Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

geçmiş olsun diyen arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ediyorum.

birde sakın kimse dukan zararlı diye düşünmesin, benimki tamammen şanssızlık. üst üste geldi hem üşütme hem ilacın zarar vermesi. bir yandan okuyorum çok güzel sonuçlar alıyor herkes, hemde tahlilerde de güzel değerlerle. o yüzden siz bana bakmayın:))

telli turnam listeye yazmayı unutma beni, 59,5 oldum. bari bu sorunların güzel tarafını görelim:) ayrıca tahlil sonuçlarımda 3de çıkacak. bakalım benim kan değerlerim nasıl olacak??

geçmiş olsun diyen arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ediyorum.

birde sakın kimse dukan zararlı diye düşünmesin, benimki tamammen şanssızlık. üst üste geldi hem üşütme hem ilacın zarar vermesi. bir yandan okuyorum çok güzel sonuçlar alıyor herkes, hemde tahlilerde de güzel değerlerle. o yüzden siz bana bakmayın:))

telli turnam listeye yazmayı unutma beni, 59,5 oldum. bari bu sorunların güzel tarafını görelim:) ayrıca tahlil sonuçlarımda 3de çıkacak. bakalım benim kan değerlerim nasıl olacak??

Yazmaz olurmuyum canım 1 kg vermişsin hemde. Bravo

günaydın kızlar :KK3:
özledim ya buralarııııı..

öncelikle Bihter'cim, çok geçmiş olsun canım, aman dikkat et kendine nolur, sağlığın herşeyden önemli..

kızlar bana gelince, gayet güzel gitmeye devam ediyor kg lar, daha doğrusu gr lar :KK9:
üstelik yoğunluktan bu hafta hiç spor da yapamadım..

telli turnam bildirim de yapayım sana;

bu sabah 76.4
bu hafta verilen 1,1 kg olması lazım canım

kızlar günaydın nasılsınız ??

bittercim çokkkkkk geçmiş olsun inşallah böyle bişey yaşamazsın bi daha şanssızlık işte umarım şimdi iyisindir...
benim bugün tartıda gördüğüm 54,8 :KK52::KK52:
bi mutlu oldum bi mutlu oldum sormayın yaa :KK8:

güçlendirme devresine bayramdan sonra geçeceğim ama şöyle bir 53 ü göreyim diyorum :KK52:

Bak görüyormusun senle ikimizde aynı günlerde başladık ve benimde durdu seninde durdu. Demekki hakikaten belli süre sonrası duraklama çok doğru. Ve inanıyorum bu süreçde geçecek.

Sonuçların güzel çıkmasına çok sevindim canım. Bende seni bekliyordum dünden beri ne yaptın diye. Görüyormusun bak diyet sana baya yaramış.

Aynen bende topu topu 400 gr vermişim.

Olsun şimdi daha sıkı sarılalım diyetimize. Direnen vücudumuza yenilmeyelim.

Baksana o anlattığım kişilerin duraklaması 20 gün sürmüş sonra bir anda gitmiş. Belkide bizimde 20 gün sürecek ve ilk aydaki gibi bir ayda 10 kg vericez. Olabilir neden olmasın dimi ama.
dün oğlum çok huysuzdu, hiç uyumadı, tahlilleri alır almaz girecektim aslında ama olmadı işte, bide bende sinemaki çayı içmiştim 1 gün önce, dün mahvetti beni, defalarca gittim tuvalete, bidaha hayatta içmem o çayı, halen karnım ağrıyor....

harika.. özellikle artabilir denen kolesterolün düşmesi çok iyi. bu diyeti uzun süreli yapanlar bazı dönemler gram kilo vermediklerini ama sonunda bu durumun aşıldığını söylüyor. metabolizma direnişini de kısa zamanda kırarsın umarım..
çok sağol canım, zaten kendimi çok dinç hissediyorum, inşallah artık kilo vermeye de tekrar başlarım

gerçekten çok güzel bir haber canim. Bende artık daha çok güvenmeye başladım diyete bizleri aydınlattığın içinde çok teşekkürler
sağol canım, benim safra kesem yok, doğumdan sonra rahatsızlandım ve alındı, o yüzden karaciğer hormonları çok önemliydi benim için, en çokta onların çok normal çıkmasına sevindim, o kadar yumurtaya rağmen hemde....

günaydın arkadaşlarım..

dün gene inanılmaz bir gün yaşadım. Allah bidaha yaşatmasın.. izin alıp çıktım saat 2 gibi. takside fenalaşıp hemen hastaneye çevirdim arabayı, acile. oraya varır varmaz bir istifra, doktorlar hemen aldı beni allahtan, ağrıdan da ağlıyordum artık. vücumdaki tüm sıvıyı kaybettiğim için serum verdiler. ilaçlar verdiler bissürü. sakinleşince anlattım doktora bekunisten itibaren. çok kızdı o ilacı ezbere aldığım için. sindirim sisteminin dengesini tamamen bozmuşsun dedi bana. dukandan bahsettim, karşı değilim ama sorun yaşandığında doktorla birlikte hareket edilmeli dedi. 2gün raporluyum kan ve idrar testleri aldı. sıvıyla besleneceğim ağırlıklı olarak ve haşlanmış patates çorba vs. gibi bir beslenme tarzım olacak. gece geçti ağrılarım sonunda, ilaçlar iyi geldi.

ama artık bıraktım elbette, iyileşince de devam etmeyeceğim. ama bu sabah tartılmayı da ihmal etmedim:)

59,5 olmuşum. tabi bu kadar şeye normal. doktorun verdiği beslenme tarzı da son derece az kalorili, hafif şeyler yememi istiyor dolayısıyla dukanla olmasa da yola devam ediyorum kızlar, burdan biyere ayrılmıyorummm :))))

ah canım benim, çok geçmiş olsun, boşver sen diyeti, önemli olan sağlığın, iyileşmeye bak sen
inşallah senin tahlillerinde iyi çıkar, sonuçları paylaş bizimle

günaydın kızlar :KK3:
özledim ya buralarııııı..

öncelikle Bihter'cim, çok geçmiş olsun canım, aman dikkat et kendine nolur, sağlığın herşeyden önemli..

kızlar bana gelince, gayet güzel gitmeye devam ediyor kg lar, daha doğrusu gr lar :KK9:
üstelik yoğunluktan bu hafta hiç spor da yapamadım..

telli turnam bildirim de yapayım sana;

bu sabah 76.4
bu hafta verilen 1,1 kg olması lazım canım

hoşgeldin canım, hiç uğramıyorsun artık buraya ama güzel kilo vermişsin, tebrik ederimmmmmmmm

hoşgeldin canım, hiç uğramıyorsun artık buraya ama güzel kilo vermişsin, tebrik ederimmmmmmmm

sorma tatlım yaa bayram telaşı işte, bir evde, bir kayınvaldemde, bir çarşıda koştur dur,
bugün de misafirler geliyor,
bayramı bir atlatalım hergün burdayım :KK1:

valla çok da dikkat edemez oldum dukana, yani yasak şeyleri yemiyorum asla ama aman aman da dikkat edemiyorum, spor da yok, heralde koşuşturmadan gitti :KK1:

canım hayırdır sen de mi rahatsızlandın, tahliller falan yaptırmışsın? geçmişi okumadım da

çok sağolun arkadaşlarım, şimdi iyiyimçok şükür. bilgisayarımla yatağın içinde zaman geçiriyorm. 2 gün evde olacağım. tamamen toparlanabilirsem pazar günü tatile çıkacağız ama bakalım ben iyi olursam. erkek arkadaşımda van a gitti, şimdi uçağının indiğini söylemek için aradı. topladıkları paraları ve ihtiyaç olan eşyaları teslim etmek için orada, bizim başımızdan geçen şeyler burada atlatılıyor her türlü imkanımız var ama ordakiler için hayat çok daha zor. Allah hepsine kolaylık versin...

dünde beni acil servisten kurtaran, ilaçlarmı alıp beni eve teslim eden sevgilimden Allah razı olsun, süpermen gibi yetişti valla, o olmasa halim haraptı.

günaydın arkadaşlarım..

dün gene inanılmaz bir gün yaşadım. Allah bidaha yaşatmasın.. izin alıp çıktım saat 2 gibi. takside fenalaşıp hemen hastaneye çevirdim arabayı, acile. oraya varır varmaz bir istifra, doktorlar hemen aldı beni allahtan, ağrıdan da ağlıyordum artık. vücumdaki tüm sıvıyı kaybettiğim için serum verdiler. ilaçlar verdiler bissürü. sakinleşince anlattım doktora bekunisten itibaren. çok kızdı o ilacı ezbere aldığım için. sindirim sisteminin dengesini tamamen bozmuşsun dedi bana. dukandan bahsettim, karşı değilim ama sorun yaşandığında doktorla birlikte hareket edilmeli dedi. 2gün raporluyum kan ve idrar testleri aldı. sıvıyla besleneceğim ağırlıklı olarak ve haşlanmış patates çorba vs. gibi bir beslenme tarzım olacak. gece geçti ağrılarım sonunda, ilaçlar iyi geldi.

ama artık bıraktım elbette, iyileşince de devam etmeyeceğim. ama bu sabah tartılmayı da ihmal etmedim:)

59,5 olmuşum. tabi bu kadar şeye normal. doktorun verdiği beslenme tarzı da son derece az kalorili, hafif şeyler yememi istiyor dolayısıyla dukanla olmasa da yola devam ediyorum kızlar, burdan biyere ayrılmıyorummm :))))

Çok geçmiş olsun bittercim. Allah acil şifalar versin.

vayy süper canım nasıl verdin anlatsana neler yaptın

Günaydın ctatlım.
Olur mu sen geçtiğimiz hafta 76,90 dun yani verdin hayatım 500 gram

Çok geçmiş olsun canım yaaa.
Görüyormusun sen bir ilacın yaptıklarını.
Allah Allah üzüldüm yaa ama şu an kendine dikkat etmenden başka yapacak bişey yok. Bundan sonra aman

Hadi ya hep 76 lı rakamları görüyorum ya, neyse 500 gram 500 gramdır :KK36:

çok sağolun arkadaşlarım, şimdi iyiyimçok şükür. bilgisayarımla yatağın içinde zaman geçiriyorm. 2 gün evde olacağım. tamamen toparlanabilirsem pazar günü tatile çıkacağız ama bakalım ben iyi olursam. erkek arkadaşımda van a gitti, şimdi uçağının indiğini söylemek için aradı. topladıkları paraları ve ihtiyaç olan eşyaları teslim etmek için orada, bizim başımızdan geçen şeyler burada atlatılıyor her türlü imkanımız var ama ordakiler için hayat çok daha zor. Allah hepsine kolaylık versin...

dünde beni acil servisten kurtaran, ilaçlarmı alıp beni eve teslim eden sevgilimden Allah razı olsun, süpermen gibi yetişti valla, o olmasa halim haraptı.

Bitter sen Bodrum'a geliyordun dimi? Hihihihi ben de Bodrum dayım neresine geleceksin?

bende biraz baş ağrısı var kızlar normalmi?
aslında şuan açlık hisssetmiyorum omlet yedim az öncede süt içtim.

kızlar dua edin bana. mayın tarlasına gidiyor gibi hissediyorum kendimi.((( teyzemin günü var ona yardıma gidiyorum. nasıl sağ kurtulucam oradan bilemiyorummm:KK43:(

telli_turnam beni de güncellemişsindir umarım. panik oluyrum :p 53.7 yim:KK70:

hele kilo verince kaçamak yapmak hakkım diye düşünüyrum. ama daha önümzde bayram var :KK31: :KK30:

carmencim, neresi henüz bilmiyorum, evleri nerde söylemişti ama aklımda kalmadı. sadece merkeze uzak olduğunu biliyorum o kadar. detaylı sorarm ama.

kızlar dua edin bana. mayın tarlasına gidiyor gibi hissediyorum kendimi.((( teyzemin günü var ona yardıma gidiyorum. nasıl sağ kurtulucam oradan bilemiyorummm:KK43:(

hele kilo verince kaçamak yapmak hakkım diye düşünüyrum. ama daha önümzde bayram var :KK31: :KK30:

vallaha çok iyi anlıyorum seni :18:
ama tutmaya çalış kendini

Güncelledim canım.

Sakın kaçamak yapma

telli turnam

78 yaz beni canım degişiklik yok aynı..

3 gündür sabahları tartılıyorum 78.5 civarı çıkıyor aç karna .sonra işe gidiyorum geliyorum akşam eve girer girmez akşam yemegi öncesi tartılıyorum 78 geliyor.anlamadım ne iş .tersine döndü yani.
bu sabah yine 78.4 çıkııcam 78 olmuşum.okadar su çay yemekler nereye gidiyor bilemiyorum..

yada regl günüm geçti ondanmıdır nedir???????????????*

telli turnam

78 yaz beni canım degişiklik yok aynı..

3 gündür sabahları tartılıyorum 78.5 civarı çıkıyor aç karna .sonra işe gidiyorum geliyorum akşam eve girer girmez akşam yemegi öncesi tartılıyorum 78 geliyor.anlamadım ne iş .tersine döndü yani.
bu sabah yine 78.4 çıkııcam 78 olmuşum.okadar su çay yemekler nereye gidiyor bilemiyorum..

yada regl günüm geçti ondanmıdır nedir???????????????*

Tabi canım günün geçtiyse onun etkisi büyüktür. Hatta belki kilo verdin ama şişkinlikten anlamıyorsundur.

Selam kızlar, napisiniz bakim???

Hemen kilomu bildirim telli turnam, bu sabah güne nihayet eksiyle başladım ve 75.1 kg çıktım tartıda. Günler sonra tekrar eksilerde olmak süper bir duygu valla...:KK66:))

Umarım çabucanak 70 in altına düşüp 6 lı rakkamları da görürüm, çok sabırsızlanıyorum...!!!

X