Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tuvalette bile rahat yok yani sana canım

Sende gidermiş gibi yap gitme 5 dk sonra git

Bilirim o denk gelmeleri, ne sinir oluyor insan yaa.

carmen, paleo diyeti nasıl gidiyor? kilo verdin mi, dukan harici ne tür yiyecekler eklendi hayatına??

Merhaba,
Süper gidiyor.hiç zorluk çekmedim. Sonuçta biraz daha kolay yağlar serbest olduğundan. 600 gram kadar verdim. Yasaklar rafine gıdalar, basit karbonhidratlar sonradan değiştirilmiş her şey.

Merhaba,
Süper gidiyor.hiç zorluk çekmedim. Sonuçta biraz daha kolay yağlar serbest olduğundan. 600 gram kadar verdim. Yasaklar rafine gıdalar, basit karbonhidratlar sonradan değiştirilmiş her şey.

merhaba canım ben 5 aydır bu diyeti yapıyorum 21 kilo verdim uzun zamandır topiğe giremiyordum.senin yazını okudum bu yağlar serbest yazmışsın bir şey anlayamadım canım.beni aydınlatır mısın?

Bu da güzelmiş hee Belki kokusundan doyuyordur
İşkence gibi bişi bu yaaa.... Maşallah valla

Tebrik ediyorum canım seni İnşallah hızın düşmeden devam eder kilo vermen. Amaannnn gitsin kilolar, gelsin güzel ciciler

hep öyle olur zati

merhaba canım ben 5 aydır bu diyeti yapıyorum 21 kilo verdim uzun zamandır topiğe giremiyordum.senin yazını okudum bu yağlar serbest yazmışsın bir şey anlayamadım canım.beni aydınlatır mısın?

Merhaba,

O mesaj arkadaşımın sorusuna cevap olarak yazılmıştı. bn Dukan diyeti yapmıyorum Paleo besleniyorum.

merhaba kızlar bugün 61.9u gördüm bugün 17.günüm diyetimde 2 gün atak yaptım bugün ps günüm yumurtalı fasulye yedım ayranla birde kahve içtim şimdilik akşamda kepekle bişi yapmayı düşünüorum et eşliğinde toplam giden kilo 4.5

Son düzenleme:

canım tebrikler böyle böyle gidecek kilolar inşallah

hiç keyfim yok bugün, normalde böyle zamanlarda bişeyler yapar yerdim, şimdi çok büyük bir boşluk hissediyorum
eğer sabredebilirsem birkaç gün tartılmayacağım, çünkü bu ara gitmiyor kilocuklarım ve benim motivasyonumda hızla azalıyor
pazartesiye kadar sabretsem.... sonrada bir baksam 1 kilo gitmiş, ne kadar güzel olur

Olur inşallah canım sıkma canını. Elbet gidecekler.

Son düzenleme:
oğlum uyurken akşam yemeğini bari yapsam, ama ne yapsam ??????
PS günüm bugün,

sizde neler var akşama?????

oğlum uyurken akşam yemeğini bari yapsam, ama ne yapsam ??????
PS günüm bugün,

sizde neler var akşama?????

benim ps günüm yarın, ama aklımda yarın akşam için de bir yemek var:) mantarlı tavuk sote. yanına da dukanın hardallı sosundan hazırlayıp yeşil salata yapmayı düşünüyorum soslu. az miktarda da acı biber turşusu. diyet kolayla harika olur sanırım..

HIMMMM
çok lezzetli bir menü seni bekliyor desene yarın
bende aslında mantarlı tavuk sarma yapma niyetindeydim ama ne mantar var dövülmüş but....
cumartesiye sakladım bende hevesimi...

10. seyir günümdeyim. yine haftaiçi tartılmamaya devam. ama giysilerimden anlıyorum ne halde olduğumu. aylardır dolabımda bekçilik yapan bir gömleğimi gezmeye çıkardım bugün en son hatırladığım, zorla kapatabiliyordum düğmelerini, rengine bayılarak aldığımdan vermeye kıyamamıştım kimseye. bu sabah bir deneyeyim dedim, bol gelmedi ama düğmelerini kapatmak için de uğraşmadım.
haftasonu tartılıp bu haftayı değerlendireceğim. çok az kilo vermiş görsem bile kendimi, olmayan kıyafetlerimi bir bir giyebiliyor olmak bu haftanın artısı olacak.
artılarımdan biri de bu hafta defalarca kurabiye, kek, poğaça ikramlarıyla karşılaşıp reddetmem. hele dün eşime ekmek alırken ikram edilen bir kurabiye vardı ki, eşim aldı, benden önce "o yemez, ben tadına bakarım" dedi.

merhabalaaar :)

uzun zamandır girip bakamadım buralara çünkü ben 7 kilo verdikten sonra diyete biraz ara vermiştim, ramazan bayramında baklavalar börekler derken ipin ucu kaçmıştı ama neyse ki geri döndüm iki haftadır dukancığıma :)

92.4'te bırakmışım burayı, 89 ile tekrar merhaba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…