dualarimizla gelen kardeslik....

ben de ama kısmet var mı cnm bı geplişme
Canım 18 olmam gereken adetimi olmadı. Ama tahlil yapmadım. Üzülmek istemiyom. 29 da genetik sonucu cıkıyo. Toplam 4 testım temiz cıktı. Test sonuclarıyla bırlıkte 29 sorarım.

Canım 18 olmam gereken adetimi olmadı. Ama tahlil yapmadım. Üzülmek istemiyom. 29 da genetik sonucu cıkıyo. Toplam 4 testım temiz cıktı. Test sonuclarıyla bırlıkte 29 sorarım.
ümitlenme ama olmayacak dıye de dusunme cnm benım de 13. gunum bakalım onumuzdekı ay asılama yapılacak bana

nasıl sabredıceksın adetın ıkı gun gecmıs ne bılım belkı aspırın ya da ıgne kullanman gerekıyordur ögrensen daha ıyı olmaz mı zaten bebek yoksa adet olursun varsa gecıkırsın

nasıl sabredıceksın adetın ıkı gun gecmıs ne bılım belkı aspırın ya da ıgne kullanman gerekıyordur ögrensen daha ıyı olmaz mı zaten bebek yoksa adet olursun varsa gecıkırsın
oldum adet. günü günü gelen adetim geçikti...

Boyle gecikmeler bebek gelecegi zaman olabiliyormus cnm yani gecikmeden sonraki ay gebelik oluyormus vucut kendini hazirliyormus insallah oyledir seninki de ben de ayin 5inde adet olucam insallah bu sefer bi sorun olmazzsa asilama onerdi drum gonal f igne ile iki ya da 3 yum gslistirip asilama yapacak tytmazsa rup bebek icin sevkedecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…