Düğün

yuhhh... ilk resme bakınca siz sandım, son resmi görünce ilk resme bir daha baktım ve inanamadım. Sizin elti ne yeyip ne içiyor bu ne kafası yahu... Hadi onun kafa bi dünya da, kaynın da enteresan. Bunlar dış çekim filanda yapmıştır bence.

ya sen nasıl dayanabildin ben böyle birşey yapacağını duyduğum an rezil ederdim laflarımla döverdim. terbiyesize bak ya

Herkes sizi begenecek,o bir eski gelin olarak arka planda kalacak diye asagilik kompleksine girmis, sizin dert edecek biseyiniz yok, kendine gulduren o olmus
Bu arada saclariniz cok guzel olmus, mutluluklar :)

Yeni evli çiftlere ( çift değil dikkatinizi çekerim) bir ömür mutluluklar diliyoruz :)) iyi cesaret valla ne diyim. Ama sabrınıza hayran kalmamak elde değil. Bende kendimi sabırlı bilirdim. Daha niceleri varmış :)

Konu sahibi gelene kadar merak edenlere anlatayım;
Konu sahibi saçlarını su dalgası yapmış çok güzel bir gelin olmuş, eltisi de su dalgası yapmış.
Eltisi at nalı kadar alında başlayıp biten bir gelin tacı takmış ve elbisesi aynı gelinliğin az tarlatanlı hali.
Yani gerçekten ikiz gibi olmuşlar, eşini de parlak beyaz bir ceket ve siyah pantolon ile tam damat şekline sokmuş.
Cidden komik yahu.
Ama üzüldüm de, demek hayatta o kadar yalnız bir insan ki bir kişi de dememiş "kızım bu yaptığın komik, yapma" diye.
O kadar yalnız mıdır bilmemde hiç normal değil... Gülüyoruz, eğleniyoruz da ne bileyim ciddi problemleri olabilir. Sadece "kıskançlık" gibi gelmedi.

Tamamdır karar verdim burdan paylasıyorum eltimle kaynımm elticiğimin tacıı ben ve eşim. Herkesin merakını gideriyim :)
:KK57::KK57::KK57:
Kimse bana elti taç takmış dedirtemez arkadaş, basbaya taç eltiyi takmış önce orada bi anlaşalım.

Ayrıca danaya girer gibi sizin dügüne ortak girmisler bu insanlar bence, sadece elto değil kaynınız da damatlığı çekmiş kaşla göz arasında. Kesinlikle masrafların yarısını fatura edin.:confused:

Valla öldürseydiniz ceza almazdınız o derece!! Ben bile sinir oldum.. çok sabırlıymışsınız. Kesin üzerine bir şey döker veya ailemden birine döktürürdüm!! Yapardım yani:KK53:

Bir kadın kendini bu kadar rezil eder mi yaa?!
O kadar sinirlendim ki,terbiyesiz....

Herkesin ona güldüğünü,rezil olduğunu söyleyin birilerine,kulağına gitmesini sağlayın.
Güzel oldum diye şişinmesin etrafta,özentilikte kıskançlıkta sınır tanımamış kepaze olmuş o kadar.

Size mutluluklar..

Eltiyi ne yalan söyleyeyim ben de merak ettim, üşenmezseniz bana da bi foto gönderirseniz sevinirim :KK48:ama asıl yazmak istediğim o değil.

Sizi tebrik ediyorum. Olgunluğunuz, zavallı meczubun biri için canınızı sıkıp üzüntü sahibi olmak yerine konuyu tiye alıp böyle neşeli anlatmanız buradaki pek çok üyeye de örnek olmalı.

Elti dediginiz insan siz ne kadar deger biçerseniz o kadar eder. Gereğinden fazla önem atfedip eltisinin yaptıkları, söyledikleri yüzünden ağlayan, sinir krizleri geçiren üyeleri görünce gerçekten üzülüyorum. Sizin tavrınız kesinlikle örnek olmalı, ciddiye almayıp çocuk eyler gibi geçip gitmişsiniz.

Gören de görmüştür emin olun 5 yaşındaki çocuk gibi ben de gelinlik giycem diye tutturduğunu. Ha tabi siz de bu imajı biraz pekiştirin derim ben. :KK66: Bi üyenin yorumunda dediği gibi " eltime cok üzülüyorum. çok büyük bunalımda. aklı gidip geliyo bazen. kendi dügünü zannetti o gün de aklı pek basında degildi garibimin." şeklinde verin veristirin arkasından:p
Heeheeee bendim o bak gelin hanım aklın yolu bir :-)

X