Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba
bu sabah tartıya çıktım ve gözlerime kulaklarıma hiçbiyerlerime inanamadım. tickerımda görülen 52 nin altına düştüm ilk defa 51.8 hem de güçlendirmede. ve şimdi yeni hedefim olan 50 ye odaklandım. tickerımı da 50 olarak düzenliyorum şimdi. motivasyonu kırılan dökülen dukanistler ya da başlayıp başlamamakta kararsız kalanlar yapmayın etmeyin istikrarla ve aç kalmadan kilo verebileceğimiz tek diyet bence DUKAN.

merhaba
seni cok tebrik ederim. ne güzel bu kiloya ulaşabilmek canım sen bu kiloyu 3 ayda mı verdin bu 3 ay zor olmadı mı ben cok bunalıyorum
yeni başladığımdan mı dersin. bende 54 olmak istiyorum. 2 haftadır dukan yapıyorum. sadece 2,5 kilo verdim onunda 1 kilosu regl siskinliği falandı
yani 1,5 kilo cok mu yavaş gidiyor acaba hedefime 3,5 kilo var ne kadar sürede veririm sence. güclendirmeyi iple çekiyorum.

amin inşallah med...

dukan diyetine uygun tatlılar var onları tüketebilirsin aslında, mesela dr. oetker in light pudingleri var onlar olabilir...
bir de arkadaşların yemek ve tatlı tarifleri verdikleri linki vereyim sana oraya da bir bak istersen çok değişik tarifler var...

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-ozel-menu/449006-dukan-diyet-tariflerim.html

çok teşekkürler okuyup cevap vermene bile mutlu oldum linke bakıcam. birde insan burda yalnız olmadığnı hissediyor.
iş yerinde evde herkes katır kutur elma armut yiyor baklavaları götürüyor sanada vah zavallı hastacık diye bakıyorlar ya uzaylı gibi hissediyorum
kendimi. birde ee bu gun ne gününü hahahahaha lafı var ya bir versemde haaaaahhaa diyen ben olsam yavvv.

MERHABALAR,

Uzun süredir katılamıyordum sizlere ... Belki beni hatırlayan çıkar aranızdan. :)))))

Ben 27 Şubatta 87 kilo ile başlamıştım diyete. 3ayda 12 kilo filan vermiştim. Amacım en az 68 kiloya inmekti ama yaz tatiliydi ,ramazandı derken kaç aydır hiç uygulayamadım. Diyeti bıraktığımda 74,5-75 kilo falandım. Şu anda ise 72 kilodayım. Yani bu diyetin mucizesini yaşıyorum. Uygulamadığım halde kilo vermeye devam ettim. Azar azar da olsa kilo verdim.
Bu diyet benim yemek yeme tarzımı değiştirdi. Gerçekten artık yemek yerken daha bilinçli ve daha seçici davranarak yiyorum ama bunu kendimi zorlayarak değil içimden bu şekilde geldiği için yapıyorum. Gerçekten insanının yemek konusunda yaşam tarzını değiştiren mucizevi bir diyet bu...

İnşallah bu söylediklerim özellikle de uzun süre kilosu aynı yerde takılan arkadaşlara moral verir ve motivasyonunu arttırır. :KK74::KK74::KK74::KK74::KK74: Zira bu benimde çok başıma gelmişti ve bu diyeti başaran arkadaşların yazılarını okuyarak moral bulurdum.

arkadaşlar merhaba
dukan diyetine başladım 2 hafta olcak 2,5 kilo verdim sadece. ama cooook sıkıldım. nolur bana yardım edinb
motivasyona çok ihtiyacım var. aklıma sürekli kek pasta börek geliyor saat 5 oldumu bir kek yesem diyorum.
off napcam ben artık su kiloları verip diyet belasından kurtulmak istiyorum
:KK5: motivasyonum cok düştü ühü ühü ühü

hplc sakin ol bence iyi gidiyorsun.Kitapta degişik tarifler var onları deneyerek çeşitlendir diyetini.ayrıca acele etme bak benim verecek 30 kilom var ben ne yapayım:)))

MERHABALAR,

Uzun süredir katılamıyordum sizlere ... Belki beni hatırlayan çıkar aranızdan. :)))))

Ben 27 Şubatta 87 kilo ile başlamıştım diyete. 3ayda 12 kilo filan vermiştim. Amacım en az 68 kiloya inmekti ama yaz tatiliydi ,ramazandı derken kaç aydır hiç uygulayamadım. Diyeti bıraktığımda 74,5-75 kilo falandım. Şu anda ise 72 kilodayım. Yani bu diyetin mucizesini yaşıyorum. Uygulamadığım halde kilo vermeye devam ettim. Azar azar da olsa kilo verdim.
Bu diyet benim yemek yeme tarzımı değiştirdi. Gerçekten artık yemek yerken daha bilinçli ve daha seçici davranarak yiyorum ama bunu kendimi zorlayarak değil içimden bu şekilde geldiği için yapıyorum. Gerçekten insanının yemek konusunda yaşam tarzını değiştiren mucizevi bir diyet bu...

İnşallah bu söylediklerim özellikle de uzun süre kilosu aynı yerde takılan arkadaşlara moral verir ve motivasyonunu arttırır. :KK74::KK74::KK74::KK74::KK74: Zira bu benimde çok başıma gelmişti ve bu diyeti başaran arkadaşların yazılarını okuyarak moral bulurdum.
merhaba sizi tebrik ediyorum,yapmadığınız halde kilo vermenizde çok güzel...ben yarın seyir evresine geçiyorum 1p+1ps yapacam bakalım siz daha deneyimli olduğunuz için bir şey sormak istiyorum sebzeyide istedigimiz kadar mı tüketiyoruz yoksa bir öğün mü?anlayamadım yaa

Kızlar ben pazartesi günü başladım. 68 ile başladım sabah tartıldığım da 65,5 idim
bu üçüncü yapışım ilk hafta çok güzel ikinci haftadan sonra en ufak bir kilo verimi olmadı. Bu sefer ikinci haftayı sadece lahana corbası içeyim diyorum. Bir hafta sadece et ikinci hafta lahana corbası benim bu fikrim hakkında fikirlerinizi yazarmısınız

Sakın diyetin dışına çıkma ve her öğünde mutlaka protein tüketmeye çalış (en basitinden süt,yoğurt ya da peynir tüket) emin ol lahana çorbasından daha çok işe yarayacak hem de çok daha sağlıklı olacaktır. Bir hafta sadece lahana çorbası ile beslenirsen kilo verirsin ama bu verdiklerin yağdan çok kas olacaktır ve derilerin sarkık bir şekil alacaktır.:KK50::KK50::KK50::KK50:

merhaba sizi tebrik ediyorum,yapmadığınız halde kilo vermenizde çok güzel...ben yarın seyir evresine geçiyorum 1p+1ps yapacam bakalım siz daha deneyimli olduğunuz için bir şey sormak istiyorum sebzeyide istedigimiz kadar mı tüketiyoruz yoksa bir öğün mü?anlayamadım yaa

Sebzeyi dilediğin kadar yemiyorsun. Proteinin yanına ek besin olarak yemen gerekiyor. Sebze yediğin zaman bile mutlaka yanında protein alman gerekiyor. En kötü sebzenin yanında bol yoğurt ye.

çok teşekkürler okuyup cevap vermene bile mutlu oldum linke bakıcam. birde insan burda yalnız olmadığnı hissediyor.
iş yerinde evde herkes katır kutur elma armut yiyor baklavaları götürüyor sanada vah zavallı hastacık diye bakıyorlar ya uzaylı gibi hissediyorum
kendimi. birde ee bu gun ne gününü hahahahaha lafı var ya bir versemde haaaaahhaa diyen ben olsam yavvv.

boşver sen kimseye aldırma, diyetini düzgün yap yeter, güçlendirme evresine geçince haftada 2 öğün istediğini yersin, zaten diyet sonrasında da istediğini yiyebileceksin nasılsa, bunu düşün o zaman yine motive olursun, birbirimize destek olursak başarırız bence...:KK66:)

iki günde 2.2 kilo verdiiiim

Süper valla, tebrikler rapunzel...:KK66:))

MERHABALAR,

Benim takıldı, yaklaşık 5-6 gündür hep aynı kilodayım ama bu moralimi hiç bozmuyor, nasılsa eninde sonunda vücudum pes edecek ve sana kesinlikle katılıyorum, insanın yemek tarzı değişiyor...:KK66:)

Bu arada seni tebrik ederim, ne kadar güzel kilo vermişsin darısı benim başıma inşallah...:KK66:)

Bu arada kızlar demin alışverişe gittik, dondurulmuş sebze bölümünde iglo marka dondurulmuş karışık sebze vardı, mikrodalga fırında 3-4 dakikada ısıtılıp hemen hazır hale geliyormuş, ayrıca buharda pişirilme şekli de var, ilk defa denicem ama pratik bir şeye benziyor, siz de yolunuz düşerse bir inceleyin isterseniz...:KK66:))

Merhaba arkadaşlar:))) güzel pazarlar diliyorum herkese malesef ben çalışıyorum.Bugün artık seyir evreme geçtim.Sabah kahvaltıda domates yemek inanılmaz güzel bir duyguymuş:))bilmezdim yeni ögrendim:))atak evremi 6 kilo ile kapattım.Geriye verilecek 24 kilo kaldı bakalım nasıl gelecek devamı.

hepinizin yazdıklarını uzun uzun okudum .bende 4 yıl önce 65 kilo iidim şuan kilom 83 gösteriyor baskul.son 2 yıldır yapmadıgım gitmedigim diyetisyen uygulamadıgım yöntem kalmadı akapunktur dahil.ama gittikçe kilo alıyorum.tahil yaptırdım kan degerlerimde hormanlarımda sorun yok.sorun nedir bilemiyorum.3 ay[SUB] kadar önce kitabı aldım sizleri burdan takipde ediyorum başarabilirmiyim bilmiyorum .zayıflamada son umudum bu kaldı.denemek istiyorum .artık kendimde huzurm kalmadı.eşimle bile kalmadı.kendimden igrenir oldumki ben hayatımda hiç bukadar kilolu olmamıştım.kızımın dogumunda bile 86 ile doguma girdim bana ne kadar kilo aldın diyorlardı .şimdi ise hamile bile deilim.boyum 173.mesleimde tüm gün masa masında oturmak.2 çocuk annesiyim yaş 38 .bana öneriniz ne olur sizlerden yardım istiyorum.ne derseniz uygulayacagım.hepinize sevgiler

kızlar buradaki arkadaşların yazdıklarını okuyunca bende bu diyete başlamaya karar verdim ve hemen netten kitabı sipariş ettim. benimde vermem gereken 15 kilom var inşallah hepimiz dilediğimiz kilolara ulaşırız

merhaba ben 70.3 ile başladığım diyette hala 66.2 deyim. 13 gündür bir disipilin altındayım bu çok güzel. ama nerdeyse 8-10 kilo vermem daha gerektiğinden memnun değilim durumdan.özellikle haftasopnlraı .çojk zorlanıytorum.Mesela bu hafta sonu misafirlikte olduğumdan kaçamaklar yapmka zorunda kaldım.Bugün inşallah bir saat yürüyerek bunları telafi etmeliyim.

Herkese selam.
Ben de dukan diyeti kitabını aldım okudum ve yarın başlıyoruum :KK64:
Bakalım nasıl bi etki görcem çok merak ediyorum. Vermem gereken bi 10 kilo var inşallah gider onlar da :KK66:
Gelişmeleri burdan yazarım :KK61:

kızlar buradaki arkadaşların yazdıklarını okuyunca bende bu diyete başlamaya karar verdim ve hemen netten kitabı sipariş ettim. benimde vermem gereken 15 kilom var inşallah hepimiz dilediğimiz kilolara ulaşırız

merhaba hoşgeldinbiz düzenli olarak yazın lütfen.benzer kilodayız.

Selam kızlar nasılsınız? Bugün yoğun bir gündü daha yeni oturdum desem yeridir yani, yorulmuşum valla, geçmişe bir bakim..:KK66:))

Merhaba arkadaşlar:))) güzel pazarlar diliyorum herkese malesef ben çalışıyorum.Bugün artık seyir evreme geçtim.Sabah kahvaltıda domates yemek inanılmaz güzel bir duyguymuş:))bilmezdim yeni ögrendim:))atak evremi 6 kilo ile kapattım.Geriye verilecek 24 kilo kaldı bakalım nasıl gelecek devamı.

Pazar günü çalışmak çok feci olsa gerel Allah yardımcın olsun...Bende ilk domates ve salatalık yediğimde aynı duygu içerisindeydim, demek herkes aynı oluyor...:KK66:)

hepinizin yazdıklarını uzun uzun okudum .bende 4 yıl önce 65 kilo iidim şuan kilom 83 gösteriyor baskul.son 2 yıldır yapmadıgım gitmedigim diyetisyen uygulamadıgım yöntem kalmadı akapunktur dahil.ama gittikçe kilo alıyorum.tahil yaptırdım kan degerlerimde hormanlarımda sorun yok.sorun nedir bilemiyorum.3 ay[SUB] kadar önce kitabı aldım sizleri burdan takipde ediyorum başarabilirmiyim bilmiyorum .zayıflamada son umudum bu kaldı.denemek istiyorum .artık kendimde huzurm kalmadı.eşimle bile kalmadı.kendimden igrenir oldumki ben hayatımda hiç bukadar kilolu olmamıştım.kızımın dogumunda bile 86 ile doguma girdim bana ne kadar kilo aldın diyorlardı .şimdi ise hamile bile deilim.boyum 173.mesleimde tüm gün masa masında oturmak.2 çocuk annesiyim yaş 38 .bana öneriniz ne olur sizlerden yardım istiyorum.ne derseniz uygulayacagım.hepinize sevgiler

Bence zayıflarsın arkadaşım, bu diyette başarısız olanına rastlamadım ben henüz, bence denemeye değer. Sen yeter ki kararlı ol, gerisi gelir. Düşünsene seneye yaza incecik olacaksın, bunu düşünmek bile yeter bence. Bize katıl birbirimize destek olalım birlikte kurtulalım bu kilolardan.

merhaba hoşgeldinbiz düzenli olarak yazın lütfen.benzer kilodayız.

kitap elime geçince ve başlayınca yazarım tabi canım. inşallah hedeflerimize ulaşırız. herkes yulaf kepeğinden bahsetmiş bulamazsak yemeyince bişey olurmu? bide hiçmi ekmek ve tuz şeker yok?

X