Düğünde Beyaz Giyinmek !!

hatta bizim burda bilerek beyaz alırlar yani gelin gaörümce yada 2 elti de beyaz giyer ne var bunda bu kadar
Konu sahibinin eklediği modelin beyazı olursa aynı bildiğin gelinlik olur limoncu çünkü elbisenin modeli abiye tarzı değil bildiğin gelinlik modeli bir de bunun beyazını düşün bir düğünde 2 gelin.

Konu sahibinin eklediği modelin beyazı olursa aynı bildiğin gelinlik olur limoncu çünkü elbisenin modeli abiye tarzı değil bildiğin gelinlik modeli bir de bunun beyazını düşün bir düğünde 2 gelin.
model konusunda haklısınız ama genel olarka beyaz giymeye karsı degilim

ben de istemedim hatta benim gelinliğim kırık beyazdı eltime , görümceme nişanlıyken evlenmemize daha 6-7 ay varken dedimki sakın ha düğünde beyaz yada krem rengi giymeyin ona göre kıyafet alın dedim...hatta bir arkadaşımın düğününde olanları yalancıktan anlattım herkes görümceye gülmüşlerdi cık cık cıkladılar dedim ne öyle dedim ne kadar ayıp dedim ..ön hazırlık yapmıştım onlarda yediiiii )))) biliyorum yapacaklardı önceden önlem aldım ) eltim mor giydi görümcem siyah hahaha ))

haa model tamam ama napıcan onu beyenmiss

her gelin düğünün yıldızı olmak ister onda olsun ilgi ister ki bunda haklıdır gelinlik için aylarını veriri diktirir eder saç baş vs bu modelin beyazı zaten gelinlik gelin mecbur beyazı giymeye eee görümce mecbur mu giymeye beyaz hayır bizdede küçük çocuklar giyer beyaz gelinlik gezer ortalarda ama o kadın beyaz gyse herkes şöyle bir süzüp dlga geçicek o kesin

ehehhehhe :)

bızım bır tandıgın oyle oldu bılıyormusunuz
A kesım bır gelınlık gıymıs ( sonradan gorduk ) ve tum kuzenlerı beyaz gıymıstı kısalı uzunlu dar
ve ben o dugunde oynamamıstım
gelını gorememıstım
sonradan cok sonradan resımlerde gordum
bence konu sahıbı ne yapacak sımıd?
neden prenses modele versın kı? prenses modelı begenmıyorum balık gelınlıkler tarz bence vazgecmesın

araya başka birini sok ve ona elbisenin yakışmayacağını söylettir veya rengin iddasız olduğunu söylettir bunu sen yapmamalısın çevrende yok mu hiç öyle biri

bencede balık gelinlikler daha güzel prenses modeli bende beğenmiyorum...ama işte herkesin bir hayali var kızcağızda ilkdefa giyecek benim gelinliğimin kuyruğu up uzundu kırmızı halıda girişte yürümek çok güzeldi )) bencce de gelin içeriye kırmızı halıda süzüle süzüle girecek...

Ayy saç baş yolma sebebi benim için Sanki sana inat olsun diye yapıyor gibi geldi bana çünkü model de gelinlik gibi. Aranızda anlaşmazlık varsa bence dişini göster giydirme o kıyafeti. Ayrıca herkes ayıplar böyle bişeyi gelini mi kıskanmış diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…