Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yok hayatım mutfaktayım kanıt dizisini izliyorum netten bir yandanda yarınki yemekleri hazırlıyorum.
bende baya bugun irademi tbr ettim.bugun bizimde elemanlardan birinin ailesinin pasta fırını varmış .ofise gelirken saolsun elim boş gitmeyeyim demiş sabah sabah bir poşet içinde bir sürü kagıt torbalar.arkadaşlar tek tek açıyorlar neler çıkmıyorki içinden heleki elmalı kurabiyeler birazda büyükçede tarçınlarla sülenmiş nasıl kokuyor bendeniz ise kahvaltıda bir parç peynir ile işe gitmiş.aç bitap zavallı ben nassıl dayandım o kurabiyelere pogçalara heleki elmalı kurabiyeye .birde benim arkadaşlar çay servisleri oh oh ne güzelmiş bu aman harikaymış şu diye diye götürdüler.odama gittim kapımı kapattım yemedim kıymık..

bende lıgt pudung yapayım bari şimdi sen dedin bende yapayım akşam akşam.midem küçülmüş sanki yiyemedim akşam bişey teflonda tavuk cigeri pişirdim azcık bir avuç kadar yabıbada krep yaptım inan çeyregi ile doydum ama karnım aç gibi halada yiyemiyorum nedense bugün .artık ög geliyor galiba et ürünlerinden.

Valla bravo sana; :KK9: Hiç yenilme bunlara, aynen devam canım. Bizim irademiz daha kuvvetli herşeyden. :nazar:
Ahhh aahhh benimde gözümün önünde kızımın yediği meyveler,çikolatalar, gofretler vs... Alıştım artık canım çekmiyo hiç. Hııhhh :63:
Simla'nın blogunda lor tatlısı tarifi gördüm, onu bi denemek istiyorum.:KK56: Eğer tatlı arayışı içinde olanlar varsa deneyelim bakalım nası olcak? Belki tatlı isteğimizi giderir :KK52:

Valla bravo sana; :KK9: Hiç yenilme bunlara, aynen devam canım. Bizim irademiz daha kuvvetli herşeyden. :nazar:
Ahhh aahhh benimde gözümün önünde kızımın yediği meyveler,çikolatalar, gofretler vs... Alıştım artık canım çekmiyo hiç. Hııhhh :63:
Simla'nın blogunda lor tatlısı tarifi gördüm, onu bi denemek istiyorum.:KK56: Eğer tatlı arayışı içinde olanlar varsa deneyelim bakalım nası olcak? Belki tatlı isteğimizi giderir :KK52:

yapımca nasıl olduğunu bizede yaz lütfennnn
benimde oğlum yiyor yanımda, bide zorla ağzıma tıkmaya uğraşıyor, nasıl savaş veriyorum kendimle haberi yok tabi
ben light pudingi özellikle yapmıyorum, malum bayram geliyor, bayram tatlısı yerine onu yiycem, yoksa habire canım çekecek..

carmencimm
anneminde bel fıtığı var, ilk olarak 1994 te oldu, tek yerde fıtık vardı, doktorlar ameliyat dedi
neyse samsun tıp fakültesine gittiler gün almak için, orda annem bir bayanla tanışmış ameliyet olmuş ve anneme sakın olma, çok zor, ben çok pişmanım tarzında akıl vermiş ve annemde vazgeçmiş, gözü korkmuş daha doğrusu
neyse ağrılarıda azaldığı için, kendine dikkat ederek idare etme yoluna gitti sonra, şiddetli ağrısı olunca dinlenme, ağır kaldırmama, diklaron iğnelerle 2006 yılına kadar geldi
yine çok şiddetli bir ağrı sonucu doktora gittik, sonuç mu???? belinde 3 ayrı yerde eski ve bir tanede yeni fıtık var, eski fıtıkların üzeri kireçleme olmuş ve normal ameliyatla düzelme şansı yok, beline 4-5 adet vida yerleştirilmesi gerekiyor, (buda çok zor ve iyileşme dönemi çok uzun olan bir süreçmiş bu arada) ayrıca eskiden sağlığı çok iyi olan annemin şu anda tansiyonu, kalp büyümesi ve vertiko hastalığı var
doktorumuz dayanabildiğin kadar dayan, son aşamaya geldiğinde ameliyat yapacağız dedi ve eve geri gönderdi

biraz uzun oldu ama lütfen ihmal etme, o süreci çok iyi bilen birisi olarak gidebildiğin en iyi doktora git ve tavsiyesini dinle arkadaşımmmm

Neslihancım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Ayrıca annene de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu hastalığı çeken bilir ne kadar acı çektiğini tahmin edebiliyorum. Allah acil şifalar versin. Maalesef çoğu doktor buna zaten ticari bakıyor. Bulduğumuz tanıdık bir doktor aynen şöyle söyledi bir kere fıtık oldun mu geçmiş olsun. Artık ameliyatla da düzelme şansın zor çünkü biz ameliyatta vücudun anatomisini bozuyoruz kemik alıyoruz diski alıyoruz dedi. Bakalım ameliyatsız kurtulmaya çalışacağım ama bugün de sancım had safhada.

Neslihancım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Ayrıca annene de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu hastalığı çeken bilir ne kadar acı çektiğini tahmin edebiliyorum. Allah acil şifalar versin. Maalesef çoğu doktor buna zaten ticari bakıyor. Bulduğumuz tanıdık bir doktor aynen şöyle söyledi bir kere fıtık oldun mu geçmiş olsun. Artık ameliyatla da düzelme şansın zor çünkü biz ameliyatta vücudun anatomisini bozuyoruz kemik alıyoruz diski alıyoruz dedi. Bakalım ameliyatsız kurtulmaya çalışacağım ama bugün de sancım had safhada.

evet canım, malesef doktorların büyük bir kısmı ticari yönüne daha çok ağırlık veriyor, yalnız ablam beyin cerrahi servisinde hemşire bizim doktorumuzda onun servisinin doktoru, sağolsun o yüzden çok ilgileniyor, verdiği bilgilere tam olarak güvenebiliyoruz o yüzden

sanada çok geçmiş olsun, bol bol dinlen ve ilaçlarını kullan, başka türlü geçmez onu ağrısı.... çeken bilir

carmencim çok geçmiş olsun, umarım en hafif şekilde atlatırsın bütün aşamaları..

kızlar bugun dukanda 17. günüm. en son tartıldığımda 2 kg vermiştim toplamda. yarın sabah tekrar tartılacağım, bakalım sonuç ne olacak.. vcuduma bakınca epey süzülmüş görünüyorum, beni görenler de aradaki farkı anlamaya başladı. ama bu hafta geçen haftaki gibi hergün yürüyemedim. eğer yarın fark göremezsem napacağımı bilmiyorum, çok geriliyorum bunu düşündükçe..

carmencim çok geçmiş olsun, umarım en hafif şekilde atlatırsın bütün aşamaları..

kızlar bugun dukanda 17. günüm. en son tartıldığımda 2 kg vermiştim toplamda. yarın sabah tekrar tartılacağım, bakalım sonuç ne olacak.. vcuduma bakınca epey süzülmüş görünüyorum, beni görenler de aradaki farkı anlamaya başladı. ama bu hafta geçen haftaki gibi hergün yürüyemedim. eğer yarın fark göremezsem napacağımı bilmiyorum, çok geriliyorum bunu düşündükçe..

Canım çok teşekkür ederim.
Sakın gerilme arada duracak ama sonra yine düşecek biliyorsun.

günaydın kızlarr :KK3::KK3:

kaç gündür giremiyordum, herşey yolundadır umarım..
eşim iş seyahatine çıktığı için annemler geldim, bir süre burdayım.

bu ara uzun süre duram kilom çok şükür bu sabah -900gr veee 78i gördümmmmm:21::21:

bu ara uzun süre duram kilom çok şükür bu sabah -900gr veee 78i gördümmmmm:21::21:

Tebrikler canım, konuşmuştuk geçen hafta bu hafta 78 i görürsün demiştik. Çok güzel oldu.

Tebrik ederim cnm benimde 5 gündür durdu kilo vermem 69.9 da kaldım 2 gün sadece p yaptım ama yok yok :KK43:

tebrik ederim canım çok sevindim, devamını diliyoruz, hemde hızla..

Tebrik ederim cnm benimde 5 gündür durdu kilo vermem 69.9 da kaldım 2 gün sadece p yaptım ama yok yok :KK43:

canım hiç sıkma canını benim de 6 gün sabit kaldı 7. gün düştü, üstelik ben birkaçgün hep protein + sebze yapmak zorunda kaldım 2 gündür protein yapıyorum yarın kendi düzenime dönücem

Canım çok teşekkür ederim.
Sakın gerilme arada duracak ama sonra yine düşecek biliyorsun.

valla benimkine arada durmak da denemez aslında. çünkü atak biter bitmez durdu. yani sp ye geçince de biraz azalma olsaydı diyebilirdim arada duraksama oluyor diye.. ama ben çakıldım galiba:) bu şekilde olan varmı aranızda kızlar?? yoksa ben mi istisnayım?

Günaydın Güzel yurdumun Güzelll Kadınları...

Nasılsınız????? gününüz güzel her şey gönlünüzce olsun...Carmencim çok çok geçmiş olsun umarım ameliyatsız düzelirsin...Bihterrrr hiç üzülme canımcım bende senin gibiyim hatta daha da beterrrrr..

Bugün 32. günüm dukanda 7 gün atak yaptım,yani 25 gündür tık yokkkkihadi onuda geçtim ben + larıda gördüm üstelik.2 gündürde atak yapıyorum.ıııhhhhhh yine bir şey yok.Umudum tükeniyor.En azından gram gitse 1 kilo gitse moral olacak bana ama yok:KK14:

Carmenin dedigi gibi yaptım yazdım yediklerimi galiba hiç bir şey yemiyorum ben ondan mı yoksa başaka bir şeyden mi anlamadım gitti.üstelik kaçamakta yok,hoş yiyesim yokki kaçamak yapayım aglamak istiyorummmmmmmmm....

Ama bu neyin inadıysa inatlada devam ediyorum yapmaya:KK1:

Sevgiyle Kalın kızlarrr öpüldünüz....

Nasılsınız????? gününüz güzel her şey gönlünüzce olsun...Carmencim çok çok geçmiş olsun umarım ameliyatsız düzelirsin...Bihterrrr hiç üzülme canımcım bende senin gibiyim hatta daha da beterrrrr..

Bugün 32. günüm dukanda 7 gün atak yaptım,yani 25 gündür tık yokkkkihadi onuda geçtim ben + larıda gördüm üstelik.2 gündürde atak yapıyorum.ıııhhhhhh yine bir şey yok.Umudum tükeniyor.En azından gram gitse 1 kilo gitse moral olacak bana ama yok:KK14:

Carmenin dedigi gibi yaptım yazdım yediklerimi galiba hiç bir şey yemiyorum ben ondan mı yoksa başaka bir şeyden mi anlamadım gitti.üstelik kaçamakta yok,hoş yiyesim yokki kaçamak yapayım aglamak istiyorummmmmmmmm....

Medcim geçmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim. Yediklerini yazmışsın azsa onları arttır canım. Muhtemelen sende kıtlık durumu oluştu. Hadi kıralım şunu. Biraz arttır özellikle et olan proteinleri bak nasıl çözülecek?

caNIM VALLA ben de çok az yiyorum farkındayım ama fazlasını midem almıyor, sanırım ben de o yüzden çok yavaş vermeye başladım, ama bu canımı sıkmıyor çünkü böyle giden kilonun kalıcı olduğuna inanıyorum

bu arada annem beni görünce tutturdu ben de yapıcam senin diyetinden diye :KK1:
olmaz anne senin yaşına uygun değil allah korusun diyorum, dinletemiyorum :KK1:

kötü örnek oldum galiba:KK52:

Son düzenleme:
X