Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Herkese iyi bayramlar arkadaslar yaklasik 10 gundur kilo vermem durmustu bugun 1 kilo 100 gr Birden gitti 67.8 oldum

herkeze merhaba bende uzun zamandir diyet yapmayi düsünüyorum dukan diyetini duydum fakat kitabi alma sansim yok yurtdisinda yasiyorum.
sizin yardimlariniza ihtiyacim var lütfen lütfen lütfen :) biraz arastirdim tüm sayfalari okumam imkansiz malesef :KK43: vermem gereken 6 kilo var suan 61 kiloyum 55 kiloya inmek istiyorum.
3 gün atak yapmam lazim aslinda az cok neler yemem gerektiginide biliyorum ama bir hata yapmamak adina bana 3 günlük menü önerileriniz olabilirmi mümkünse.
simdiden tesekkürler hepinize.

evett, 1. günü atlattık sayılır ama benim diyette ufak tefek kaçamaklar oldu malesef
bayramın 1. günü olduğu için artık görmezden gelcem, oldu yani dönüşü yok ama peş peşe 2 gün protein yapma kararı aldım
kaçamaklara gelince, sabah bolllll etli yağsız keşkek yedim 1 tabak sonra 1 dilim baklava 1 adet küçük çikolata...
bakalım perşenbe günü ne olacak
unutmadan kilo vermeden bişey almayacağım diye sabah dolaptan bayramlık ayarladım, dar gelen 48 beden pantolonum fermuarı kapalı iken eşofman gibi çıkar olmuşta ben farkında değilmişim, sonra 46 beden denedim rahat oldu en sonunda yıllarrr önce kotondan aldığım 44 beden bir pantolonu giiydim rüya giibi
acaba kotonun kalıpları genişmiydi diye takıldı sonrada aklıma :KK1: bunun üzerine kaçamak hiç yakışmadı ama :KK43:

merhaba bende yarın başlıyorum dukana inşallah çabucak gider kilolar.bu arada sona baktımda tutkuege seni tanıyorum sanırım adını unuttum şuan ben diğer forumdan sibel bende baya öğrendim bu diyeti kitapsız baya bir araştırma yaptım yardımcı olur burdaki arkadaşlar sanırım ama bayram olduğu için kimse yok galiba

merhaba bende yarın başlıyorum dukana inşallah çabucak gider kilolar.bu arada sona baktımda tutkuege seni tanıyorum sanırım adını unuttum şuan ben diğer forumdan sibel bende baya öğrendim bu diyeti kitapsız baya bir araştırma yaptım yardımcı olur burdaki arkadaşlar sanırım ama bayram olduğu için kimse yok galiba

Canım bence bayramdan sonra başla. Bayramda kaçamak yapma ihtimali çok yüksek bozabilirsin... Tabii ben kesin kararlıyım dersen o başka. :)

Canım bence bayramdan sonra başla. Bayramda kaçamak yapma ihtimali çok yüksek bozabilirsin... Tabii ben kesin kararlıyım dersen o başka. :)

yok kararlıyım cnm zaten yarından sonra evdeyim bayram bitti yani bana:) bayramdan önce diyete girmiştim dukanı ertelemiştim zaten umarım başarılı olurum eti çok sevmiyorum

yok kararlıyım cnm zaten yarından sonra evdeyim bayram bitti yani bana:) bayramdan önce diyete girmiştim dukanı ertelemiştim zaten umarım başarılı olurum eti çok sevmiyorum

Hadi bakalım o zaman :) Verirsin verirsin :) Daha yapıpta veremeyen görmedim ben :) Kendimden örnek veriyim 17 ekimde 65 kilo ile başladım ben dukana şuan 59um. :)

Hadi bakalım o zaman :) Verirsin verirsin :) Daha yapıpta veremeyen görmedim ben :) Kendimden örnek veriyim 17 ekimde 65 kilo ile başladım ben dukana şuan 59um. :)

çok güzel vermişsin canım zaten fazlada kilon yok umarım bende veririm bnm baya var vermem gereken kilom malesef:KK43:

evet canim Nese ben tutku ve egenin annesi :) bende seni hemen tanidim ilaydanin resminden kizinin adi ilaydaydi demi insallah yanlis hatirlamamasimdir ismini.benim bugün ilk günüm netten baktigim kadariyla uyguluyorum simdi aksam yemegimi yiycem bakalim insallah su 6 kilomdan kurtulurum :KK43: sanada simdiden basarilar canim.

neşecim neler yedin ben yarın paylaşım yediklerimi fikir olsun söyle:)
canım ya çikolata diyince durdum sütlü tatlı olsa direk ama çikolata tehlikeli olmasın:)

evet neşecim ilayda cadısı kendileri hatırlarsan videosunu izlemiştin göndermiştim doğduğunda :KK1:

neşecim neler yedin ben yarın paylaşım yediklerimi fikir olsun söyle:)
canım ya çikolata diyince durdum sütlü tatlı olsa direk ama çikolata tehlikeli olmasın:)

canim benimde ilk günüm oldugu icin biraz acemiydim pek renklendiremedim ögümlerimi ama yaziyim sana.
sabah kahvaltida dukan krepi denedim ama tutmadi tarifte
yarim cay bar. süt
2 yumurta
1 kasik yulaf kepegi yaziyordu ama iste tutmayinca bende onu omlet gibi yaptim yedim :)yaninda tavuk füme ve yarim dilim az yagli kasar peyniri.
sonra süt ictim daha sonrada birat yogurt,öglen tavuk gögsü yaptim izgarada sarmisakli kekikli.
aksamda dana fileto yine izgara birde etletin yanina sos yaptim
yogurt az yagli labne 2 tane kornison ve sarmisakli,etle birlikte gzel oldu canim.
umarim ilerleyen günlerde menümü zenginlestirebilirim.
aaa evt ilaydanin dogdugu anida gördüm ben cok tatliydi:KK16:
sende yaz yarin aynen fikir olsun.

menün güzelmiş neşecim ben okadar ete yüklenceğimi zanmıyorum pek sevmiyorum ama aklımdaki menüm yarınlık şöyle bu arada ben denemelik krep yaptım kendi tarifim güzel oldu sayılır tadını saymassak :18: bu arada yulaf kepeği buldunmu ben real marketten aldım istanbuldaki arkadaşlara duyrulur:)yarın düşündüğüm menü .sabah krep yaparım tabi 1 yumurta ve sütle yanında peynir.öğlene çorba yaparım sanırım yayla .arada yoğurt tüketirim yada yanında.akşamda et kavurma 200gr kdar yanında 2-3 bardak ayran bu arada kimse ayran içtim yazmamış liht olduktan sonra serbestt oda değilmi?

Az yağlı süt ürünleri geçerli olduğu için light ayranda geçerlidir canım bende içiyorum. :KK1:

Birde yayla çorbanın içine yulaf kepeğini ekleyebilirsin güzel oluyor eğer krep sevmiyorsan. :)

Son düzenleme:
canım krep yapcam 1 kaşıktan sabah yayla çorbasınada atıcam yulaf kepeği sorun olurmu acaba sabah 1 kaşık tutucam oyüzden kepeği

X