Düğün

Turk mali diye dizi vardi, orada Abiye Kuzu karakteri misafirlige giderken gelin tacini takiyordu, eltinizi gozumde oyle canlandirinca ben ve gobegimdeki tombiko zip zip hoplayip guluyoruz gece gece.
Allah da sizi guldursun.
abiye kuzuyamı özendi ne yaptı sizde beni güldürdünüz bu güzel yorumlarla göbeğinizdeki tombiside öptüm :)

Valla bize eltinin salaklığı komik geliyor ama kız napmış etmiş istediğini yapmış...rezil olmak gibi bir kafası yok ki özgüven tavan beni çekemiyorlar demiş şizofren..deli desen kaç yazar kız o duğunu hayallerinde kendi duğunu yapmış...en özel gunun diye inletmiş...kaynın boşamıyosa böyle bir salağı kayın ailenden bir allahın kulu maymuna dondun demediyse herkes ikili oynamış olmuş işte..hadi gülmeye devam et ,eltin de yaşattıklarına guluyor zaten.

ay allah korusun gercekten psikolojisi iyi degil belli olmaz ona

haklısınız istediği gibi yasadı EN ÖZEL GÜNÜnü hickimsede bisey demedi

ay allah korusun gercekten psikolojisi iyi degil belli olmaz ona
Hiç de acımam valla ben olsam söylerim. Sinirinden ağlasın.
Ayrıca siz söyleyin ''Maymuna dönmüştün herkes arkandan güldü kaynanan da seni avuttu'' diye lafını esirgeme bu şizofren bundan anlar.
Herkese yay ''Akli dengesi yerinde değilmiş yazık, kendi düğünü sanmış'' de rezil et onu görsün dünya kaç bucak !

o kadar acık konusamıyorum ama alttan minik laf sokmalarım olabiliyo :)

Sabahın 5 inde elti macerası okurken buldum kendimi
Bi de burası yetmedi eski elti topiclerinize de baktım.
Hayır benim eltimde yok gelin tacını taktığını duymak beni benden aldı galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…