Düğünde Beyaz Giyinmek !!

bızım bır tandıgın oyle oldu bılıyormusunuz
A kesım bır gelınlık gıymıs ( sonradan gorduk ) ve tum kuzenlerı beyaz gıymıstı kısalı uzunlu dar
ve ben o dugunde oynamamıstım
gelını gorememıstım
sonradan cok sonradan resımlerde gordum
bence konu sahıbı ne yapacak sımıd?
neden prenses modele versın kı? prenses modelı begenmıyorum balık gelınlıkler tarz bence vazgecmesın
nasıl yao_O
ayy ne tuhaf insanlar var
kendi düğünümde dicem yahu beyaz yasak :KK70:

O resimdeki model beyaz olunca gelinlik oluyo zaten :KK70: Düğünde sizi ondan ayıracak tek şey duvağınız olacak o zaman :KK70: İnsanlar hangisi gelin diye karıştırmaz umarım :KK70: Gerçekten amacı ne acaba :)

Çok komik ya rezil olacak zavallı kadın:KK53:
Düğününüze gelip eltinize aynen bu şekilde gülmek istiyorum :KK70:

Oha, düğün için çok abartılı zaten, ancak kendine güldürür bu elbise ile, kıskanıyoruuuum demenin en net yolu heralde

ne olcak ne takıyosunz su beyaz gitme
yaa anlamadım bende kaynımdada kardesimdede giycem kimse karısamaz yani sen gelinsin millet gelin diye eltine takı takı takmıcak yani kasma bu kadar

Daha kaç kere konuyu aynı şekilde açıklama gereği duyacağım..
Problem beyaz olması değil.Aynı model olması..
Sizin için sorun değil ama benim için sorun..
Kaynında , kardeşin de beyaz giyebilirsin ama heralde gelinin aynısı olmazsın..

Canım elti adayım benim düğünümde giyeceği elbisesini gösterdi.Dikime verecekmiş model olarak aynısını bulamadım ama birebir benzerini gösteriyorum.Hayır bunu giymesi benim için hiç problem değil fakat bana bembeyaz olacağını söylediğinde kanım çekildi.
Kayınvalideme söyledim abartıyorsun boşver ne olacak ki giysin diyor..Ya tamam giysinde kardeşim başka renk mi kalmadı beyaz nedir ya..İddaalı bir elbise bir de beyaz.He birde benim gelinliğimde balık etek.
İnsan biraz ya sadece biraz düşünceli olur..Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki gerçekten rengi fark etmiyor benim için ama o beyaz olmasın ya..Abiyede olabilir elbisede olabilir ama bu seçilen elbiseye gerçekten uygun değil.

Buda benim gelinlik modelim dikilecek olan.

a yyok artık eltin acaip saçmalamış hatta otesı bu resmen senın gelınlıgının renklı halı yapmasın ahu ne kıskancmıs

Aynı yer dikecek ben olmadı görüşeceğim onlarla
Beyaz olursa gelinlik fiyatı ile dikerim derler..Hayatta para vermez o zaman..

X