Düğün

:KK70: cok uzun süredir foruma girememistim. düğün fotoğraflarımız yeni cıktı kv haliyle ilk konularımda düğün resimlerimiz kaynımlarla yanyana konuldugunda benzerlik olmasın diye beni düşündüren o meşhur vitrinine bizim fotoğraflarımızı da koyunca eltimin bizim düğünümüzdeki gelin damat pozlarınıda koydurtması dışında anormal bişey olmadı :KK70: şuan vitrinde solda eltim ve kaynımın düğünlerine ait bir poz. Ortada eşimle benim bir düğün pozumuz. Sağda da eltim ve kaynımın bizim düğünümüzden pozları :KK70: :KK70:
Kayinvalidenizde ne kadar pirim veriyor eltinize..
Cok mu seviyor onu yoksa baska bilinmeyen bir durum mu var cidden beni dusundurdu.bu kadar nazina oynuyorda bi rest cekemiyor

Oncelıkle mutlulukllar dılıyorum arkadaşım :KK66:

Dugunde beyaz bıle gıymezler gelen konuklar.. Elltın resmen gelnlk gıymıs. Bı ınsan bu kadarr kıskanç olur. Senın fızıgını kıskanmıştır ondan yapmıştır oyle.. Allah sabır versın bu eltiyle sana. Elti zor :cool: eltı yerıne gorumceyı tercıh ederım

Tamamdır karar verdim burdan paylasıyorum eltimle kaynımm elticiğimin tacıı ben ve eşim. Herkesin merakını gideriyim :)
Ayyy senin gelinliğini aynisini giymiş kadın tam manyak.ben de söyleyim biz buzdabini değiştirmiştir KV gitmiş hemen söylemiş tüm ayrıntıyı eltiye.o da gitmiş benim buz dolabından almış .o yüzden hiç sasmiyorum

şu konuyu her gördüğümde inanamıyorum ya . şaşkınlık verici bi durum bi yandan komik de :))
ama sabrınız ve olgunlugunuz için büyük bir tebriği hak ediyorsunuz :KK50:

Ayy:KK48: uzak dur sen bu eltinden.o_O Kocasinada diyecek soz yok hale vak reziller :KK48:iyi sabirlisin valla

Tamamdır karar verdim burdan paylasıyorum eltimle kaynımm elticiğimin tacıı ben ve eşim. Herkesin merakını gideriyim :)

Önceki konunda baya geyik yapmıştık merak ediyordum dogrusu :) ama yine de bu kadarini beklemiyordum ya bu neee :KK62: saka gibi yaa rezil etmis kendini resmen :KK70:insan utanir ya cok tehlikeli takintili bi tip bence fazla muhattap olmaya gelmez

Ahahah ben fotoğrafları kaçırmışım ya:KK53:

Kadın bildiğin gelinlik diktirmiş, abiye değil ki bu, güpürlü filan gelinlik:KK70: İtiraf etmeliyim ki yakışmış da. Tacını hiç beğenmedim ama neyse ki, oradan kaybetmiş:KK70:

Ay benim eltigi en iyisi anlatmayayim ya kiz kafama pardon b..k koysam alcak onu ayni olsun diye koyacak kafasina. Bayagi salak tiplerden yani ne alrsam bi kosuda gider ona benzeyen hemen ayni renk ve ayni model alir sacimi nasil ve ne remk yapsam kosar 3 gun sonra yaptirir artik esimin akrabalari da bunun farkinda. Alakasiz yerlerde alakasiz laf sokmalari beni cildirtitor agzini burnunu dagitasim geliyor:63:

Yok artıkkk:KK70:
Kıskançlığın bu kadarı kendi rezil olmuş farkında değill:-) utanmasa 6 kat tarlatan da giyermişş:KK4: kaynın da ayrı bir sorunlu kisilik hadi karısı yaptı o da bildigin beyaz damatlık giymjş
Sen de çok hos olmussun mutluluklarr...

selam kızlarrrr düğünüme hazırlanırken buraya eltiyle ilgili kac kere konu acıp sizlerden fikir almıştım bazılarınız düğünden sonra sizleri bilgilendirmemi istemiştiniz düğünüm oldu 2 haftalık evliyim ve yine burdayım :)
kına gecemle başlıyım. malesef kınamın olduğu aksam dağlıcadan şehit haberleri gelmeye basladı ve sehitlerden birinin cocukluğumu gecirdigim cok yakın arkadasım olma ihtimalini duyunca kınayı iptal ettim. üstümü değiştirmek icin eve gittiğimde eşimin tarafındanda bazı kisiler bizde toplanmıstı. ben aceleyle arkadasımın annesi teyzenin yanına gittim o sırada kv ve elti hanım kaftanımı onların tanıdığı birinden kiraladığım icin alıp evlerine gitmişler. ve eltim kaftanımı giyip fotoğraf cekinip facede paylasmıs. cenaze kafasıyla ona hicbisey demedim ve düğün zamanı geldi.
gelinliğimi istediğim gibi straplez prenses model giydim.
saçlarım salık dalgalıydı. melek haresi gibi bi tac taktım.
eltimde dediğini yapıp kırık beyaz kayık yaka yakaları svarovski taşlı upuzuun kuyruklu elbisesini giyip saclarını salıp dalgalı yaptırıp ciddi ciddi kendi svarovskili gelin tacını takmıstı.

düğünden karelere geliyorum..

nikahımızdan sonra ilk dansta esim ve ben olcaktık sahnede sadece. müzik calmaya basladı biz masadan ortaya yürüyene kadar eltim ortaya koşmuş kaynımı cagrıyodu gel hadi diye. kaynım gitmeyincede kendisi geri cekildi biz dansımızı ettik ikinci dansta kendisi yeniden kaynımla cıktı duvağımı eze eze dansını etti

takı sırasında eşimin tarafında iğne tutup misafirlerle fotoğraf cekinirken her misafire ay ben fotoğrafta cıkmıyım simdi hangimiz gelin karıstırırsınız esprisini yaptı.

bu arada esimin amcasının kücük torununu kucağına aldığı sırada elbisesinin göğüs kısmına cikolata sürülünce cığlık cığlığa bağırdı napıcam simdi "en özel günümde" diye.

tabiki ablam ve kuzenlerim ona baktıkları her an gülmeden duramadıkları icin eltim kvye gidip kuzenlerinin düğününde herkesten güzel oldum diye beni cekemediler diye sikayet etmis :KK70:
işte boyle kızlar :)

NOT: Fotoğraf ekledim 41. sayfada :)

Bildiginiz kiskanmis,ilgiyi kendi tarafina cekmeye calismis.Spotlarla susleneyim derken cikolata sosuyla paklanmis:)))
Ne kiskancliktir ya...

ayy ben olsam var ya almazdim onu öyle dügünüme :KK70: o nedir öyle ya gelinlik giyse kayniycak gitcek arada, ki siz daha sadesiniz ondan :KK70:
benim eltim bana bunu yapsa suikast düzenlerim orayi atese veriririm. Allah tan erkek arkadasim tek cocuk :KK53:

Basbaya abiye degil gelinlik bu boyle abiye mi olur...:KK53:
Biz kirik beyaz bluz bile geline ayip olur diye giymeyelim milletteki terbiyesizlige bak...
Rezil olmuş haberi yok sabote edecem diye...
Kafasindaki sey de basi agriyinca bez sararlar ya ona benzemiş...

Benimde basimda bir teyzesi var sacimi neye boyasam gidip aynisindan yapiyor birde modeli dahil :) aramizda nerdeyse 20yas fark var :):)
Ahahaha aslında sevinmelisiniz haha.. Sizi fazlasıyla örnek alan birileri var..

Hiç sevmem öyle insanları. Başkalarını taklit eden, hele bir de kiskancligindan yapıyorsa tadından yenmez.

X