Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Hoş geldin aramıza..)

Tebrik ederim 16 günde süper kilo vermişsin, umarım en kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın.

Vitamin ve omega 3 kullanmalısın, bacak ağrıların muhtemelen ondandır.

Carmen arkadaşımız bu konuyla ilgili daha detaylı bilgiye sahip, ben 500 mg c vitamini ve multivitamin kullanıyorum. Multivitaminin içindeki demir oranı çok düşük olmalı yediklerimizden zaten yeteri miktarda demir aldığımız için fazlası zarar tabi...

Bu arada bisiklet çevirmen de olur, ben hiç spor yapamıyorum o ayrı tabi. Yaptığım tek spor kızımın peşinden koşmak oluyor hepsi bu...)

Ben kaçtım kızlar, hazır benimki uyurken azcık dizi izleyeyim, umutsuz ev kadınlarına takılıyorum bu aralar, yayınlandığı saatte izlemek mümkün olmuyo tabi, bende sonradan böyle yarım yamalak da olsa indirip izliyorum...)

Çocuk büyüyene kadar dizi mizi hak getire...)

sağol canım bilgi için

Merhaba kızlar
Nasıl gidiyor diyetli günler.Ben 6 günlük atak evremin 3. günündeyim ve tavuk yumurta yemekten gına geldi artık.Ağzımın tadı hiç kalmadı.Çalıştığım için çok fazla seçeneğim olmuyor.Yulaf kepeği sipariş etmiştim netten pazartesi günü.Bugün kargoya veriyolarmış yarın bende olur.Çook gecikti kepeklerim yaaa en azından ekmek kurabiye kek krep falan yapardımda biraz ağzım tatlanırdı.Yavan yavan tavuk yumurta peynir yemekten bıktım.Ama inşallah bu çektiğimiz çilelere değecek

kızlar herkes kuzuy güney mi izliyor yoksa:) nerdesiniz:)))

buakşam canım feci şekilde tatlı istiyor. napıcağımı bilemiorum valla. allahtan evde bişey yok aklımı çelicek, kendi kendime rejimlik şeyler uydurup tatmin edebilirim anca ama neeee??

bu akşam çıkmama yakın ofise biri geldi. elinde harika çikolatalarla. içi dolgulu çeşit çeşit!!! sanırım ondan fenalaştım ben bugun. tabiki ısrarlara rağmen yemedim. birde irademi tbik ettiler:))

ben de büyüttüm bir tane iyi bilirim spor yapmayı bırak banyo yapmaya zaman bulamaz bazen insan :)

yok hayatım mutfaktayım kanıt dizisini izliyorum netten bir yandanda yarınki yemekleri hazırlıyorum.
bende baya bugun irademi tbr ettim.bugun bizimde elemanlardan birinin ailesinin pasta fırını varmış .ofise gelirken saolsun elim boş gitmeyeyim demiş sabah sabah bir poşet içinde bir sürü kagıt torbalar.arkadaşlar tek tek açıyorlar neler çıkmıyorki içinden heleki elmalı kurabiyeler birazda büyükçede tarçınlarla sülenmiş nasıl kokuyor bendeniz ise kahvaltıda bir parç peynir ile işe gitmiş.aç bitap zavallı ben nassıl dayandım o kurabiyelere pogçalara heleki elmalı kurabiyeye .birde benim arkadaşlar çay servisleri oh oh ne güzelmiş bu aman harikaymış şu diye diye götürdüler.odama gittim kapımı kapattım yemedim kıymık..

bende lıgt pudung yapayım bari şimdi sen dedin bende yapayım akşam akşam.midem küçülmüş sanki yiyemedim akşam bişey teflonda tavuk cigeri pişirdim azcık bir avuç kadar yabıbada krep yaptım inan çeyregi ile doydum ama karnım aç gibi halada yiyemiyorum nedense bugün .artık ög geliyor galiba et ürünlerinden.

of inanamıyorum ya, acayip bir ortam olmuş senin için, valla bravo, tebrikler:)) bende yarınki öğle yemeği menumu hazırladım. ton balıklı salata. sabah için de krep hazırladım, jambonlu ve peynirli olarak yemeyi düşünüyorum.

bu akşamda bir parça ızgara biftek ve yoğurt yemiştim. az evvel de güzeeelce puding yapıp yedim:)yoksa uyuyamazdım bu gece:)

Kafamı duvara vuracağım ben başalayamadım bi türlü ya................. Bi akıl veren yok mu ne yapmalıyım ...Çoko kötüyüm.Ha bire yiyesim geliyor.......................

Merhaba,
ok geçmiş olsun. Bel fıtığı ameliyatı mı yoksa ? Doktorlar benim de olmam gerektiğini söylüyorlar ama direniyorum.

evet canım maalesef.sakın direnme ve ameliyatını ol.ben ciddiye almadım,olmadım.sonuc bir gun pat diye o fıtık olduğu yerden fırladı,omurilik kanalıma doldu,sinirlerimi kesti.aylarca topal kaldım.çok acı cektim.su an ayağımın teki tamamen hissiz.ayrıca 6 adet vidada hayatımı oldukca sınırladı.az kalsın felç kalıyordum.eğer bacaklarına çok sık vuruyorsa,belimde tutulmalar ve kramp şekli ağrılar oluyorsa,ayağında uyuşmalarsa varsa ol ameliyatı..

kilo vermek istememin sebebide belim yuzunden zaten.aylarca hareketsiz kaldım.hem kaslarım zayofladı hemde belime yine yük bındı....kitap yarın elimde olucak.insallah basarırım bende kızlar..

kızlar yulaf kepeğini internetten almak zorundayım..bana hangi site yada markayı önerirsiniz acaba..Acilllllllll!!! :))

Ben de ikisinide kullanmıyorum. Bence şeker kullanmakta çok iyi fikir değil.

Çok geçmiş olsun. Ben de öyle bir durum yok. Bacağa hafif vuruyor ara sıra genelde belde tutulma ve ağrı oluyor. Görüştüğüm doktorların biriş hariç diğerlerinin hepsi ameliyat dedi bir tanesi bence olma ameliyat olsanda olmasan da ağrıların olacak dedi. Bacağı takip etmemi söyledi o da bacakta/ayakta hissizlik güç kaybı olursa hiç geciktirme ama bacakta sorun yoksa olma dedi. Bekliyorum bakalım işte ben de o nedenle kilo vermye çalışıyorum belimi rahatlatmak için. Sonunda kaçış olmazsa olacağım yapacak bir şey yok. Sen ameliyatını nerede oldun? Sonrası nasıldı, şimdi nasılsın?

Kafamı duvara vuracağım ben başalayamadım bi türlü ya................. Bi akıl veren yok mu ne yapmalıyım ...Çoko kötüyüm.Ha bire yiyesim geliyor.......................

Herkese günaydııınnnn:))

Merhaba Spell; Öncelikle kafanda halletmen gerekiyo bazı şeyleri, yoksa başlasan bile sonuca ulaşman zor olabilir. Kitabı okumadıysan eğer, önce kitabı iyice okumanı tavsiye ederim. Gerçekten motiveye çok yardımcı oluyo.
Kendine bikaç gün zaman tanı, sevdiğin şeyleri ye. Aklın hiçbişeyde kalmasın. Ondan sonra gün belirle, şu gün başlıyorum diye, ve sakın erteleme.
İnan bana başladıktan sonra arkası gelecek, hele de verdiğin kiloları gördükçe...

Çok geçmiş olsun

günaydınnnnn
benim kilo vermem durma noktasına geldi, çok canım sıkılıyooooooor :18:

Carmen'cim, geçmiş olsun canım, inşallah iyiye gider

carmencimm
anneminde bel fıtığı var, ilk olarak 1994 te oldu, tek yerde fıtık vardı, doktorlar ameliyat dedi
neyse samsun tıp fakültesine gittiler gün almak için, orda annem bir bayanla tanışmış ameliyet olmuş ve anneme sakın olma, çok zor, ben çok pişmanım tarzında akıl vermiş ve annemde vazgeçmiş, gözü korkmuş daha doğrusu
neyse ağrılarıda azaldığı için, kendine dikkat ederek idare etme yoluna gitti sonra, şiddetli ağrısı olunca dinlenme, ağır kaldırmama, diklaron iğnelerle 2006 yılına kadar geldi
yine çok şiddetli bir ağrı sonucu doktora gittik, sonuç mu???? belinde 3 ayrı yerde eski ve bir tanede yeni fıtık var, eski fıtıkların üzeri kireçleme olmuş ve normal ameliyatla düzelme şansı yok, beline 4-5 adet vida yerleştirilmesi gerekiyor, (buda çok zor ve iyileşme dönemi çok uzun olan bir süreçmiş bu arada) ayrıca eskiden sağlığı çok iyi olan annemin şu anda tansiyonu, kalp büyümesi ve vertiko hastalığı var
doktorumuz dayanabildiğin kadar dayan, son aşamaya geldiğinde ameliyat yapacağız dedi ve eve geri gönderdi

biraz uzun oldu ama lütfen ihmal etme, o süreci çok iyi bilen birisi olarak gidebildiğin en iyi doktora git ve tavsiyesini dinle arkadaşımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…