Düğün

Ben de çok merak ettim,kendini ne kadar küçük düşürdüğünü..

Belki bana da atar mı ki birisi

G glyucelkc eltin cok çirkin olmus aklima olacak o kadardan "ne koydun la kafana" repliği geldi :rolleyes: sen cok zarif olmussun, bir ömür mutluluk dilerim. Eltine de bi laf edicem de ban yemiyim :KK53:

Yok artik resmi gordum simdi bu kadar da beklemiyodum

Bi allahin kulu da dememismi kizim salakmisin sen kendini neden rezil ediyosun diye

Arkadaşlar şimdi gördüm. Durum gerçekten vahim. Kim gelin, kim elti gerçekten zor anladım. Kocasını da damat kılığına sokmuş. Rezil etmiş kendini üstelik o kafasındaki falan baya çirkin olmuş.

Düğün dernek adetlerine hiç takılmayan biri olarak şunu diyebilirim ki ben olsam mekanın kapısından içeri almazdım. O derece.

Evet gercekten kendini gelin zanneden bir elti olmus.
Ya resmen kirdugunu konseptine hazirlamis kendini :KK70: Hatta esinede beyaz ceket giydirmis.
Kadina bak yaaa :KK70:

Fotograflari gördüm ve eltinin kafasindan bir tane de ben istiyorum. Cok acayip ya..

Konu sahibi Louboutin; elti ise Kardeşler Kundura olmuş.

Şöyle ki elti 9 yıl önce kendi düğününde saçlarını salıp taşlı bir taç takmış fakat minik değil kocaman bir taç.
Konu sahibinin düğününde de o 9 yıl önceki tacı takıp saçını da açınca e bir de gelinlik gibi uzun, beyaz gösterişli bir elbise giyince, eşi de bildiğin beyaz takım elbise giyince gelin damat gibi olmuşlar.
Arkadaşların dediği gibi gelinle tek farkı tarlatanı yok.
Ha bir de tacı o kadar kocaman ki, gelininkinden daha çok dikkat çekici.
Ya ben konu sahibinin yerinde olsam sanırım seçimleriminkini ondan farklı yapardım.
Çünkü elti sinyalleri aylar önce vermiş; konu sahibi ben de seninki gibi yapmak istyorum ve istediğim gelinlik modeli senin giydiğin dediğinde elti bence kendisini ikon zannetmiştir. Hırs yapmıştır.
Ay bilmiyorum ya çok şaşkınlık!

iyi sabretmişsin. hem elbise beyaz hem kuyruklu. bi de utanmadan o tacı takmış. pesssss.
ben olsam olay çıkartırdım. kaynına da pes. nedir beyaz ceket. damat bile giymemiş. eminim eltin giydirmiştir.
o elti bende olacak. ahh ahh. kesinlikle sabredemem. üstüne başına bişey döktürür rezil ederdim onu. anlayan anlamıştır zaten rezilliğini.

Kesinlikle görmelisiniz :KK70:

Ayy resmen gelin ve damat olmuşlar..eltin kafadan noksanmış ama kaynında ondan farkli değilmiş..

eltin çok çirkin ve komik olmuş.
o kafasındaki şey çok kötü
sen çok hoşsun konu sahibi.
ama ben olsam yine de o eltiyi yolardım sanırım.
kavga çıkardı.
en iyi ihtimalle o elbiseye bir şeyler döktürür yanlışlıkla yırttırır, sigarayla filan yakardım, tabi yanlışlıkla yani :))

kadın çocuktan beter

ne geçti eline acaba

eltinin arkadaşı olup da hangi düşünce ile bu saçmalığa imza attı bilmek isterdim

o taç denilen şeyi çocuk bile takmaz ayrıca görgüsüz bir görüntüsü olmuşşş

bu arada kaynının kıyafeti de olmamış bence

o da damat gibi giyinmiş

kendi düğün kıyafeti mi o

sen daha önce fotolarını görmüşsündür

Çok ayıp valla; gördüm şoktayım. Allah hiçbirimizi bu kadar şaşırtmasın. Bence bu kıyafetle düğününüzü gölgelememiş, kendini küçük düşürmüş. Yanındaki de aynı akılda.

Hayrina biri de bana ativerse :KK36: Bu aksam gormezsem sabaha kadar uyuyamam.

glycl12yapıyor ayını i67670 .!.:
selam kızlarrrr düğünüme hazırlanırken buraya eltiyle ilgili kac kere konu acıp sizlerden fikir almıştım bazılarınız düğünden sonra sizleri bilgilendirmemi istemiştiniz düğünüm oldu 2 haftalık evliyim ve yine burdayım :)
kına gecemle başlıyım. malesef kınamın olduğu aksam dağlıcadan şehit haberleri gelmeye basladı ve sehitlerden birinin cocukluğumu gecirdigim cok yakın arkadasım olma ihtimalini duyunca kınayı iptal ettim. üstümü değiştirmek icin eve gittiğimde eşimin tarafındanda bazı kisiler bizde toplanmıstı. ben aceleyle arkadasımın annesi teyzenin yanına gittim o sırada kv ve elti hanım kaftanımı onların tanıdığı birinden kiraladığım icin alıp evlerine gitmişler. ve eltim kaftanımı giyip fotoğraf cekinip facede paylasmıs. cenaze kafasıyla ona hicbisey demedim ve düğün zamanı geldi.
gelinliğimi istediğim gibi straplez prenses model giydim.
saçlarım salık dalgalıydı. melek haresi gibi bi tac taktım.
eltimde dediğini yapıp kırık beyaz kayık yaka yakaları svarovski taşlı upuzuun kuyruklu elbisesini giyip saclarını salıp dalgalı yaptırıp ciddi ciddi kendi svarovskili gelin tacını takmıstı.

düğünden karelere geliyorum..

nikahımızdan sonra ilk dansta esim ve ben olcaktık sahnede sadece. müzik calmaya basladı biz masadan ortaya yürüyene kadar eltim ortaya koşmuş kaynımı cagrıyodu gel hadi diye. kaynım gitmeyincede kendisi geri cekildi biz dansımızı ettik ikinci dansta kendisi yeniden kaynımla cıktı duvağımı eze eze dansını etti

takı sırasında eşimin tarafında iğne tutup misafirlerle fotoğraf cekinirken her misafire ay ben fotoğrafta cıkmıyım simdi hangimiz gelin karıstırırsınız esprisini yaptı.

bu arada esimin amcasının kücük torununu kucağına aldığı sırada elbisesinin göğüs kısmına cikolata sürülünce cığlık cığlığa bağırdı napıcam simdi "en özel günümde" diye.

tabiki ablam ve kuzenlerim ona baktıkları her an gülmeden duramadıkları icin eltim kvye gidip kuzenlerinin düğününde herkesten güzel oldum diye beni cekemediler diye sikayet etmis :KK70:
işte boyle kızlar :)
selam kızlarrrr düğünüme hazırlanırken buraya eltiyle ilgili kac kere konu acıp sizlerden fikir almıştım bazılarınız düğünden sonra sizleri bilgilendirmemi istemiştiniz düğünüm oldu 2 haftalık evliyim ve yine burdayım :)
kına gecemle başlıyım. malesef kınamın olduğu aksam dağlıcadan şehit haberleri gelmeye basladı ve sehitlerden birinin cocukluğumu gecirdigim cok yakın arkadasım olma ihtimalini duyunca kınayı iptal ettim. üstümü değiştirmek icin eve gittiğimde eşimin tarafındanda bazı kisiler bizde toplanmıstı. ben aceleyle arkadasımın annesi teyzenin yanına gittim o sırada kv ve elti hanım kaftanımı onların tanıdığı birinden kiraladığım icin alıp evlerine gitmişler. ve eltim kaftanımı giyip fotoğraf cekinip facede paylasmıs. cenaze kafasıyla ona hicbisey demedim ve düğün zamanı geldi.
gelinliğimi istediğim gibi straplez prenses model giydim.
saçlarım salık dalgalıydı. melek haresi gibi bi tac taktım.
eltimde dediğini yapıp kırık beyaz kayık yaka yakaları svarovski taşlı upuzuun kuyruklu elbisesini giyip saclarını salıp dalgalı yaptırıp ciddi ciddi kendi svarovskili gelin tacını takmıstı.

düğünden karelere geliyorum..

nikahımızdan sonra ilk dansta esim ve ben olcaktık sahnede sadece. müzik calmaya basladı biz masadan ortaya yürüyene kadar eltim ortaya koşmuş kaynımı cagrıyodu gel hadi diye. kaynım gitmeyincede kendisi geri cekildi biz dansımızı ettik ikinci dansta kendisi yeniden kaynımla cıktı duvağımı eze eze dansını etti

takı sırasında eşimin tarafında iğne tutup misafirlerle fotoğraf cekinirken her misafire ay ben fotoğrafta cıkmıyım simdi hangimiz gelin karıstırırsınız esprisini yaptı.

bu arada esimin amcasının kücük torununu kucağına aldığı sırada elbisesinin göğüs kısmına cikolata sürülünce cığlık cığlığa bağırdı napıcam simdi "en özel günümde" diye.

tabiki ablam ve kuzenlerim ona baktıkları her an gülmeden duramadıkları icin eltim kvye gidip kuzenlerinin düğününde herkesten güzel oldum diye beni cekemediler diye sikayet etmis :KK70:
işte boyle kızlar :)
Banada gorumce yapiyor aynini ilgi odagi olmak hoslaeina gidiyor boylelerinin

Konu sahibi,
Bir 15 dakikalığına koysanız şuraya fotoğrafı
Çatlayacağız yani

Çoluğumuz çocuğumuz var, acı bizeeeeee :KK43:

Bu arada, balayına da çıktı mı eltiniz?
"Çok özel gün"ünün gecesinde kocasına değişik atraksiyonlar da yapmıştır diye düşünüyorum. Nişan bohçası alışverişinde kendisine de dantelli gecelikler almış mıydı?

Ayy gelinlik ile pardon abiyesi ile fotosu mu var kıskanç eltinin :)) bende gormek istiyom.. Hayrına bana da gonderin a dostlar

Fotoyu gönderen arkadaşa teşekkür ederim. Allah akıl fikir versin. Hadi elti kafadan noksan kimse salak mısın diyememiş mi???

Ya ben de açıkçası yorum yapmadım hassas bir konu olduğu için ama fotoyu çok merak ettim yüzü sansürlüyse bana da gönderebilir misiniz

X