Düğün

Bu kadar aptal bir kadını bu kadar yok sayabildiğiniz için öncelikle sizi ayakta alkışlıyorum
Kadın baya baya sıkıntı imiş . Okurken tuttum kendimi kahkahalarla gülmemek adına şu saatte hele ki en güzel günümde dediği bölüm. Yok sayıp keyfinize bakarak sinirden kudurtmuşsunuz salak eltiyi.. Umarım evliliğinizde sizden uzak Allaha yakın olur...

ufak tefek laf sokmaktan anlayacağını pek sanmıyorum o eltinin.yüzüne karşı sayın yeri geldikçe yoksa çok başınızı ağrıtırtek özel gün düğün değil ne de olsa.hamileyken falan düşünemiyorum yapacaklarını.aynı anda doğum yapmak için size bile taşınabilir

acık konuscam ayıp olcak valla yan odadan haberlesiriz oldu olmadı hamile kalırım kalmam

amin :)

Canim 9yil uzun bi sure. Demekki cocugu olmuyo. O da saricak bise bulamamis bakmiski yeni gelin geliyo. Onla ugrasiyim demis. Ayrica gidip kvye sitem etmesi beni kiskandilar vs demesi ne kadar bos beles insan oldugunu gosteriyo. Boyle cahilliklere hic gelemiyorum. Artik bi aile olundugunun farkinda degil. Omrunuzun beraber geciceginin farkinda degil ve kv uzerinden laf gonderiyor. Sizi bilemem de bana cok ters ve hayat bu degil ya, gercekten. Burdaki yorumlarin aksine biraz ciddi bi yorum oldu farkindayin. Bende guldum okurken ama o eltiyede bu kafa yapisindan dolayi uzuldum.

Bence çok şanslısınız.
Takıları da bana takin diyebilirdi :)

burdan eklemiyim ama kendi evime gidince yada facebooktan bulabilirsem simdi ikimizin olduğu fotoğrafı size ve diğer isteyen arkadasa özelden gönderebilirim :)
Bana da gönderir misiniz zahmet olmazsa Şahika yı merak ettim çok fena

Eltiler bas belasi olmaktan baska ne ise yararlar bilmiyorum..

Sabrınıza hayran kaldım .. En özel gununuze kabus gıbı çökmüş.. Esınız ve dıger herkes dılerım farkındadır durumun.. Uzak durmanızı tavsıye ederım

Kayñın da ne sabır, ne cok sevgi varmış eltine karşı. İlk dans olayında ortada kalmisya hiç mi utanmadı.
Balayına çıkarken olay çıkarmadı mi bu elti?

Kısacası kendini byağı güzel rezil etmiş saftirik iyi güldüm

Bu mesajı bekliyordum önce de dediğim gibi kendini rezil etmiş.

Allah'ım bu nasıl bir kıskançlıktır Yarabbimmm....

Bu arada
Allah mutlu mesut etsin inşaallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…