Düğün

Bana söylemediler o konuda hicbisey sadece ilk 4 sene isteyip sonra bıraktıklarını duydum ama bi tedaviye falan gitmemisler olmasada gitmesi lazımdı bilmiyorum tam :)

Anladim ins sadece istemedikleri icindir . Yoksa eltin bence bu konu yuzunden böyle davrandini dusunuyorum . Ve uzucu bir durum .

Belkide kayninin cocogu olmuyor bu ihtimali hic düsündünmü... inan hic bir kvde cocugu olmiyan geline cokkk iyi davranmaz binde bir öylesi.

Ay sinir oldum okuyunca.....komik duruma düşen eltiniz oldu. Düğun sonunda sizinle sidik yarışına giren eltinin trajikomik halleri dillerden düşmemistir davetliler tarafindan Allah mesut etsin bu arada ☺☺

Ya fotoğrafı inanılmaz merak ettim, bana da gönderir misin konu sahibi :)

Yazık yani rezil etmiş kendini, var bi sorun kafasında belli.

Ya üşenmedim eski konularını hepsini okudum. Allah yardımcın olsun bende fotoğrafı gerçekten merak ettim. Keşke burdan paylaşsaydın. Banada gönderebilir misin?

Ben bu hatundan korkarım arkadaş9 sene normal gelmiyor bana gebe kalamama sorunu olmayan biri içinilerde senin çocuğun olsun ona bile zarar verebilir.Böyle örnekler var maalesef.bu kadının psikolojik sorunları hat safhada.dikkat et kendine olabildiğince uzak ol mümkünse eşinle konuş aynı şehirde bile olma

Elti ruh hastası ama eşine ne olmuş peki? Neden o da öyle rüküş bir damatlık giymis acaba? Adamı tehdit mi etti, zorla mı giydirdi acaba?

Bebeğinin olmadığı konusuna ben de katılıyorum, bu kadar gelin olma merakı olan biri çocuk yapmadan duramazdi ve 9 yilda olmaması çok ilginç. Umarim konu sahibinin çocuğu olduğunda kiskanip bir zarar vermeye çalışmaz. Bu takıntılı tipler büyü bile yaptirabilir, her şey beklenir bu kadindan.

Ahhh bu eltiler bende de war bitane bin tanesine bedel... Kaynanam mı dersin eltim mi dersin o derece ayırt edemezsin yani :S

Ay inanamıyorum ya resmen gelinlik bu
Eşini de kendine benzetmiş çok ayıp yahu, zaten herkes notunu vermiştir onlara
Ayrıca kafasına taktığı şey çok abartı olmuş, ne takıp takıştıracağını şaşırmış elticik

Bildiğin gelinlik giymiş senin elti.
Ortada bariz kıskançlık var. Allah yardimcin olsun.uzak dur derim hemde olabildiğince uzak...

Ben de çok merak ettim bu saçma sapan eltiyi, hele millet aman iyice abartmis dedikce merak katsayim arttı, bana da gönderir misiniz, bir fotoğraf eğer zahmet olmayacaksa

Kina gunu yakin arkadasimin daglica sehiti olma ihtimali vardi iptal ettim yazmissin
İnsallah ihtimal olarak kalmistir
En cok onu merak ettim aslinda

Tebrikler cok mutlu olun :) onceki konunuzu biliyodumbasligi gorunce vallada giymis kadin dedim :) bende fotografini istiyorum catlarim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…