dualarimizla gelen kardeslik....

Bugun ya rahim ne kadar cekmek isterseniz cekin kizlar
HERGÜN BİRİNE NİYET DUALAR OKUSAK DAHA İYİ OLMAZMI.BİZİM HASTANEDE HERAY BİR HATİM YAPIYORLAR KİMSEYE NİYET OKUMUYORLAR.GERCİ SENDE TAKİP ETMEKTEN YORULDUN ARKADAŞIM AYLARDIR HERGÜN TAKİP ETTİN KOLAY DEĞİL.

yo ben artık takıp etmıycem zaten buralara gırmek bana ıyı gelmıyo ustune alınma ama buraya 6 ayonce uye oldum tedavıye yenı başlamıstım bırılerıyle beraber paylasıyım bebegımı beraber beklıyım dıye ama konustugum herkes sımdı hamıle bı ben kaldım ben de artık dusunmuyorum katre bıtsın Allahın ıznıyle pek gırmeyı de dusunmuyorum sımdı aman oyle olurmu dua dua dıyeceksın ama her ınsanın bı dayanma kırılma noktası var ben onu coktan astım artık dk hapı kullanıcam bıde kıllarla ugrasmak ıstemıyorum cocuk da ıstemıyorum

YOK KUZUM BENİM NİYE ÜSTÜME ALINAYIM SENİ COK İYİ ANLIYORUM.BENDE COK BUNALMISTIM.MİNEYLE YAZIŞIYORDUK O ZAMANLAR ONA DEDİM BEN ARTIK BU SİTEYE GİRMEK İSTEMİYORUM DİYE O BENİ İKNA ETTİ GİTME DİYE ONU DİNLEMESEYDİM SİZLERLE TANIŞMAYACAKTIM SİZLERİN DUASINI ALAMIYACAKTIM.GERÇİ SEN NE YAPARSAN YAP HEP DUALARIMDASIN ARKADASIM HER NAMAZDA DUA EDİYORUM.KENDİNİ NASIL İYİ HİSSEDECEKSEN ÖYLE YAP ARKADASIM.

BENCEDE ARTIK TAKİP ETME.SENİ ÇOK YORDUK.SENİN DERDİN SANA YETER BİDE BİZİMLE UGRASTIN

sağol ama dua da ıstemıyorum bu benım ıcın hayırlı degıl kabul olsaydı 4 yılda kabul olurdu bu sen kendın ıcın dua et hıc gırmıycem de ıkı lıste daha cıktı yarım bırakmak ıstemıyorum bu kadar zaman takıp ettım bıtırmek ıstıyorum ama burda bıle kımseyle konusmak ıstemıyorum bıktım artık hergun aglamaktan bıktım

BENDE KENDİ KENDİME DİYORDUM BU SİTEYE GİRSEM BİLE BUTÜR KONULARA BAKMAYACAM DİYORDUM.SEN NE ZAMANDAN BERİ ÜYESİN BEN 16 AYDIR TAKİP EDİYOM

BENDE KENDİ KENDİME DİYORDUM BU SİTEYE GİRSEM BİLE BUTÜR KONULARA BAKMAYACAM DİYORDUM.SEN NE ZAMANDAN BERİ ÜYESİN BEN 16 AYDIR TAKİP EDİYOM
benım eskıden de uyeydım sıldırdım uyelıgımı eskı bebegımdeyken sonra ekım ayında yenıden tedavıye basllayınca uye oldum ama ılk uyelıgımde hamıleydım zaten

kızlar aynı anda dua okumayacaksak ben hepimizin niyetine 4444 salatı tefriciye okuyacağım inşallah
ne zaman biter bilmem ama ara sıra durumu yazarım :)
Birlikte okumayi yetistiremiyoruz sanki abla?
Tek basina agir gelmez mi sana?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…