın bakcam artık

akşam soğuk duş aldım 3 dakika durdum buz gibi suda dukan demiş bu baya etkili diye sabahta merakla uyandım ama tık yok

tamam canım meyve beni zorlamıyo şimdilik sadece halsizlik var biraz sıcaga bagladım okaa

medesa sen atakta nekadar verdin seyir başlarında aldınmı geri ve daha önceki rejimlerin ile bu sende farklı oldumu

mesela ben geçen sene 1.5 kiloyu 3 haftada vermişim

Canım, benim de 4 gündü atak, vücudun dengesi değiştiği için atak ın son gününde bende de çok halsizlik olmuştu ama 3 kilo verdim toplamda. Seyire geçince hiçbişeyin kalmıyor, ben maden suyu içtim ama her gün gerçi şu an unutuyorum ama :)

İnsanlar ne kadar gaddar ya koskocaman üniversiteye gelmiş kişi bunlar boşuna eğitim cehaleti alır eşeklik baki kalır demeişler neyse gamzecim bu seni daa da çok hırslandırır:KK66:

aynen beni o tetikledi zaten.umarım pes etmem gitmeden en azından 90 a inmek istiyorum :18:

bence mümkün canım,bana mesala 20 temmuzda ideal kilona ineceksin demişti ama 3.7 kilom kaldı,daha önce inermişim gibi geliyor:KK9:
ama ben hiç kaçamak yapmadım,yulaf kepeğimi aksatmadım,sporumu düzenli yaptım herşeye uydum anlayacağın:KK8:

umarım öyle olur:)) çok mutlu ettin beni:KK16:

umarım öyle olur:)) çok mutlu ettin beni:KK16:

aynen beni o tetikledi zaten.umarım pes etmem gitmeden en azından 90 a inmek istiyorum :18:

oohhh beeee sonunda tickerım oldu.kızlar hepinize çok teşekkür ederim nasılda uğraştınız.ay ben sizi yerimkii yaa:))) ekime şifremi verdimde o yapıştırıverdi saolsun.burdanda bnm beceriksiz olduğummu ortaya çıktı ne:)) çok mutlu oldum.kiloları verip ilerletmek kaldı bi tek heyooo:KK16:

Son düzenleme:
X