Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

çok teşekkür ederim:)

Merhabalar, benim bugün dukan da 10.günüm. Bugün tartıda 66.6 yı gördüm (70.3'le başladım).Çok mutluyum. Dün saf proteinde nerdeyse yerlerde sürünüyordum ama sebze+protein günleri iyi geçiyor. Her gün tartılmak ve tartıda eksiler görmek çok güzel.

Bugün ki menüm:
sabah: 1 neskafe
öğle: yağsız domates soslu biber, 1,5 haşlanmış yumurta, light peynir, 2 çay
ara:1 kahve
akşam: kapuska, fırında tavuk ve salata
1.5 lt su

30.dak.yürüyüş

nilporto moralini bozma yola devammmm..

Yagmurcini merhaba bende ankarada oturuyorum dost kitabevinden 20.00 tl ye aldım.Yulaf kepeğinide sakaryadaki aktarların hepsinde var alabilirsin zaten çok pahalı degil.Öncelikle kitabı okumanı tavsiye ederim.Kolay gelsin.

canmm internetten almayı düsünüorum bende daha uygun buldum da bebegmm saol :) bi sorum daha olcak kılar sizce kitabı alınca mı baslayım yulaf kepegi de alıcam daha yoksa yarın hemen baslasam olur mu ne diosunuz

sana yeni yolunda basarilar...umarim istedigin kiloya ulasirsin..evet ya protein gunleri zor geciyor yani offf su diyet bitip meyve yiyebilcegim gunlaeri bekliyorum bende:)

canmm internetten almayı düsünüorum bende daha uygun buldum da bebegmm saol :) bi sorum daha olcak kılar sizce kitabı alınca mı baslayım yulaf kepegi de alıcam daha yoksa yarın hemen baslasam olur mu ne diosunuz

sen bilirsin cnm kitabı okuyum öyle başlayım dersende olur ama zaten burdada genel olarak bütün bilgiler var yarın başlarsan kepeksiz başlarsın ama süt yumurta bol et balık yogurt kola bol su bunları yiyip içipde başlayabilirsin hem aç kalmamış hemde zaman kazanmış olursun başlamak için

bence de :) canm bir de kabızlık cekilecegi yazıor her yerde doru mu sen yasadın mı bunu

Kizlar ilk gunu kotu bir basagrisiyla bitirmek uzereyim AMA buna ragmen guzzle bir gundu yarin Sabah eksileri gorurmuyum acaba?????????:86:

kızlar bugün atakta 3. günüm bitiyor. bu sabah itibariyle 2 kilo vermiştim ama bence bugün 1 kg daha gitti. süper bi diyet bu

arkadaşlar valla su an ne yıyorum bılıyormusunuz yulaf kepegı bulamadım yulaf ezmesını rondada cektım 1 kasık aldım 1kasık toz dıyabet seker kakao gos kararı lıght sut pişirdim kotumu yaptım bılmıyorum ama baklava yesem bukadar guzel gıtmezdı yaaa....cokmu kotu yapmısım

selaaamm dukanın güzelleri tatildeydim uzun süre bakamadım yavaş yavaş okuyorum =) size bir sorum var vanilya aromasının bir kalorisi var mı Dukan'a zararlı mı bilemedim tam =( bir de benim diş eti sorunum oluşmaya başladı 55. günüm yarın bir göstericem =( bu arada özlemişim burayı =)

kızlar bu piyasada satılan light dondurmalar serbebest mi acaba?

bilginiz varsa lütfen cevaplarmısınız eğer sakıncalıysa kendim yapcam dondurmamı :82:

Kizlar ilk gunu kotu bir basagrisiyla bitirmek uzereyim AMA buna ragmen guzzle bir gundu yarin Sabah eksileri gorurmuyum acaba?????????:86:

Canım, benim bugün 3. günüm ilk günüm aşırı baş ağrısı ile geçti, 2. gün baş ağrısı yoktu ve 2. günün sonunda tartıda 1,70 kg kaybettiğimi görünce baş ağrısı vızz geldi... Durmak yok dukana devam

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…