Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

çok geçmiş olsun bitter, Allah bir daha yaşatmasın, çok geçmiş olsun canım...

Tabi canım günün geçtiyse onun etkisi büyüktür. Hatta belki kilo verdin ama şişkinlikten anlamıyorsundur.

inşallah dedigin gibidir.bide iştahım açık sorma .doymuyorum desem yeridir yani..

ufak ufak tırsmayada başladım bugun yani.bide gecikme deilse ....

evet mesela ben 40 günde 8 kilo verdikten sonra hamile kaldım

hayırlı olsun canım.darısı başımızasen çok iyi kilovermişsin ben 12. günümdeyim ve 3 kilo verebildim..umarım biran önce ben de verebilirim kilolarımı..yürüyüş yapıyo muydun sen hergün.ben yapamıyorum

öğlen yemeğimide yedim şimdi biraz daha iyiyim sabah biraz başımda ağrı vardı geçiyogibi şimdi
öğlen yemeğinde balık yedim(istavrit)
akşamada tavuk nugget yapayım diyorum ama nugget serbest mi acaba yoksa tavuğu sadece haşlasam mı?

Selamlaarrr
Ayyy kızlar ancak gelebildim, sabahtan beri dışardaydım. Psikolog Özkan Şenol'un semineri vardı. bir güldüm, bir güldüm ki sormayın Cem Yılmaz'ı izlemiş kadar oldum Sonra da arkadaşla birlikte geldik eve, birer kahve içtik falan derken... Arkadaş gitti az önce hemen açtım forumu.
Geçmişe bakamadım daha, n'oldu çizelgemiz, ben de var mıyım?Sizler neler yaptınız, keyifler nasıl???

Sakın nugget yeme Hazır tavuk köfteler, nugget, şinitzel vs. içerikleri bize uygun değil.

lililili lilili yaaaa oleyyy tartındımmm :) 90 kilo ile başladım telli turnammmm şuan 88 im atak evresinin 5. günüüü hedefimde 75 e indi çok mutluyum umutluyummmm :)) karın kısmında bir değişiklik hissetmiyorum ama baya bi daralma var vücudumda.. malum geniş bir insandımmm. Ey Allahım ya sen nelere kadirsin :) 1 saatte yürüdüm ayrıca...

Tebrikler canım, bravo sana, Arkası gelir artıkın Boollll kilo vermeler

çok güzel, inşallah çorap sşküğü gibi gider kilolarr... tam gaz devam...

Çok geçmiş olsun Umarım daha da iyi olursun, bi daha böyle şeyler yaşamazsın. Dikkat et kendineTelli turna benim kilom 69,5 canım.
Telli turna benim kilom 69,5 canım.

çok geçmiş olsun bitter, Allah bir daha yaşatmasın, çok geçmiş olsun canım...

sağl canım, amin.. kimseye yaşatmasın. valla midem ağrıdıkça Allaha dua ettim. ne insanlar ne hastalıklar var. hepsine şifa versin deiye, kimseyi hastalıkla denemesin diye.. benimki geçti gitti, bide devamlı ağrılarla acılarla yaşamak zorunda kalan ne insanlar var... bizde kilo verdikmi vermedikmi niye + çıktık niye durduk falan diyoruz ya, kızlar gerçekten tek derdimiz bunlar olsun.. sağlığı olmadan insan hiç bunları düşünebilir mi...

Teşekkür ederim kızlar ayrıca 5 gündür de kabızım tık yok :) ona rağmen... bekunis aldım ama hiç bi etkisini göremedim. Şu kabızlığımı giderecek birşey yok mu ya haplar da bitkiler de fayda etmiyo bana daha dolmadı heralde bağırsaklar ondan olabilirmi ki acabaa...

Slm kızlar bende bildirimi yapayım
67,00 çıktım bu sabah.
Yaaa haftada 1 kilo veremiyorum malesef 400 gr gibi veriyorum seyire geçtiğimden beri.Bunada şükür ama ne bileyim işte.Bir an önce bitmesini istiyorum rejim derdinin.Böyle oluncada tarih uzuyor haliyle

selam kızlar bugün okumaktan hiç yazamadım.

Ben artık tartılmıyorum her gün; ama dün sabah tartıldığımda 57.6 idim yani bi değişiklik olmamıştı. Seyirde kaç günde bir tartılsam daha doğru olur? Dün akşam yemeğe anneme geçtik ama ben evden yemeğimi götürdüm asla taviz vermiyorum sindrim sistemim de yoluna girdi :))

bitterlemon geçmiş olsun dikkatli ol; bakalım kan sonucun nasıl çıkacak ben çok merak ediyorum

bu aralar bende de üşüme başladı ev çok sıcak ofis gayet sıcak ama benim ellerim ve ayaklarım buz gibi şimdi kahve aldım oyle biraz ısındı ellerim telli turna listeye beni eklemiştin dimi?

yok canım, çok şükür herhangi bir rahatsızlığım yok ama ben diyete başlamadan öncede tahlil yaptırmıştım diyet süresincede ayda bir yaptırcam, zayıflama uğruna sağlığımızdan olmayalım
daha önce zayıflama hapı içip safra keseme zarar vermesine sebep oldumda... sonu ameliyat oldu hemde sezeryandan 3 ay sonra, çok zor aylar geçirdim hem ameliyat öncesi hemde sonrası
inan hayatımın en zor dönemiydi
şimdi gözüm çok korktu, kilo falan hep hikaye, en önemli olan şey sağlık.....

o üşüme bende de var ama öyle böyle değil, inan donuyorum
normalde de üşürüm ama bu kadar da değil, kansızlıktan şüphe etmiştim ama dün tahlil yaptırdım çok güzel çıktı seviyesi, anlayamadım gitti

sağol canım geçmiş olsun dileklerin için. kan sonuçlarım da çıktı arkadaşlar. bütün değerlerim normal, ama b12 dibe vurmuş. iğne verdi ayda 1 vede ağızdan da hap. kolestrolüm biraz yükselmiş ama iyi kolestrolüm. bunun kötü kolestrolden yüksek olması önemli nomalde, benimki baya geçmiş kötü olanı. totalide yükseltse de doktor bunun iyi olduğunu söylemiş. bunun dışında değerlerin hepsi normal. ilaçlarını alıp dinlensin demiş doktor sonuç olarak...

ben sana haftada 1 tartılmanı öneirirm, perşembeleri mesela, zaten bildirim günümüz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…