Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar ben pazartesi günü başladım. 68 ile başladım sabah tartıldığım da 65,5 idim
bu üçüncü yapışım ilk hafta çok güzel ikinci haftadan sonra en ufak bir kilo verimi olmadı. Bu sefer ikinci haftayı sadece lahana corbası içeyim diyorum. Bir hafta sadece et ikinci hafta lahana corbası benim bu fikrim hakkında fikirlerinizi yazarmısınız

tavuk ve yogurt.,iyyyy yaniiiiiii.. diyet bittikten sonra bi daha yemicem bunlari galibaaaaaa:)... offff yaz meyvelerini kaçirdik bu sene( seneye insallah sapur supur yemek nasip olur hepimize:).. bugun P+S gunune gectim bugun sporada basliyorum ...isten sonra kosu arti gym de bisiklet dersi ( insallah) hergun karar veriyorum ama daha bi actiona gecemedim( hepimize iyi moraller ve iyi hafta sonlari simdeden
opuldunuzzzzzzz

canim 3. yapisim derken 3 kez baslayip bozup basa mi dondun?? anlamadim..bende 70 gun sonrasi 10 gun bozdum tatilde( simdi tekrar basladim ama zoe gecioo valla bastan baslamak 3 gun atak yaptim bugun P+S ile devam ediyorum

bence Dukan amcami dinle lahana corbasi diyeti pek saglikli olmuoo..1 hafta proteinsiz gecmesi zor vucuduna zarar verirsin en iyisi bi gun sadece protein diger gun P+S.. basarilaaarr ama 4 gunde iyi gitmis sendennnnnn:):)2.5 kilo superrrr

1 senedir Ara ara denedim ve başarısız oldum. Bu moralimi çok bozdu. Şimdi yine heveslendim. Tekrar yenilmek istemiyorum.

Ben 1 saat spora da gidiyorum o yüzden cabuk verdim. Ama orda kalıyorum bir daha kilo vermiyorum. Bu yöntemle belki vücüdumun inadını kırarım dedim.

günaydın kızlar hepinize....uzun zamandır forumu takip ediyorum ve nihayet bugün dukana bende başladım

kitabımda geldi fakat okumaya pek fırsatım Olmadı...

yıllardır diyet yapan biri olarak inş.bu son olur diyorum...al ver al ver metabolizmam iyice bozuldu

bu sabAh itibariyle kilom 81,boy 1,58 ....ilk hedefim 65,sonrada 60 inmek...o yÜzden atak dönemini 8-10 arAsında yapmayı düşünüyorum ne dersiniz

kızlar bugün atakta 3. günüm bitiyor. bu sabah itibariyle 2 kilo vermiştim ama bence bugün 1 kg daha gitti. süper bi diyet bu

harikasın canım...böyle sonuçları okudukça insan daha çok şevkleniyo...inş.haftaya bende güzel haberler verebilirim

Hadi bakalım hayırlısı... Zaten kilo fazlası olanlar için 7 gün öneriliyor. 7 gün atak yapıp sonra 5+5 e geçebilirsin. Başarılar

başarılar diliyorum

selam..ben 7.takım kaptan yardımcısı saferan..p.tesi dukana başladım atakta 4 günde 4.1 kilo verdim kaldı 3 gün ..mucize gibiiiiii............

Hadi bakalım hayırlısı... Zaten kilo fazlası olanlar için 7 gün öneriliyor. 7 gün atak yapıp sonra 5+5 e geçebilirsin. Başarılar

teşekkür ederim canım...hafataya cumaya kadar atak yapıcam,sonrada seyire geçmeyi düşünüyorum.aslında daha önce kh diyeti yapmıştım,1 ayda 7 kilo vermiştim ama her zamanki gibi sonunu getiremedim..sanırım benim sorunum koruyamamak...inş.dukanla bunun üstesinden gelicem...tabi sizlerinde desteğiyle
başarılar diliyorum

teşekkür ederim
günaydın kızlar bir günde 1 kilo vermişim....

tebrikler canım,darısı başımıza olsun

merhaba arkadaşlar bugün atak evresinin 6 günündeyim 95 le başlamıştım amaaaa bugünn 89 u gördüm oleyyyyyyyyyy.ve çok şükür herhangi bir rahatsılığım yok.çok mutluyum darısı başınıza..

ama tek istegim elmaaaaaaaaaaaaaaaaa yemek( çok özledim elma yemeyi...

selam..ben 7.takım kaptan yardımcısı saferan..p.tesi dukana başladım atakta 4 günde 4.1 kilo verdim kaldı 3 gün ..mucize gibiiiiii............

ooo süpermiş...tebrikler canım...istediğin kiloya sağlıklı bi şekilde ulaşman dileğiyle

:52:6 günde 6kilo harikaaa....çok çok tebrikler...en önemliside bi rahatsızlığının olmaması

elma konusundada tam bir meyvesever olarak bende zorlanacağımı düşünüyorum ama ne yapalım,biraz sıkıcaz dişimizi,şimdiye kadarki yediklerimize sayalım
hem ömür boyu yasak değilki

merhaba arkadaslar bebegim var ve emziriyorum,diyeti uygulamamin sakincasi olur mu yani sutum azalir mi?bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim.

[I]öğle yemeğimi yedim geldim...iş yerindeki menüde karnıyarık,pilav ve irmik tatlısı vardı ama ben hiç pas vermedim

yanımda yağsız yoğurt ve haşlanmış tavuk getirmiştim onları hüplettim,şimdilik her şey güzel gidiyo bakalım,bol bol suyumuda içiyorum

akşam eve gidince spor aletlerimide çıkartıcam,yeter bu kadar tozlandıkları...normalde hergün 1 saat işe gelip giderken yürüyorum,üstüne bide bisiklet,mekikte eklersem süper olucak
[/I]

:52:6 günde 6kilo harikaaa....çok çok tebrikler...en önemliside bi rahatsızlığının olmaması

elma konusundada tam bir meyvesever olarak bende zorlanacağımı düşünüyorum ama ne yapalım,biraz sıkıcaz dişimizi,şimdiye kadarki yediklerimize sayalım
hem ömür boyu yasak değilki
[/QUO

Çok teşekkür ederimT_N,yarın atağın son günü umarım seyir evresindede böyle devam eder yıllardır kilolarla başım dertte inş bu son olacak kararlıyım diyecem ama daha öncekilerde de kararlıydım verdim dönem dönem ama hepsi geri geldi.inşallah hepimiz için bu son diyetimiz olur.bizde Dukan amcaya minnettar kalırız meyveye kavuşacagım günü iple çekiyorum.Canım sanada başarılar.gitsin kilolarrrrr.

Son düzenleme:

msj ını okurken kendimi gördüm...bende her defasında bu sefer son olsun diyorum ama korumayı bi türlü beceeremiyorum...
en son geçen sene 10 kilo vermiştim...02.10.2010 da evlendim ve o zaman 70 e kadar düşmüştüm ama evlendikten sonra bi rehavet bi rahatlama,abur cuburlar derken hooopp tekrardan 80 e çıktım,ha bu arada 3 ver 5 al kiloları saymıyorum

2 hafta sonra evlilik yıldönümümüz var ben hiç olmazsa 3-5 kilo vermek istiyorum...

asıl hedefimse 14 aralıkta doğumgünüm ve ben 30 olucam,30 lu yaşlara fit bi şekilde girip en güzel hediyeyi kendi kendime vermek istiyorum...

Son düzenleme:

Dukan diyeti yapan çalışanların standart öyle yemeği sanırım bu:44: Bende aynı şekilde birazdan öğle yemeğim de yağsız yoğurdumu ve tavuğumu yiyeceğim. Ayrıca yağsız yoğurdumun içinde 1,5 kaçık yulaf kepeğim de olacak... Sende canım yulaf kepeğini atlama

bence kesin verirsin 2 haftaya en az 5 kilo. ben bugün tartıldım 300 gram vermiişim. çok hoşuma gitmedi. bugün daha dikkatli olcam. dün 2 kilo vermenin çılgınlığıyla biraz fazla mı kaçırdım acaba diycem, ama izin verilmeyen hiçbişey yemedim. belki de daha önce çok diyet yaptığım için vücut dirence başladı. bilemiyorum. gerçi dukan testte 3 gün atak yapıpı, 1.7 kg vermem gerektiği yazılıydı. ben 5 gün yapmaya karar verdim. ona göre sonuçlar çok bile iyi.
ben de bazı problemler yaşadı. depresyonlu kötü günler sonunda kendime çeki düzen verdim. sigarayı bıraktım. saçlarımı değiştirdim. gözlerime lens aldım. şimdi bi de kilo verince otomatikman 5 sene gençleşicem diye umuyorum. allah herkesin gönlüne göre versin.. umarım başarıcaz beraber

hem bu diyetin en önemli özelliği, herkes bunu konuşuyor ve yapıyor, ürünler sürekli çoğalıyor. yakında pastanelerde lokantalarda dukan menü olursa hiç şaşırmam. o derece yaygın face deki grup 3000 kişiyi bulmuş. burdaki topikde kaç kişi yazıyo allah bilir. yarıda bırakmayalım hep bereber bu işi bitirelim kızlar.
sonra 'türk kızları bakımsız, kilolu'diyen tipleri şöyle bi şaşırtmanın zamanı geldi bence:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…