Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar, ben de diyete 25 kasımda başlamıştım, yazmıştım size..ilk günler harika kilo verdim, atak 5 gün yaptım, ve 2,3 kilo gitti... şimdi 7-8 gündür sp+ps şeklinde yapıyorum, tartı o kadar dengesiz ki... bi gün 300gr vermiş çıkıyorum, ertesi gün 600 almışım, ertesi gün 400 vermişim,vs vs.. sonucta 2,9 kilo oldu toplamda 12-13 günde (atak dahil).. sizce normal mi? acaba hergün tartılmasam mı? :) ama dayanamam ki... 76,1 ile başladım bu diyete, hedefim 58.. gerçi dukan sitesinde 62yi uygun görüyor bana ama denicem 58i bakalım... sizde durumlar nasıl? off moralım bozuluyoooo...

Kitabı okumasına okudum hatta hatmettim. Ama ben1+1 yapıyordum ama protein günlerimde de sebzelere dayanamadım . Ben sebze seven bir insanım aslında etten de haz etmem. Sebze yemeklerine dayanamadım işte.
Neticede bugün kilom ineceğine +300 oldu:-((
bende 3 gün sebzeyi yediğime göre karşılığuı 3 günde protein mi yapsam diye düşünüyorum.
Kızgınlığım kontrolü kaçırmış olmama. Gerçekten kendime epey kızgınım kiloverişimi durdurdum

Atak ve seyir dahil 15 günde bende 2,5 kilo vermiştim normal yani

yulaf unu kullanamıyorsun . ille de yulaf kepegi olacak.
Ru-sheim in tulaf kepeğini öneririm diğer yulaf kepeği denenler yenmiyor ve insanı yulaaf kepeğinden nefret ettirecek hale getiriyo

Günaydın kızlar..

Akşam şalgam içtim ve bu sebeple bu gün acayip şiş vaziyetteyim. Ama ödem attırıcı çaylar içtim akşamdan beri bakalım. Bu arada kayısılı bitki çayından aldım ve çok memnun kaldım. diğerleri gibi kötü kokulu değil aksine çok leziz bir kokusu var. Ayrıca kabızlık problemimi de sabahına halletti. İçinde rezene olmasıda ayrı bir güzellik. Kesinlikle tavsiye ederim canlar.

Tartılmadım artık her gün tartılmaktan ve tartı ibresi ile birlikte inen çıkan sinir katsayımdan aşırı yoruldum. Bu sebeple haftada 2 kez tartılsam kafi. Zaten anca oda. Bir perşembe bir pazar tartılcam bakalım. Ay inşaAllah yarına 1 kg falan daha gitmiş olsa ne güzel olurdu beeee. Ben yükleneyim suya çaya bari

günaydın kızlar)

Canım günde 2 kaşık yulaf kepeğini geçmemek şartıyla istediğin gibi tüketebilirsin, no problem

O internetteki tariflerin içerisinde kakao, light puding vs tarzı olanları zayıflamayı yavaşlatıyor arkadaşlar bunu göze alarak tüketelim. Ben kati surette kullanmayı kestim onları.

desencim sen hani bize resim yapcaktın öncesi sonrası diyeee hadi yapsana şu an benim olduğum kilodan istediğim kilolar civarındasınnn

nooooooooooooluuuuuuuuuuuurrrrrrrr

ben acılı şalgam içtim geçenlerde 2-3 saat sonra tuvalete çıktım.dünde o magnezyumu içtim. sabah kahvaltıda kepek ekmeğine beyaz peynirli birazda salçalı tost yedim.sen şmdi neden salçalı yedin diyebilirsin ama hem ince sürdüm hemde ekmek light ekmekti kalorisi daha az.toostu yiyip tuvalete çıktıktan sonra tartıldım 57.300 düm.dünden 100 gr vermişim.yarın bakalım kaç kilo çıkıcam.buarada ben akşam salatalarına zeytinyağı döküyorum artık yemeklerimede yağ ekliyorum ama azar azar yemek vıcık vıcık olmuyor yani.dün erişte yedim yoğurtlu biraz salata bide tarhana çorbası içtim bunlar çok mu??? bugünde biber dolması yapıcam akşama.öğlen ne yiyeceğimi bilmiyorum meyva yerim heralde...

Ama hayatım sen güçlendirme yapmadan direk korumaya geçmişsin.

Bak bu devran böyle gitmez. Erişteler tarhanalar tostlar ne oluyor bacımmmm.

Tatlım en azından 1 ay sabretsen. Bu saydıklarını ödül öğünlerinde yesen..

Yazık olmasın emeklerine, biliyorsun almaya başladınmı daha yeni çıktın diyetten fazlasını almayasın.

Bir ay sabret bari.

ben güçlendirmede günde 2 dilim kepekli yada tam tahıllı ekmek yyebiliyorum ve biraz peynir işte onlarla tost yaptım.haftada 2 kere nişastalı besinler yiyorum ondada makarna yedim tarhanada yağsız tuzsuz bişey zaten ev yapımı yağ falan eklemedim pişirirken. meyvada günde bi tane yiyorum..ben şimdi güçlendirme yapmıyo muyum anlamadım güçlendirme değil mi bu??????????

dün sabahta omlet biraz peynir salatalık domatestende biraz bide hindi füme yedim bi parça.öğlen göğüs eti yedim yoğurtla okadar..eğer yanlışsa beni bilgliendir telli turna...

Canım bende güçlendirme yapıyorum ama ister istemez kaçıyo bazen şuan + 1,5kg benim yarın proteinle dengelenir diye düşünüyorum. Ben Makarna Pirinç hiç tüketmiyorum. Ama dün börek yedim. Az yağlı idi. Cuma sabahı belli olcak bakalım tartı ne gösterecek.

Ondan sonrasında dukana uyuyorsan haklısın. Bende sandım ki genel olarak böyle besleniyorsun

No problem

benim +300 gb sadece yaklaşık 2 hafta oldu.ama bnm adetimde gecikme oldu onun şişliğide var bende...aslında almadım gb bişey...yukarsda yediklerim çok mu abartı telli turna öyle dedi üzüldüm =(( makarna pirinç yemen lazım bence seninde ekmek falanda yiyosundur heralde ve meyvede...çünkü onları yemen lazımmış kesin...ben erişte yedim onuda yağ koymdan yiyorum yani hani piştikten sonra yağ koyarlar ya makarnaya ben öyle şeyler yapmıyorum mesela zayen light yoğurt koyuyorum die.en fazla tarhana yedim die belki sorun olabilir.onun dışında zATEN YEMEM GEREKEN şeyler değil mi benim yediklerim canım.

Ondan sonrasında dukana uyuyorsan haklısın. Bende sandım ki genel olarak böyle besleniyorsun

No problem

bi kaç gün öncesinde sapıttım ama onun dışında böyle yani canım yediklerim.aslında arka arkaya yememem lazım mesela dün erişte yediim bugün dolma yicem ama eşim için onuda düşünmem lazım tabii...az pirinç koyarım olur biter zaten yağıda az koyucam yağı zaten sevmiyorum fazla ondan az yağlı yapıyorum herşeyimi zeytinyağı kullanıyorum bi de.salatalardada yağı az koyuyorum zaten normalde az yağ bol limonlu severim.

desencim sen hani bize resim yapcaktın öncesi sonrası diyeee hadi yapsana şu an benim olduğum kilodan istediğim kilolar civarındasınnn

nooooooooooooluuuuuuuuuuuurrrrrrrr

seni mi kırcam şekerim tamam ayarlıyim bugün, açıkçası ben de sizin tepkilerinizi merak ediyorum.

Ben güçlendirmeye geçeli tam bir hafta oldu ama şuan reglyim. Belki ondan bu kadar + Her gün Meyve ve tam tahıllı 2 dilim ekmek yiyorum. Sadece tatlı krizim olduğu için dün bir dilim kek ve tatlı yedim. Senin beslenmen normal bana göre ben dün kaçırdım biraz. Ama vücudunda alışması lazım yavaş yavaş. Güçlendirmede ilk proteinim yarın bakalım neler olucak. + lar devam ederse biraz daha temkinli gitmeyi düşünüyorum. Dünkü de ödül niyetine yedim saydıklarımı

bende dün çikolata yedim onu ödül olarak saydım bende..senin kilo reglidendir kesin haftaya tartıl 1 kilosu gitmiş olur bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…