Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

üyeliğin mi yeni acaba, ama saçma geldi bana, neden hemen kullanamıyoruz? benim mesajımı okumana nasıl izin verdi?? ilginçmiş...

valla benim de canım kahve istedi ama işyerinde süttozu var. bak işte bunun kullanımını bilmiyorum, acaba koyabilir miyim? buzdolabı sipariş verdik ama henüz gelmedi. bi gelsin içini zaten diyet malzemelerle doldurucam:))
bu arada bugun ilk kez termosla çorba getirdim ve öğle yemeğince şahane gitti kızlar, tavsiye ederim. birde krep getirmiştim janbonlu, onları da çorbadan 1 saat sonra yedim...

üyeliğim yeni degilde 100 mesaj yazmayınca özel mesaj göndermene izin vermedi.ama artık veriyor yine bir şey gerekmezse:)) banada saçma geldi seni okuyabiliyorum ben yazamıyorum.arka arkaya mesajada izin yokmuş 10 dk arayla yazabiliyorsun nasıl bir şeyse artık.

afiyet olsun canım.. ama yaramasın bende öğlene yagsız tuzsuz tavuk köfte yedim ayran içtim.bugün ps günüm ama sebze yiyesim yok et yiyesim yok:))
Ne çorbası içtin tarif istiyorumm:))

bende son 2 senedir çocuk istiyorum. nihayetinde martta hamile kaldım sevinmeye bile fırsat bulamadan çocuk gelişmiyor diyo doktor aldı. aylardır korunuyorduk. bu arada biraz kilo vereyim diye akupunktur gittim 2 ay. tam diyete uymasamda 6 kilo verdim. 80oldum. sonra bıraktım ve herşeyden yedim 81 oldum dukanada 81 ile başladım. şimdi korunmayı bıraktık fakat ha dediğin zaman çocuk olmuyor onun için her ay adet günüme kadar diyete uyacağım ve verebildiğim kadar vereceğim

haklısın canım, ben de öyle şeyler duyunca, görünce çok kötü oluyorum ama rabbim bizim de kucaklarımızı boş bırakmayacak inanıyorum..
aslında herşeyde bir hayır vardır derler ya, belki 86-87 kiloyla hamile kalmak bana bazı zararlar verecekti, bu vesileyle daha zayıf ve sağlıklı hamile kalabilirim belki, üstelik bu işte psikolojinin de etkisi büyük, üstüne düştükçe olmuyor, bu dukan sayesinde baya rahatladı kafam

Vallahi canım bende 1 sene çocuk yapmadım kilo vereyim şişman hamile kalmayayım diye, şimdide çocuk olmuyor. Çok takınca gelmiyor maalesef saldım bende. Olursa olur, olmazsa yapacak bir şey yok. Bende yiyordum kafayı oldumu, olmadımı hesaplar kitaplar hiç ilgilenmiyorum artık. Belki bende şurda biraz kilo veririmde gebe kalırsam rahat ederim. Sonra da hamilelik kiloları için yeriz kafayı :KK1:

Öğlen haşlanmış borkoli yedim bol yoğurtla nerdeyse çatlayacağım, zira nefes alamıyorum. demek mide baya küçülüyor

Bu arada bende 19 günde 6 kg vermişim yahu :KK51: aman maşaAllah

yahu OMEGA3 ü boşamı aldım yoksa,
kimse bişey yazmamış
günde 2 tablet alın diyor, 500lükmüş bu, 1 tane alsam olmazmı?
birde sizin aldığınızın fiyatı ne kadardı? benimki 25 tl.. içinde 60 adet var

evet canım, kaç gündür o mantının hayalini kuruyorum zaten :KK66:

yapacağım yemeklerin baya uzun bir listesi var kepekle, umarım tadını beğenirim
sebze protein günümde patlıcanlı lazanya (kepekle yapcam lazanyaları tabi)
sonra beşamelli bohça kebabı.....
of offf, ne projeler var bende ama halen kavuşamadım kepeğime :KK52:

ooff valla kulağa çok hoş geliyor projelerin :KK56:
ben akşama ne yesem karar veremedim, son2 buçuk saat :KK1:

Kızlar bugün ilk günüm dukanda..
Akşama

Yoğurtlu tavuk çorbası
Tavuk sote
2 haşlanmış yumurta yemeyi planlıyorum.Yanlış bişi yok değil mi? :KK1:

Birde salça falan serbest mi?Azıcık tavuga koysam

canım biraz koyabilirsin salça am soteye domates, biber falan koyma sakın:KK45:

bende son 2 senedir çocuk istiyorum. nihayetinde martta hamile kaldım sevinmeye bile fırsat bulamadan çocuk gelişmiyor diyo doktor aldı. aylardır korunuyorduk. bu arada biraz kilo vereyim diye akupunktur gittim 2 ay. tam diyete uymasamda 6 kilo verdim. 80oldum. sonra bıraktım ve herşeyden yedim 81 oldum dukanada 81 ile başladım. şimdi korunmayı bıraktık fakat ha dediğin zaman çocuk olmuyor onun için her ay adet günüme kadar diyete uyacağım ve verebildiğim kadar vereceğim

inşallah kilo verirken pat diye hamile de kalırsın :116:

Vallahi canım bende 1 sene çocuk yapmadım kilo vereyim şişman hamile kalmayayım diye, şimdide çocuk olmuyor. Çok takınca gelmiyor maalesef saldım bende. Olursa olur, olmazsa yapacak bir şey yok. Bende yiyordum kafayı oldumu, olmadımı hesaplar kitaplar hiç ilgilenmiyorum artık. Belki bende şurda biraz kilo veririmde gebe kalırsam rahat ederim. Sonra da hamilelik kiloları için yeriz kafayı :KK1:

Öğlen haşlanmış borkoli yedim bol yoğurtla nerdeyse çatlayacağım, zira nefes alamıyorum. demek mide baya küçülüyor

aman ben de saldım valla, şimdi derdim kilolarım, inşallah vakti gelince bebeğimiz de gelecek

yahu OMEGA3 ü boşamı aldım yoksa,
kimse bişey yazmamış
günde 2 tablet alın diyor, 500lükmüş bu, 1 tane alsam olmazmı?
birde sizin aldığınızın fiyatı ne kadardı? benimki 25 tl.. içinde 60 adet var

valla ben b+c+folikasit+d vitamini kompleksi aldım, omage 3 almadım:26:

Buralarda bir yerlerde börek vardı kim yapmıştı onu yaa. Acaba kaçıncı sayfadaydı. Bu akşam börek yiyesim geldi :KK56::KK1:

hoş geldin aramıza canım hem diet konusunda hemde çocuk sahibi olamama konusunda:KK1::KK1::KK1::KK1:çok üzüldüm bebeğini kaybetmene ama herşeyde vardır bi hayır inşallah bi gün hepimiz alıcaz bebişlerimizi kucağımıza

nazcım biz seninle aynı kiloyu vermişiz ben 20 günde verdim sen kaç günde verdin 6.200 ü

canım bugün 18. günüm ama ben cuma günü sanırım 79.8e düştüm,
ama verdiğim kilo dan tam emin değilim çünkü ben diyete başladığımda baskülüm arızalıydı ve uzun zamandır tartılmıyordum, en son diyetten 2 ay önce 88 çıkmıştım, sonra annemde 86,
emin değilim yani:KK1:

canım emin ol zayıflayınca daha çabuk ve daha sağlıklı hamile kalıcaz inşallah benim tedavimde bile etkisi olduğunu düşünüyorum yumurtalarım geçen aya göre daha iyi gelişmişler doktora sordum diet yapıyorum yumurtaların gelişmesinde bi etkisi olurmu die aksine daha iyi olur kilo gittikçe daha iyi gelişir dedi.hadi hepimiz incecik anneler olalım ne dersiniz :KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar süpersiniz bugun.

hadiyn ben çıkıyorum işten eve dogru ordan okumaya devam ederim .yeni gelenler hoş geldi.işler yogun okuyorum ama yazamıyom coguna cevap kusura bakmayın artık.evdede iş dolu
7/24 köle ben :KK53:

omega 3 sorusuna gelince
nes hayatım omega3 zaten çok faydalı bir yag ve bazı besinlerde bulunuyor.neden bize herzaman balık yiyin derler.neden çocuklara anne sütü tavsiye edilir neden yumurta yenmesi önerilir bunlarda omega3 var.ve gelşimizi için çok önemli googleden zaten araştırısan faydaları çok.

ben gecen sene diyetisyendeykende bunu önermişlerdi.yag parçalamada faydası varmış.birde dinçlik falan.senin aldıgın markayı bilmiyorum ben solgar aldım 700 lük

Buralarda bir yerlerde börek vardı kim yapmıştı onu yaa. Acaba kaçıncı sayfadaydı. Bu akşam börek yiyesim geldi :KK56::KK1:

canım ben yapmadım ama kaydetmiştim vereyim sana tarifini

*2 kaşık yulaf kepeği
*1 kaşık buğday kepeği
*2 kaşık yoğurt
*2 yumurta
*1 çay kaşığı kabartma tozu
*Yağsız lor
Tüm bu malzemeleri hamur kıvamına getirip borcama yaydım ve üzerine çok az tat vermesi açısından çörek otu serptim.Ama eğer atak evresini geçmiş ve seyir dönemindeyseniz,protein+sebze gününde bol maydonoz kullanarak çok daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz

:KK6:
kızlar süpersiniz bugun.

hadiyn ben çıkıyorum işten eve dogru ordan okumaya devam ederim .yeni gelenler hoş geldi.işler yogun okuyorum ama yazamıyom coguna cevap kusura bakmayın artık.evdede iş dolu
7/24 köle ben :KK53:

omega 3 sorusuna gelince
nes hayatım omega3 zaten çok faydalı bir yag ve bazı besinlerde bulunuyor.neden bize herzaman balık yiyin derler.neden çocuklara anne sütü tavsiye edilir neden yumurta yenmesi önerilir bunlarda omega3 var.ve gelşimizi için çok önemli googleden zaten araştırısan faydaları çok.

ben gecen sene diyetisyendeykende bunu önermişlerdi.yag parçalamada faydası varmış.birde dinçlik falan.senin aldıgın markayı bilmiyorum ben solgar aldım 700 lük

hadi şimdilik hoşçakal canım:79:

bu arada ben de alayım barii omega3
iyi bişeye benziyo :KK1:

üyeliğim yeni degilde 100 mesaj yazmayınca özel mesaj göndermene izin vermedi.ama artık veriyor yine bir şey gerekmezse:)) banada saçma geldi seni okuyabiliyorum ben yazamıyorum.arka arkaya mesajada izin yokmuş 10 dk arayla yazabiliyorsun nasıl bir şeyse artık.

Afiyet olsun canım.. Ama yaramasın bende öğlene yagsız tuzsuz tavuk köfte yedim ayran içtim.bugün ps günüm ama sebze yiyesim yok et yiyesim yok:))
ne çorbası içtin tarif istiyorumm:))

tavukları haşlıyorsun, sonra ocağın altını kapadıktan sonra 1 limon ve bir yumurtayı çırparak terbiye için sos hazırlıyorsun. Bunu da yavaş yavaş tencereye döküyorsun karıştırarak. Haşlanan tavukları da küçük parçalar halinde çorbana koyuyorsun. Karabiber de atabilirsin. Harika oluyor. Bir de tavuklar haşlanırken bir adet defne yaprağı koy. Sonra tarbiyesini koymadan çıkar. çok hoş bir aroma veriyor.

ben konuyu kaçırmışım galiba, etkileri, faydası falan, tam anlayamadım
baktım sabah herkes yazmış, lazım olan bişey galiba diyip gidip aldım, ama bahsettiğiniz markayı bulamadım
bendeki pulse marka
şimdi bu omega -3 ün ne etkileri olacak acaba????? birisi yazabilirmi lütfen

Neslihancım öncelikle Omega 3 hepimizin kullanması gereken bir destek. Çünkü artık bütün ürünlerde omega 6 çok yüksek ve bizim bunu dengeleyebilmek için omega 3 desteği almamız gerekiyor. O kadar çok şeye faydası var ki istersen bir netten araştır. Yalnız bu ürünü alırken içeriğindeki etken maddelerin miktarına dikkat etmek gerekiyor. Örneğin 750 mg.omega 3 ün içinde etken madde epa dha daha düşük olabiliyor. Bir de aldığınız tabletin sadece omega 3 olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor içinde omega 6 barındırmamalı

X