Düğün

Daha onceki konuyu okumus yorum yapmistim ama icten ice belki de sinirlendirmek icin yapiyor giymez herhalde diyordum
Cok saskinim
Cok yasayin kk hanimlari yorumlara cok guldum

Bence eltinin cocugu olmuyor ve bu durumu kafasina takmis
Yeni bir gelinin gelisiyle etekleri tutusmus
Ya bebek olur da yeni gelin el ustunde tutulursa benim yerim sarsilirsa gibi sacma bi endiseyle abuk davranislar sergiliyor
Buyuk ihtimal devam edecek bu davranislari
Cok umursamayin
Bende ayni fikirdeyim.cocugu olmuyor bu kadindan uzak dur derim.hamile oldun zamanda söyleme konu sahibi 9 yil kim bekler bebegi olmuyor

G glyucelkc banada resimm çok merak ettim ne giydiğini:KK53:
Ayrıca o çikolata süren çocuğu eltinize yönlendirseydiniz ya kırık beyaz elbisesine resim yapsaydı biraz :KK53:

Resim için teşekkürler glycl12,
Arkadaşların da dediği gibi kayınbiraderinin Kıyafet ilginç. Ben beyaz ceketli takımı kimsenin düğününde damat dışında kimsede görmedim.
Bu ikisinin böyle giyinebilmesi için kafalarının ciddi güzel olması lazım. Akıllı işi değil. Psikolojik sorunları da olabilir, zeka geriliği olabilir, vs. O yüzden bence olabildiğince uzak dur bu ikiliden.
Ayrıca ciddi rezil olmuşlar. Kendi kendilerine bu cezayı verdikleri için bir şey yapmana gerek yok. Sadece sabır diliyorum.

bu edepsızın kocanda gözu olmasın sakın kendını senın yerıne koymus bence kaynananızızn mudahale etmesı gerekıodu bence

Ay inanin merak ettim bende :)
ben şöyle yorumladım olayı; eltiniz siz onun gelinliginin aynını giyip saçı da aynı yaptığıniz için size garez etmiş bence :-)

bence sen internette ki gelinlik modellerinden size yakın olanınkine bak hem senin hem görümcenin buraya at insanlar anlar nasıl giyindiği hem fotoğrafını göndermemiş olursun
bak dikkat et hem senin gelinliğin benzerini hem eltininkini :KK70:
Özelden orjinal hallerimizi gönderdim artık eltimde gelip yazsa onada göndercem heralde. Ama gönül gözümle hissedip ona göndermeyedebilirmiyimki :KK70:

Resim için teşekkürler glycl12,
Arkadaşların da dediği gibi kayınbiraderinin Kıyafet ilginç. Ben beyaz ceketli takımı kimsenin düğününde damat dışında kimsede görmedim.
Bu ikisinin böyle giyinebilmesi için kafalarının ciddi güzel olması lazım. Akıllı işi değil. Psikolojik sorunları da olabilir, zeka geriliği olabilir, vs. O yüzden bence olabildiğince uzak dur bu ikiliden.
Ayrıca ciddi rezil olmuşlar. Kendi kendilerine bu cezayı verdikleri için bir şey yapmana gerek yok. Sadece sabır diliyorum.
Aynen bende gördüm.kayninda redmen damatlik giyinmis beyaz ☺☺ceket bunlar kafayi yemis galiba

Çok fena yahu resmen fotoğraf ayrı düğünlerde ayrı gelinle damatlar gibi. En mutlu günüm derken ciddi ciddi kendi düğünü ilan etmiş yani

Çok fena yahu resmen fotoğraf ayrı düğünlerde ayrı gelinle damatlar gibi. En mutlu günüm derken ciddi ciddi kendi düğünü ilan etmiş yani
Rezil olmus bence ben olsam.gülerdim.resmen kiskanc bende gördüm.resimi kim gelin kim damat belli degil valla 2 gelin var

Sahti sahbaz oldu derler ya aynen o durum.
Kocasini da kendine benzetmis. ben evli degilim ama kiskanc elti ne kadar zordur yengemden bilirim. Evlerden irak.. Allah sifa versin hepsine. Kiskanclik hastaliktir.

Uzal.dur ve kendi mutluguna bak hic takma onlarin bebekleri olmuyor ve siz hamile kalinca iycene kiskacanak maalesef uzal dur muhatap olma hic bir sekilde.ya kocanda mi birsey demedi dugundem sonra abisi resmen damatlik giyinmis

X