dualarimizla gelen kardeslik....

Ilk oneri benden gelsin bugun baslayalim esmaul husnadan ilk isim Allah ile baslayalim kac tane derseniz deyin sayi onemli degil yarin Ya Rahman ile devam edip 99 ismi hergun zikredelim

Ilk oneri benden gelsin bugun baslayalim esmaul husnadan ilk isim Allah ile baslayalim kac tane derseniz deyin sayi onemli degil yarin Ya Rahman ile devam edip 99 ismi hergun zikredelim
canım kitapseverim arkadaşımız için niyet edip çekelim değil mi, yoksa hepimiz için mi niyet edelim, sıra varmı nekadar okuyalım, farkediyor mu?

canım kitapseverim arkadaşımız için niyet edip çekelim değil mi, yoksa hepimiz için mi niyet edelim, sıra varmı nekadar okuyalım, farkediyor mu?
Hepimiz icin isimleri ayri ayri soyleyelim ve gonlunde ne varsa istedigi hakkinda hayirlisiyla tez zamanda gerceklessin dersek ayni anda herkese dua etmis oluruz

Hepimiz icin isimleri ayri ayri soyleyelim ve gonlunde ne varsa istedigi hakkinda hayirlisiyla tez zamanda gerceklessin dersek ayni anda herkese dua etmis oluruz
kızlar, hayırlı cumalar...
Rabbim bu günün hürmetini açtığımız ellerimizi boş çevirmez, dualarımızı kabul eder inşallah.
senin yazdığın gibi arkadaşım dün hepimiz için salavatlar çektim, dua ettim.

Hayirli cumalar ablacim, amin insallah. Allah razi olsun.

Kizlar dun ya Allah okuduk bugun ya Rahman cekiyoruz
aslında haftalık program yapsak daha iyi olacak gibi
ben dün hiçbişey çekmedim mesela bir arkadaş rica etmişti ya link vermişti
ona ya bedi çektim 4000 tane

o zaman bugün ya rahman diyelim
akşam da saylarımı yazalım?

Ne isterseniz nasil isterseniz canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…