Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sana birşey srmak istiyorum
acaba boyun kaç bide sen direk 62 kilodan direk dukanlamı başladın diyede ve ne kadar zamanda verdin anlatırmısın:nazar::KK34:

songülcüm boyum 1.58 evet dukkana başlama kilom 62.8 seyir 3 ay sürdü ve 53 ya da 52.8 gibi rakamlara geldim sonra güçlendirmede bu sabah 51.8 i gördüm ve yeni hedefimi 50 olarak değiştirdim

merhaba kızlar ben seyir dönemindeyim ve tartılmıorum haftaya salı tartılıcam inş daha çok motive olmak için şimdilik ii gidior biraz geceleri midem çok ses yapıo açlıktan ama katlanıp vericez kiloları inş:21:

kızlar ben bisesormak istiorum ben de baslamak istiorum bu diyete cok ii sonuc alanlar war gördügm kadarıyla ama ben diyeti anlayamaıorum yulaf kepegini nerden bulabilirm ? bir de kitabı almadan ne yicemi flan nası bilcem kitabı bi yerde baktım 50 liraydı suan alamam :KK43: daha uygun nerde bulabilirm ank da oturuorum kilom cok fazla lütfen yardımcı olun :KK43:

Baş ağrısı aynen devam dün yediklerim hakkında ne düşünüyorsunuz abartıyormuyum acaba;

Sabah; yumurta, peynir, süt
Öğle; Yulaf keğepi ve yoğurt
Ara; Süt
Akşam; 1 tavuk but...

Bu şekilde giymeyi düşünüyorum, çalışırken seçenek yapmak zor oluyor... Bugün ikinci günüm çok sabırsızım kendimi 60 larda görebilecekmiyim acaba; Dün bir bugün iki ama :KK43: Pazar gününe kadar atak devam edecek, pazartesi günü seyire geçeceğim...:KK66:

Baş ağrısı aynen devam dün yediklerim hakkında ne düşünüyorsunuz abartıyormuyum acaba;

Ara; Süt
Akşam; 1 tavuk but...

Bu şekilde giymeyi düşünüyorum, çalışırken seçenek yapmak zor oluyor... Bugün ikinci günüm çok sabırsızım kendimi 60 larda görebilecekmiyim acaba; Dün bir bugün iki ama :KK43: Pazar gününe kadar atak devam edecek, pazartesi günü seyire geçeceğim...:KK66:

canmm atak ewrenin kac gün sürceni nası hesapladın ben yapamadım

kızlar ben bisesormak istiorum ben de baslamak istiorum bu diyete cok ii sonuc alanlar war gördügm kadarıyla ama ben diyeti anlayamaıorum yulaf kepegini nerden bulabilirm ? bir de kitabı almadan ne yicemi flan nası bilcem kitabı bi yerde baktım 50 liraydı suan alamam :KK43: daha uygun nerde bulabilirm ank da oturuorum kilom cok fazla lütfen yardımcı olun :KK43:

Kitabı okuman lazım kesinlikle olayın içine girmen lazım... 50 liraya kitabı nerde gördün bilmiyorum ama internet üzerinden 16 mı 17 lirayamı ne aldım ben...

canmm atak ewrenin kac gün sürceni nası hesapladın ben yapamadım

Atak evresinin süresi ortalama 5 gündür. Fazla hırsı olmayan 10 kilonun altında hedefler için ise 3 gündür. 5 kilodan az vermek isteyenlerin 1 gün, 20 kilodan fazla vermek isteyenler için ise 7 ile 10 arasında değişir...

Yulaf kepeğini ben baharatçıdan aldım ama oturduğun yere göre bulamazsam migrosa da bakabilirsin (2 yada 3 M li)

Ara; Süt
Akşam; 1 tavuk but...

neden bu kadar az yiyosun, bence bi kaç tane daha yağsız but eklemelisin, çalışıyorsan yağsız dil peyniri bi paket ye, aç kalmana gerek yok

Yulaf kepeğini ben baharatçıdan aldım ama oturduğun yere göre bulamazsam migrosa da bakabilirsin (2 yada 3 M li)

canımmm cok tesekkür edermm öncelikle ya ben ankara da otyuruorum ankamalde bakmıstım 50 tl di smdi internetten bakayımm yulaf kepegi migrosta ne bölümünde satılıo ? sen kac kilo werdin nası güzel gidio mu bide cabuk werebilio musn canm benm wermem gerekn kilom cok :KK43::KK43: ne cok sey sordum :)

slm arkadaslar 3 gün atak devrem bitti ve ben 1 kg 700 gr verdim.dukan ın sitesindeki testte atagım 3 gündü ona uydum neyse seyir dönemindeyim simdi diyet bence çok rahat yapılıyor kolay başaracagıma inanıyorum:) gitsin bu kötü kilolar....:KK34:

Yagmurcini merhaba bende ankarada oturuyorum dost kitabevinden 20.00 tl ye aldım.Yulaf kepeğinide sakaryadaki aktarların hepsinde var alabilirsin zaten çok pahalı degil.Öncelikle kitabı okumanı tavsiye ederim.Kolay gelsin.

neden bu kadar az yiyosun, bence bi kaç tane daha yağsız but eklemelisin, çalışıyorsan yağsız dil peyniri bi paket ye, aç kalmana gerek yok

Azmı yiyorum çok mu yiyorum bende anlayamıyorum işte... Birde insan böyle katı bişeyler istiyor:KK52: yağsız dil peyniri çok güzel bir tavsiye hemen değerlendireceğim çok teşekkür ederim. :KK66:

canımmm cok tesekkür edermm öncelikle ya ben ankara da otyuruorum ankamalde bakmıstım 50 tl di smdi internetten bakayımm yulaf kepegi migrosta ne bölümünde satılıo ? sen kac kilo werdin nası güzel gidio mu bide cabuk werebilio musn canm benm wermem gerekn kilom cok :KK43::KK43: ne cok sey sordum :)

Canım benim, ben dün başladım bugün 2. günümdeyim... 76 ile başladım hayırlısı inşallah :KK17: Bem migrostan almadım baharatçının birine girdim sorunsuz verdiler. Migrostan alan arkadaşlarım farkederlerse cevaplar zaten hangi bölümde olacağını...

kizlar hepinize selamlar:)

aklima takilan bisey var Dukanda listedeki yiyeceklerde lyemek konusunda imit soz konusu degil ama ben yinede yedigim herseyin kalori hesabina gdiyorum buda cok sinir bozoucu olabiliyor.. ama bunu yapmazsamda çok fazla kalori alip kilo veremiyicegimden korkuyorum.. siz ortalama kaç kalori aliyosunuzdur gunde??.. yani mesela listedki herseyden yiyip 2500 kalori alsakta zayiflamak mumkun mu?? bunu yasayan arkadaslar var mi??

birde spor olayi var?? herkes duzenli sporunu yapabili yor mu? ben biraz usengecimde:)

hepinize opucukler
kolay gelsin... gitsin kilolarrrrrrrr:):)

aklima takilan bisey var Dukanda listedeki yiyeceklerde lyemek konusunda imit soz konusu degil ama ben yinede yedigim herseyin kalori hesabina gdiyorum buda cok sinir bozoucu olabiliyor.. ama bunu yapmazsamda çok fazla kalori alip kilo veremiyicegimden korkuyorum.. siz ortalama kaç kalori aliyosunuzdur gunde??.. yani mesela listedki herseyden yiyip 2500 kalori alsakta zayiflamak mumkun mu?? bunu yasayan arkadaslar var mi??

birde spor olayi var?? herkes duzenli sporunu yapabili yor mu? ben biraz usengecimde:)

hepinize opucukler

:KK9::KK9::KK9: Al benden de okadar... Sınırsız evet ama çok yersem başarılı olamayacakmışım gibi geliyor... Kalori hesaplamasını yapmadım ama yediklerimide yazmıştım az önce... Olaya kalori ile bakmak ne kadar doğru bende bilemiyorum. Düzenli sporu bende yapamıyorum sadece yürüyüş yapmaya çalışıyorum oda 15 dakikayı geçmez :63:

hepinize opucukler

nilporto merhaba benim bugün atak evremin 5.günü hiç kalori hesabına gitmedim acıktığımı hissettiğimde listede olanlardan yedim az yiyeyim demedim doyana kadar yedim.spora başlamadım 2 evreye saklıyorum ve ben 95 kiloyla başladım dün tartıda 90 nı gördüm çok mutlu oldum.tabii benim verilecek fazla kilom olduğu içinde böyle hızlı gitmiş olabilir.sanada kolay gelsin başarılar diliyorum:KK71:

kizlar cok sekersiniz:) saolun demek genel bi sorun bu... sizi bilmiyorum ama benim kotu bi diyet gecmisism oldugu için surekli bi hesap durumundayim...zaten 5 kilo verebildim 70 gun sonrasi 10 gun tatilde iseeee sormayin kaçamagin hesabi olamadi:KK43: neler yedim nelr ictim

simdi yine 3 gunluk ataklan geri dondum aclien sporada baslama lazim... offf bide gecen ay hastalanmadim sanirsam vucudumun tepkisi her zaman oldugu gibi...sizin peryodik durumunuzda oldumu degisikler coook ozel bi soru olmazsaaaa:))??:80:

X