Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Aynen dediğin gibi tavuk en pratiği... 4. atak günümdeyim 2 kilo 200 gram vermişim bende yulaf kepeğini hemen buldum şimdi bulamayanlar çok olunca acaba benim aldığımda mı sorun var diye düşünmüyor değilim bende :44:

Ya arkadaşlar ben atağımın 4. günündeyim ve sabah aşırı bir mide bulantısı ile uyandım... Halada devam ediyor ne yapacağım bilmiyorum aslında sıkıntısız gayette iyi gidiyordum... Ne yapacağım ben geçmiyor bulantı:84:

güyandın kızlarrumarım herkesin keyfire yerindedir

benim dün ilk atak günümdü ve çok şükür sorunsuz geçti,kendimi çok çok iyi hissediyorum

dünki menümüde yazayım

sabah
lor peynirli yumurta (tavada yağsız yaptım)
1 bardak lıght süt

öğle
haşlanmış tavuk
yağsız yoğurt

ara
öğleden kalan tavuk

akşam
4-5 ad küçük tavuk butları (düdüklüde yağsız haşladım)
yağsız yoğurt

ara
1 bardak kefir

sıvı alımı: 3 litre su,2 kupa yeşil çay
spor : 1,5 saat yürüyüş

Merhaba kizlarrr..

1. TAKIM CUMA zayiflama Yarismasindan geliyorum....

su an 2-3 kisiye yerimiz varr.... 3 kisi Dukan yapiyor bizim takim da.. yanilmiyorsam... ben dahil... Kaptan yardimcisiyim orada...
GELMEK ISTEYEN varsa buyursun.. güzel sohbetler var bizdede...
ayni anda baska topiklere de katilabiliyorsunuz tabiki... sadece takimlara degil..

her cuma tartiliyorsunuz... hangi takim daha cok kilo verdiyse (yüzdesi hesaplaniyor) birinci oluyor.
Yarismada rejim yapmak daha zevkli tabiki... 1 Hafta deneme süreniz var... yani simdi gelirseniz.. cuma bildirim yapiyorsunuz. ve diger cuma da listedesiniz...
amacimiz kilo almamak. alirsaniz takimi kötü etkiler 1. olamayiz veya sonuncu oluruz iste...
zevkli oluyor... buyrunn kapimiz acik gelin...

Atak evremin son günündeyim bugün 7. gün ilk defa bu gün mide bulantısı ve halsizlik hissediyorum nedeni nedir bilmiyorum.yarın tartılacam bakalım 6 günde 6 kilo gitti.yarın ne gösterecek ibre.

Atak evremin son günündeyim bugün 7. gün ilk defa bu gün mide bulantısı ve halsizlik hissediyorum nedeni nedir bilmiyorum.yarın tartılacam bakalım 6 günde 6 kilo gitti.yarın ne gösterecek ibre.

6 günde 6 kg çok iyi valla tebrik ederim, ben atak evresinde 3 kg civarı vermiştim. Halsizlik ve mide bulantısı olmadı hiç..

arkadaşlar yulaf kepegini gunde ne kadar tuketmemiz lazım ben sabah 1,5 corba kasıgiyla yapılmış krep yedim. simdi aksama kofte yapmayı dusunuyorum içine yine yulaf kepegi koysam olurmu yani bunun bir ölçüsü varmı?

ben kaçtım kızlar, kızımı uyuttum, hazır o uyurken bende azcık debelenip spor yapim bari, uğrarım sonra yine...)

atak evresinde 1.5 seyir evresinde 2 yemek kaşığı yulaf kepeği kullanılıyor, köfteyi yulafsız yap bence, fırında yağlı kağıt üzerinde kızartabilirsin, öylede çok lezzetli oluyor benden söylemesi...

6 günde 6 kg çok iyi valla tebrik ederim, ben atak evresinde 3 kg civarı vermiştim. Halsizlik ve mide bulantısı olmadı hiç..

Teşekkür ederim inşallah seyir evreside böyle devam eder.başladığımda bende de yoktu sanırım az yiyorum ondan olabilirmi acaba.

nalan tşk ederim canım ya bende sınırsız zannediyorum sabah ogle aksam krep yemeyi dusunuyodum :) valla herkes çok guzel kılo veriyo benim bugun 3.gunum sadece 1 kılo verdim az geldi gozume. med tebrik ederim canım çok guzel kılo veriyosun

Kralice teşekkür ederim.bakalım bu hızla ne kadar devam edebileceğim.İnşallah hepimiz istedigimiz kilolara kavuşuruz.Yıllardır çektiğimi bir ben, bir allah sanırım birde sizler biliyor ve anlıyorsunuz:)

Teşekkür ederim inşallah seyir evreside böyle devam eder.başladığımda bende de yoktu sanırım az yiyorum ondan olabilirmi acaba.

İnşallah devam eder bu şekilde, ama sebze alımı başlayınca vücut hafif su tutmaya başlıyor diyor kitapta, ama kişiye göre değişen bir durum bu tabi, belki sende olmaz, p+s dönemine geçince belli olur, bende bir değişiklik olmamıştı ama ben zaten çok yavaş veriyorum...

Bu arada canın ne kadar istiyorsa o kadar ye tabi ama öğün atlamamaya çalış, öğün atlamanak gerekiyormuş, belki de vücudun rejime ve verilen kiloya adapte olamamıştır hemen ondan halsizlik yapmıştır ya da şekerin düşmüş olabilir...

yok maalesef sınırsız değil, ben de başta öyle sandım, mücver yaptım yulaf kepeği ile onu da yedim o gün sonra aklıma takıldı kitaba baktım meğer değilmiş..)

valla aylık ortalama 5 kg verirsiniz bu diyetle diyor ama herkesin bünyesi farklı tabi...

sağol nalan yarın geçiyorum ps ye 1+1 yapacam bakalım,tuz tüketimim 0 sebzeden kaynaklı su tutar mı bilmiyorum.açıkçası bende bu kadar fazla kilo kaybı beklemiyordum yavaş vermek sanki daha mantıklı geliyor bana.hayırlısı hepimiz için sağlıklı bir şekilde kurtulalım şu kilolardan.

arkadaşlar merhaba
dukan diyetine başladım 2 hafta olcak 2,5 kilo verdim sadece. ama cooook sıkıldım. nolur bana yardım edinb
motivasyona çok ihtiyacım var. aklıma sürekli kek pasta börek geliyor saat 5 oldumu bir kek yesem diyorum.
off napcam ben artık su kiloları verip diyet belasından kurtulmak istiyorum
motivasyonum cok düştü ühü ühü ühü

amin inşallah med...

dukan diyetine uygun tatlılar var onları tüketebilirsin aslında, mesela dr. oetker in light pudingleri var onlar olabilir...
bir de arkadaşların yemek ve tatlı tarifleri verdikleri linki vereyim sana oraya da bir bak istersen çok değişik tarifler var...

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-ozel-menu/449006-dukan-diyet-tariflerim.html

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…